Arda melyik teremtménye a kedvenced?

×

Szavazás: Arda melyik teremtménye a kedvenced? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Huan
12 10.7%
Keselyüstök
28 25%
Szélura Gwaihir
19 17%
Galuska
5 4.5%
Smaug
8 7.1%
Róac
5 4.5%
Glaurung
8 7.1%
Buga
22 19.6%
Banyapók
5 4.5%
Szavazók száma: 15 ( Krisie, Böszi, Dodiee, Clip, Manwe ) Bővebben
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
21 éve 9 hónapja #64842 Írta: Telella
Telella válaszolt a következő témában: Arda melyik teremtménye a kedvenced?
Gwaihir!! (Nekem is kéne egy ilyen XXL-es postagalamb... :lol: :wink: ) Utána pedig a lovak a kedvenceim: Keselyüstök, Buga, Hósőrény... :D

Nagy célhoz hosszan vezet az út.

Telella

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #64708 Írta: Mya Leeroy
Mya Leeroy válaszolt a következő témában: Arda melyik teremtménye a kedvenced?

Elanor írta: Bugára szavaztam, mert nagyon-nagyon bírom Samuhoz fűződő kapcsolatát. Főleg azt a részt, amikor hazatértek az Útról, és viszontlátták egymást. :)


Hmm...Rozi helyett Buga??? Nem is olyan rossz ötlet! :twisted:

...Much that once was is lost, for none now live who remember it...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #64699 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Arda melyik teremtménye a kedvenced?
Bugára szavaztam, mert nagyon-nagyon bírom Samuhoz fűződő kapcsolatát. Főleg azt a részt, amikor hazatértek az Útról, és viszontlátták egymást. :)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #64687 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Arda melyik teremtménye a kedvenced?
Ragoran: Roäc egy beszélő holló (és nem varjú, ahogy először hittem), a Hobbitban szerepel, a törpök barátja. Glaurung az első tűzokádó sárkány, Morgoth házikedvence :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #64685 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Arda melyik teremtménye a kedvenced?
Carc fia Róac. Egy beszelo hollo a Hobbit-bol, aki a Hollodombon el. Bilbo es a torpek beszelnek vele.
Glaurung pedig a sarkany (vagy inkabb A Sarkany) a Szilmarilokbol, akivel Turin vegez.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #64551 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Arda melyik teremtménye a kedvenced?
:oops: Ki vagy mi a Róac és Glaurung??? :oops:
_____________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #64441 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: Arda melyik teremtménye a kedvenced?

Morgana írta: Hullafáradt vagyok és nem emlékszem. Glaurung a sárkány a Szilmarilokban? Akkor én rá szavazok. Valahogy mindig megborzongatott a végtelenül okos és körmönfont, tiszta gonoszság...


Így van, így van. Akárcsak Vader, mondom... és még a retorikája is milyen szép.

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #64427 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Arda melyik teremtménye a kedvenced?
Buga? ;) Szerintem is!

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #64417 Írta: Hobbitleány
Hobbitleány válaszolt a következő témában: Arda melyik teremtménye a kedvenced?
Buga!!!!A legjobb!!!

-Én elviszem a Gyűrűt-mondta-, bár az utat nem ismerem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #64402 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Arda melyik teremtménye a kedvenced?
Hullafáradt vagyok és nem emlékszem. Glaurung a sárkány a Szilmarilokban? Akkor én rá szavazok. Valahogy mindig megborzongatott a végtelenül okos és körmönfont, tiszta gonoszság...

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #64399 Írta: Mya Leeroy
Mya Leeroy válaszolt a következő témában: Arda melyik teremtménye a kedvenced?
Sziasztok!

Hát igen, a banyapók nem a legnépszerűbb alak:))
Én egyetértek a szavazással, és azzal, hogy Keselyüstök a nyerő, én is rá szavaztam! :wink:

...Much that once was is lost, for none now live who remember it...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #64351 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Arda melyik teremtménye a kedvenced?
Hajrá,Buga! :)
(ez most egy ien hirtelen el6ározás-délután nem tudtan dönteni! :roll: )

:cry: :cry: :cry: ész a Banyapókot miért nem szereti szenki? :cry: :cry: :cry:
Pedig ő szegít! :(

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #64248 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Arda melyik teremtménye a kedvenced?
Kár, hogy nem lehet többször szavazni. Szerintem Huan ennél többet érdemel...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #64246 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: Arda melyik teremtménye a kedvenced?
Szegény Glaurung, milyen borzasztóan alulértékelt.... engem (és ez Klón-releváns, majd be is írom oda is) tul.képpen mindig Darth Vaderre emlékeztetett; ezért is ő a kedvencem innen (ahogy a SW-ból is Vader).

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #64208 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Arda melyik teremtménye a kedvenced?

Ulmo írta: Keselyüstök és Hósörény, végre kiderülne, milyenek a mearák valójában (Cicafül, te melyikre szavaznál?).


Kevdes Ulmo!
Azt hiszem kitaláltahattad :wink: Csak azt sajnálom, hogy csak egyre lehet szavazni, így csak Keselyüstökre kattintottam, de Hósörény szép meara lehetett és Buga, hát persze a kicsi Buga, a pónik legbátrabbika!

Naughty: remélem majd a kószás történetemből kiderül majd számodra milyenek is lehettek a mearák. :wink: Csak várj türelemmel!

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #64207 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Arda melyik teremtménye a kedvenced?
Én szívesen megnézném hogy száguld Keselyüstök! Nagyon szeretem a lovakat, és érdekelne milyenek voltak a mearák.

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #64167 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Arda melyik teremtménye a kedvenced?
Ahogy Szmóg eltársalog Bilbóval, az nagyon tetszik! És ahogy mutogatja magát a hobbitnak! Ahogy Bilbó hízeleg neki, az aranyos.
De igazság szeint a többiek is nagyon érdekelnének: Glaurung csak kibelezve, bekötött szemmel (talán még úgy is veszélyes :) ) Banyapók csak üvegfal mögött, pórázon. Kíváncsi lennék Roac-ra is, beszélő varjút még nem láttam. Keselyüstök és Hósörény, végre kiderülne, milyenek a mearák valójában (Cicafül, te melyikre szavaznál?). De mindegyik lény érdekes fajta, megint nehéz a választás!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #64140 Írta: svindler
Egy hét kimaradás után újabb szavazás nyílik.
A kérdés: Arda melyik teremtménye a kedvenced?
Nem feltétlenül csak szimpáti szemszögéből. Melyikükkel találkoznál legszívesebben, élve (vagy esetleg kitömve :) )? Melyikükhöz fűződik a kedvenc részleted a konyvekből? Stb...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.197 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére