Melyik a kedvenced a nem könyvből adaptált jelenetek közt?

×

Szavazás: Melyik a kedvenced a nem könyvből adaptált jelenetek közt? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Trufa és Pippin tüzijátéka Bilbó születésnapján
18 14.2%
Arwen menekülése Frodóval a nazgúlok elől
12 9.4%
Arwen és Aragorn Völgyzugolyban (FotR)
1 0.8%
Gandalf és Szarumán párbaja
6 4.7%
Boromir kardozni tanítja Trufát és Pippint
33 26%
Aragorn és Lurtz párbaja
5 3.9%
Szarumán kiűzése Théodenből
7 5.5%
Samu balesete a Fekete Kapunál
5 3.9%
A farkaslovasok támadás
3 2.4%
Arwen és Aragorn Völgyzugolyban (TTT)
7 5.5%
A Helm szurdoki csata extra jelenetei
23 18.1%
Frodóék osgiliathi kitérője
7 5.5%
Szavazók száma: 38 ( Tuilinneth, Meldryn, Böszi, Ery, Olorin.papa ) Bővebben
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
21 éve 2 hónapja #100942 Írta: Minerva

Antares írta:

Estel Adániel írta: milyen szép szemű harcosok álltak Szauron szolgálatába :o


Nem lehet, hogy az a két sínész nő volt? Nekem ez volt rögtön az érzésem.


Az egyik tutira nő volt, a másik tutira férfi. Direkt megnéztem :D az egyik vékonyabb is, meg a szeme is szebb (természetesen a nő az :tongue: )

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #100833 Írta: Lightfoot
Penngaladiel írta:

Lightfoot írta:
Boromir és a hobbitok kardozása. Még jobb: Haldír és a tündék érkezése, de arra nem lehetett külön szavazni.

Dehogynem, az a "A Helm szurdoki csata extra jelenetei" kategória

Persze oda tartoznak, de nem akartam pl. Legolas surfboardingozására szavazni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #100813 Írta: trinity
Az is jó, amikor Lego azt mondja Aragornnak miután az lezuhant a szikláról, és visszatért, hogy: "Késtél"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #100760 Írta: Mezsgyés Ifosz
A farkaslovasos rész nagyon GUSZTA!!! :twisted:
De én inkább a vicces részeket kedvelem. 8)
(Pippin & Trufa) :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #100729 Írta: Elrond
Gandalf és Szarumán rúlzz...!

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #100711 Írta: Celeb Ear
Én Boromirra és a két hobbitra szavaztam, az a jelenet haláli édes/jó. :wink:

"A képzelőerő az élet legnagyobb adománya."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #100643 Írta: Penngaladiel

Lightfoot írta: Boromir és a hobbitok kardozása. Még jobb: Haldír és a tündék érkezése, de arra nem lehetett külön szavazni.

Dehogynem, az a "A Helm szurdoki csata extra jelenetei" kategória :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #100641 Írta: Lightfoot
Boromir és a hobbitok kardozása. Még jobb: Haldír és a tündék érkezése, de arra nem lehetett külön szavazni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #100632 Írta: Alyr Arkhon
Hmmm...

Szárnyas nazgul rulez!

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #100611 Írta: E. Eia Ayna
Frodó beleesik a Holt-lápba 8) Meg amikor a tündék bevonulnak a szurdokba... :roll:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #100592 Írta: Augustíne

kriszana írta: Természetesen az, mikor Boromir kardozni tanítja Trufát és Pippint :lol: Az nagyon édes. S utána Aragornt is kétvállra fektetik... :P


Nekem is!

Meg Haldír, és a tündék!!! 8O :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #100516 Írta: Sesy
Már megint alig tudtam dönteni... de végülis osgiliathi kitérő... az a szárnyas nazgúl 8O meg Frodó-Samu "verekedése" 8O
De a hobbitokat vívni tanító Boromir is aranyos :wink:

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #100509 Írta: Thaurwathiwen
Egyértelműen Helm-szurdok

Haldír és Legsie a csúcs :D

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #100497 Írta: Lili
Az én kedvencem is az mikor Boromir Trufát és Pippint tanítja kardozni.És ez a bővitettben csak még jobb,mikor Aragorn is csatlakozik hozzájuk. :lol:
De a Helm-szurdok is tetszik az új jelenetekkel... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #100488 Írta: Antares

Estel Adániel írta: milyen szép szemű harcosok álltak Szauron szolgálatába :o


Nem lehet, hogy az a két sínész nő volt? Nekem ez volt rögtön az érzésem.

Tégy amit akarsz, csak ne árts másoknak

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #100483 Írta: Antares
Ezek közül a Boromiros a legjobb, de én Osgiliathot se bánom, mert marhára tetszik a szárnyas nazgúl. Meg van egy, ami nincs a felsoroltak között: ahogy Szilszakáll szétlapítja Grisnákot.

Tégy amit akarsz, csak ne árts másoknak

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #100442 Írta: kriszana
Természetesen az, mikor Boromir kardozni tanítja Trufát és Pippint :lol: Az nagyon édes. S utána Aragornt is kétvállra fektetik... :P

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #100406 Írta: Ery
A két hobbit (s persze az összes9 a legaranyosabb az egész filmben.
Főleg Pippin!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #100385 Írta: Sil
Amikor Boromir kardozni tanítja a hobbitokat. Aragorn meg vigyorog rajtuk. :oops: De persze Helm-szurdok is rulez. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #100378 Írta: [Nerwen]
Helm-szurdok természetesen :) Haldírhaldírhaldíííír na meg a drága Legsie :D

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #100357 Írta: Estel Adániel
Samu és a Fekete Kapu, avagy mire jó a tünde köpeny 8O, és milyen szép szemű harcosok álltak Szauron szolgálatába :D . Egyénként a TTT filmzene szvsz egyik legszebb része is ezen jelenet után következik. :o

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #100352 Írta: Böszi
Én is a Helm-szurdok! Rulez! Sok Legsie meg Haldír(mert őt is szeretem ám!), ja és persze tündesereg!

Böszi
"Govannas vîn gwennen le, Haldir o Lórien."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #100326 Írta: Supersonica
Csak ismételni tudom az előttem szólót :)
Tündehadsereg RULEZ!
(Lórienból hozott joystick... :lol: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #100324 Írta: Penngaladiel
Haldír és a tündehadsereg Helm szurdokban, ez egyértelmű :) 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #100321 Írta: Ulmo
Boromir vívóleckéje nagyon jó, főleg a bővített változatban. Ahogy a két hobbit kétvállra fekteti előbb őt, aztán Aragornt... :lol: :D
Lennének még más jelöltjeim is, pl A&A Völgyzugolyban, a TTT-ben. [size=9:1xx59lek]De ennek inkább érzelmi indoka lenne... Igaz, Min?[/size]:oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #100315 Írta: svindler
Melyik a kedvenced a nem könyvből adaptált jelenetek közt?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.236 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére