Melyik néphez csatlakoznál szívesen az Első Korban?

×

Szavazás: Melyik néphez csatlakoznál szívesen az Első Korban? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Emberek - Bëor háza
48 10.7%
Emberek - Haleth népe
50 11.2%
Emberek - Hador háza
38 8.5%
Noldák
125 28%
Sindák
118 26.4%
Törpök
39 8.7%
Orkok
29 6.5%
Szavazók száma: 155 ( Miya, Turlas, Hirannis, Anduin, Heledir ) Bővebben
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
10 éve 9 hónapja #409341 Írta: Namarie

Sil írta:

Iglorion írta: A noldákon belül Feanor, vagy Fingolfin házához tartoznátok?

Én Feanor házához. :)



Finarfin házához tartoznék. Ez ugyan nincs az opciók között, de azért fevetődhet ez is. :)

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #409294 Írta: Schreiner János
A táborra való tekintettel ezt is frissíthetnénk!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #408819 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Melyik néphez csatlakoznál szívesen az Első Korban?

Iglorion írta: A noldákon belül Feanor, vagy Fingolfin házához tartoznátok?

Én Feanor házához. :)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #408818 Írta: Iglorion
A noldákon belül Feanor, vagy Fingolfin házához tartoznátok?

Utúlie'n aure! Aiya Eldalie ar Atanári, utúlie'n aure!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #403784 Írta: Felagund
Úgy érzem update-elni kéne a fórumra való jelentkezési űrlapot... :roll:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #402435 Írta: Encsi
időutazás 8)

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #402421 Írta: Sötét Úr
Nam, sikerült egy közel öt éves bejegyzésre válaszolnod :D :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #402393 Írta: Namarie

Sil írta:

Chyrdan írta: Melyik néphez? :D :wink:
Ez nem kérdés! Nézzetek rám! :legolas5: Született nolda vagyok! :lol:

Nézünk, de az avatárodon Elros van, ő meg féltünde volt... :P :twisted:



De nolda felmenőkkel.. :)

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #402391 Írta: Iglorion
Sindákra szavaztam, de a törpök közt se lehet rossz

Utúlie'n aure! Aiya Eldalie ar Atanári, utúlie'n aure!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #342367 Írta: Chyrdan
Senki sem lehet tökéletes! :P De a belső a fontos! :wink: Láss mélyebbre! :lol: :wink: Akit kedvelek és akiben megbízom, annak megengedem...
(hm, igencsak művelt vagy avatar/ tünde ügyben, kiművelsz kicsit engem is ha szépen kérlek? :D )

"Mikor halkan leszáll az est,/ Egy szebb világról mesélni kezd/ S láng-lelke fénye falra fest/ Ezer csodát és látomást."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #342365 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Melyik néphez csatlakoznál szívesen az Első Korban?

Chyrdan írta: Melyik néphez? :D :wink:
Ez nem kérdés! Nézzetek rám! :legolas5: Született nolda vagyok! :lol:

Nézünk, de az avatárodon Elros van, ő meg féltünde volt... :P :twisted:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #342361 Írta: Chyrdan
Melyik néphez? :D :wink:
Ez nem kérdés! Nézzetek rám! :legolas5: Született nolda vagyok! :lol:

"Mikor halkan leszáll az est,/ Egy szebb világról mesélni kezd/ S láng-lelke fénye falra fest/ Ezer csodát és látomást."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #341315 Írta: Namarie

Celebel írta:

Elluin írta: A noldák végzete tényleg tragikus és szomorú, de minden hibájukkal együtt én is rájuk szavaztam. Akármenyire is elszúrták nagy hatalmúak voltak. És nem mindenki követte Feanort.


nem beszélve olyanokról mint Galadriel, aki ugyan visszatért Középföldére, de eszébe sem volt követni Feanort. (OFF: valahol mintha olvastam volna, hogy Feanornak Galadriel hajáról jutott eszébe, hogy meg kellene csiálni a Szilmarilokat, mert G. haja olyan színű volt, mint mikor a két fa egyszerre virágzott. ez igaz, vagy csak álmodtam? :) )


A Gyűrű keresésésben olvastad.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #336986 Írta: Celebel

Elluin írta: A noldák végzete tényleg tragikus és szomorú, de minden hibájukkal együtt én is rájuk szavaztam. Akármenyire is elszúrták nagy hatalmúak voltak. És nem mindenki követte Feanort.


nem beszélve olyanokról mint Galadriel, aki ugyan visszatért Középföldére, de eszébe sem volt követni Feanort. (OFF: valahol mintha olvastam volna, hogy Feanornak Galadriel hajáról jutott eszébe, hogy meg kellene csiálni a Szilmarilokat, mert G. haja olyan színű volt, mint mikor a két fa egyszerre virágzott. ez igaz, vagy csak álmodtam? :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #330015 Írta: Dreamer_KF
Ó´kok! ÓÓÓÓÓÓÓÓÓ´kok, wazzz!!!

Mink vagymuk az Ó´kok, és végetek van, vánnyadtfülű mitugrászok, na!

WAAAAAAGH!!

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #330009 Írta: Elluin
A noldák végzete tényleg tragikus és szomorú, de minden hibájukkal együtt én is rájuk szavaztam. Akármenyire is elszúrták nagy hatalmúak voltak. És nem mindenki követte Feanort.

A legnagyobb élvezet nem az, ha megöljük az állatokat, hanem ha életben hagyjuk őket.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #328585 Írta: Namarie

Tulkas írta: Szerintem a noldák a legjobbak szinte minden téren! :D Én is rájuk szavaztam!


Mindenki egyformán jó, minden téren. 8) Viszont a noldák a legtragikusabbak. Én is rájuk szavaztam.

P.S:középföldi alteregóm: Galadriel.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #328225 Írta: Maedhros
Nálam ez nem kérdés... noldák. :lol:

I Love still lives and grows strong
Where I cannot enter
What hope is there in my own dark world for me?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #327175 Írta: Caranglín
Nolda, de azért, mert én is az vagyok. Méghozzá a "legrosszabb" fajtából, Feanor háza, asőt Curufin, akire egy cseppet sem vagyok büszke. De a nagyapám Celebrimor volt, aki szintén csinált butaságot, de nélküle nem volna mit olvasnunk. :) Ennyit a nolda alteregóm családfájáról. :D (Mert van egy hobbit, meg egy rohír is.)

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon: sosem tudod, mit veszel ki belőle.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #327168 Írta: Ivett
Amint látom, az orkokra nem sokan szavaznak... :D

/Olykor mindnyájunkat elfog a kétségbeesés, s ha legyőzzük, akkor jövünk rá, hogy milyen erősek is vagyunk valójában./

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #324693 Írta: Tulkas
Szerintem a noldák a legjobbak szinte minden téren! :D Én is rájuk szavaztam!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #323119 Írta: Isilrohir
Igaz, sindákra szavaztam, de Haleth népét i8s kedvelem... meg a törpök! (esetleg orkok...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #315718 Írta: Acho
hát igen.vagy csak szimplán nagyon önző!bár ennyire?!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #312375 Írta: Namarie

Dreamer_KF írta: Mandos..az nem számít. (Bohócokra nincs szükségünk :) )

Asszem van még itt valaki, akit szemmel kell tartanom....

De ha valaki gyűlölni tud, az már potenciálisan gonosz. Megint más, ha fenyegetéssel veszik rá valamire, és megint más, ha ebbe személyers érzelmek is belejátszanak. Nem semmi: vesszen egy birodalom, csakhogy övé legyen a nő.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #312028 Írta: Dreamer_KF
Mandos..az nem számít. (Bohócokra nincs szükségünk :) )

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #312025 Írta: Mandos

Newra írta: "...a Tuor iránti gyűlölet tette még könnyebbé Maeglin számára az árulást, a legförtelmesebbet a hajdankorban"


Azért az mégis teljesen más. Ő nem alapvetően gonosz, hanem a gyűlölet táplálta tettét.[/quote]

Nade, ha egy ilyet elkövet az már gonosz, szerintem (a Szilmarilokból vett idézetére gondolok) függetlenül attól, hogy előtte milyen volt. Tolkiennél, ha valakit "megrontanak" (Morgoth Húrint, vagy Glaurung Túrint) onnan ritkán van "visszaút". Általában nagyon keserves.

Maeglinben még hajlam is volt arra, hogy elárulja Gondolin helyét -bár ha Morgoth nem kapja el, akkor soha nem is teszi meg- de az, hogyha valakiben forr a harag egy életen át valaki ellen vagy vágyik valakire, az mennyiben hoz jót?

Dreamer
:evil: de még az első fizetésig se jutott.... :clown:

Vegetáriánus: ősi indián szó, jelentése: béna vadász

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #311923 Írta: Dreamer_KF

Mandos írta:

Alyr Arkhon írta: Gonosz tündék meg tudtommal Eolon kívül nem voltak (és ? sem teljesen gonosz, legalábbis nem melkori értelemben)


és Maeglin? :roll:

"...a Tuor iránti gyűlölet tette még könnyebbé Maeglin számára az árulást, a legförtelmesebbet a hajdankorban"

szavazás: noldák, mert esendőek, hatalmas tetteket vittek véghez, és végig vállalták azt, amit tettek, és mert a tündék közül ők voltak a legnagyobb vesztesek, de a történelem-formálásuk nélkül Középfölde nem lenne olyan, amilyen.


no-no, kollega! Maeglin nem áruló volt, hanem végre benőtt a feje lágya, és a jó oldalhoz csatlakozott! :gonoszlol: :twisted:

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #311922 Írta: Newra

Mandos írta:

Alyr Arkhon írta: Gonosz tündék meg tudtommal Eolon kívül nem voltak (és ? sem teljesen gonosz, legalábbis nem melkori értelemben)


és Maeglin? :roll:

"...a Tuor iránti gyűlölet tette még könnyebbé Maeglin számára az árulást, a legförtelmesebbet a hajdankorban"


Azért az mégis teljesen más. Ő nem alapvetően gonosz, hanem a gyűlölet táplálta tettét.

Van mi arany, bár nem fénylik...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #311921 Írta: Mandos

Alyr Arkhon írta: Gonosz tündék meg tudtommal Eolon kívül nem voltak (és ? sem teljesen gonosz, legalábbis nem melkori értelemben)


és Maeglin? :roll:

"...a Tuor iránti gyűlölet tette még könnyebbé Maeglin számára az árulást, a legförtelmesebbet a hajdankorban"

szavazás: noldák, mert esendőek, hatalmas tetteket vittek véghez, és végig vállalták azt, amit tettek, és mert a tündék közül ők voltak a legnagyobb vesztesek, de a történelem-formálásuk nélkül Középfölde nem lenne olyan, amilyen.

Vegetáriánus: ősi indián szó, jelentése: béna vadász

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #308611 Írta: Altaris

Guinevere írta: Nem értem az meberekre mért nem szavaz senki? :roll:
Én Haleth népére szavztam...akkor még az emberek is erősek voltak


el kell mesélnem neked valamit...(remélem nem lesz belőle harag,) de talán egy kicsit megérted miért szavaznak olyan kevesen az emberekre..

rengeteget gondolkoztam azon a kérdésen hogy valójában kit is szeretek a legjobban a GyU-ból. kicsit furcsa így leírni, de szerintem nincs olyan ember akinek minden szereplő egyaránt tetszik, vagy ha valaki nagyon a kedvence, nemcsak azért-e mert az ismeretségi köréből soknak, vagy egy meghatározó embernek az. és régen (mint nicknevemből is látszik ;) ) nekem Galadriel volt a nagy kedvencem. és máig nagyon szeretem is, de időközben rájöttem, nem ő az, aki nekem a Kedvencem. sokminden befolyásolt, pl. a film, a Szilmarilok; de az hogy idősebb fejjel olvastam újra volt a meghatározó. (eh, nyomi szóismétlés...) és akkor jöttem rá, hogy voltaképpen Éowyn az akihez jellemben stb.-ben a legjobban hasonlítok. amikor először olvastam nem szerettem őt, nem volt benne semmi különleges - úgy szólván szimpla ember volt - .. MERT ember volt. olyan akár itt bárki közülünk. ennek ellenére véghez vitt néhány csodálatra méltó tettet. és a végén rájött, hogy nem tartozhat máshoz, mint saját fajához, saját jellemeit idéző emberekhez. s végül emiatt lesz boldog :)

de tudod nem mindenki találja meg ezt az utat. sőt sokan nem, és szívesen kipróbálnának mást is, mint amik. mert nehezen, vagy épp sehogysem tudják elfogadni, hogy kik ők valójában.

talán ezért szavaztak sokan a tündékre. (esetleg mert elfogadták magukat, és szívesen tanulnának többet is. de ezt azt hiszem már elmondták előttem. ;) )

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.535 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére