A DVD extrái közül melyik a kedvenc jeleneted?

×

Szavazás: A DVD extrái közül melyik a kedvenc jeleneted? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Bilbó beszámolója a hobbitokról
3 4.5%
A hobbitok mulatozása a Zöld Sárkány fogadóban
9 13.4%
Mikor Frodó és Samu meglesi a Nyugatra vonuló tündéket
15 22.4%
Aragorn éneke Berenrol és Lúthienrol
3 4.5%
Boromir beszéde a tanácsban, Gandalf Mordor nyelvén szólal meg
8 11.9%
A csata Balin sírjánál
4 6%
Búcsú Lórientol
16 23.9%
Aragorn és Boromir vitája
7 10.4%
Az összecsapás az Uruk Hai orkokkal
2 3%
Szavazók száma: 9 ( Hunnai, A Fák Úrnője, equus5, Iowa, Telving ) Bővebben
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
21 éve 4 hónapja #86336 Írta: Telumehtar
Bocs az OFFért:

De attól függ mit énekelne...mert ha például elkezdeni magas hangon valami operát énekelni én fuldokolnék a röhögéstől :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #86257 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: A DVD extrái közül melyik a kedvenc jeleneted?
Ayenn, sztem is igazad van :)
Vicces lenne, ha egy csata közepén dalra fakardna, miközben az orkokat öli halomra.... :lol:

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #86018 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A DVD extrái közül melyik a kedvenc jeleneted?
Aynenn:Igazad van!!! Van aki jól énekel /pl. Legsi/
és van aki meg helyes és egyébként is Király! /pl. Aragorn/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #86015 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: A DVD extrái közül melyik a kedvenc jeleneted?
Sztem nem annyira ciki h egy pasinak nincs kappan hangja. :lol: Aragornnak nem is állna jól ha dalra fakadna pl egy csata közepén.
Legsinél elmegy mer tünde, de Aragorn, phfú...

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #86011 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A DVD extrái közül melyik a kedvenc jeleneted?
Ne már!!! Pl. Buga csak rosszabbul énekel....nem lehet ennyire tehetségtelen!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #85928 Írta: Telumehtar
Ha már itt tartunk akkor Bilbó is jobban énekel mint Aragorn...sőt a tündék is ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #85866 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A DVD extrái közül melyik a kedvenc jeleneted?
Aj-jaj! Akkor Aragorn eléggé leszorult az éneklő toplistáról.... :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #85856 Írta: Telumehtar
Na jó... akkor szerintem meg a hobbitok énekelnek 1000X olyan jól mint Aragorn :) 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #85827 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A DVD extrái közül melyik a kedvenc jeleneted?

E. Eia Ayna írta: Hogy ne csak pozitív vélemény legyen.. szerintem Gandalf szebben énekel, mint Aragorn...


Kérdés, hogy Aragorn énekel olyan rosszul v Gandi oan yól!? :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #85821 Írta: E. Eia Ayna
Hogy ne csak pozitív vélemény legyen.. szerintem Gandalf szebben énekel, mint Aragorn...

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #85770 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A DVD extrái közül melyik a kedvenc jeleneted?

kriszana-Celandine írta: Rago, biztosan azért, mert senkinek sem tetszett, eddig. Anita az első...
Rago: van kedved pénteken csatlakozni a társasághoz tali ügyben?


Na nem mondod! :wink: Csak jó volt egy pozitiv véleményt hallani...
[size=9:2gfcijox]Mennék, de tudod nem engednek... [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #85511 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: A DVD extrái közül melyik a kedvenc jeleneted?
Rago, biztosan azért, mert senkinek sem tetszett, eddig. Anita az első...
Rago: van kedved pénteken csatlakozni a társasághoz tali ügyben?

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #85451 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A DVD extrái közül melyik a kedvenc jeleneted?

Anita6666 írta: Nekem az tetszett legjobban amikot búcsúztak Lothlorienbol, m,eg amikor Aragorn énekelt.


Na!! Eddig csak negativ véleményt hallottam Aragorn ének képességéről!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #85243 Írta: Anita6666
Anita6666 válaszolt a következő témában: A DVD extrái közül melyik a kedvenc jeleneted?
Nekem az tetszett legjobban amikot búcsúztak Lothlorienbol, m,eg amikor Aragorn énekelt.

Mellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #85214 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A DVD extrái közül melyik a kedvenc jeleneted?
Mi az, hogy nem illik oda??? Igenis odaillik!!! :evil:
De hát majd +látjuk, hogy ha nem így, akkor hogy lesz benne...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #85210 Írta: angelina
angelina válaszolt a következő témában: A DVD extrái közül melyik a kedvenc jeleneted?
naja :evil3: !
en annyit hallottam,hogy PJ azt nyilatkozta,hogy utalta a konyv befejezeset(a megtisztitast),merthogy szerinte sehogyan sem illik bele a tortenetbe,de azert a filmben benne lesz,csak nem "szo szerint" :D !

pussz

'a prayer for the wild heart,kept in cage'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #85182 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A DVD extrái közül melyik a kedvenc jeleneted?

kriszana-Celandine írta: szerintem kár ezen vitatkozni,hogy lesz vagy nem lesz :!: Röpke egy év múlva minden kiderül, addig meg várjatok türelmesen :P


Persze,mást nem is tehetünk, max egymás agyára megyünk itt! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #85118 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: A DVD extrái közül melyik a kedvenc jeleneted?
szerintem kár ezen vitatkozni,hogy lesz vagy nem lesz :!: Röpke egy év múlva minden kiderül, addig meg várjatok türelmesen :P

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #84753 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A DVD extrái közül melyik a kedvenc jeleneted?

Adelard írta:

Telving írta: Igen ez tényleg furcsa mért hagyták ki...
Kedves Adelard Én még csak új vagyok itt ,bocsájtsd meg okvetlenkedésemet kérdésedre a válasz:mivel a filmből kimarad a megye megtisztítása.és valószínű,hogy a könyv végéből sok rész,a rendező úgy gondolhatta hogy Samu ezen ajándéka így nem bír jelentős szereppel,hisz nem lesz benne a filmben a Megye helyreállítása,Samu ezen irányú munkálatai.Én imádom a könyv végét.A kedvencem.Meg a dvdn a lórieni búcsúzkodás.ennyi.bocs kicsit hosszú lett


Kimarad a megye megtisztítása? :? Ezt nem tudtam de nem jó hír...
mindenesetre köszi a választ:)


Ezek még csak pletykák!!!!
Pl lesz a végén Szürkerév!
Ennyi erővel lehet a Megye +tisztítása is!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #84739 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: A DVD extrái közül melyik a kedvenc jeleneted?

Telving írta: Igen ez tényleg furcsa mért hagyták ki...
Kedves Adelard Én még csak új vagyok itt ,bocsájtsd meg okvetlenkedésemet kérdésedre a válasz:mivel a filmből kimarad a megye megtisztítása.és valószínű,hogy a könyv végéből sok rész,a rendező úgy gondolhatta hogy Samu ezen ajándéka így nem bír jelentős szereppel,hisz nem lesz benne a filmben a Megye helyreállítása,Samu ezen irányú munkálatai.Én imádom a könyv végét.A kedvencem.Meg a dvdn a lórieni búcsúzkodás.ennyi.bocs kicsit hosszú lett


Kimarad a megye megtisztítása? :? Ezt nem tudtam de nem jó hír...
mindenesetre köszi a választ:)

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #84642 Írta: Telving
Telving válaszolt a következő témában: A DVD extrái közül melyik a kedvenc jeleneted?
Igen ez tényleg furcsa mért hagyták ki...
Kedves Adelard Én még csak új vagyok itt ,bocsájtsd meg okvetlenkedésemet kérdésedre a válasz:mivel a filmből kimarad a megye megtisztítása.és valószínű,hogy a könyv végéből sok rész,a rendező úgy gondolhatta hogy Samu ezen ajándéka így nem bír jelentős szereppel,hisz nem lesz benne a filmben a Megye helyreállítása,Samu ezen irányú munkálatai.Én imádom a könyv végét.A kedvencem.Meg a dvdn a lórieni búcsúzkodás.ennyi.bocs kicsit hosszú lett

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #84619 Írta: angelina
angelina válaszolt a következő témában: A DVD extrái közül melyik a kedvenc jeleneted?
humm-humm...hat erre mondjak asszem,hogy a boseg zavara :D !
de ha mar valasztani kell,akkor a bucsu Lorientol(termeszetesen :D ),es amikor Gandalf elmondja a gyuruverset....AAAHH;abba uugy beleborzongtam,hogycsakna :hello: !
de asszem nem vagyok egyedul azzal az erzessel,hogy a leg 'szeretnivalobb' jelenetek maradtak ki... :shake:

'a prayer for the wild heart,kept in cage'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #84450 Írta: Telumehtar

Ragoran írta:
Telu:Olyan nagyon borzalmas?


Hááát...nem....egyáltalán nem :mrgreen: csak olyan a hangja mint ha egy berekedt ember megpróbál énekelni...magyarul borzalmas... :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #84364 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: A DVD extrái közül melyik a kedvenc jeleneted?
Na, azért Aragorn éneke sem rossz annyira! :lol: [size=9:2tnk787m](Befogott füllel, 10 km-re a hangszórótól...)[/size] :mrgreen:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #84163 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: A DVD extrái közül melyik a kedvenc jeleneted?
Nekem a A Gyűrű Szövetsége könyvben is a lórieni ajándékozás a kedvencem, és a filmben is nagyon (!) tetszett, de mikor a két hobbit meglesi a Nyugatra tartó tündéket, egészen megborzongtam, és azóta is, mikor látom.
Csodálatos jelenet, nem is emlékszem, mi volt rám hasonló hatással a közelmúlban...

(Talán mégis, bár ez már egy éve volt: mikor Arwen a folyónál elveszejti a nazgulokat, azok a szavak, képek együtt hasonló hatást gyakoroltak rám.
Tudjátok, ez egészen elkeserítő, hogy film-szakosként sem találkozom olyan jelenettel, ami ennyire megérintene, és ezeket az érzéseket 'csak' egy mesefilm tudja kiváltani...)

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #84091 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A DVD extrái közül melyik a kedvenc jeleneted?
OK, elküldtem. Egyébként ez nem a filmből van, hanem még márciusban valami interjúban adták elő.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #84018 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A DVD extrái közül melyik a kedvenc jeleneted?
Sil:Nekem is küldd el!!!!
Telu:Olyan nagyon borzalmas?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #83942 Írta: Telumehtar
Sil: Nekem pliz küld el...Sorry OFF :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #83917 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A DVD extrái közül melyik a kedvenc jeleneted?
Hát, az én kedvencem tulajdonképpen Gilraen sírja, de mivel az itt nem szerepel, a vonuló tündékre szavaztam.
Lórien is jó, de Haldírtól még mindig a falat kaparom, és Samu dobozkáját is hiányoltam.
Ha kell valakinek az a dal, amit a hobbitok énekelnek a fogadóban, nekem megvan, elküldhetem. Mug of Beer a címe, még valamikor tavasszal töltöttem le, nem emlékszem, honnan.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #83857 Írta: Telumehtar
Hm...látom Aragorn "énekelgetése" nem túl népszerü :lol: Igaz, én sem arra szavaztam... Nekem leginkább a hobbitok mulatozása és a Lórieni búcsú teccett ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.228 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére