Kit sirattál meg leginkább?

×

Szavazás: Kit sirattál meg leginkább? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Beleg Cúthalion
10 5.8%
Túrin Turambar
12 7%
Nienor Níniel
13 7.6%
Finduilas
2 1.2%
Húrin
2 1.2%
Beren
8 4.7%
Fingolfin
12 7%
Gollam
25 14.6%
Boromir
29 17%
Théoden
12 7%
Aragorn
24 14%
Arwen
15 8.8%
Thorin
7 4.1%
Szavazók száma: 44 ( Turlas, Nóli i linantea, Kici Szméagol, Arlith, Artemisz ) Bővebben
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
21 éve 1 hete #115380 Írta: Zacharias
Zacharias válaszolt a következő témában: Kit sirattál meg leginkább?
Bolond módon nem olvastam végig figyelmesen a listát, ezért nem vettem észre Tölgyfapajzsos Thorin nevét. ezért hát Boromirra szavaztam. Nem intha nem érdemelné meg, de Thorin halála sokkal jobban megrázott. De tényleg. Szóval, aki nagyon Thorin-párti és nem tetszik a jelenlegi állás, annak: Boromir -1 ; Thorin +1!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #115059 Írta: Eönwë
Eönwë válaszolt a következő témában: Kit sirattál meg leginkább?
Gandalfot én is megsirattam, még harmadszorra is, pedig természetesen tudtam, hogy ez fog történni és hogy vissza fog térni. De mikor elhallgat a zene... :bawling: :arrow: így sírtam majdnem

I hate the way things change.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #114623 Írta: angelina
angelina válaszolt a következő témában: Kit sirattál meg leginkább?

Hegyirabló írta: Hélló!

Hát Gandalfot senki sem siratta meg, csak én? A filmben fantasztikusan drámaian volt megjelenítve a "halála". Könnyfakasztó!


Draga kedves Hegyirablo:KOSZONOM!!! :D :D :D
jartam mar korabban is erre,csak nem mertem beirni eme kerdesemet,mert talan egyesek kicsit egyoldalunak neznenek.. :roll: :lol:
De miver Ra nem lehetett szavazni;enis Turint valasztottam;bar en korantsem ereztem ilyen egyertelmunek,mert ugye ott volt Theoden :bawling: :bawling: :bawling: ..

'a prayer for the wild heart,kept in cage'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #114089 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Kit sirattál meg leginkább?
Túrin Turambar

Egyértelműen. Szvsz az ő története nem csak a befejezést tekintve szomorú, hanem az egész, a folyamatos fokozással...

És ha már itt tartunk: én Ungoliantot is sajnáltam, amikor Melkor átverte...

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #112292 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Kit sirattál meg leginkább?

Bregalad írta: Egytértek Talcontarral.Én is Valinor fáit sirattam meg a legjobban. :cry:


Hát igen Valinor fáinak pusztulása is szomorú volt... :cry:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete - 20 éve 11 hónapja #112141 Írta: Bregalad
Bregalad válaszolt a következő témában: Kit sirattál meg leginkább?
Egyetértek Telcontarral.Én is Valinor fáit sirattam meg a legjobban. :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #111988 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Kit sirattál meg leginkább?
Hegyirabló ott én is szomorú voltam, de hát Gandalf visszatért...

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #111895 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: Kit sirattál meg leginkább?

Hegyirabló írta: :cry: :( :? :) :D


Amúgy ott én is igen szomorú voltam.

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #111892 Írta: Géza
Géza válaszolt a következő témában: Kit sirattál meg leginkább?
:cry: :( :? :) :D

"Az nevet igazán, aki utoljára nevet." - közmondás

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #111889 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: Kit sirattál meg leginkább?

Hegyirabló írta: Hélló!

Hát Gandalfot senki sem siratta meg, csak én? A filmben fantasztikusan drámaian volt megjelenítve a "halála". Frodó üvöltése, Boromir lefogja Gimlit, aki vissza akar menni, a hobbitok egymást ölelve sírnak, Legolas tehetetlen sajnálattal nézi őket. Könnyfakasztó!


Na igen, de Gandalf visszatért!

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #111887 Írta: Géza
Géza válaszolt a következő témában: Kit sirattál meg leginkább?
Hélló!

Hát Gandalfot senki sem siratta meg, csak én? A filmben fantasztikusan drámaian volt megjelenítve a "halála". Frodó üvöltése, Boromir lefogja Gimlit, aki vissza akar menni, a hobbitok egymást ölelve sírnak, Legolas tehetetlen sajnálattal nézi őket. Könnyfakasztó!

"Az nevet igazán, aki utoljára nevet." - közmondás

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #111838 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Kit sirattál meg leginkább?
Igen, Huan is nagyon szimpatikus volt, de ahogy látom, nem nagyon találták annak halál szempontjából...

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #111764 Írta: Galadhriel
Galadhriel válaszolt a következő témában: Kit sirattál meg leginkább?
Szerintem a kutya volt a "legjobb", mert tudott beszélni, de nem vitte túlzásba, és megvédte azt, akit arra méltónak tartott.
Szauront én személy szerint szeretem, illetve igen is meg nem is.

Namarie!

Galadhriel

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #111750 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Kit sirattál meg leginkább?
Miért nem szereti senki rajtam kívül Szauront :?: :cry: :roll:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #111501 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Kit sirattál meg leginkább?
Egyetértek Niph-el, de én mégis Lúthient sajnáltam a legjobban. Mert ő még nem tudta, mi vár rá. Hogy ha halandó lesz, mi lesz a végzete, milyen a halál. És a Silmarilliben /már nem tudom, melyik fejezet végén/ Tolkien olyan gyönyörűen leírja, hogy nem lehet még azt sem tudni, hol a sírjuk. Hiába emlékeznek rá, akkor is a múlté. Meghalt és már "más lépett a helyébe".

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #111318 Írta: Telperien(Ithil)
Telperien(Ithil) válaszolt a következő témában: Kit sirattál meg leginkább?
Ulmo köszi a helyreigazítást(tudom egy kicsit későn reagálok,de beteg voltam).Azért írtam Sauront,mert Finrodon járt az eszem(mármint a helye). :lol: :oops: [/quote]

"Hol a ló,a lovas?Hol a kürt,mely megharsant csatajelre?...""...Nyerget a lóra,a kürt szava zengjen!Hajrá,Éorlfiak!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #110328 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Kit sirattál meg leginkább?
Niph az tényleg olyan szomorú, akkor én is sírtam :cry:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #110103 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Kit sirattál meg leginkább?
Hát, kicsit restellem bevallani, de én Arwenre szavaztam. Én komolyan elsírtam magam, ahogy Tolkien leírta, hogy vált el Aragorntól, és hogy halt meg Lórienben a sápadó fák alatt. :cry: :cry: :cry:
Gollam is ott van nálam, hiszen gyakrlatilag ő mentette meg Középföldét! :roll:
Meg ugye Beren és Lúthien, Boromir, Túrin... Ez megnit csak egy nehéz kérdés!
Kár, hogy nem lehet többre is szavazni, de Gornit tényleg nem értem. Igazán szép halál jutott neki, és bizonyára fájdalmas volt (lelkileg), de közel sem annyira, mint a többieké.

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #109935 Írta: Luinglín
Luinglín válaszolt a következő témában: Kit sirattál meg leginkább?
Én szinte mindenkit megsirattam.De talán a legjobban Boromirt.Lehet, hogy elakarta venni a gyűrűt Frodótól, de ha az eszénél van nem tesz ilyet.A végén meg meg is bánta. :cry:


:cry: Azért Gollam is aranyos volt. Kár, hogy a végén meghalt, én annak örültem volna, ha "megjavul"!!! :cry:

"Ha a partról sirályrikoltozást hallasz, vadonán nyugvó szív többé nem maradhatsz."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #109475 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Kit sirattál meg leginkább?
Celeb: végre valaki olyan állásponon van, mint én...

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #109434 Írta: Celeb Ear
Celeb Ear válaszolt a következő témában: Kit sirattál meg leginkább?
Én Boromirra szavaztam, mert ahogy már Area is leírta, ő egy igazi ember volt. Látszott rajta az akarat, az eltökéltség...
Nagyon tetszett a filmben, hogy volt egy plusz jelenet róla, amint kardozik Trufával és Pippinnel. Ott látszik, hogy nem gonosz a lelke, csak a Gyűrű kísérti meg, és e miatt válik olyan.. "különössé".
Nagyon bőgtem, mikor meghalt... :cry:

"A képzelőerő az élet legnagyobb adománya."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #108863 Írta: Kici Szméagol
Kici Szméagol válaszolt a következő témában: Kit sirattál meg leginkább?

Kici Szméagol írta: nem kötődni senkihez és semmihez egyetlen cél a szabadság elérése legyen


"És végül egyedül
táncol a bánat a hegedűn"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #108862 Írta: Kici Szméagol
Kici Szméagol válaszolt a következő témában: Kit sirattál meg leginkább?
vajon mennyiben hibás Szméagol azért amilyenné vált és mennyiben a gyűrű, vagy Gollam gyengesége? Megérdemelte a halált, vagy lehetett volna másképp is? :?: Mi lett volna ha... elvégre ez olyan világ, ahol el lehet gondolkodni ezen :wink:

"És végül egyedül
táncol a bánat a hegedűn"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #108619 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Kit sirattál meg leginkább?
De a Semmiben és életben maradhatott volna, szerintem. Amiért kizárják, az nem azt jelenti, hogy meghal...

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #108588 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Kit sirattál meg leginkább?

Nefadar írta: Tudom, hogy sajnos ellentmond. Amúgy meg Eonwet is imádom :P
De ha teljesen gonosz lett volna, akkor soha sem bánja meg a gonosz tetteit és már akkor követi a Semmibe Melkort.


Látod ez az! Nem csak gonosz volt, hanem még gyáva is! (Ez egyébként Morgothra is igaz volt) Szerintem pusztán ezért nem követte urát a semmibe. Szóval szerintem nem bánta meg, csak úgy tett, hogy életben maradhasson (bár ezt kicsit fura mondani egy Maiaval szemben...)

Ui.: Eonwe tényleg jó fej!! :D

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #108467 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Kit sirattál meg leginkább?
Ha Huan szerepelt, akkor szerepelnie kellett volna még valakiknek, akik halálát a legtöbben megsiratták (engem is beleértve): Laurelin és Telperion. Ha lennének, biztos sok szavazatot kapnának.
De megsirattam Halbaradot és Hámát is, bár csak epizódszereplők voltak.
A szavazatom Fingolfiné.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #108427 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Kit sirattál meg leginkább?
Én akkor is Szauront "sirattam" meg leginkább, és nem tudtod olyan érvvel előálni amivel megváltoztatnám ezt a döntésemet.

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #108415 Írta: Idril Celebrindal./Fenrir
Idril Celebrindal./Fenrir válaszolt a következő témában: Kit sirattál meg leginkább?
Aragornra miért lehet szavazni? Sztem örülhet hogy úgy hal meg ahogy, járhatott volna sokkal rosszabbul is. Mondjuk, mint Túrin. Én rá szavaztam... Egyébként egyetértek azokkal, akik azt mondják, hogy Szauron megbánása egy nagy kamu volt.

"People cannot gain anything without sacrificing something... That is the principle of Equivalent Trade in alchemy."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #108386 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Kit sirattál meg leginkább?
Tudom, hogy sajnos ellentmond. Amúgy meg Eonwet is imádom :P
De ha teljesen gonosz lett volna, akkor soha sem bánja meg a gonosz tetteit és már akkor követi a Semmibe Melkort.

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #108207 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Kit sirattál meg leginkább?

Azért, mert elvileg ő is jó volt. Az Első Kor után megbánta tetteit és ismét jó lett, de sajnos a gonoszságot nem lehett belőle kiírtani. :cry:


Eh, bánta a fenét, csak beparázott, mikor jött Eonwe...
Egyébként is ez (mármint a párbaj) még az Első kor vége előtt volt, és nemigen hiszem, hogy Morgoth :down: megtette volna hadnagyának (mi több: helyettesének) ha nem lett volna velejéig gonosz...

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.246 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére