Mióta látogatod a Tolkien HU-t?

×

Szavazás: Mióta látogatod a Tolkien HU-t? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Már a 'Mondd, jóbarát, és lépj be' oldalt is látogattam (4-5 éve)
6 6.2%
Mióta a www.tolkien.hu cím alatt fut (kb 3.5 éve)
10 10.3%
Már az első film elött is ide jártam (kb 3 éve)
20 20.6%
Az első film óta (kb 2.5 éve)
22 22.7%
Az MTT megalakulása óta (kb 2 éve)
7 7.2%
Az első LEP óta (kb 1 éve)
13 13.4%
A 2003-as velemi tábor óta (még nincs 1 éve)
6 6.2%
A harmadik rész bemutatója óta (lassan fél éve)
9 9.3%
A második LEP óta (pár hónapja)
4 4.1%
Szavazók száma: 11 ( Well-of-Souls, Konyhatünde, Ranamarth (Endóriel), Leeluu_rage, Argeleb ) Bővebben
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
19 éve 11 hónapja #190010 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Mióta látogatod a Tolkien HU-t?
nosztalgia :) )) Az egész amióta ide járok olyan olyan hosszú időnek tünik, főleg, hogy most elég sokat nem voltam

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #190008 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Mióta látogatod a Tolkien HU-t?

Brisa írta: Nosztizás rulzik. :mrgreen: (Léli a szülinapra frissíthetnétek az előadásotokat...)


Hát, én nem valószínű, hogy tudok vele majd foglalkozni... egyelőre nem ígérem meg, hogy igen, majd talán az írásbelik után mondok biztosabbat... de jó lenne, ha idén más csinálná, hátha ő mást emelne ki.

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #190005 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Mióta látogatod a Tolkien HU-t?

Alyr Arkhon írta: Hát igen, a Humor topic meg az első humoros írások olyanok voltak, amilyenek... elég legyen annyi, hogy ha ma ilyet írna valaki a Humor topicba, törlés lenne a vége... :D


jaj a szegény kis dámonnak, asmonak akkor minden alkotását törölnék, ha most írna :D

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #190004 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Mióta látogatod a Tolkien HU-t?
Én meg abban voltam az első, hogy elkezdtem kérdezgetni, "hány éves vagy?", "és te?". Ennek következtében derült ki, hogy ide nullától száz éves korig járnak (na jó 11-től... ööö... meddig is? :mrgreen: Régen beazonosítottuk, hogy ki rangidős itt, de nem emlékszem. Esetleg valaki?). Ebből következett aztán a Bemutatkozós topik, ami nagyon gyosan nagyon népszerűvé vált. (Melllesleg én nyitottam. 8) Az Archívumba lehet nosztizni. :wink: ) Ma már persze a profilokból szerezhet infót az ember másokról, akarom mondani, szerezhetne a szerencsétlen, ha kitöltenék... :roll: (TESSÉK MINDENKINEK KITÖLTENIE, AKINEK NINCS!!! - kedvenc vesszőparipám...)

Nosztizás rulzik. :mrgreen: (Léli a szülinapra frissíthetnétek az előadásotokat...)

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #189963 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Mióta látogatod a Tolkien HU-t?
A világ megváltozott
Érzem a fórumon
Érzem a chaten
Érzem a Tolkien.hu-n.
Sok minden elveszett aminek sohasem lett volna szabad,
mert senki sincs aki emlékezne rá...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #189953 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Mióta látogatod a Tolkien HU-t?
És hozzáteszem, azóta páran derekasan telirakták offokkal, szóval ne lepődjetek meg... ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #189952 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Mióta látogatod a Tolkien HU-t?

Alyr Arkhon írta: Ajánlom mindenkinek az Archívum nézegetését aki noszatlgiázni akar...

Valamint a régi fórumot ami még él, ugyan elég lassan, de még mindig az Elijah topic a legnépszerűbb (hála hobbitjainknak). és a régi fórumon még megtalálhatóak azok a hozzászólások amik ide már nem kerültek át, mivel az áttelepítés alatt keletkeztek. (pl. Humor locsolóversek)

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #189921 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Mióta látogatod a Tolkien HU-t?

E. Eia Ayna írta:

Alyr Arkhon írta: Én meg a Humor Topicot nyitottam...

Tegyük hozzá,hogy Gergő javaslatára.. persze akkoriban még télleg olyan volt a humor... és ha nem haragszanak meg a kedves moderátornénikbácsik, akkor beraknám ide az első bejegyzéseket:


Gergő (jelen kontextusban)= Lamorak...

Hát igen, a Humor topic meg az első humoros írások olyanok voltak, amilyenek... elég legyen annyi, hogy ha ma ilyet írna valaki a Humor topicba, törlés lenne a vége... :D

Ajánlom mindenkinek az Archívum nézegetését aki noszatlgiázni akar...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #189917 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Mióta látogatod a Tolkien HU-t?
Hú, immáron több, mint két éve.... És milyen vegyes két év volt ez :) Persze csodálatos ;) Zöld Fórum rules, nagyon tetszett, és nagyon ellenkeztem az új ellen :)

És annyira örülök (még mindig), hogy Brisa elrántgatott annó az MTT alakulóülésére! Nagyonnagyon fájna, ha nem lettem volna ott....

Dínchamion írta: De én nyitottam az MTT-topicot! :buszke: (Dínchamion a.k.a. Skarlát James)

Perme ezt a tavalyi születésnap után óta tudja :) Amikor is megcsináltuk Eiával az "MTT Múltja" előadást (uramég, de jó volt ott emlékezni/emlékeztetni), akkor James-ként voltál emlegetve, mert csak utána szóltál, hogy az te voltál :) (perme büszke Fiára :) = ) No meg az MTT topic első hozzászólásai... :D :D Akit érdekel, nézze meg, itt a Fórumon, érdemes :D (Lam bejegyzése akkor is RÚLZIK :) ) )

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #189910 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Mióta látogatod a Tolkien HU-t?

Alyr Arkhon írta: Én meg a Humor Topicot nyitottam...

Tegyük hozzá,hogy Gergő javaslatára.. persze akkoriban még télleg olyan volt a humor... és ha nem haragszanak meg a kedves moderátornénikbácsik, akkor beraknám ide az első bejegyzéseket:

A Humor topic eleje írta:

Alyr 2001. szept. 18-án 15:37-kor írta: megnyitottam most mennem kell...

Asmo 2001. szept. 18-án 20:52-kor írta: Jézusom...ezt nem hittem volna... :)
Lamoraknak ez maga a POKOL:)

Alyr 2001. szept. 19-én 15:19-kor írta: Ha nem teccik neki, ne jöjjön ide... És ne fennkölt legyen, hanem értelmes... :) )


Ennyit a régiekről 8) [size=9:27u0x1rv](kicsit érdekesen mutat a Humor topic eleje írta, de mind1)[/size]

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #189839 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Mióta látogatod a Tolkien HU-t?

Dínchamion írta: Perme is régi csirke, dejjó is vót a ződ... :mrgreen: Az átalakulás körül én éreccségiztem miegymás, meg rendes netem se volt, úgyhogy késtem...

De én nyitottam az MTT-topicot! :buszke: (Dínchamion a.k.a. Skarlát James)

;)


Nekem most is ződ, mer az szép...

Én meg a Humor Topicot nyitottam... (meg a 2. részt)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #189834 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Mióta látogatod a Tolkien HU-t?
a regisztrációs idő nem teljesen pontos, asszem a harmadik hozzászólásomat valamikor tavaly tavasszal követtem el...aztán meg azt érettségi szünetben szoktam rá a fórumra... :roll:

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #189826 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Mióta látogatod a Tolkien HU-t?
Anyááám!!!

Már két éve lenne?

:számol:

És tényleg...
Huhh, de megy az idő... :roll:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #189817 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Mióta látogatod a Tolkien HU-t?
Perme is régi csirke, dejjó is vót a ződ... :mrgreen: Az átalakulás körül én éreccségiztem miegymás, meg rendes netem se volt, úgyhogy késtem...

De én nyitottam az MTT-topicot! :buszke: (Dínchamion a.k.a. Skarlát James)

;)

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #189785 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Mióta látogatod a Tolkien HU-t?
De jó téma! :lol:

Érdekes, mert ahogy a regisztrációs időpontomból is látszik, én kb. első LEP óta járok ide, de ez teljességgel véletlen, mert nem is voltam LEP-en, sőt, egészen novemberig valójában azt se tudtam, hogy volt ilyen tavaly is... :roll: Szóval /me a fiatalabb generáció tagja...

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #189768 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Mióta látogatod a Tolkien HU-t?
Én már az első film előtt is olvastam az oldalt, de csak a film után regiszráltam magam

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #189700 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Mióta látogatod a Tolkien HU-t?
A Tolkien.hu-ra az első film után. Én is keresgéltem, de úgy, h tippre beírtam, h tolkien.hu és szerencsém volt. :)
De a fórumra csak később kezdtem járni...

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #189447 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: Mióta látogatod a Tolkien HU-t?
"Ha legyőz a hegy, vajon megkockáztatsz egy veszélyesebb útvonalat?" Na, nálam ezzel kezdődött. Azt történt ugyanis, hogy megkaptam az első két részt CD-n, de hiányzott a gépemről néhány codec, és nem ment semmi, csak az első rész második fele, és ott is csak hang. És ezt a mondatot hallottam először belőle. Utána addig rágtam az ismerőseim fülét, amíg meg tudtam nézni a filmeket. Aztán kezdtem az interneten keresgélni, és úgy jutottam el idáig. Eleinte csak benéztem, meg játszottam a kvízzel, és később jutott csak eszembe írni a fórumba.
Azóta persze beszereztem a könyveket, + a Szilmarilokat, és állandóan olvasom.

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #189431 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Mióta látogatod a Tolkien HU-t?
Én a legöregebbek táborát gyarapítottam szavazatommal. Még nem volt Tolkien.hu ez az oldal, amikor már ismertem. :) Mondtam, hogy "jóbarát" és beléptem! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #189428 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Mióta látogatod a Tolkien HU-t?

Ery írta: Gyarapítottam a kb. 3,5 éves tábort.

Én szeptemberbe érem el az oviskort 8) bár még ezzel is viszonylag idősnek számítok... :roll: annyira jó látni, h a régiek közül is sokan vannak itt... :crying:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #189426 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Mióta látogatod a Tolkien HU-t?
Gyarapítottam a kb. 3,5 éves tábort.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #189319 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Mióta látogatod a Tolkien HU-t?

Rabyn írta: Szvóal az úgy volt, hogy rákerestem a neten arra, hogy Tolkien és kidobta ezt az oldalt


Permí a Gyűrűk Urára keresett rá. Vicces, hogy ha azon a májusi héten épp nem lettem volna beteg, most nem lennék itt. :roll: De hál'Istennek itt vagyok. :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #189304 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Mióta látogatod a Tolkien HU-t?
Én még az első film előtt olvastam a Cinemában, mint magyar oldal, ahonnan sokat lehet tudni...akkor még a régi zöld fórum volt, avatárok, aláírás és miegyéb nélkül...de rég volt...

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #189293 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Mióta látogatod a Tolkien HU-t?
Hátaúgyvolt (najo Háttaé nem kezdünk mondatot)
Szvóal az úgy volt, hogy rákerestem a neten arra, hogy Tolkien és kidobta ezt az oldalt (akkor még nagyon kezdetelges volt) és el is felejtekeztem róla. (pedig még a fórumra is felnéztem).
Aztánmegismertem Dodiet és mondta, hogy lesz LEp (akkormár egy éve ismertemmajdnem) és eljöttem a LEPre és baromira tetszett aztán Farsang majd Várgesztes majd az első (számomra) KGY és immáron több mint egy éve itt vagyok!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #189292 Írta: Jacopo Belbo
Jacopo Belbo válaszolt a következő témában: Mióta látogatod a Tolkien HU-t?
első film előtt jártam itt először...

hajh, régi szép idők :)

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #189245 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Mióta látogatod a Tolkien HU-t?
Én egy időpontban keveredtem ide a számítógép és a net megkapásával együtt :D Szal, 2003 október 26-a óta ismerős többőtöknek a név: Nimrocco

:)

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #189242 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Mióta látogatod a Tolkien HU-t?
te jóóó ééég... alig hiszem el h 3 évvel ezelőtt voltam itt először... 8O :D

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #189210 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Mióta látogatod a Tolkien HU-t?
Én kb egy éve, a "2. rész bemutatója körül"-re szavaztam, mert az van legközelebb, de a két dolognak semmi köze egmáshoz... :roll:

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #189204 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Mióta látogatod a Tolkien HU-t?
Először tavaly július 20-án regisztráltam magamat (már akkor is nagy Tolkien/Star Wars rajongó voltam :D ), akkor még a régi dizájn volt. Amikor megújult az oldal, kb. akkor kezdtem el fórumozgatni, közben újraregiztem magam, mert megváltoztattam az e-mail címemet, és ezért nem negedett belépni. Azóta ezen a néven vagyok, és elég sokat fórumozgatok meg csetelek. :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #189189 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Mióta látogatod a Tolkien HU-t?
én csak mostanában kezdtem el hozzászóllásokat írni, de már régebben regelve vagyok.

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.236 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére