Mennyit fizetnél ki TÉNYLEG, hogy MOST megnézhesd a RotK-t?

×

Szavazás: Mennyit fizetnél ki TÉNYLEG, hogy MOST megnézhesd a RotK-t? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

semennyit, nem érdekel
2 1.9%
semennyit, kivárnám a januárt és megnézném akkor
36 34.6%
csak egy rendes mozijegy árát (0-1 000 HUF)
20 19.2%
1 001-2 000 HUF
12 11.5%
2 001-3 500 HUF
14 13.5%
5 001-7 500 HUF
5 4.8%
7 500-10 000 HUF
1 1%
10 001-15 000 HUF
3 2.9%
15 000-20 000 HUF
Nincs szavazat 0%
20 001 HUF feletti összeget is akár
11 10.6%
Szavazók száma: 3 ( Jocii, Lilliana, Kibil-nala )
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
20 éve 4 hónapja #152866 Írta: Angwen

Namarie írta: Undómiel, én tényleg nem nézném meg a bemutató előtt, és ha lehet, veletek szeretném megnézni.

Ezt értsem úgy, hogy te vagy az, aki rajtam kívül a semmit, nem érdekel lehetőségre szavazott? :D

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #152689 Írta: Prérifarkas
Annyira nem érdekel a Rotk. Bizti érdekes lecc, de nem adnék érte többet, mint egy normál mozijegy árát.

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #152675 Írta: Nóli i linantea

Undómiel írta: Könyörgöm, azt ne mondjátok, hogy nem néznétek meg előbb, ha alkalmatok adódna rá!!! Ez szerintem álszentség, a várakozás csodája ide vagy oda!!!


Én meg tudom érteni őket...
Ne tudd + milyen csalódás volt a TTT számomra... Én nagyon kíváncsi alkat vagyok, meg a remény hal meg utoljára... Szóval én megnézném előbb, de én is nagyon félek tőle...

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #152425 Írta: Undómiel

Namarie írta: Undómiel, én tényleg nem nézném meg a bemutató előtt, és ha lehet, veletek szeretném megnézni.

Szavadon foglak! Egyébként az egész mi lenne,ha... szóval kár rajta agyalni, majd megnézzük együtt.
Ulmónak is nagyon igaza van! :D
Min, akik pedig ilyen türelmesek, csak irigyelni tudom őket.. Ez komoly.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #152394 Írta: Carnimirie
Már annnnnnnnnyira várom és annyira messze van még a bemutató,de ha tehetném,mindenképpen megnézném most!

"everybody’s changing and I don’t feel the same"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #152392 Írta: Ulmo

Nimrodel Melian írta: De jó azoknak, akik többet tudhatnak a Filmről!


ez most kicsit OFF lesz:

Kb 3 hete fejezték be véglegesen a Film forgatását. Akkor vajon mennyire lehet kész?
Igazán csak a teljes, kész mű ad igazi élvezetet, a többi csak munkaanyag. És én a kész műveket szeretem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #152370 Írta: Coralie
De jó azoknak, akik többet tudhatnak a Filmről!

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #152364 Írta: Ulmo

Undómiel írta: Nekem minden pénzt megérne, ha most láthatnám a filmet. A gondolataim nagy részét, már ha épp lehetséges, ez tölti ki, mondhatni totál rá vagyok kattanva. És engem is meglep, hogy sokakat ennyire nem izgat! :evil:


Sajnos felül kellett vizsgálnom a véleményemet, és én sem nézném meg most. Amilyen állapotban ez a film van :eek2: Majd dec 1 után megnézném :)
[size=9:3obs4731]Min: ne félj, sokkal jobb lesz a TTT-nél! [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja - 20 éve 4 hónapja #152318 Írta: Minerva

Undómiel írta: Könyörgöm, azt ne mondjátok, hogy nem néznétek meg előbb, ha alkalmatok adódna rá!!! Ez szerintem álszentség, a várakozás csodája ide vagy oda!!!

Nem vagyunk egyformák - én igenis szeretem a várakozás varázsát. Főleg, mert a TTT-ben eléggé csalódtam, és kicsit félek a RotK-tól... :?

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #152316 Írta: Erda niire (Area)

Lestat írta:

Ragoran írta: Lestat:egy rész sem volt a filmejkben ami tetszett?


De-de az első bővített néhány apróságot kivéve nagyon tetszett (bár mikor moziban láttam először, akkor a csalódottságtől könnycsepp szökött a szemebe).


Most lehet, hogy megköveztek, de én ezzel a filmmel tudtam meg, hogy van ilyen hogy Gyűrűk Ura, meg Tolkien...... :oops: nem szerettem (szeretek) olvasni, csak a kötelezőkön rágtam át magam.... de amikor másodszorra néztem meg a filmet, akkor bementem a könyvtárba, és lehet, hogy két hónap alatt, de elolvastam, és hiába tűnt professzionálisnak, tetszett! Szal szerintem lett annyira jó az első rész, hogy felkeltette az érdeklődsem, és mára az egyik legfanatikusabb Tolkien fan lettem...... ha nincs ez a film, akkor most én sem lennék itt, és szeintem [size=9:3s3ccdxo]főleg e miatt is [/size]nagyon jó lett az első rész! [size=9:3s3ccdxo]Huh... ez igen csöpi lett[/size]

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #152262 Írta: Namarie
Undómiel, én tényleg nem nézném meg a bemutató előtt, és ha lehet, veletek szeretném megnézni.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #152193 Írta: Undómiel
Könyörgöm, azt ne mondjátok, hogy nem néznétek meg előbb, ha alkalmatok adódna rá!!! Ez szerintem álszentség, a várakozás csodája ide vagy oda!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #152190 Írta: Nóli i linantea
Én max 5000 ft-ot...
Nagyon izgat, de már korántsem annyira, mint a második, pláne az első...
Az első előtt már nyáron visszaszámláltam a napokat, szüleim ki voltak, amikor reggelente: "Már csak 192 nap!!!" felkiáltással robbantam ki a konyhába... A másodikat is nagyon izgatottan vártam, de ott már csak kb 112-től kezdtem a számolást... És a végén sírva fakadtam, annyira nem tetszett...
Szóval már nem táplálok hiú reményeket... De nagyon várom.
És már annyi baromságra adtam ki egy csomó pénzt... Miért ezzel spóroljak?

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #152156 Írta: Rándzsa

Undómiel írta: Nekem minden pénzt megérne, ha most láthatnám a filmet. A gondolataim nagy részét, már ha épp lehetséges, ez tölti ki, mondhatni totál rá vagyok kattanva. És engem is meglep, hogy sokakat ennyire nem izgat! :evil:


Szvsz.. Én, majd kiugrok a bőrömből, hogy lássam, de nincs annyi zsebpénzem :roll:

Ash nazg durbatulúk
Ash nazg gimbatul,
Ash nazg tharbatulúk,
agh burzum-ishi krimpatul.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #150470 Írta: Lestat

Ragoran írta: Lestat:egy rész sem volt a filmejkben ami tetszett?


De-de az első bővített néhány apróságot kivéve nagyon tetszett (bár mikor moziban láttam először, akkor a csalódottságtől könnycsepp szökött a szemebe). Ezért a másodikért már be se mentem szegedre, itt makón 3 hónappal a preimier után néztem meg és a csatánál majdnem elaludtam. A holtláp meg gollam tetszet egyedül az egészben. Az entek iszonyú rosszak lettek, a farkasok ihénák voltak, gimli egy balfék, legolasz szuperhíró... ááááh. Ezerszer meggondolom, hogy megnézem-e a harmadikat :?

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #150437 Írta: Minerva

Estel Adániel írta: 8O Akkor úgy kell neked! :P bibibí! :up:

Na... Most miéééééér? :(

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #150435 Írta: Estel Adániel
8O Akkor úgy kell neked! :P bibibí! :up:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #150434 Írta: Minerva

Estel Adániel írta: :roll: Jó, akkor: :twisted:
"De hát még ott a TTT-bővített is!" :mrgreen: :lol:
:D ;)

Aztat én már láttam! :twisted: ;)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #150433 Írta: Estel Adániel
:roll: Jó, akkor: :twisted:
"De hát még ott a TTT-bővített is!" :mrgreen: :lol:
:D ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #150425 Írta: Minerva

Ragoran írta: Namarievel értek 1et 100%ig.

Csatlakozom. :) A várakozásnak is megvan a maga izgalma, és én mindig elképzelem magam a film végén, ahogy ülök a moziban: "Ennyi volt az egész? Ne má'!" Akkor már inkább választom azt a tudatot, hogy még előttem van a film :) (És aki most azzal jön, hogy "de hát még ott a RotK bővített is", azt megnyuvasztom. :mrgreen: )

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #150345 Írta: Ragoran
Namarievel értek 1et 100%ig.
Lestat:egy rész sem volt a filmejkben ami tetszett?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #150189 Írta: Namarie
Engem érdekel, több szempontból is, de mindent a maga idejében. Magyarul kivárnám a januári bemuatatót. Minek elrontani az örömet? Valahogy a Kis herceg jut az eszembe, amikor a rókával találkozik, és az azt mondja, hogy egy találkozás előtt nagyon is fontos a felkészülés és a várakozás.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #150130 Írta: Undómiel
Nekem minden pénzt megérne, ha most láthatnám a filmet. A gondolataim nagy részét, már ha épp lehetséges, ez tölti ki, mondhatni totál rá vagyok kattanva. És engem is meglep, hogy sokakat ennyire nem izgat! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #149973 Írta: Lestat
Meglepő, hogy ilyen keveseket nem érdekel ez a film. Nem akarok megköveztetést, de szerint egyszerűen illúzióromboló. Az első részben is óráisa torzítások voltak gyk Galadriel, aki zöldre változott :celebrian1: :arrow: :dead:
A második részben pedig :gimli2: -ből egyszerűen bohócot csináltak, és bár a könyv nagyon tetszett a filmet mégis unalmasnak találtam. Én úgy gondolom jobb, ha a könyv képzeletemben elevenedik meg és nem a filmvásznon.

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #149795 Írta: Ragoran
Én szép türelmesen várom a januárt!;o)Ez is benne van az egészben,h addig találgatsz,kiváncsi vagy.Sztem ez is poén..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #149595 Írta: Rándzsa
Mi megfogadtuk Mimónával, h a Debrreceni premierre megyünk :D :lol: :wink:

Ash nazg durbatulúk
Ash nazg gimbatul,
Ash nazg tharbatulúk,
agh burzum-ishi krimpatul.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #149469 Írta: Kincső

Nimrocco írta: Nem tök mindegy ,mikor nézed meg!?A könyvet már úgy is ismered.(tisztelet a ritka kivételnek) :?


Igen, csak ez a TTT után már nem helytálló... A film teljesen más lehet, mint a könyv. :roll: [size=9:e2uz5wez](És mi az, hogy tisztelet?! Sajnálat...)[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #149264 Írta: Ronat/Szméagol
Sziasztok!

Én szintén várnék. Ugyanis én nagyon szomorú leszek, ha véget ér. :cry: Ezért inkább még húznám is egy kicsit a dolgot. Olyan rossz lesz, ha már nem lesz mire várni.
Remélem azért megfilmesíti PJ A Hobbitot, de már az se lesz ugyanaz.

Dínchamion: Ezen mondjuk meglepődtem. :? Mert mondjuk szerintem a HP minden elemében kimerítette a "pocsék" jelzőt. Hangsúlyozom: csak a film! :!:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #149224 Írta: Erda niire (Area)
nimroch: nem értek veled egyet.... a könyv és a film teljesen más :!: A könyv szabadabb, jobban elgondolkozhatsz rajta, de szerintem a film sokkal jobban hat az érzelmekre. Ha elolvasta valaki a könyvet szerintem csak jobban várja a filmet, mert az olyan, mintha Középfölde megvalósulna, és tényleg létezne... Meg a film nem tartalmazza az egész könyvet... én kiváncsi vagyok megérte e kihagyniuk a megyei csatákat.... :?

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #149205 Írta: Nimrocco mirimafea
Nem tök mindegy ,mikor nézed meg!?A könyvet már úgy is ismered.(tisztelet a ritka kivételnek) :?

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.229 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére