Mennyit fizetnél ki TÉNYLEG, hogy MOST megnézhesd a RotK-t?

×

Szavazás: Mennyit fizetnél ki TÉNYLEG, hogy MOST megnézhesd a RotK-t? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

semennyit, nem érdekel
2 1.9%
semennyit, kivárnám a januárt és megnézném akkor
36 34.6%
csak egy rendes mozijegy árát (0-1 000 HUF)
20 19.2%
1 001-2 000 HUF
12 11.5%
2 001-3 500 HUF
14 13.5%
5 001-7 500 HUF
5 4.8%
7 500-10 000 HUF
1 1%
10 001-15 000 HUF
3 2.9%
15 000-20 000 HUF
Nincs szavazat 0%
20 001 HUF feletti összeget is akár
11 10.6%
Szavazók száma: 3 ( Jocii, Lilliana, Kibil-nala )
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
20 éve 4 hónapja #149174 Írta: Erda niire (Area)
Most megnéztem az előzeteseket, és minden pénzem megadnám azért ha megnézhetném.... rohadt jó lesz... különben én is úgy vagyok vele, hogy ezt meg kell várni, de az nekem most olyan messze van.... :roll:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #149157 Írta: Dínchamion
Részemről akkorát csalódtam a TTT-ben (amit moziban már meg sem néztem), hogy inkább cinikus és pesszimista maradok, és megvárom a bemutatót... Bár félek, hogy ha a szinkron megint olyan pocsék lesz, mint a TTT-ben volt, kimegyek a moziból, és megvárom a DVD-ripet... :roll:

Kövezzetek meg, de én a harmadik HP-filmet jobban várom... :roll:

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #149123 Írta: Niphredil/Szméagol
Én mindenképpen kivárnám a januárt, pedig dec. 17 után már könnyűszerrel meg lehet szerezni a nyetről, de mégiscsak a moziban igazi az élmény. És a várakozásban is van valami csodálatos... Ezután már csak a RotK DVD-ket várhatjuk...

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #148911 Írta: Rándzsa

Öcsi írta: Én türelmes vagyok... állítólag :roll:


ua, Öcsi :wink: :twisted: :roll:
Nefi: Mimóna letöltötte a bemutatót.. Ekkor jön a kínai vicc:
"Hang van,kép nincs" :roll:

Ash nazg durbatulúk
Ash nazg gimbatul,
Ash nazg tharbatulúk,
agh burzum-ishi krimpatul.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #148900 Írta: Öcsi
Én türelmes vagyok... állítólag :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #148895 Írta: Nefadar
És internetről le tudja valaki már tölteni, mert asszem már fent van, vagyis fent kell lennie...

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #148892 Írta: Elza Eldaniella
Egy mozijegy árát - elvégre januárban úgy is ki fogom fizetni.
De ha már 1999. óta kibirtuk, akkor ez a bő két hónap nem fog már megártani.
Főleg ott van novemberben a bővített TTT. És ahogy hírlik jön a ROTK filmzenéje is még ebben az évben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #148847 Írta: Alyr Arkhon

Lilah írta: Szerintem is, ha eddig bírtam, akkor a január már nem is olyan távoli. különben is minél többet várok a filmre, annál jobban örülök neki, ha megnézhetem. :wink:


És ha belegondolunk...
Ez az utolsó film... ezután már ne megyünk be oly nagy kedvvel a mozikba előzetest nézni, ezután minden más lesz...
megváltozik a világ...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #148757 Írta: Lilah
Szerintem is, ha eddig bírtam, akkor a január már nem is olyan távoli. különben is minél többet várok a filmre, annál jobban örülök neki, ha megnézhetem. :wink:

Elen sila lúmenn omentilmo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #148749 Írta: Nilraen

Nilraen írta: Én fizetnék sokat is...de nincs pénzem jelenleg..túl sok,legalábbis.
Nem tudok dönteni..még nem szavazok.


Meggondoltam magam!Ha eddig kibirtam,mostmár várok januárig!! :D

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #148730 Írta: Lili
Én 3500-5000 Ft közötti összeget bizti kifizetnék érte,mert már alig bírom kivárni a januárt.
De azért az előzetes alapján azt hiszem,megéri várni... :wink: :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #148575 Írta: Felagund
Nos, ami azt illeti, ha MINDEN követ megmozgatnék, és ÓRIÁSI szerencsém lenne, már most meg tudnám szerezni, mert állítólag már M.o-on van, és az egyik haverom haverja (na, itt a bökkenő) meg tudná szerezni, mert vmi filmes helyen dolgozik...

De asszem marad a január... :(

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #148544 Írta: Dementia
Én megvárom a januárt. Már csináltam is magamnak Excelben kis naptárat jan. 8-ig, mindennap pipálgatok, nem akarom, hogy kárba vesszen. :mrgreen:

"All those moments will be lost in time, like tears in the rain. Time
to die."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #148361 Írta: Estel Adániel
dettó... ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #148349 Írta: Nefadar
semmit, ha eddig kibírtam akkor mar kibirom januarig :wink:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #148020 Írta: Thaurwathiwen
semennyit, inkább várok :)

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #148009 Írta: Nilraen
Én fizetnék sokat is...de nincs pénzem jelenleg..túl sok,legalábbis.
Nem tudok dönteni..még nem szavazok.

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #148002 Írta: Neframíel
Fél kar, minimum. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #147851 Írta: Rabyn
én olyan 2000-3500 pénzt tudnék kifizetni érte. De megéri várni.. kár, hogy utána csak a bővítette verzió lesz és aztán semmi :cry:

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #147783 Írta: Ringbearer
megvan a hó, mostmár nézhetnénk! :twisted:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #147718 Írta: Toma gazda
kibírom az első két rész után

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #147694 Írta: Ithil
Erre a filmre tényleg érdemes várni, de olyan nehéz! Már tűkön ülök! :cry: Szóval én olyan 3500-5000 Ft-ot hajlandó lennék kifizetni, hogy most lássam, de persze CSAK MOZIBAN!!!

"Ar sindarnóriello caita mornie,
Ar ilye tier unduláve lumbule..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #147682 Írta: fehér Aredhel

Január még messze van, de hamarosan kijön a 2. rész bővített változata, addig azt várom. :twisted:

"I amar prestar aen...
han mathon nenen...
han mathon ne chae...
a han noston ned gwilith...


"I amar prestar aen...
han mathon ne nen...
han mathon ne chae...
a han noston ned gwilith."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #147677 Írta: Luine Baenre
Én szintúgy várakoznék, mint sokan mások teszik itt. Egy normál mozi jegy árát fizetném ki... legalábbis erre szavaztam...de ha lehetne bizti a kalózvideóra szavaznék inkább ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #147626 Írta: Leguanember
Csatlakozom Cerebrumhoz. Erre a filmre egyszerűen várni kell. Megérdemli. Meg én is megérdemlem, mert addig csak növekszik a film értéke, szerda éjfélkor olyan érzés lesz, mintha épp akkor vettem volna le a sícipőt és megnyertem volna a lottófőnyereményt(na nem ezt a mostanit, úgy általában), és mindenki szeret engem, és én is szeretek mindenkit, és...-
Na jó... egyszerűen csak izgulni fogok és kész. Akkor is megéri kivárni.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #147606 Írta: Ringbearer
én 2000-3500igra szavaztam, de nekem kell a hideg, esetleg a hó,
megszoktam már, hogy akkor nézem a GyUt! :D

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #147604 Írta: Dae/siss

Ulmo írta: Ha MOST kéne megnézni, az érdekes lenne...szombaton fejezték be a forgatást, még nincs kész a film :)


Ulmo, már az Űrgolyhók óta tudjuk, hogy a film még nincs kész, de a kalózvideó már kapható ;)

Különben én is tudok várni :) ))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #147602 Írta: Minerva
Tudok várni... ;)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #147590 Írta: Ulmo
Ha MOST kéne megnézni, az érdekes lenne...szombaton fejezték be a forgatást, még nincs kész a film :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #147581 Írta: Fio
Én inkább megvárnám a januárt, de sztem addigra biztos beszerzem a kalóz videót. :twisted:

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.203 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére