Melyik jól ismert fegyvert szeretnéd a magadénak tudni?

×

Szavazás: Melyik, Középföldén jól ismert fegyvert szeretnéd a magadénak tudni? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Fullánk (Bilbó/Frodó kardja)
20 9.5%
Andúril (Aragorn kardja)
27 12.9%
Legolas íja
20 9.5%
Gimli fejszéje
9 4.3%
Gúthwine (Éomer kardja)
8 3.8%
Orcrist (Tölgypajzsos Thorin kardja)
8 3.8%
Hadhafang (Idril/Elrond/Arwen kardja)
20 9.5%
Gandalf botja
17 8.1%
Nazgúl tőr
11 5.2%
Glamdring (Turgon/Gandalf kardja)
17 8.1%
Belthronding (Beleg Cúthalion íja)
15 7.1%
Gurthang (Túrin kardja)
18 8.6%
Aeglos (Gil-galad lándzsája)
11 5.2%
Grond (Morgoth pörölye)
9 4.3%
Szavazók száma: 43 ( Miya, Aranill, Lordrobee77, *Berenice*, Cinderella ) Bővebben
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
18 éve 10 hónapja #258402 Írta: Iowa
Fullánkra esett a választásom. :D
(Meglepő módon.=)

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #258376 Írta: Gerion
Legolas íjára szavaztam, de majdnem a törpfegyverek közül választottam.

Not thirsty am I for the blood of Redeemer of thy creed
My hunger can't be satisfied with the flesh of thy Nazarene

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #258272 Írta: Narmo
Sztem Gandalf botja a király :) Szeressem a varázscuccokat. :D Szimpi viszont az összes többi is, kivéve párat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #258164 Írta: Narbeleth
A varázsholmik engem is megkísértettek, de aztán győzött szeretett Gil-galad királyom harci eszköze. (/me ha valahova elpakolná magát Középföldére, akkor az Forlindonba lenne... )

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #258145 Írta: Lora
hát, én meg a nazgúl tőrre szavaztam.. :) az volt szimpatikus..

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #258108 Írta: Namarie

Felagund írta: A majom-stílust nagyon jól el tudom képzelni nekik... :mrgreen:


Gollam némi előtanulmánnyal szolgálhat..

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #257963 Írta: .Elessar király.
Gandalf botja csábító volt, de azért Anduríl a menő!

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #257912 Írta: Timona

Tinwe Menelluine Lindis írta: enthez méltó fegyvert nem leltem a listán.

Egy ent használja a kezeit, akarom mondani az ágait :D

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #257896 Írta: Tinwe Menelluine Lindis
Szimpátiából Gimli fejszéjére adtam volna voksom. No de egy ent fejszét mégsem választhat, a felhozatalból Gandalf botja jobb döntésnek tűnt. Bár ha még mélyebben elgondolkodok .............................................................................................................................. , egyrészt lemaradok a szavazásoról, másrészt enthez méltó fegyvert nem leltem a listán.

Alakul ez lassacskán, hisz ráérünk.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #257886 Írta: Alyr Arkhon

Alcarcalimo írta:

Vikil írta: Ja mivel én is íjászkodok Legolász iját választottam viszont a másik Arágorn kardja! Szerintem :)


Ki az a Legolász és Arágorn???


Biztos két új szereplő.
Lehet h megjelent a Gyűrűk Ura 2.0 és abban szerepelnek...

:D :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #257881 Írta: Alcarcalimo

Vikil írta: Ja mivel én is íjászkodok Legolász iját választottam viszont a másik Arágorn kardja! Szerintem :)


Ki az a Legolász és Arágorn???

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #257841 Írta: Vikil
Ja mivel én is íjászkodok Legolász iját választottam viszont a másik Arágorn kardja! Szerintem :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #257823 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Nos mivel elfogult vagyok Aragorn irányába,ezért én Andúrilra szavaztam,de mivel íjászkodom,ezért a második Legolas íja lett volna... :wink:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #257818 Írta: Nefadar
mivel vívok, én ezért Andurilt vagy Gandalf kardját választanám, mert ezek a fegyverek állnak a legközelebb hozzám

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #257814 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Bots, ha már írta vlki, de én azért hiányolom Samu lábosát...Arwen akcentusát (pszichikai fegyver), Aragorn borostáját (szúró f.) és többek között Gollam testszagát (biológiai f.) is.

[size=9:3n3plhd3]Kacérkodtam a Hadhafng-gal, de végül (egyenlőre egyedül) mégis csak a Gúthwine-t vinném. [/size] Ti csak közösködjetek nyugodtan :D

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #257811 Írta: Ringbearer
Forevör Fullánk csakazértis!!
Angwen, mi az, hogy bicska? hörrr. :D

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #257796 Írta: Kincső

Alyr Arkhon írta:

Felagund írta: A majom-stílust nagyon jól el tudom képzelni nekik... :mrgreen:


Jaj ne, ezt elképzeltem...

Egyébként valamilyen szintű HM biztosan volt Középföldén is, ha más nem, hát olyan mint a lovagi "harcművészet" Európában.


Igen elgondolkoztam, hogy ebben a szövegösszefüggésben mi a HM... 8O :P aztán továbbolvastam. :D [size=9:3o3jm4ow]:blogfügg:[/size]


Íjak akkor is rúlz, ha nem szavaztok rájuk... :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #257782 Írta: Ecthelion

Alyr Arkhon írta:

Nóli írta: De fegyvrként szvsz nem sokat ér. Illetve nem a stílusom az hogy ezzel gáncsoljam ki az embereket.


Láttad te a Király Visszatért? (vagy legalább a KHE-t?)


Hát igen, elég nagyokat oda lehet csapni vele. :lol:

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #257756 Írta: Alyr Arkhon

Nóli írta: De fegyvrként szvsz nem sokat ér. Illetve nem a stílusom az hogy ezzel gáncsoljam ki az embereket.


Láttad te a Király Visszatért? (vagy legalább a KHE-t?)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #257724 Írta: Nóli i linantea
Hm. Én Grondra szavaztam, mer tállat vok... :twisted:
No, nem. A pöröly szó az ami megfogott. Azt úgy el tudom képzelni a kezemben. Nagy, nehéz, tüskés... Meglóbálom... És a vas súlyos zuhanása... (szóval mégiscsak állat vok...Vagy csak simán perverz módon vonzódom az ilyen dolgokhoz. Szóval ez utóbbi. Meg talán az első is)
Amúgy még Gandalf botján gondolkodtam, mert praktikus:
:arrow: támaszkodni lehet rá
:arrow: nincs több gyertyagondod
De fegyvrként szvsz nem sokat ér. Illetve nem a stílusom az hogy ezzel gáncsoljam ki az embereket.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #257719 Írta: Namarie
A Glamdringra szavaztam. Befolyásolt a film, és amikor láttam kiállítva a kardokat, Arwen kardját valamiért nem tartottam igazán tündésnek, a Glamdringot viszont igen. legjobban az egyszerűsége fogott meg.

Második helyen nálam Legolas íja áll, de azért nem erre szavaztam, mert bár szép és hatékony, ha elfogy a ynílvessző, akkor sok mindent nem lehet vele kezdeni.

Ha benne lenne a felsorolásban, valószínűleg a nolda tőrökre szvaztam volna, de nem a filmbeliekre. Szerintem azok egyáltalán nem tündések, túl durvák, leginkább egy mai túlélőkést juttanak az eszembe.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #257699 Írta: Alyr Arkhon

Felagund írta: A majom-stílust nagyon jól el tudom képzelni nekik... :mrgreen:


Jaj ne, ezt elképzeltem...

Egyébként valamilyen szintű HM biztosan volt Középföldén is, ha más nem, hát olyan mint a lovagi "harcművészet" Európában.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #257604 Írta: Felagund
A majom-stílust nagyon jól el tudom képzelni nekik... :mrgreen:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #257524 Írta: Olorin.papa

Artemisz (Erenya) írta:

Phaedra/Namarie írta: lassan levonhatjuk a konklúziót: minden, ami Középföldén fellelhető, felhasználható fegyverként.


Hehe, ez erősen emlékeztet arra a mondásra, mely szerint: Mi is a shaolin legjobb fegyvere? ;)

Pedig Középföldén még nem is volt kung-fu ( se tai-chi ) :P :P


Hmmmm
:roll:
Viszont, ha nem PJ rendezi a filmet, hanem egy Hon-kongi rendező, akkor szvsz megjelent volna a filmben a hobbitok önvédelmi harcművészete... :evil:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #257521 Írta: Fehér Szarumán

Ille / Lórien írta: Én Fullánkot szeretném. Az kicsi és könnyű. Még én is elbírnám. Bár nem vagyok egy harcias típus.
Úgy látom, eddig még senki nem szavazott rá. Enyém lehet? :wink:


Én is rá szavaztam. Éljenek a kékizzásútünderúnáshobbittólhobbitnakadott kardok. Fullánk! :D :P

"Vannak kis gyűrűk, vannak nagyobbak, de nekem csak az Egy kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #257482 Írta: Ille Lórien
Én Fullánkot szeretném. Az kicsi és könnyű. Még én is elbírnám. Bár nem vagyok egy harcias típus.
Úgy látom, eddig még senki nem szavazott rá. Enyém lehet? :wink:

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #257370 Írta: Niph

Felagund írta:

Toma gazda írta: És Legolas tükre hol marad??????????

és a fésű?

Aragorn borotvája??


Ezek fegyverek? :hein:


Miért ne lehetne?????? :twisted: :twisted: :twisted:
A szükség törvényt bont. :twisted: :twisted:

Na jó én maradok a Kardnál.......

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #257369 Írta: Artemisz

Phaedra/Namarie írta: lassan levonhatjuk a konklúziót: minden, ami Középföldén fellelhető, felhasználható fegyverként.


Hehe, ez erősen emlékeztet arra a mondásra, mely szerint: Mi is a shaolin legjobb fegyvere? ;)

Pedig Középföldén még nem is volt kung-fu ( se tai-chi ) :P :P

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #257342 Írta: Silima

Alyr Arkhon írta:

Nimrocco mirimafea írta: :lol:
:lol:
:lol:
Ha már itt tartunk akkor a nazgulok "madara" is fegyvernek számít.Na meg a lovak foga,patája.

(ááá,szakad az esőőőő)


Najah. Meg az öklöd. Az ököl ugyanis mindig kéznél van. (kivéve Maedhrosnál, ugye)


Jujj... :mrgreen: :lol: Ez fájt...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #257324 Írta: Alyr Arkhon

Nimrocco mirimafea írta: :lol:
:lol:
:lol:
Ha már itt tartunk akkor a nazgulok "madara" is fegyvernek számít.Na meg a lovak foga,patája.

(ááá,szakad az esőőőő)


Najah. Meg az öklöd. Az ököl ugyanis mindig kéznél van. (kivéve Maedhrosnál, ugye)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.265 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére