Melyik korban élnél szívesen Középfölde világában?

×

Szavazás: Melyik korban élnél szívesen Középfölde világában? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Az Első Kor előtti időkben (Eä teremtésétől a Nap első felkeltéig)
39 13.6%
Az Első Korban (A Nap első felkeltétől Beleriand pusztulásáig)
97 33.9%
A Másodkorban (Beleriand pusztulásától Szauron első bukásáig)
32 11.2%
A Harmadkorban (Szauron első bukásától a Gyűrű-őrzők távozásáig)
87 30.4%
A Negyedkorban (A Gyűrű-őrzők távozásától...)
31 10.8%
Szavazók száma: 37 ( NKristóf98, Hirannis, szenyán, Levedi, Ireth Tulckaleumä ) Bővebben
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
18 éve 8 hónapja #267681 Írta: Olorin.papa

Estelio írta:

Aranill írta: Van 5 %-om, vajon a negyedkorra egyedül fogok maradni?

Már csak 4%-od van. De én azért remélem, hogy nem maradsz egyedül.
Egyébként, ha szabad megkérdeznem, mért pont a Negyedkort választottad?


Tulajdonképpen nagyon is lehetséges, hogy mi mindnyájan a Negyed Korban élünk, én hiszem, és akarom tudni ezt. :itscool:

Viszont még mindig vacillálok az Első Korok között...
"ÓÓÓ Beleriand! Tágas mezőid várnaak..."

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #267676 Írta: Laurelen
az első és másodkor nekem megfoghatatlan, túl nagyszabású... a harmadkor ellenben, ott a tündék is sokkal "emberiebbek", sokkal élhetőbb világ. az elsőkor előtti idők varázslatosak és tiszták, de hát azért elég unalmas egy hely lehetett az a valinor...nem szívesen éltem volna úgy hogy 3 emelettel fölöttem valami istenség lakott....persze valaként ott élni az teljesen más...csinos kis sziget, csinos kis alattvalókkal

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja - 18 éve 8 hónapja #267652 Írta: Riliel
Harmadkor. Éljenek a harcok és a hősök, akik már teljesen reménytelennek látják az egészet, de még mindig harcolnak egy maroknyi csapattal!

"Ha hallod a Hívást, menned kell."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #267637 Írta: Erda niire (Area)
Hm, nagyon nehéz kérdés volt. az Első és a Harmad kor között vaciláltam. Az első korban még úgymond fiatalok a tündék, még él bennük valamennyi hit, hogy az emberek nem feltétlenül gyarlók. Ott még valamennyire a földön jártak, nem pedig a messzi partokat fürkészték, mikor mehetnek már el. Viszont a harmadkor mellett szólt az, hogy a szívem mindig is a rohírokhoz húzott, és legbelül örökké ember maradok :)

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #267632 Írta: Telcontar
Az első kor előtt, amikor még kevés volt a romlatlan és a fájdalmas. Amikor még őszintén és ártatlanul tiszta volt minden és az elkövetkezendő sötét időkre csak Mandos hümmögése utalt. AMikor az entasszonyok még entingeket szültek (termettek?). Amikor Oromé szabadon nyargalt Középföldén. Amikor a tündék békében énekeltek a csillagok alatt és keveset tudtak a félelemről. Az sem volt tiszta kor de a későőbieknél tisztább.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #267603 Írta: Alcarcalimo
Mindenképpen az Első korban:) Hiszen ott találkozhatnék Nolda testvéreimmel!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #267599 Írta: Timona
Az első és a másodkor között vaciláltam, de végül az elsőre voksolam, mert jó lenne látni Belariandot még a puszulása előtt :)

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #267555 Írta: Gandalf
Harmadkor. Hobbitokkal is szeretnék találkozni és tündékkel is, s ez csak ebben a korban történhet meg (előtte nincsenek hobbitok, utána meg a tündék hajóznak el). De ha lehetne választani, a Harmadkoron belül egy békésebb szakaszra vágyom! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #267546 Írta: Estelio

Aranill írta: Van 5 %-om, vajon a negyedkorra egyedül fogok maradni?

Már csak 4%-od van. De én azért remélem, hogy nem maradsz egyedül.
Egyébként, ha szabad megkérdeznem, mért pont a Negyedkort választottad?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #267446 Írta: Aranill
Van 5 %-om, vajon a negyedkorra egyedül fogok maradni?

Mensch werden ist eine Kunst.

06 20 99 29 525

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #267425 Írta: Patiszon

Ulmo írta: Részemről az Első Kor előtt. Szeretem látni, ahogy megszületik valami nagy dolog. És megnézném a kis Szauront, ahogy Aulë mellett tanonckodik :)


Jéé, akkor már ketten vagyunk ;)
Mondjuk engem főleg azért érdekelne, mert csak kevés rege foglalkozik az eseményekkel (mondjuk nem is volt túl sok) :)
Meg persze érdekelnek a kezdetek :)

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #267417 Írta: Sil
Hmm... Tényleg, miért nem lehet kettőt bejelölni? :(
Akkor marad az Első Kor, Beleriand (természetesen noldaként)... A második helyezett a Harmadkor (mondjuk Völgyzugolyban, ha lehet választani), de akkor már jóval kevesebben vannak Középföldén, és valahogy távolibbak is a tündék... Az Első Korban még jobban égett bennük a tűz, de a Harmadkor már az elmúlásról szól.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #267404 Írta: Nelossel
Miért nem lehet kettőt bejelölni? :roll:

Mégis talán inkább élnék a Harmadkorban, mint az Elsőben. Az emberek ott talán már sokkal inkább "emberibbek", mint "tündések". Sokkal közelebb érzem őket magamhoz... Meg persze, akkor még, ha kedvem támad, elmehetek tündenézőbe. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #267391 Írta: Arzeen

Ulmo írta: Részemről az Első Kor előtt. Szeretem látni, ahogy megszületik valami nagy dolog. És megnézném a kis Szauront, ahogy Aulë mellett tanonckodik :)

És jól fenékbe is rugdosnád :wink: :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #267387 Írta: Ben

olorin.papa írta: Az előző szavazás után felvetődik az a kérdés, hogy tündeként, vagy emberként... :roll:

Én emberként. :P

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #267373 Írta: Olorin.papa
Az előző szavazás után felvetődik az a kérdés, hogy tündeként, vagy emberként... :roll:
Természetesen tündeként, az Első korban, de én legszívesebben az első kettőt is bejelölném, (de még nem szavaztam) akkor még olyan friss szaga volt mindennek. :itscool:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #267363 Írta: Ecthelion
Első kor. Hogy miért? Igazán nem tudnám megmondani. Talán mert Beleriand regéi, és az első kor beli tettek jobban megfogtak, mint a másod -és harmadkori események. És szívesebben élnék Beleriandban, mint máshol.

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #267362 Írta: Ben
Az Első Kor. Talán mert azokban az időkben még nem távoldtak el egymástól az emberek és a tündék, és azok a csaták gyászosabbak, hősiesebbek is voltak, számomra, legalábbis. Minden bizonnyal a Szilmarilok hatása. :) 8)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #267360 Írta: Eglarcarien
Miután vagy 10 napig éltem már benne, és kellemesen kaotikus volt, maradjunk a másodkornál. :twisted: Bocs, emberek, ma nagyon gonoszkodós kedvemben vagyok... :oops:

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #267359 Írta: cortez71
Elsőkorban élnék legszívesebben. Minden háborítatlan (Persze, csak azt hiszem :D ), és már meg is van teremtve a világ. Szal nekem egyértelműen Elsőkor :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #267357 Írta: Ulmo
Részemről az Első Kor előtt. Szeretem látni, ahogy megszületik valami nagy dolog. És megnézném a kis Szauront, ahogy Aulë mellett tanonckodik :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #267353 Írta: Ery
Másodkor. Talán a tábor hatása...

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #267352 Írta: Ulmo
Rég volt új szavazás, most itt van egy. A kérdés egyértelmű: mikor élnél szívesen Középfölde világában?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.214 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére