Miről szóljon A Hobbit és A GyU között játszódó film?

×

Szavazás: Miről szóljon A Hobbit és A Gyűrűk Ura között játszódó film? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Aragorn és Arwen szerelmének kialakulásáról
13 13.3%
Frodó gyermekkoráról
2 2%
Szarumán ármánykodásairól a Fehér Tanácsban
11 11.2%
Aragorn és Gandalf barátságának kezdetéről
27 27.6%
A Bilbóról szóló megyei pletykákról
1 1%
Gollam nyomozásáról a Drágaszága után
5 5.1%
Szauron mordori építkezéseiről és ork-tenyésztéséről
5 5.1%
A Móriát "visszafoglaló" törpökről
16 16.3%
Arról, hogy a filmstúdiók hogyan gazdagodnak meg A GyU Függelékéből...
18 18.4%
Szavazók száma: 6 ( lotka, fehereger93, Metaflora, Bronweg, Féanor Tasartir ) Bővebben
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
14 éve 11 hónapja #378008 Írta: Gandalf
A kérdés eldőlt: mégsem lesz "összekötő" rész a készülő második film: PJ és GDT úgy döntöttek, A Hobbitot vágják inkább két részre, de kibővítik Fehér Tanácsos és Dol Gulduros jelenetekkel is.

A szavazást ezennel lezárom, köszönjük a válaszokat, szerintem a végeredmény tanulságos. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #360750 Írta: Nessa
Nekem feltűnt,de nem gondolkoztam még rajta, hogy miért van ott mindenhol :)

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #360730 Írta: Acho

Brannorion írta: nekem kitünt egy kislány mind a három részben:
1.Amikor Bilbó mesél a trollokról
2.Amikor a gyerekek és a nők elmennek a barlangba a Helm szurdoki csatában
3. Amikor Minas Tirithből kilovagolnak Faramirék

Egy fürtös kislány mind a három jelenetben szerepel, én rá tippelnék, hogy a gyereke...


Tényleg. Most, hogy mondod, valóban így van. Nekem eddig nem tűnt fel...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #360723 Írta: Sil

Brannorion írta: Egy fürtös kislány mind a három jelenetben szerepel, én rá tippelnék, hogy a gyereke...

Talált, de ott a fia is, csak ő nem annyira feltűnő jelenség. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #360704 Írta: Brannorion
nekem kitünt egy kislány mind a három részben:
1.Amikor Bilbó mesél a trollokról
2.Amikor a gyerekek és a nők elmennek a barlangba a Helm szurdoki csatában
3. Amikor Minas Tirithből kilovagolnak Faramirék

Egy fürtös kislány mind a három jelenetben szerepel, én rá tippelnék, hogy a gyereke...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #360689 Írta: Sil

Namarie írta: Van most felesége? Mert a gyerekei szerepeltek, ő fogs zerepelni, ezután már csak az asszony hiányzik. :P

Fran Walsh a felesége (vagy legalábbis élettársa), és bizonyos formában ő is benne volt a filmben, bár ő nem szeret annyira előtérben lenni. (Bilbó kandallója fölött lóg két kép, ami valójában PJ-t és Frant ábrázolja, és a Nazgúl-sikoly alapjául is az ő hangja szolgált.)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #360682 Írta: Namarie

Gandalf írta:

gilloth írta:

Gandalf írta: - PJ szívesen játszana cameo-szerpet, GDT nem szereti az ilyesmit.


Úgy értendő ez, h del Torro nem szívesen játszana cameo szerepet, vagy ő úgy gondolja, egyiküknek se kéne ezt tenni?
[size=9:8y0965ck] Sorry, ha butát kérdeztem [/size]

Úgy értendő: PJ valószínűleg fog szerepelni, GDT nem. :wink: Egymás dolgába azért nem szólnak bele ilyen szinten.


Van most felesége? Mert a gyerekei szerepeltek, ő fogs zerepelni, ezután már csak az asszony hiányzik. :P

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #360403 Írta: Gandalf

gilloth írta:

Gandalf írta: - PJ szívesen játszana cameo-szerpet, GDT nem szereti az ilyesmit.


Úgy értendő ez, h del Torro nem szívesen játszana cameo szerepet, vagy ő úgy gondolja, egyiküknek se kéne ezt tenni?
[size=9:31j3jsc9] Sorry, ha butát kérdeztem [/size]

Úgy értendő: PJ valószínűleg fog szerepelni, GDT nem. :wink: Egymás dolgába azért nem szólnak bele ilyen szinten.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
15 éve 10 hónapja #360400 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: Miről szóljon A Hobbit és A GyU között játszódó film?

Gandalf írta: - PJ szívesen játszana cameo-szerpet, GDT nem szereti az ilyesmit.


Úgy értendő ez, h del Torro nem szívesen játszana cameo szerepet, vagy ő úgy gondolja, egyiküknek se kéne ezt tenni?
[size=9:g2ofwd9m] Sorry, ha butát kérdeztem [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #360394 Írta: Angwen

Belladonna írta: Arwent elég lenne futólag felvillantani. Gandalfról lehetne több.


Ugyan. A filmiparról beszélünk. Arról a filmiparról, ami képes volt Arwent még a Helm szurdokban is "futólag felvillantani" (ahol nem vágták ki eléggé).

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #360376 Írta: Belladonna
Kiváncsi vagyok, milyen lesz, de elég sokat kell várni rá. :) Érdekelne pl, hogy Aragorn mi mindent csinált ötven évig. Minden embernél jobban ismerte a hagyományokat és a vadon ösvényeit. Álnéven lovagolt Rohan seregében, szolgálta Gondor helytartóját. Ezekről csak 1-1 mondat van a GYU-ban. Arwent elég lenne futólag felvillantani. Gandalfról lehetne több.

"és a Megye földje jó mély"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #360215 Írta: Ulmo

Gandalf írta: Tegnap volt a nagy nap: élő csetelés Peter Jacksonnal és Guillermo del Toroval, ami erről a második filmről már kiderült:

[...]
- Nem A Hobbit és A Gyűrű Szövetsége közötti 60 év teljes és kronologikus bemutatása lesz, hanem egy központi esemény, egységes cselekményváz köré öszpontosul.
[...]


Akkor van választék. Ezek a jelentősebb események a Hobbit és a Gyu ideje között:
- Szauron visszatér Mordorba
- Aragorn és Gandalf találkozása
- A Fehér Tanács utolsó ülése
- Aragorn és Arwen szerelmének kezdete
- Szarumán Szauron csatlósa lesz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #360214 Írta: Angwen

Attila írta:

Dreamer_KF írta:

Snuffles írta:

Thereon írta:

Angwen írta:

gillz írta: Móriás horrort szeretnék.

Ömm... Szex és erőszak a bányában? ;)

És mindez 3Dben Dreamerhez csatlakozva?

Atyavilág, még JÓ, hogy nem mi készítjük a filmet ;)


Jöhet :D
A habtestem biztos megtöltené a nézőteret!


Hölgyeim és uraim! Az év legjobb férfi főszereplő díját kapja...
Dreamer :hello::hello::hello::hello:


Úgy érted, a legjobb férfi néző díját! ;)

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja - 15 éve 10 hónapja #360201 Írta: Gandalf
Tegnap volt a nagy nap: élő csetelés Peter Jacksonnal és Guillermo del Toroval, ami erről a második filmről már kiderült:

- A Projektnek egyelőre nincsen címe, Film2 munkanéven fut, és címről csak a forgatókönyv megírása uán gondolkodhatnak.
- Nem A Hobbit és A Gyűrű Szövetsége közötti 60 év teljes és kronologikus bemutatása lesz, hanem egy központi esemény, egységes cselekményváz köré öszpontosul.
- Igyekeznek minél több szereplőt bevonni A GyU-filmekből, akit csak lehet.
- Alan Lee és John Howe ismét a fedélzeten! 8)
- PJ szívesen játszana cameo-szerpet, GDT nem szereti az ilyesmit.
- A Film2-t 2012 decemberében mutatják be.
- Amit csak lehet, a szabadban szeretnének leforgatni, nem stúdióban, CGI-t csak ott használni, ahol muszáj.
- A film ugyanúgy 2:35:1 formátumban lesz lefilmezve, mint A GyU-filmek.
- Egyelőre nem tervezik, hogy az egészet 3D-ben forgatnák le.
- Valószínűleg Gandalf lesz majd az egyik központi karakter, persze, ezt pontosan a forgatókönyv megírása után tudják majd biztosra mondai.
- A forgatókönyvet a tradicionális filmstruktúrák szerint szeretnék felépíteni.
- Film2-t egyszerre forgatják le A Hobbittal 2010-ben, az egészet Új-Zélandon. Idén forgatókönyvet írnak és az első vázlatokat alkotják meg, jövőre az intenzív előkészületek lesznek.

A Hobbit-filmről részleteket máshol írok , ez az összefoglaló Film2-re koncentrált.
Azt már korábban mondták, hogy nem teljesen egy összkötő résznek szánják, hanem a lehetőségek szerint szeretnék minél önállóbb filmként elkészíteni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #360200 Írta: Attila

Dreamer_KF írta:

Snuffles írta:

Thereon írta:

Angwen írta:

gillz írta: Móriás horrort szeretnék.

Ömm... Szex és erőszak a bányában? ;)

És mindez 3Dben Dreamerhez csatlakozva?

Atyavilág, még JÓ, hogy nem mi készítjük a filmet ;)


Jöhet :D
A habtestem biztos megtöltené a nézőteret!


Hölgyeim és uraim! Az év legjobb férfi főszereplő díját kapja...
Dreamer :hello::hello::hello::hello:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #360196 Írta: Brannorion
szerntem mindenről egyben: hogyan kezd sauron visszatérni a Bakacsinerdőből Mordorba, Frodó Bilbóhoz költözik, Aragorn és Arwen szerelme...szóval szerintem több szállon kéne hogy fusson...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #360160 Írta: Acho
OFF

De ha elkezded ezt forgatni, akkor még tovább csúszik a Círdan bosszúja 8... :( :(
:D :D

OFF vége

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #360152 Írta: Dreamer_KF

Snuffles írta:

Thereon írta:

Angwen írta:

gillz írta: Móriás horrort szeretnék.

Ömm... Szex és erőszak a bányában? ;)

És mindez 3Dben Dreamerhez csatlakozva?

Atyavilág, még JÓ, hogy nem mi készítjük a filmet ;)


Jöhet :D
A habtestem biztos megtöltené a nézőteret!

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #360150 Írta: Caladril
minden esetre nem elvetendőn az ötlet,mivel minden filmben van szerelem... meg egyéb...haha :D rendezhetne a tolkien társaság is egy filmet, hátha kapna szponzort, soha nem lehet tudni, hiszen aki mer az nyer

Békesség a harag fölött
Becsület a gyűlőlet fölött
Erő a félelem fölött.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #359180 Írta: Namarie

Snuffles írta:

Thereon írta:

Angwen írta:

gillz írta: Móriás horrort szeretnék.

Ömm... Szex és erőszak a bányában? ;)

És mindez 3Dben Dreamerhez csatlakozva?

Atyavilág, még JÓ, hogy nem mi készítjük a filmet ;)


Vagyis kár - paródiaként hirdetnénk. Tuti rekord nézőszám lenne, és villámgyorsan a világ leggazdagabb kulturális egyesülete lennénk.

Az igaz, hogy mivel a bányában csakis és kizárólag férfi élők vannak, eléggé korhatáros lenen a film. Ja, és bebizonyítanánk azt, amiről anno oly sok szó esett Legolas kapcsán. (Fürgerókalábak)

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #359118 Írta: Snuffles

Thereon írta:

Angwen írta:

gillz írta: Móriás horrort szeretnék.

Ömm... Szex és erőszak a bányában? ;)

És mindez 3Dben Dreamerhez csatlakozva?

Atyavilág, még JÓ, hogy nem mi készítjük a filmet ;)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #359112 Írta: Thereon

Angwen írta:

gillz írta: Móriás horrort szeretnék.


Ömm... Szex és erőszak a bányában? ;)


És mindez 3Dben Dreamerhez csatlakozva?

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #359111 Írta: Angwen

gillz írta: Móriás horrort szeretnék.


Ömm... Szex és erőszak a bányában? ;)

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #359043 Írta: Dreamer_KF
Én azt szeretném, ha arról szólna, h. Gimlit foglyul ejti pár szadista tünde, és elöl hátul megraknák, így ábrázolva Gilmli rasszizmusát.

Vagy mondjuk egy sziget a tenger alá kerülhetne. Az se volt még (??).

Vagy..sok-sok nagy és színes effekt legyen, hogy sok ember bemenjen és sok pénzt kiadjon rá!

Lehetne 3d is, és az lenne a tuti!

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #359037 Írta: gillz
Móriás horrort szeretnék.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #359016 Írta: Altaris

Peredhil írta: Szerintem meg legyen többszálon futó történet, és külön-külön mondja el mindegyiket, és Gandalf legyen az összekötő kapocs.

Szóval úgy Istenigazából egyikre se nagyon szavaznék.
Még nem is tudtam eldönteni.


ezzel teljesen egyetértek. egy: mert nem tudok választnai, kettő: mert (rózsaszínfelhőkkel rendelkezvén) Aragorn és Arwen szerelmét (és annak kialakulását) szívesen megnézném, összekötve Gandalffal, rajta keresztül a Fehér tanácsról is sokat meglátni, onnan Szarumán, aztán orkok, időben vissza és Mória stb...

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #358388 Írta: Snuffles

Attila írta: Tény, ohgy érdekesen lenne megoldva ha az összes téma belekerülne?!

Nézd, legalább jó hosszú és zavaros lenne, ezzel szerintem semmi gond nincs :D Mi értenénk így is, csak legfeljebb bosszankodnánk :P

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #358354 Írta: Attila

Ille / Lórien írta:

Peredhil írta: Szerintem meg legyen többszálon futó történet, és külön-külön mondja el mindegyiket, és Gandalf legyen az összekötő kapocs.


Igen, szerintem is minden téma legyen benne (kivéve az utolsót), egyrészt mert mindegyiket megnézném, másrészt pedig mert önmagában egyik sem lenne elég ahhoz, hogy egy egész estét betöltő filmet lehessen belőle készíteni.
Az utolsót legfeljebb csak a DVD extrái közé tenném. [size=9:p18fu1gt](Nem is értem, ez hogy merült fel mint lehetőség a film tartalmával kapcsolatban, mert nyilván senki sem AKARJA, hogy erről szóljon a film.)[/size]


Tény, ohgy érdekesen lenne megoldva ha az összes téma belekerülne?!

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #358302 Írta: Ille Lórien

Peredhil írta: Szerintem meg legyen többszálon futó történet, és külön-külön mondja el mindegyiket, és Gandalf legyen az összekötő kapocs.


Igen, szerintem is minden téma legyen benne (kivéve az utolsót), egyrészt mert mindegyiket megnézném, másrészt pedig mert önmagában egyik sem lenne elég ahhoz, hogy egy egész estét betöltő filmet lehessen belőle készíteni.
Az utolsót legfeljebb csak a DVD extrái közé tenném. [size=9:1k8r63ud](Nem is értem, ez hogy merült fel mint lehetőség a film tartalmával kapcsolatban, mert nyilván senki sem AKARJA, hogy erről szóljon a film.)[/size]

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #358032 Írta: Caladril

Attila írta:

Peredhil írta: Szerintem meg legyen többszálon futó történet, és külön-külön mondja el mindegyiket, és Gandalf legyen az összekötő kapocs.

Szóval úgy Istenigazából egyikre se nagyon szavaznék.
Még nem is tudtam eldönteni.


Gandalf legyen a narrátor is!! Nagyon jól csinálja.


IGEN!!!! AZ nagyon kir lenne... :D csak nehogy álom maradjon :o

Békesség a harag fölött
Becsület a gyűlőlet fölött
Erő a félelem fölött.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.234 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére