Melyik vidékre látogatnál el a legszívesebben?

×

Szavazás: Melyik vidékre látogatnál el a legszívesebben? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Cuiviénen (a tündék ébredésének helye)
58 27.9%
Hildórien (az emberek ébredésének helye)
23 11.1%
Númenor
64 30.8%
Angband
25 12%
Harad
18 8.7%
"Sötét Földek" (Arda déli része)
20 9.6%
Szavazók száma: 10 ( Turlas, Hirannis, Szofy, Orowan/Gery, Szar_umán^^ ) Bővebben
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
16 éve 7 hónapja #343843 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Melyik vidékre látogatnál el a legszívesebben?
Hmm... Ost-in-Edain, Esgalmar, Fortirios, Fornost, Tol Eressea*? :P
(ha csak ezek közül lehet, akkor még nem döntöttem...)

*"Valinorban nincs más, csak valák és fény" (meg szalag), igaz teler testvérek?! :twisted:

Númenorba a fortiriosi identitás nem enged vissza :D Angband, Harad engem annyira nem vonz (*várja a köveket*), és ha tudnánk a "hobbitok ébredésének" helyét, valsz azt választanám... :D


...és tényleg, ha már itt tartunk, lehetne egyszer az eddigi tábori keretjáték-helyszínekről is egy szavazás, h. ki hova menne vissza legszívesebben/menne el "valójában" is (bár ilyesféle szokott lenni a tábori kérdőívekben, h. "értékeld az eddigi táborokat 10-es skálán" :P ) :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #343842 Írta: Serrana/Taurin
Hideg van úgyhogy irány a Sötét Földek. Ugye ott meleg van?

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #343816 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Melyik vidékre látogatnál el a legszívesebben?
Doriathra, Nargothrondra se lehet szavazni sajnos. :oops: Magam részéről az Ébredés Vizeit választottam. :P

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #343795 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Melyik vidékre látogatnál el a legszívesebben?

Ulmo írta: Persze, aztán mindenkit ott felejtesz, mint a csődbe ment utazási irodák :evil3:


Ugyan dehogy! Persze Vis Maior előfordulhat, pl. valák seregének érkezése. Ilyenkor nem tudom vállalni a felelősséget.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #343787 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Melyik vidékre látogatnál el a legszívesebben?

Ery írta: Ha ezen múlik, akkor én garantálom, hogy mindenki épen és egészségesen hazakerül Angbandból :twisted:


Persze, aztán mindenkit ott felejtesz, mint a csődbe ment utazási irodák :evil3:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #343785 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: Melyik vidékre látogatnál el a legszívesebben?

Ery írta: Ha ezen múlik, akkor én garantálom, hogy mindenki épen és egészségesen hazakerül Angbandból :twisted:

Akkor ugrott Cuiviénen... :P :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #343783 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: Melyik vidékre látogatnál el a legszívesebben?

Kisvakond írta: Én egyszerűen ilyen sorrendben nézném meg őket!!

tökéletesen egyetértek :wink: megyünk együtt?? :P :D

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #343782 Írta: Dreamer_KF

Ery írta: Ha ezen múlik, akkor én garantálom, hogy mindenki épen és egészségesen hazakerül Angbandból :twisted:


Ó, igen, Mester!

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #343781 Írta: Nóli i linantea
Amgband 8)

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #343780 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Melyik vidékre látogatnál el a legszívesebben?
Cuiviénen. Honvágyam van... :cry:

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #343779 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Melyik vidékre látogatnál el a legszívesebben?
Ha ezen múlik, akkor én garantálom, hogy mindenki épen és egészségesen hazakerül Angbandból :twisted:

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #343772 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Melyik vidékre látogatnál el a legszívesebben?

Acho írta: Szintén Númenor! :D
Ulmo, Valinorral kapcsolatban: mért baj a hendikep? :D :D;-)


Mert torzítja a statisztikát :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #343763 Írta: Dreamer_KF
Az a gond Angbanddal, hogy nem biztos, h. egy darabban jönnék vissza. Inkább egy "békésebb" hely, úszni tudok: Númenor marad.

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #343760 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Melyik vidékre látogatnál el a legszívesebben?
Hmm, érdekes kérdés, bár nem volt benne, engem elsősorban ithília, és Lórien érdekelne... meg mondjuk Alqualonde, de az nem Középföldén van :)

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #343739 Írta: Kisvakond
Én egyszerűen ilyen sorrendben nézném meg őket!!

Mi haszna lenni szívnek, ha parány, múló örömet lát csak???---és kivájta ő szíve

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #343738 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: Melyik vidékre látogatnál el a legszívesebben?
Engem inkább a Sötét Földek érdekelnének, mint Harad, ha a kettő közül választani kellene :P Meg a Helcaraxe is érdekelne, de az sajnos nem volt választási lehetőség :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #343737 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: Melyik vidékre látogatnál el a legszívesebben?
Szerintem jó lenne felfedezni a déli vidékeket. Az én választásom Harad.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #343733 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: Melyik vidékre látogatnál el a legszívesebben?
Érdekes, hogy Haradot és a Sötét Földeket nem nagyon jelölik... :P
Részemről Cuiviénen vagy Angband, mindkettőre eléggé kíváncsi vagyok :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #343732 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Melyik vidékre látogatnál el a legszívesebben?
Szintén Númenor! :D
Ulmo, Valinorral kapcsolatban: mért baj a hendikep? :D :D;-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #343729 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Melyik vidékre látogatnál el a legszívesebben?
Númenor. Bár Cuiviénen és Arda déli része se lenne rossz. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #343717 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Melyik vidékre látogatnál el a legszívesebben?
Csatlakozom. Angbandra és Númenorra is egyformán kíváncsi vagyok. Bár búvárfelszerelés mindkettőhöz kell...

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #343716 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Melyik vidékre látogatnál el a legszívesebben?
Üdvözletem!

Visszatérés included? :mrgreen:
Ha nem, akkor Angband helyett marad Númenor...

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #343713 Írta: Ulmo
A kérdés adott, lehet szavazni.

(megjegyzés: Valinor és a GyU helyszínei szándékosan nem szerepelnek, az utóbbiakról már volt szavazás, az előbbi pedig túl nagy előnnyel indulna)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.216 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére