Milyen cikkeket szeretnél leginkább olvasni a Tolkien.HU-n?

×

Szavazás: Milyen jellegű cikkeket szeretsz (vagy szeretnél) LEGINKÁBB olvasni a TolkienHU-n? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

ismeretterjesztő cikkeket
27 17.6%
interjúkat, riportokat
21 13.7%
fan fictonokat (mások által írt novellákat, verseket, költeményeket)
24 15.7%
a különböző programokról készült összefoglalókat, élménybeszámolókat
11 7.2%
tudományos igényű cikkeket
21 13.7%
Tolkien által kitalált nyelvekkel kapcsolatos írásokat (nyelvleckék, fordítások stb.)
34 22.2%
nem szeretek olvasni, csak a képeket szoktam nézegetni
4 2.6%
csak a fontos felhívásokat, híreket, program ajánlatokat szoktam elolvasni
8 5.2%
egyéb, mégpedig... (kérjük kifejteni a topicban)
3 2%
Szavazók száma: 5 ( Lauril, Indil, Findëmaxa, Taki Laci, Moore Pereldar )
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
16 éve 10 hónapja #325952 Írta: Attila
Behúzom a pipát azokhoz akik mindent be szerettek volna jelölni!

Jó lenne, hogy ha ez mind fennt lenne!

Én végül is a Tudományos............. választottam de a nyelvek is nagyon érdekelnek és ez mellett az egyéb meg az ismertterjesztő! és még a stb. stb. stb. stb.!

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #315840 Írta: Thereon

Acho írta: nem rossz ötlet!mondjuk én a Tolkien-féle nyelvekről is olvasnék:pl. a quenya nyelvtanról,meg hasonlók...


Lásd Nyelvek és Írások topic bal oldali linkek.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #315792 Írta: Acho
nem rossz ötlet!mondjuk én a Tolkien-féle nyelvekről is olvasnék:pl. a quenya nyelvtanról,meg hasonlók...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #306275 Írta: Bögyös Fredegár
Tudományosabb hangvételű esszék, tanulmányok érdekelnének elsősorban. Emellett a "nagyvilágban" megjelent kritikákra való reflekciók, ellenkritikák, recenziók is érdekesek számomra.
Persze a nyelvi témáknak is fő helyet kellene biztosítani, és ezalatt nem csak a Tolkien által megalkotott nyelvekre gondoltam (versfordítások, nyelvleckék, stb.), hanem ezen túl bele lehetne kóstolni a közép- és óangol nyelvi témákba is, lévén Tolkien-ról van szó, nem elhanyagolhatóak ezek sem.
Mindamellett voksolni még egyikre sem voksoltam.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #303388 Írta: Toma gazda
... a fórumot olvasom :)

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #301885 Írta: Kiszhobbit

Brisa írta: Kedves szavazók!

Sokan voksoltatok a Tolkien által kitalált nyelvekkel kapcsolatos írásokra. Legyetek szívesek itt bővebben is kifejteni, hogy konkrétan miről is olvasnátok szívesen a témán belül. Milyen jellegű cikkekre lenne igényetek?

Köszönjük!

Brisa


Én szívesen olvasnék a sindsrin alapokról (úgy teljes-kezdő színvonal) és sinda verseket, persze melléírva a fordítás, az nonjó lenne... :thranduil1:

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #301783 Írta: Nóli i linantea
Hmmmmmm rég szavaztam már, de szívesen kifejtem bővebben a véleményem :)

Én is a nyelves dologra szavaztam, a fordítások miatt, nagyon szívesen olvasnék verseket különböző Tolkien által kitalált nyelveken, melléjük írva az eredetit. (Egyszer valamelyik rendezvényen volt szinkronban versfelolvasás, és nagyon élveztem) Emellett szerintem sokakat érdekelnének a nyelvleckék, szószedetek, amikre tudom hogy sok link nyílik az oldalról, de nem mindenki tudja hogy hol keresse, praktikus lenne ha az oldalon is megtalálható lenne néhány.

Emellett nagyon érdekelnek az interjúk, az MTT vezető tagjaival, de szerintem nagy dolog lenne néhány "híresség" közeléb eférkőzni, csak nem tudom mennyire van erre lehetőség?

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #301771 Írta: Brisa
Kedves szavazók!

Sokan voksoltatok a Tolkien által kitalált nyelvekkel kapcsolatos írásokra. Legyetek szívesek itt bővebben is kifejteni, hogy konkrétan miről is olvasnátok szívesen a témán belül. Milyen jellegű cikkekre lenne igényetek?

Köszönjük!

Brisa

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #301711 Írta: Findëmaxa
Leginkább a novellákat, fan fictionokat szeretem. Ha folytatásosak szeretem ha a szerzo be is fejezi oket, mert még nem olvastam rossz novellát ezen az oldalon :lol: , de befejezetlent, azt rengeteget.... ezzel csak egy a probléma KÍVÁNCSI VAGYOK ... uhumm buhummm :roll: :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #301693 Írta: Altaris
hm.. nehéz, de ha már így a leginkább dolgot figyelembe vesszük, akkor a verseket, novellákat nagyon jó lenne olvasni. Sok dolgot megtudhatnánk, hogy példűául ki mint képzeli az életet a negyedkorban, és a többi stb...

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #301601 Írta: Kiszhobbit

Snuffles írta: Szerintem mindegyikből legyen jó sok és megegyeztünk :) )


Ja, hát én is így gondultam vhogy :lol:

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #301190 Írta: Snuffles
Szerintem mindegyikből legyen jó sok és megegyeztünk :) )

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #301178 Írta: Kiszhobbit
Leginkább....izé hát én a nyelvekre szavaztam mert non tetszenek de nemhiszem h valha is meg fogom tanulni bármelyiket, de azért érdekelnek. Aztán 2. körbe az ismertetterjesztésre szavaztam, aztán meg a fanfictionokra. Utóbbiakra azért, mert jó lenne megismerni egymás gondolatvilágát verseken és történeteken keresztül... na ha muszáj az a leginkább, akkor ez. :lol:

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #301070 Írta: Ízisz
Aiya Mindenkinek újra ( aki még emlékszik egy picit ) :)

Én is a nyelvi cikkekre szavaztam, mert érdekel a téma, csak hogy is mondjam....(számomra ) elég nehéz ezekkel a nyelvekkel helyesen bánni :P Szóval nehéznek érzem a tanulásukat. :oops:

És az effajta cikkek lehet h segítenének.

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #301009 Írta: Minath_Ithil
mindegyikből egy keveset:PPPP

where once was light now darkness forms, where once was love love is no more..................

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #300964 Írta: Ille Lórien
Nehéz kérdés. Végül az ismeretterjesztő cikkekre szavaztam, de szeretek olvasni interjúkat, programokról készült élménybeszámolókat, nyelvekkel kapcsolatos írásokat és programajánlatokat is. Legyen továbbra is változatos a Tolkien.hu! :)

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #300932 Írta: Irmo/MissKarrde
A nyelveket jelöltem be (hozzáértve az írásrendszereket is). Azért azokat olvasnám szívesen, mert érdekel (bár egyelőre ez még kimerül az érdeklődés szintjén :oops: ), és magyar nyelvű írásokat alig találni a témában.
Amit még előre sorolnék, azok az ismeretterjesztő és tudományos írások, ezen kívül még szeretem a fan fictionokat is olvasni.
A program felhívásokat majdnem kihagytam, de szerintem ez alap, mert máshonnan nem tudnék róluk (sőt, talán sokan mások sem).

Something's happening. I'm not the Jedi I should be. I want more, and I know I shouldn't.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #300806 Írta: dorwinion
Ez nagyon nem volt "fer". :cry: Csatlakozom azokhoz, akik mindet bejelölték volna. (Végül ismeretterjesztés lett.) Szívem szerint javasolnám egy külön újság elindítását a fenti témakörökből, de kétlen, hogy lenne rá kapacitás, az egyebekre meg nem is merek gondolni... :oops:

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #300587 Írta: Brisa
A "leginkább" szót arra találtam ki, hogy egyátalán el lehessen indítani a szavazást. :D Ugyanis ez egy olyan rendszer, ahol mindig csak egyet lehet választani.

Azonban a TolkienHU szerkesztősége nevében is kérem, hogy itt a fórumban - ahogy eddig is tettétek - írjátok le, mi az, amit még szerettek.

És várjuk az egyéb kategóriára is a javaslatokat.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #300569 Írta: Ery
Ismeretterjesztés.
Csoda?
:wink: :roll:

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #300563 Írta: Tünde
Nem egyszerű egyet választani, bár nem mindent olvasok el, de hangulatfüggően ebbe és abba is belenézek, főleg a hírek, saját alkotások, ismeretterjesztés érdekel.

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #300562 Írta: Nóli i linantea
Hűha, én leginkább az ezt mindet gombora nyomtam volna, de olyt nem találtam... Végül is a nyelvcuccot szavazta, a fordításokat, ha már én megtanulni úgysem fgoom, hadd olvassam :oops:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #300552 Írta: Ben
Valóban nem lehet igazán jól dönteni, de hát valamit választani kell. :) Azért is írtam oda, h mást is szívesen látnék fent. :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #300551 Írta: Snuffles

Olorin.papa írta: Én most nagy bajban vagyok, mert a felsoroltak közül nem tudom egyiket sem a másik elé helyezni. Nem volna igazságos...

Hát a 'leginkább' engem is zavart, dehát tényleg nem lehet egyet kiválasztani, látod, nekem is sokat sikerült, de szavazni csak egyre tudok sajnos.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #300550 Írta: Olorin.papa
Én most nagy bajban vagyok, mert a felsoroltak közül nem tudom egyiket sem a másik elé helyezni. Nem volna igazságos...

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #300547 Írta: Snuffles

Ben Kenobi írta: Az interjúk/riportokra voksoltam, de emellett én szívesen látnám az élménybeszámolókat, ismeretterjesztő dolgokat is. :)

Élménybeszámolók ott vannak valahol középtájban, én arra szavaztam, mert tele vannak vidámsággal, és a hangulatot legtöbbször valamennyire vissza tudják adni és jó hallani azokról a dolgokról, amik táborokban, talikon, előadásokon, mindenféle megbeszéléseken történtek. Az ismeretterjesztő cuccokkal ugyanígy vagyok. (Bár akkor most ide sorolhatnám a híreket és riportokat is, mert majdnem ugyanaz a kategória.)
Egyébként a Kreatív szekciónak is rendszeres látogatója vagyok, de ott nem minden a tolkieni világból van, nem tolkieni ihletésű írások is előfordulnak gyakran, úgyhogy azért inkább arra szavaztam, de a novelláknak és verseknek is kijár egy fél szavazat :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #300541 Írta: Ben
Öööö... ha nem gond, hozzá is szólnék. :look: (úgy látom elsőként :D )

Az interjúk/riportokra voksoltam, de emellett én szívesen látnám az élménybeszámolókat, ismeretterjesztő dolgokat is. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #300530 Írta: Ulmo
A kérdés egyszerű: milyen jellegű cikkeket szeretsz (vagy szeretnél) LEGINKÁBB olvasni a TolkienHU-n?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.209 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére