A TTT melyik idézete tetszik legjobban?

×

Szavazás: A TTT melyik idézete tetszik legjobban? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

A testőröd? (Faramir) - A kertésze. (Samu)
16 13.9%
Nem hagyom, hogy egy hegyesfülű lekörözzön! (Gimli)
8 7%
Osztoba, dagadt hobbit! (Gollam)
12 10.4%
Meséltem rólatok a tanácsban és egyetértettünk abban, hogy nem vagytok orkok. (Szilszakáll)
17 14.8%
E gonosz napok jutottak nekem. Az ifjú meghal, az öreg tengeti napjait. (Théoden)
6 5.2%
Nem lesz több hajnala az embernek. (Szarumán)
5 4.3%
Olyan szép. Olyan fagyos. Mint a sápadt tavaszi hajnal, mit a tél fagyos emléke kísért. (Gríma)
9 7.8%
Bizony nem örülünk neki. (Gríma)
4 3.5%
Tűnj el, ész ne gyere vissza! (Gollam)
14 12.2%
Mikor legutóbb körbenéztem, Théoden és nem Aragorn volt Rohan királya. (Théoden)
9 7.8%
A régi világ elenyészik a nagy igyekezet tüzében. (Szarumán)
4 3.5%
És mi van a lábukkal? Úgysincs szükségük rájuk! (Gríshnák)
7 6.1%
A tündék ideje lejárt. Arwen ideje lejárt. (Elrond)
4 3.5%
Szavazók száma: 29 ( mîr, Larch, Leara, Bonnie, nephilim ) Bővebben
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
21 éve 3 hónapja #95423 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: A TTT melyik idézete tetszik legjobban?
a nyuszi nem csaokod.

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95395 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A TTT melyik idézete tetszik legjobban?
Kincső:Az nem nyuszika? :? :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95393 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: A TTT melyik idézete tetszik legjobban?
Ja, és még haláli: "Add nekem moszt a halackát, frisszen, cccsapkodószan!... A kolompért pedig tarcd meg." :D

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95351 Írta: Alhana
Alhana válaszolt a következő témában: A TTT melyik idézete tetszik legjobban?
Nekem a kertészes és az ent-es beszólás tetszett a legjobban,nagyon érdekes volt a helyzet, amikor a moziban éppen egy komoly résznél tartottunk,és nekem eszembe jutottak ezek a részek és elkezdtem nevetni,nem csodálom,hogy fura szemmel néztek rám az emberek... :cyclops: Ami beszólás még tetszett, Gimli mondta,amikor Aragorn áthajította a hídra,hogy: "De a hegyesfülünek egy szót se!". Hamár Gimlinél tartunk az is nagyon jó volt,amikor Gimliből a várfalnál csak a sisakját lehetett látni... :hello: kac-kac.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95283 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A TTT melyik idézete tetszik legjobban?
Svin!!! Nem lenne +valósítható?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95268 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: A TTT melyik idézete tetszik legjobban?
aha, egyetértek Ragoval :wink:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95261 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A TTT melyik idézete tetszik legjobban?
Én biztos a kertészeset!
Úgy kéne,hogy nem 1-re lehet szavazni hanem az összeset mondjuk 10-es skálán pontoznánk.... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95254 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: A TTT melyik idézete tetszik legjobban?
Én még Szarumán idézetét választottam volna. Vagy a kertészeset.... Nem is tudom.... :roll:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95156 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: A TTT melyik idézete tetszik legjobban?
Öh...ez télleg nehéz kérdés :) Én végülis az ent tanácsos idézetet választottam :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95153 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A TTT melyik idézete tetszik legjobban?
Hát Svin! Megint nehéz kérdés! Végülis a 'mikor utoljára körbenéztem...' kezdetűt választottam,mert Arag oan helyes pofit vág hozzá! :wink: De mind szupi!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95044 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: A TTT melyik idézete tetszik legjobban?
Sztem a legjobb az "Ostoba, dagadt hobbit"... :lol: :mrgreen: Komolyan dőltem a röhögéstől... :lol: :mrgreen: De ami viszi nálam a pálmát: "Ajándékba adtam" (Arwen). Ahogy passzolgatják egymás közt azt a nyomorult medált... :lol: :lol:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95019 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A TTT melyik idézete tetszik legjobban?
A felsoroltak közül nekem Szméagol "Tűnj el, ész ne gyere vissza" mondata volt a favorit. De a feliratos változatban nagyon szép a vers is, amit Théoden idéz: "Where is the horse and the rider..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95010 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: A TTT melyik idézete tetszik legjobban?
Svindler: Csatlakozom az előttem szólókhoz. Szerintem IS Legolas "Elkéstél. Szörnyen nézel ki." beszólása a legnagyobb a filmben!
Tessék felvenni a listádra, és akkor szavazok ezerrel!

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #94956 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: A TTT melyik idézete tetszik legjobban?
"Tűnj el, ész ne gyere többé vissza! Tűnj el, ész ne gyere többé vissza!" :)

De nekem is a "Most meséljem el... vagy hozzak egy ládát?" :D a kedvencem. Meg az "Eltaláltatok legalább valamit?" :) De ha a "legkevésbé tetszett"-ek közül kellene választani, szvsz "A Gyűrű Gondorba megy!" vinné a pálmát. :roll: :evil:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja - 21 éve 3 hónapja #94955 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: A TTT melyik idézete tetszik legjobban?
Nehéz volt a döntés. A kertész nagyon ari, de én inkább az összegző mondatot választottam. ([size=9:1yq2ppyp]az utolsó. szerintem az összegzi a gyűrűháború(ka)t[/size])

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #94888 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: A TTT melyik idézete tetszik legjobban?
Tényleg nehéz volt a választás... sztem nagyon jó idézetek került be a szavazásba! (Hogy ne csak bántsuk szegény Svint ;) )

Én nagyon bírom a filmben Grímát, és arra szavaztam, hogy "Bizony, nem örülünk neki!" Ezen aranoys volt :) (Csak kicsit Gollamos, hozzá kellett volna tenni, hogy drágaszágom... ;) )

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #94851 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: A TTT melyik idézete tetszik legjobban?

Penngaladiel írta: Svindler, volt képed kihagyni a "Késtél! Szörnyen nézel ki (Legolas)" aranyköpést? :twisted:


Igenigenigen!!!

És különben is. A Legolas-topik nevében nehezményezem, hogy egyetlen Legolas-idézet sem került be!!! :rmad2:
Svin! Kicsi a bors, de sok a barátja! Ne húzd ki a gyufát! :cool2:
:-) :-) :-)
Ezennel petíciót nyújtok be! És demonstrációt szervezek! És lázadást szítok!

Szóval elfogulltság nélkül :P szerintem tényleg ez a "Késtél ..." duma volt a legjobb, bár a Legolas topikban felvetődött, hogy talán sokkal jobb lett volna, ha a végére Legolas hozzá teszi, hogy "Kölcsön adjam a fésűmet?"

Mindenesetre én is erre szavaznék. Ha lehetne. De nem lehet. :bawling:
Viszont akkor nem tudok szavazni, mert a felsoroltak közül többet is be kellene jelölnöm. Szilszakáll dumája nagyon bejött, meg Samu is, mint Frodó kertésze, Gimlinek viszont inkább az a beszólása tetszett, hogy "a törpök rövid távon igazán veszélyesek" megy az, hogy "eltaláltatok valamit?" Ez a kettő mindenvivő volt. Gollamnak annyi jó bemondása volt, hogy válogatni sem lehet. Nekem az tetszett a legjobban, hogy "tartsd meg a burgonyát". Azon behaltam.

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #94777 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: A TTT melyik idézete tetszik legjobban?
Amúgy nekem is az volt a kedvencem amit Sil írt de amit Penngaladiel írt az is nagyon jó volt. :D

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #94742 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: A TTT melyik idézete tetszik legjobban?
Svindler, volt képed kihagyni a "Késtél! Szörnyen nézel ki (Legolas)" aranyköpést? :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #94729 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: A TTT melyik idézete tetszik legjobban?

Sil írta: A kedvencem az, amikor Gimli ugrál a várfalon, és Legolas megszólal: "Meséljem el?... Vagy hozzak egy ládát?) :D
"


Nekem is ez a kedvencem :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #94727 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A TTT melyik idézete tetszik legjobban?
A kedvencem az, amikor Gimli ugrál a várfalon, és Legolas megszólal: "Meséljem el?... Vagy hozzak egy ládát?) :D
De mivel az nincs, a Szilszakáll-idézetre szavaztam, az olyan entes... :wink: De Gollam isz jó, bizony, "Menj el, ész szoha ne gyere vissza!"

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja - 21 éve 3 hónapja #94723 Írta: svindler
Mos, hogy már több mint egy hete bemutatták idehaza A Két Torony mozi változatát arra keressük a választ, a fentiek közül kinek melyik idézet tetszett legjobban.
Bizonyára sok más idézet is szóba jöhetett volna, nekem most ezek jutottak eszembe. Ezért légyszives ne reklamáljatok, hogy ez vagy az miért maradt ki.
Illetve az idézeteket fejből írtam, valószínűleg nem szó szerint sikerültek :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.216 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére