Melyik középföldei növényből szeretnél egy példányt?

×

Szavazás: Melyik középföldei növényből szeretnél egy példányt? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Fehér Fa
14 10.1%
mallorn
28 20.1%
symbelmine (gondoljrám-virág)
14 10.1%
athelas
23 16.5%
Vén Tóbi (pipafű)
10 7.2%
nipredil
7 5%
aeglos
3 2.2%
Telperion
19 13.7%
Laurelin
11 7.9%
Galathilion
4 2.9%
seregon
6 4.3%
Szavazók száma: 16 ( KÁJ, Holdas, Izmael, Panda, Hory ) Bővebben
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
19 éve 4 hónapja #228620 Írta: Idhren/Ryelnya
Én egy egész erdőnyi mallornt szeretnék :wink:

it shouldn't hurt me to be free-emilíana torrini

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #228585 Írta: tindomiel
Fehér Fa,bonsai kiadásban, a nappali közepén...

Egy igazság akkor is fontos, ha nincs semmi értelme.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #228289 Írta: Leguanember
Hü, én szavaztam egyedül Galathilionra!
Ez azért jó, mert hiszen úgyis egy példány van belöle. :P 8) És ö növény formátumú.

O-ó, de most néztem csak utána, ö sem középföldei származású...sebaj, majd kiegyezem a tirioni tündékkel.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #227766 Írta: Pippin
Hát nem tudom, nekem valahogy a gondoljrámvirág a legszimpibb... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #227581 Írta: Konyhatünde
Is. És ha szerzel hozzá egy valódi királyt, akkor meg még sokoldalúbban lehetne felhasználni.


A khiralyt fejfajas ellen??? Hat biztosan, amennyiben tudja, hogy kell halantekot masszirozni! :lol: :wink:

Namárie! Nai hiruvalye Valimar.
Nai elye hiruva. Namárie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #227156 Írta: Elryn

Well-of-Souls írta: Én a magam részéről a pipafűre szavaznék. Pályát módosítanék, termelném rogyásig, jól megélnék belőle (az állam is jól járna a jövedéki adóval), aztán valakit meg rávennék, hogy sindarin nyelven fesse rá a zacskókra, hogy "a dohányzás káros az egészségre" :)


Meg hogy a dohányfüst nitrobenzolt, hidrogéncianidot ésmégfranctudjamit tartalmaz :twisted:

"Hajamba hét csillagot és szalmát tűztem én"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #226779 Írta: Namarie

Konyhatunde írta: En azert az athelast, mert ha jol emlexem, nagyon jo fejfajas ellen :roll: :dead:


Is. És ha szerzel hozzá egy valódi királyt, akkor meg még sokoldalúbban lehetne felhasználni.


Mallornt is szívesen ülettenék, de túlságosan félteném, nehogy bántsa valaki, meg nehogy valami baja legyen ezen az éghajlaton, meg ezen az agyonszennyezett levegőn.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #226555 Írta: Well-of-Souls
Én a magam részéről a pipafűre szavaznék. Pályát módosítanék, termelném rogyásig, jól megélnék belőle (az állam is jól járna a jövedéki adóval), aztán valakit meg rávennék, hogy sindarin nyelven fesse rá a zacskókra, hogy "a dohányzás káros az egészségre" :)

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #226319 Írta: Artemisz

Leguanember írta:

Izmael írta: Azért Telperiont és Laurelint kicsit erős középföldei növénynek nevezni... :twisted:


Eztmég kiegészíteném azzal, hogy bármilyen furcsa, én mg bvajosan nevezném őket növénynek is egyáltalán.
Ahogy Ungoliant sem volt állat.


OTT A PONT! :itscool: :up:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #226317 Írta: Elryn
Nálam Telperion nyert -- megspórólnám vele a világítást :twisted:

"Hajamba hét csillagot és szalmát tűztem én"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #226312 Írta: Konyhatünde
En azert az athelast, mert ha jol emlexem, nagyon jo fejfajas ellen :roll: :dead:

Namárie! Nai hiruvalye Valimar.
Nai elye hiruva. Namárie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja - 19 éve 4 hónapja #226302 Írta: Leguanember

Izmael írta: Azért Telperiont és Laurelint kicsit erős középföldei növénynek nevezni... :twisted:


Ezt még kiegészíteném azzal, hogy bármilyen furcsa, én még bajosan nevezném őket növénynek is egyáltalán.
Ahogy Ungoliant sem volt állat.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #226233 Írta: Ranamarth (Endóriel)
athelas,mert a Khirály visszatér!!!!!!!! 8) :twisted:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #226204 Írta: Thúle'silme
Nekem spec a Mallorn tetszik, megpersze a fehér fa,a gondoljrám virág, az athelas... :D

De őszintén szólva szívesen laknék olyan helyen mint Lóthlórien. a sárga levelek bizonyosan csodálatosak lehetnek. :) Egy olyan erdő látványa sok rossz gondolatot eltudna nyomi, ez bizonyos! Főleg ha még tündékkel is találkozna az ember:P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #226002 Írta: Aldarion
Egy kis athelas mindig jól jöhet :)

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #225947 Írta: Ille Lórien
Ha lenne egy kertem vagy egy erdőm, az egészet teleültetném középföldei növényekkel, aztán ott sétálnék és gyönyörködnék bennük. Szép is lenne... De ha már mindenképpen egyet kell választanom, akkor legyen az elanor.

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #225710 Írta: Niph

Csele írta: Egyetemi albérletünknek még egy zsebkendőnyi fűve sincs, így rendelek egy mallornt vhova Veszprém közepébe (az egyetemhez közel), s beköltözök :wink:


És el is fogsz benne férni??? :twisted: :twisted: Mert egy tüncnek sok holmija van!!!!! :twisted: :twisted:

Amúgy én vennék egy nagy erdőrészt és teleültetném mindenféle növénnyel főleg Középföldeivel de a Két fár semmiképp se hagynám ki!!!!!!!!!!

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #225495 Írta: Csele
Egyetemi albérletünknek még egy zsebkendőnyi fűve sincs, így rendelek egy mallornt vhova Veszprém közepébe (az egyetemhez közel), s beköltözök :wink:

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #225421 Írta: Gil-Celeb
Nem rossz!El tudnám képzelni magamat,amint a zöld füvön,édes kis virágok között üldögélek...De én azért szívesebben lennék Lórienben ugyanilyen helyzetben,gyönyörű tündékkel körülvéve!

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #225051 Írta: Rayan
Vennék egy szééép b nagy kertet Hobbifalván, és teleültetném sok kis elanorral. Ott flesselne sok szép virág. Most elképzeltem. Tök szép, nem?

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #225048 Írta: Estelio
Helyesbítek:
Nem minden növény fa, de minden fa növény. Így már oké! Bocs, de azt hittem ez magával értetődő.
:?: :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #225047 Írta: Estelio
Helyesbítek:
Nem minden növény fa, de minden fa növény. Így már oké! Bocs, de azt hittem ez magával értetődő.
:?: :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #224899 Írta: Angwen

Estelio írta: Valószínűleg azért mert, ahogy Szilszakáll is mondta(nem szószerint idézve): ő nem fa hanem Ent. A fa is növény, ebből köv., hogy az Ent nem növény, bár sok külső hasonlatosságot mutat velük.
Bocs, de szerintem őket ne tegyük ide. :x

Ebben azért látok némi logikai gubancot: teszem azt, a pitypang is növény, pedig bajosan lehetne fának nevezni... ;) De abban egyetértünk, hogy az Entek nem fák, és nem is növények.

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #224876 Írta: Estelio
Valószínűleg azért mert, ahogy Szilszakáll is mondta(nem szószerint idézve): ő nem fa hanem Ent. A fa is növény, ebből köv., hogy az Ent nem növény, bár sok külső hasonlatosságot mutat velük.
Bocs, de szerintem őket ne tegyük ide. :x

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #224875 Írta: Estelio
Valószínűleg azért mert, ahogy Szilszakáll is mondta(nem szószerint idézve): ő nem fa hanem Ent. A fa is növény, ebből köv., hogy az Ent nem növény, bár sok külső hasonlatosságot mutat velük.
Bocs, de szerintem őket ne tegyük ide. :x

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #224775 Írta: Niph
Hm....
Én Telperiont választottam mert az is egyedi és örök ja meg imádom az erdőket.(bocsi a természetet.) :wink:

Ja és tényleg ent miért nincs a felsorolásban.???????????,, :lol:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #224619 Írta: Ancalima Anarórë
Én a Fehér Fát választottam, mert az egyedi és örök... (majdnem... :D )


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #224505 Írta: Angwen

Izmael írta: Azért Telperiont és Laurelint kicsit erős középföldei növénynek nevezni... :twisted:

Hm... Ott a pont! Ez eszembe se jutott.

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #224500 Írta: Izmael
Azért Telperiont és Laurelint kicsit erős középföldei növénynek nevezni... :twisted:

"Rossz ember nincs, csak olyan, akit nem szerettek eléggé."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #223976 Írta: sebcsaba

amberblood írta: entet nem lehet????
oké, nem egészen növény... de olyan jól mutatna a kertben egy házi ent... :roll:

OFF
Ez bennem is felmerült... de hadd dicsekedjem eggyel: bibibííí! ÉS ráadásul abból is igazán ritka példány, egy Entasszony! Nagy mázlista vagyok ;]

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.239 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére