Mennyit fizetnél ki TÉNYLEG, hogy MOST megnézhesd a RotK-t?

×

Szavazás: Mennyit fizetnél ki TÉNYLEG, hogy MOST megnézhesd a RotK-t? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

semennyit, nem érdekel
2 1.9%
semennyit, kivárnám a januárt és megnézném akkor
36 34.6%
csak egy rendes mozijegy árát (0-1 000 HUF)
20 19.2%
1 001-2 000 HUF
12 11.5%
2 001-3 500 HUF
14 13.5%
5 001-7 500 HUF
5 4.8%
7 500-10 000 HUF
1 1%
10 001-15 000 HUF
3 2.9%
15 000-20 000 HUF
Nincs szavazat 0%
20 001 HUF feletti összeget is akár
11 10.6%
Szavazók száma: 3 ( Jocii, Lilliana, Kibil-nala )
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
20 éve 5 hónapja #147577 Írta: E. Eia Ayna
semennyit. szeretek várni. :D (de a rendes árra szavaztam)

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #147572 Írta: Lalaith Scarlett
Én max. 5-7ezer forintot....

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #147560 Írta: Ery
A Türelem erényét félig feledve a mozijegy dupláját adnám meg maximum. De én tudok várni a bemutatóig, bár nehezen :)

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #147556 Írta: Aldarion
Üdv.

Nem szeretek túl elhamarkodott lenni...
Miközbe nézed a filmet, akkor nagyon jó, és izgalmas, de mikor kijössz a moziból, eszedbe jut: Ennyi; nincs több rész, semmi meglepetés nem várhat rád (legfeljebb a bővített változatban). :shake: :crying:

Ha mondjuk a TTT-ről lenne szó, akkor nekem is más lenne a véleményem...

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #147549 Írta: Coralie
Most én erre rávágnám, hogy bármennyit, de ugye egy ilyen kísérlettel a szüleim kitagadnának.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #147542 Írta: Cerebrum
Hmmm. Jó kérdés. Bár szerintem a várakozás izgalmának is megvan a maga varázsa...

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #147537 Írta: svindler
Egyertelmuen mozi :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #147536 Írta: Meleth_lin
Affrancba, megint tesóm nevével írtam, elfelejtettem kilépni belőle!!!
Tehát amit Avallóne írt, azt én gondolom... :roll:

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #147535 Írta: Kibil-nala
Mae govannen!

Érdekes szavazás... :roll:
Én a 3000 és 5000 valamennyi közöttire szavaztam, mert jelenleg kb ennyi kézpénzzel rendelkezem, de ha nagyon kell tudok még párat kunyizni a szüleimtől...
Egyébként, ha úgy értjük, hogy moziban most, olyan jó minőségben, mondjuk premier után egyből (mondjuk most van), akkor 15000 ezret simán összeszednék rá... De ha csak CD-n, vagy ilyesmi, akkor nem is akarnám megnézni, mert moziban az igazi először látni minden jó filmet... :roll: :P

...the Road goes ever on and on...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #147521 Írta: Jocii
5000 FT-ig Okés lenne a dolog.
Igaz van anyi elönyöm - meg sok másnak is - , hogy nem kell a szülöktöl kunyerbálni. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #147517 Írta: Supersonica
10-15 ezer forintot simán :) CSAK LÁTNÁM MÁR! (nem mintha nem tudnám, mi lesz a vége ;) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #147513 Írta: Aldarion
Ha 2000 HUF fölött van, akkor inkább megvárnám a januárt. :evil: :wink: :roll:

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #147505 Írta: svindler
Mennyit fizetnél ki TÉNYLEG, hogy MOST megnézhesd a RotK-t?

Ez alatt azt értem, hogy rendelkezel is annyi pénzzel, és ki is adnál most ennyit tényleg egy mozijegyért.
Vagyis ha csak 10 HUF van most a zsebedben, de amúgy kifizetnél 10.000-et is, akkor az csak 10 HUF...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.183 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére