Kit választanál gyűrűhordozónak Frodó helyett?

×

Szavazás: Kit választanál gyűrűhordozónak Frodó helyett? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Aragorn
22 17.3%
Haldír
4 3.1%
Éowyn
6 4.7%
Trufa
9 7.1%
Samu
25 19.7%
Galadriel
2 1.6%
Pippin
3 2.4%
Legolas
13 10.2%
Gimli
2 1.6%
Gandalf
10 7.9%
Faramir
7 5.5%
Bombadil Toma
20 15.7%
Éomer
4 3.1%
Szavazók száma: 15 ( Eleniel (csillaglany), Menelmir, Celebrom, Tündekö/Myrtus, sebcsaba ) Bővebben
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
20 éve 7 hónapja #138254 Írta: Coralie
Először is: Szerintem Frodó a legmegfelelőbb személy a Gyűrű hordozására!
Ha meg már valaki mást kellene választani, asszem egy tünde mellett döntenék. (A felsoroltak közül kizárásos alapon Legolas, esetleg Haldír.)

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #138253 Írta: jinx
jinx válaszolt a következő témában: Kit választanál gyűrűhordozónak Frodó helyett?
Miért nincs olyan, hogy Gollam? ez oly kézenfekvő lenne :-(
így kénytelen voltam a derék Papsajtra szavazni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #138242 Írta: Meleth_lin
Mae govannen!

Ez most kicsit hülye kérdés, de mi könyörögtünk ilyen kérdések után, és Brisa figyelmeztetett... :D
Én ahogy megláttam a kérdést, azon kezdtem gondolkozni, hogy biztos nem lesz olyan válaszlehetőség, hogy senki mást. Mert ez a válaszom!
Egyébként Bombadil Tomára szavaztam, de hosszú lenne leírni, hogy miért... :roll: :wink:

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #138239 Írta: Thaurwathiwen
Samu, mert:

"Even the smallest person can change the course of the future"

Szal Mordorban megbizonyosodott rátermettsége, de egyébként senki nem lett volna jobb Frodónál :D

Hehehe......elképzeltem a többieket Gyűrűhordozókként :D

Ha azt választanám, akit legjobban szeretek a filmből, könyvből, akkor természetesen Haldír :D

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #138231 Írta: Ronat/Szméagol
Sziasztok!

Senki... De ilyen válasz nincs. :( :wink: De, ha Bingo is itt lenne... :twisted:
Egyértelműen Samu. 8) Ő már bizonyított nekem Mordorban és ha nem ott kapta volna először kézbe a Gyűrűt kiváló Hordozó vált volna belőle. Talán még jobb is, mint Frodó...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #138194 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Kit választanál gyűrűhordozónak Frodó helyett?
Egyértelműen Aragorn.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #138193 Írta: svindler
Új kérdés:
Kit választanál gyűrűhordozónak Frodó helyett?
Ha valamilyen okból Frodó nem lehetne gyűrűhordozó (megbetegedett, nem vállalja, stb...) akkor szerinted a következő szereplők közül ki lenne a legalkalmasabb erre a posztra?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.202 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére