Mióta látogatod a Tolkien HU-t?

×

Szavazás: Mióta látogatod a Tolkien HU-t? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Már a 'Mondd, jóbarát, és lépj be' oldalt is látogattam (4-5 éve)
6 6.2%
Mióta a www.tolkien.hu cím alatt fut (kb 3.5 éve)
10 10.3%
Már az első film elött is ide jártam (kb 3 éve)
20 20.6%
Az első film óta (kb 2.5 éve)
22 22.7%
Az MTT megalakulása óta (kb 2 éve)
7 7.2%
Az első LEP óta (kb 1 éve)
13 13.4%
A 2003-as velemi tábor óta (még nincs 1 éve)
6 6.2%
A harmadik rész bemutatója óta (lassan fél éve)
9 9.3%
A második LEP óta (pár hónapja)
4 4.1%
Szavazók száma: 11 ( Well-of-Souls, Konyhatünde, Ranamarth (Endóriel), Leeluu_rage, Argeleb ) Bővebben
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
19 éve 11 hónapja #189186 Írta: Arelenwen
Arelenwen válaszolt a következő témában: Mióta látogatod a Tolkien HU-t?
Én a Rotk előtt a neten keresgélve bukkantam erre az oldalra, és tök megörültem, hogy ennyi magyar Tolkien-rajongó van! Ugyanis környezetemben sajnos nem sokat találni.Elkezdtem olvasgatni a fórumot, és egy idő után regisztráltam is.Nem túl sűrűn szólok hozzá az itt olvasható dolgokhoz, de majdnem minden nap benézek ide. Szal még fiatal vagyok itt,de remélem, itt fogok megöregedni! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #189155 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Mióta látogatod a Tolkien HU-t?
Hát én a könyv első részét a Fotr megtekintése előtt olvastam el ezután a maradék két résszel még gyorsabban haladtam. Az első film után jártam először ezen az oldalon keresgéléseim közben, de valahogy nem jutottam el a fórumig. Majd a Rotk megtekintését követően keletkezett űr unszólt további kutatásra a filmmel, Tolkiennal... kapcsolatban és akkor regisztráltam a fórumon -> azóta kitartóan irogatok, [size=9:mrz5afib]mostanában főleg a verses topicba[/size]. Ekkor már túl voltam a Babón és csak ezek után álltam neki a Szilmariloknak amit 2*i elolvasás után sikerült igazán felfognom, megszeretnem :lol: :oops: Ebben pedig nektek is sok szerepetek volt és ezért nagyon hálás vagyok- olyan jó itt lenni köztetek! :D
Bár talin még nem voltam, de tervezem, ám valahogy mindig közbejön valami meg aztán mint általában mindenben nehezen teszem meg az első lépést :oops:

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #189150 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Mióta látogatod a Tolkien HU-t?
hát még az első film előtt jöttem ide, mondjuk nem szóltam különösebben gyakran hozzá a témákhoz, jól megvagyok én így még most is :D
(anyááám, de öregnek érzem itt magam :D )

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #189146 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Mióta látogatod a Tolkien HU-t?
Nekem hónap elején volt 2 éve, h idejöttem, de nem bántam meg :) ugyanis nekem a film volt az ami, további keresgélésre késztetett GYU ügyben,. és rátaláltam erre az oldalra, azóta pedig itt vagyok :) szerencsére :D

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #189136 Írta: Fircorwen
Fircorwen válaszolt a következő témában: Mióta látogatod a Tolkien HU-t?
Kb. 2 éve nézelődöm itt... (De a hozzászólásokat nem vittem túlzásba... :roll: )

"Voltam,mert lettem,
untam, hát mentem..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #189134 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Mióta látogatod a Tolkien HU-t?
én is még fenn voltam a zöld fórumon, voltam Goldberry, Aalagi,
Underhill, az új fórum óta vagyok Ringbearer..
az 1. "talim" az alakuló ülés volt. :wink:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #189124 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: Mióta látogatod a Tolkien HU-t?
Több mint egy éve jöttem ide Brisa ösztönzésére , és ittragadtam :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #189120 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Mióta látogatod a Tolkien HU-t?
Én anno 2001-ben még a PC World újságban láttam az oldal ajánlóját. Aztán az első film döbbenete után megkerestem az oldalt, összeszedtem a bátorságom, és regisztráltam az akkor még zöld fórumra. És nagyon nem bántam meg :) Életem legszebb ajándékát kaptam itt :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #189106 Írta: Zarándok(Mist)
Zarándok(Mist) válaszolt a következő témában: Mióta látogatod a Tolkien HU-t?
Hát, én tavaly decemberben regiztem, de már előtte is nézegettem. Köszi mindenkinek, főleg a verses topicnak, a gondolatoknak, a vallásnak, és akkor folytathatnám jó sokáig... :wink: Hihetetlen sokat változtattatok rajtam! :oops: :P

a soul in tension thats learning to fly
condition grounded but determined to try

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #189102 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: Mióta látogatod a Tolkien HU-t?
Ahogy elnézem egyenlőre én vagyok a legfiatalabb... :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #189098 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Mióta látogatod a Tolkien HU-t?
Nem igaz, hogy én vagyok az első kétéves fórumos!? :eek2:
Ugyanis arra szavaztam, mert az MTT megalakulása előtt három héttel regiztem, de az nem +0,5 év. :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #189086 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Mióta látogatod a Tolkien HU-t?
Én kb 13 éve olvastam először a könyvet, de az oldalra csak az első film környékén akadtam rá... Valahogy fel sem merült addig, hogy létezhet ilyen oldal, hogy vannak rajtam kívül is Tolkien-rajongók... :oops: Akkoriban, kb fél-1 évvel előtte kezdtem internetezni is, mert az egyetem kapott új gépeket, meg rendes netkapcsolatot, és amikor épp nem volt óra a géptermekben, akkor be lehetett menni netezni... (És ugye január vizsgaidőszak, akkor be lehetett szabadulni hosszabb időre is. Később meg bekötötték a koleszba is a netet. :wink: Egyetem után volt egy jó hosszú időszak, amikor hetente 2x1 órát tudtam csak netezni, könyvtárból, meg netcaféból, de tavaly március óta végre van itthon is netem, meg is látszik, szvsz... :P )

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #189053 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Mióta látogatod a Tolkien HU-t?
Hát már több mint 1 éve látogatom a honlapot.De csak 1 éve és 2 napja írok a fórumra... :mrgreen:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #189052 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Mióta látogatod a Tolkien HU-t?
Én az első film óta vagypok itt...... 2,5 év. Nem rossz! :wink:

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #189044 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Mióta látogatod a Tolkien HU-t?
Én is az első film után olvastam el a Könyvet. Az után 2002 nyarán keresgéltem valamit a neten, és merő véletlenségből akadt meg a szemem az ide vezető linken.
Eleinte nagyon ritkán jártam az oldalra, de később felfedeztem a Fórumot (ez volt kb. novemberben). Olvasgattam, nézelődtem, majd decemberben regisztráltam. A hangom viszont csak mostanra jött meg igazán. :lol:
Nagyon nagy köszönet mindenkinek, aki az oldal létrehozásában részt vett, meg természetesen Tolkien bácsinak is, hogy megírta ezt a nagyszerű világot!!! :hello:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #189042 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Mióta látogatod a Tolkien HU-t?
én az első film után elolvastam a 3 könyvet és most volt egy éve hogy megtaláltam ezt a honlapot.

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #189033 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Mióta látogatod a Tolkien HU-t?
Hát az úgy volt hogy.....

Szóval én a második film bemutatójakor láttam az első filmet is nagyon megtetszet a dolog és el akartam olvasni könyvben is és elkezdtem neten keresgélni dolgokat a Gyűrűk Urával kapcsolatban így találtam meg az oldalt hamarosan regisztráltam is és azóta irogatok is (igaz nem sűrűn :( )
egyébként a könyvhöz kb. egy hónappal később jutottam hozzá.

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #189016 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Mióta látogatod a Tolkien HU-t?
Én a 2. film után jöttem, még a Könyv elolvasása előtt.. Így lett belőlem FANATIKUS!

Köszönöm Nektek! :hello: :up:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #189013 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Mióta látogatod a Tolkien HU-t?
Én a Kb. 3. éve-re szavaztam, mert a fórum létrejötte (2001. máj. 24.) előtt pár héttel fedeztem fel az oldalt. Akkor már www.tolkien.hu volt de még kint volt a "Mondd jó barát és lépj be"...

Hehh... Régi Szép Idők...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #189005 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Mióta látogatod a Tolkien HU-t?
Én már másfél év óta nézegettem az oldalt, de csak a nyáron regiztem magam.... azért, mert kvizet akartam beküldeni... mjd idén februártól irogattam be a fórumba.... :D de nagyon rákaptam :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #189002 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Mióta látogatod a Tolkien HU-t?
Én a trefort chat-en kaptam meg anno a site címét az első film utáni nagy GyU lázban tündeszótár ügyben :) , sokat nézelődtem akkoriban, de nem fórumoztam és regisztrálni is csak 2002 decemberében regiztem, azóta fórumozok...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #188999 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Mióta látogatod a Tolkien HU-t?
Bár a Babót négy éve, a Gyűrűk Urát pedig már lassan harmadik éve olvastam ki, először csak akkor jutottam ide a neten, amikor az origo.hu-n elkezdték leközölni a filmmel kapcsolatos dolgokat, és a Tolkiennel foglalkozó magyar oldalak linkjeit. A Gandalf-féle Völgyzugolynál is elidőztem, és még ma sem hagytam teljesen magára... hisz a nicknevem (Talányok a sötétben, utolsó kérdés), valamint a Szilmarilok felfedezése (az Ainulindalë magyarul) is ahhoz az oldalhoz fűződik. ;) A tolkien.hu-n pedig tulajdonképpen a fórum volt az, ami itt fogott, azon belül is a "nyüzsgés", valamint az élő találkozók szerveződése, és a lehetőség, hogy én is részt vehetek rajtuk. :) És most, két évvel az első találkozó után ott tartunk, hogy barátaim és ismerőseim nagyobbik részével itt ismerkedtem meg. 8) Ezúton is hála tehát J.R.R. Tolkiennek, Peter Jacksonnak, Svindlernek, Nektek, és a Tolkien.HU -nak! :D

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #188995 Írta: svindler
Mióta látogatod a Tolkien HU-t? téma létrehozva svindler által
Most csak egy ilyen szimpla közvélemény kutatás jutott eszembe.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.224 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére