Ki nyerne egy kiszavazós GYU valóságshowt?

×

Szavazás: Ki nyerne egy kiszavazós GYU valóságshowt? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Aragorn
17 13.2%
Arwen
6 4.7%
Boromir
6 4.7%
Faramir
12 9.3%
Frodó
11 8.5%
Gimli
8 6.2%
Gollam
10 7.8%
Legolas
23 17.8%
Pippin
11 8.5%
Éowyn
5 3.9%
Gríma
5 3.9%
Trufa
8 6.2%
Szarumán
7 5.4%
Szavazók száma: 19 ( Turlas, Mizar Alkor, Ungwe, Nightmare, Coldarrow1100 ) Bővebben
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
20 éve 3 hónapja #162947 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Ki nyerne egy kiszavazós GYU valóságshowt?

Tuk Pippin írta: Szerintem Pippin vagy Trufa nyerne!
Okfejtés:
Szméagol az elsző adászban elszompolyogna.
Gandalf és Szarumán kiszavaznák egymást a "Ki is itt a fehér?!"vita miatt.
Faramir és Gríma kiszavaznák egymást Éowynért.
Éowyn és Arwen kiszavaznák egymást Aragornért.
Samu és Aragorn kiszavaznák egymást Frodóért.
Frodónak hiányozna Samu,és magától kimenne.
Marad Trufa és Pippin,de ők úgyis elosztják,tehát tökmindegy,ki nyer.


Jó az okfejtés, de kimaradt Legsi, Gimli, Boromír... :D
Bár Én maradok amelett, hogy Frodo nyerné... :roll: :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja - 20 éve 3 hónapja #162945 Írta: Tuk Pippin
Tuk Pippin válaszolt a következő témában: Ki nyerne egy kiszavazós GYU valóságshowt?
Szerintem Pippin vagy Trufa nyerne!
Okfejtés:
Szméagol az elsző adászban elszompolyogna.
Gandalf és Szarumán kiszavaznák egymást a "Ki is itt a fehér?!"vita miatt.
Faramir és Gríma kiszavaznák egymást Éowynért.
Boromir kiszavazná Gimlit a szaga miatt.
Legolas bosszúból kiszavazná Boromirt,majd szolidaritásból kimenne Gimlihez.
Éowyn és Arwen kiszavaznák egymást Aragornért.
Samu és Aragorn kiszavaznák egymást Frodóért. :twisted:
Frodónak hiányozna Samu,és magától kimenne.
Marad Trufa és Pippin,de ők úgyis elosztják,tehát tökmindegy,ki nyer.

"Eljöhet a nap,mikor az emberek bátorsága elbukik,
Hátat fordítunk a barátainknak,és szövetségeink felbomlanak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #162692 Írta: Carnimirie
Carnimirie válaszolt a következő témában: Ki nyerne egy kiszavazós GYU valóságshowt?
[quote="Thark

"everybody’s changing and I don’t feel the same"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #162527 Írta: Tharkûn
Tharkûn válaszolt a következő témában: Ki nyerne egy kiszavazós GYU valóságshowt?
Feledékeny vagyok, de az a fontos, hogy eszembe jutott:

Legolas homokos (mármint Orlando Bloom, természetesen), tehát elsőkörben küldik el a francba - tökéletes áldozat...

Keresd magadban a jót, kezd a felebarátaiddal!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #162525 Írta: Tharkûn
Tharkûn válaszolt a következő témában: Ki nyerne egy kiszavazós GYU valóságshowt?
Szméagol nincs a villában, mert Maura (bots: Frodó) nem akarja felébreszteni (mármint Gollamban, vagy önmagában vagy mi...) - a saját esélyeít rontaná, ha az kedvessé válna...

Egyébként Thark

Keresd magadban a jót, kezd a felebarátaiddal!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #162519 Írta: Tharkûn
Tharkûn válaszolt a következő témában: Ki nyerne egy kiszavazós GYU valóságshowt?
Szarumán győzne, mert Éloryn érvelése hibádzik:
1. Gimli és Frodó kiszavaznák egymást, hogy kinek szőrősebb a lába, s hogy ki a kisebb...
2. Legolast meg mindenki kiszavazná, mert a fürdőszoba mindig foglalt lenne, mert a haját kifésülni és befonni...
Viszont Szarumánt nem szvazná ki senki, még Gandalf sem:
1. mert beszéde megbűvől mindenkit (a nézők mindig visszaküldenék...)
2. mert nincsen Gyűrű, azaz nincsen móriai kiruccanás, azaz nincsen fehér gandalf, tehát Szarumán a FEHÉR MÁGUS.
3. mert nincs ott Radagast, hogy kimentse Szürke Gandalfot a szaunnából, ha Szarumán véletlenül bezárná...

Miért nem Fehér Gandalf? Mivel Boromir játszik (emlékeztetnék mindenkit, hogy a kürtje nem gondatlanságból tört el...), tehát a nagy történések előtt játszodik a történet.

Szavazz Szarumánra!!! :sarumane1: :!:

Keresd magadban a jót, kezd a felebarátaiddal!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #162513 Írta: Éloryn
Éloryn válaszolt a következő témában: Ki nyerne egy kiszavazós GYU valóságshowt?
Szerintem Legolas, Frodó és Gimli maradna benn a végére, mert:
-Arwen és Éowyn szépen kiszavaznák egymást Aragorn miatt,
-Aragorn és Boromir szintén egymást vennék célba és ejtenék ki a játékból Frodó miatt :D ,
-Gríma és Faramir ugye Éowyn miatt,
-Gandalf és Szarumán hogy ki is a "fehér",
-Samu és Gollam mivel nem tudják ki áll közelebb Frodóhoz,
-Trufa és Pippin pedig megbeszélték hogy kiszavazzák egymást, mert az ő kis hobbit agyuknak az már túl bonyolult ami a GyU villában zajlik, és megegyeztek hogy kint együtt kezdenek új életet :D .

Így hát rajtatok áll ki lesz a nyertes!
Frodó? Legolas? vagy Gimli?

Akinek Frodó a legszimpatikusabb és azt szeretné hogy ő nyerjen hívja a 06501324554-es telefonszámot vagy küldjön SMS-t a 6936-os számra FRODO üzenettel.
De akinak Legolas jön be az pedig hívja a 06501324555-ös telefonszámot, vagy küldjön SMS-t a 6936-os számra LEGOLAS üzenettel.
De akinél Gimli a nyerő az hívja a 06501324556-os telefonszámot vagy küldjön SMS-t a 6936-os számra GIMLI üzenettel.

Várjuk voksaitokat.

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen,
Egy mely a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #162430 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Ki nyerne egy kiszavazós GYU valóságshowt?

Aldarion írta:

Manndil írta: Üdv!
lehet hogy Aragorn húzná legtovább, mivel mindenki felfordulna a szagától.... :)

Szvsz mielőtt felfordulnának, kiszavaznák :D


szerinted lenne idejük még ki is szavazni őt, mielott felfordulnának?? :)

amugy látom, még mindig a szépfiuk vezetnek

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #162395 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: Ki nyerne egy kiszavazós GYU valóságshowt?

Manndil írta: Üdv!
lehet hogy Aragorn húzná legtovább, mivel mindenki felfordulna a szagától.... :)

Szvsz mielőtt felfordulnának, kiszavaznák :D

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #162318 Írta: Manndil
Manndil válaszolt a következő témában: Ki nyerne egy kiszavazós GYU valóságshowt?
Üdv!
lehet hogy Aragorn húzná legtovább, mivel mindenki felfordulna a szagától....
de az bizti hogy Pippinék híznák legtovább... :)

Járd a saját utad, s ha társad akad, fogadd barátságát, míg együtt haladtok, s válj el könnyű szívvel tőle, ha új útra térsz, s emlékezz rá barátsággal, míg utad végéig érsz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #162317 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Ki nyerne egy kiszavazós GYU valóságshowt?
Szavazás eredménye:
Aragorn-Samut nem hagyja frodóhoz közeledni
Samu-Aragornt nem száll le Samuról
Arwen- Éowynt
Éowyn-Arwent
A két mágus Grímát mert állandóan lábatlankodik
Legolas-Éowynt hogy hajthasson Faramirra
A békés trió egymás ra szavazot mert azt állították hogy a másik sosem mosakszik.
Frodó tartózkodni akart de végül megjelölte a Gollam Szméagol párost
Boromir Frodót hátha megkaphatja a gyűrűt mert ugyanis Frodóval eléggé jól megvannak.
Gríma pedig Faramirt mert Éowynt szereti (azt állítja) és őt látja ellenségének nem pedig Aragornt
Gollam Szméagol: Frodót mert nem hagyja őket békén
Faramir Aragornt mert Éowyn bele van habarodva és hátha.

Samu:1
Aragorn:2
Arwen:1
Éowyn:2
Gríma:2
Gandalf:0
Szarumán:0
Frodó:2
Boromir:0
Faramir:1
Gimli:1
Pippin:1
Trufa:1
Gollam Szméagol:1
Legolas:0

Éowyn,Gríma,Aragorn, vagy Frodó hagyja el a házat vagy villát?

A döntés a te kezedben van fórumozó
kapj a billentyűzethez és indokkal tippelj +3 napig
utána kiesik egy játékos.
Hétfő este minden kiderül.
ágyő



tetszik?? :roll:

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #162311 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Ki nyerne egy kiszavazós GYU valóságshowt?
nehéz döntés lenne az 100!

Az első 2 hét:

Éowyn és Arwen egymással civódna Aragornért.
Boromir a gyűrűt akarná.
Aragorn hajtana Frodóra. :D
Frodó próbál Szméagollal egy hangrta jutni.
Samu kertészkedne és védené Frodót.
Gollam ellenne magával.
Faramir teljesen belehabarodik Éowynbe.
Legolas meg Faramirbe :D
Pippi Trufa és Gimli süttetik magukat és pipáznak.
Gandalf és Szarumán addig ölné egymást míg el nem fáradnak és utána egy békés tea mellett tökéletesítik tudásukat.
és Gríma meg akarná ölni Faramirt és ő a ház vagy villa csicskája.

most ezek után ki nyerné meg.

Az örökké civódó lányok?
A szerelmes Faramir vagy netán Aragorn?
A közeledő Frodó?
Az elszánt Samu?
A Békés trió?
A Hataloméhes Boromir?
Gollam és Szméagol?
Az elszánt Tünde Legolas?
A két mágus kik tüzijátékot és petárdákat csinálnak?
vagy a szerény mindenki tisztelője alás szolgája Gríma a hű :twisted: ?

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #162221 Írta: xyz:-)))
xyz:-))) válaszolt a következő témában: Ki nyerne egy kiszavazós GYU valóságshowt?

Angwen írta: Hm... "Gollam! Három perced van, hogy elhagyd Szméagolt!"...



Hát igen!!!
Felfoghatjuk Big Brotheresen is a dolgot, de csak azt sajnálom, hogy Gollam egy kicsit pösze, és selypít, ezért nem tudja érthetően énekelni a Nád a házam tetejét! :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #162203 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Ki nyerne egy kiszavazós GYU valóságshowt?
Hm... "Gollam! Három perced van, hogy elhagyd Szméagolt!"...

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #162016 Írta: xyz:-)))
xyz:-))) válaszolt a következő témában: Ki nyerne egy kiszavazós GYU valóságshowt?

E. Eia Ayna írta:

xyz:-))) írta: Szerintem a valóságshow-t Szméagol nyerné, mert őt nem látná senki, és emiatt nem is lehetne kiszavazni! :)

De ha Gollamot kiszavazzák, ő magávalvinné Szméagolt is.. :(



Azt majd Frodo nem hagyja!
És különben is a kettő egy jólszervezett egészet alkot, ezért nem szavaznák ki! :wink:
Hát csak gondolj bele: Gollam és Szméa önmagában egy jó valóságshow, vagy valóságsokk, hisz neki nem kell egy másik valaki a beszélgetésekhez, elintézik Ők magukban. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #161916 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Ki nyerne egy kiszavazós GYU valóságshowt?

xyz:-))) írta: Szerintem a valóságshow-t Szméagol nyerné, mert őt nem látná senki, és emiatt nem is lehetne kiszavazni! :)

De ha Gollamot kiszavazzák, ő magávalvinné Szméagolt is.. :(

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #161900 Írta: xyz:-)))
xyz:-))) válaszolt a következő témában: Ki nyerne egy kiszavazós GYU valóságshowt?

Ragoran írta:

Angwen írta: Hm... Vajon működne Szarumán bűvereje tévén keresztül? Nem csak személyesen megy? :?:


Sztem 1xre nem tudna ennyi-féle emberkét meggyőzni.
Bár ki tudja..
Én épp emiatt szavaztam rá...



Szerintem nem tudna, mert Gandalf nem hagyná!
De a sok különböző emberkét bizti, hogy nem tudna meggyőzni, hisz vannak Szarumán utálók is a világon!

Szerintem a valóságshow-t Szméagol nyerné, mert őt nem látná senki, és emiatt nem is lehetne kiszavazni! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #161852 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Ki nyerne egy kiszavazós GYU valóságshowt?

Angwen írta: Hm... Vajon működne Szarumán bűvereje tévén keresztül? Nem csak személyesen megy? :?:


Sztem 1xre nem tudna ennyi-féle emberkét meggyőzni.
Bár ki tudja..
Én épp emiatt szavaztam rá...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #161755 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Ki nyerne egy kiszavazós GYU valóságshowt?

Alyr Arkhon írta:

Angwen írta: Épp ez a baj. Az embereket idegesíti, ha valaki okosabb náluk. A tévénézőknek egyszerű, közérthető életigazságok kellenek... Lásd Legolas mélyértelmű beszólásai.


nameg, a kedves női néző vajon egy bölcselkedő vénembert vagy egy csinos tündét látan szívesebben minél többször?


Én szeretem Legsit, de Gandit is... szó, kettőjük közül nehéz lenne választani, engem spec nem érdekelne Legsi szépsége... :roll: Bármennyire szép is...
Frodoé inkább... :D
Végülis Szarumán is benn maradhatna ezen az alapon igen... :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #161725 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Ki nyerne egy kiszavazós GYU valóságshowt?

Narbeleth írta: Hehe... ezek szerint Szarumán is simán nyerhetne, mert hipnotizálna mindenkit a tévékészülékek előtt és a bentlakókat is...


Hm... Vajon működne Szarumán bűvereje tévén keresztül? Nem csak személyesen megy? :?:

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #161723 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Ki nyerne egy kiszavazós GYU valóságshowt?

Iowa írta: Látom Gandalfnak elég kevés %-a van... (igaz Én sem rá szavaztam)...pedig szerintem Ő is megnyerhetné... meg tudná győzni az embereket, hogy szavazzanak rá, hiszen olyan meggyőző... :D Na meg bölcs, és tapasztalt és egyéb... :D


Hehe... ezek szerint Szarumán is simán nyerhetne, mert hipnotizálna mindenkit a tévékészülékek előtt és a bentlakókat is...

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #161709 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Ki nyerne egy kiszavazós GYU valóságshowt?
Hát egen. Mindenki úgy szavazott, mintha ez lenne a kiszavazósó... Élőben is ezek a nevek kapnának szavazatot.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #161652 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Ki nyerne egy kiszavazós GYU valóságshowt?

Angwen írta: Épp ez a baj. Az embereket idegesíti, ha valaki okosabb náluk. A tévénézőknek egyszerű, közérthető életigazságok kellenek... Lásd Legolas mélyértelmű beszólásai.


nameg, a kedves női néző vajon egy bölcselkedő vénembert vagy egy csinos tündét látan szívesebben minél többször?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #161601 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Ki nyerne egy kiszavazós GYU valóságshowt?
Épp ez a baj. Az embereket idegesíti, ha valaki okosabb náluk. A tévénézőknek egyszerű, közérthető életigazságok kellenek... Lásd Legolas mélyértelmű beszólásai.

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #161565 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Ki nyerne egy kiszavazós GYU valóságshowt?
Látom Gandalfnak elég kevés %-a van... (igaz Én sem rá szavaztam)...pedig szerintem Ő is megnyerhetné... meg tudná győzni az embereket, hogy szavazzanak rá, hiszen olyan meggyőző... :D Na meg bölcs, és tapasztalt és egyéb... :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #161558 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: Ki nyerne egy kiszavazós GYU valóságshowt?
Aragorn nem nyerne. Nem lehet meglesni őt zuhanyzás közben. És különben is: a nép fia szokott nyerni, az egyszeri ember, nem pedig egy khiráj...

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #161523 Írta: Hunnai
Hunnai válaszolt a következő témában: Ki nyerne egy kiszavazós GYU valóságshowt?

Manndil írta: Arwen sokáig bent maradna, bár kiszavazom ha nem csinál valamit az állandó suttogásával!


Küld fel az istálló padlására, mint a Körben :evil2:
Sztem Trufa - hülye, de azért annyira mégsem, hogy ne lehessen elviselni :wink:

Én vagyok az, aki nem jó, fellegajtó-nyitogató - Jaj!
Nyitogatom a felleget, sírok alatt eleget - Jaj!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #161366 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Ki nyerne egy kiszavazós GYU valóságshowt?
Inkább mit gondolsz, ki számít jó pasinak? Nem ugyanaz! :!:

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #161329 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Ki nyerne egy kiszavazós GYU valóságshowt?
A szavazás jelenlegi állása alapján a kérdés akár az is lehetett volna: Kit tartasz a legjobb pasinak....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #161304 Írta: .Elessar király.
Csakis Aragorn a nyerő!
Van tekintéje társai, és a közönség előtt. Hiszen ő a Király és mindenkihez kedves.
:lol: Vagy nem? :evil:

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.262 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére