Könyv kerestetik

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #48773 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
A Babót feltétlenül (azzal hamar végzel), aztán vegyél egy nagy levegőt, és kezdd el a Szilmarilokat.<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #48772 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Szerintem A Babót. Vagy a Szilmarilokat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #48771 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Én most olvastam ki a Gyűrűk Ura mind a 3 kötetét. Tolkien melyik kötetét olvassam el legközelebb és azután?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #48770 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Shalina,<br> <br> Lehet, hogy kihagytál... Sűrűbben kéne a Silverlandbe járnod :) )<br> <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #48769 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Ezeken kívül még (a Silverlandben):<br> Fa és levél<br> Kóborló és a varázsló<br> Elveszett mesék 1.<br> Szilmarilok<br> Giles a sárkány ura (ez uaz, mint a Sonkádi, csak más fordítás)<br> Tolkien világa (képekkel)<br> 3-4 féle egyéb képes album<br> Asszem, nem hagytam ki semmit.<br> <br> Shalina

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #48768 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
enilno: nem tudok rola, hogy vaszon kotesu GYU-t nagyon kapni lehetne. Olyan csak a legelso kiadas volt tudtommal, talan 1981-ben? Azota sehols e kaphato, joforman. A www.antikvarium.hu -n 6800 HUF-ot kernek erte. Kb ilyen aron lattam a Nyugatinal az Eiffel-ben par hete.<br> Amugy most a kovetkezok kaphatoak:<br> A GYU 3 kotetben - Europa kiado - 3600 HUF korul<br> a GYU 1 kotetben - Europa kiado - 5000 HUF korul<br> A Babo - Europa kiado(?)<br> A Gyuru kereses - Szukits kiado<br> A sonkadi Egyed gazda - Szukits kiado<br> Tolkien mesek - Szukits kiado<br> Tolkien evek (a Hildebrant testverek festette evkonyvek kepei, es a keletkezesuk tortenete)<br> Humphrey Carpenter : Tolkien elete (A Biography) - 2500 HUF<br> es a filmmel kapcsolatos konyvek, fotokkal, stb... Ebbol tudtommal van 2 fele is, puha es kemeny kotesu. 3-4000 HUF koruli aron.<br> <br> Amit nemigen lehet kapni, de regebben megjelent:<br> regebbi GYU kiadasok<br> A Szilmarilok<br> Kozepfolde mesei

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #48767 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Akit érdekel: Kapható angolul is a Westendben (mindjárt az aluljéárószinten balra) 2600.-/kötet áron!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #48766 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Kicseszés-nekem ilyen egybe három könyv+képek kiadás van tök szép,de túúúl vastag,nem lehet normálisan olvasni meg cipelni meg minden,totálisan szétesett:-(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #48747 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Nektek ki a kedvenc szereplőtök? Milyen volt a film? Én még sajna nem láttam, de igyekszem minél előbb megnézni. Na pá!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #48746 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Eleven: Lefogadom, hogy egy vén könyvárus vagy. :) =

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #48745 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Amíg nem olvastam a Gyu-át nekem is a H.P. könyvek voltak a kedvenceim, de aztán!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #48744 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Sziasztok! Én még új vagyok a fórumon, és egy kicsit gyámoltalan.<br> :-) De az írásaitokat olvasva jó helyre tévedtem. Mellesleg én is győri vagyok, és Ayna-val egy suliba járunk. Igazi rokonlélek...<br> Ő is Egyiptom-mániás (akárcsak én), és ő ajánlotta a Gyűrűk urát is. Azelőtt meg voltam győződve róla, hogy a Harry Potter-t semmi sem múlhatja felül, de aztán kiderült, hogy óriásit tévedtem. A Potter-könyvek a nyomába sem érnek a Tolkien-trilógiának, de ez csak magánvélemény, nem akarok senki érzelmeibe belegázolni. Persze hozzá kell tenni, hogy én még csak A gyűrű szövetségét olvastam. A jövő szerdán lesz a szülinapom, talán megkapom a trilógiát... Reménykedjünk. :-) ) Szeretnék minél több hasonszőrű rajongóval megismerkedni itt a fórumon.<br> Sziasztok!<br> <br> Lostrys

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #48765 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
en a baratnomnek ket eve vettem meg a bme melletti fantasy konyvesboltban .<br> mar akkor is 7000 forint volt ..mennyi lehet most ? (a vaszonkoteserol beszelek)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #48764 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Akit érdekel:<br> A Dunaplázában kapható A Gyűrűkúra és a Képes utmutató a filmhez.<br> A Sugárban pedig a Tolkeni-évek, Tolkien élete és a Babó.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #48763 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
A legjobb választás: Silverland!<br> Bp. Lajos utca nemtom hány, a 86-os busz vonalán. Mindent megkaphatsz ami fantasy, és van Tolkien angolul is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #48762 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Morgana: engem is az tartott vissza eddig, hogy a Csepel Plazaban 3500,- Ft volt A két torony és 3800,- (???) A király visszatér. Ha 6000-ért meg lehet egyben kapni, akkor ennek én is utánajárok - kezdhetek spórolni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #48761 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Penngaladiel:Én láttam a Mamutban az alagsori könyvesboltban az angolt és a magyart is(1 és 3 kötetben is)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #48760 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Morgana:<br> Egy kötetben 6000 körül láttam, a háromkötetes kiadás drágább (kötetenként vagy 3000 píz). Több Libri könyvesboltban is találkoztam már vele (csak nem volt annyi pénzem, hogy megvegyem :( - talán jövő hónapban).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #48759 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Nekem most viszont éppen megfelel... :) <br> Azt szeretném megkérdezni, hogy kb. mennyibe kerül az angol kiadás, és hol lehet kapni?<br> Előre is köszönöm a választ.<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #48743 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Ha tudnatok en mennyi 1981-es kiadasu GYU trilogiat adtam el. :) Meg mindig van 1 teljes :) De AZ mar nem elado!!! Nagyobb volt a kereslet mint amit feltudtam hajtani konyvbol. De mostanaban mar nem, erdemes eladni konyvet, csak a arajongok fogjak megvenni. Oket meg nehez megtalalni. Sajnos. <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #48742 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Ehelyett inkább a Trilógia vadiúj kiadását adom el, origináltan 5000-ért (az 5900 Ft-os bolti ár helyett). Bp-i lény jelentkezését várom!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #48758 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
akkor ezt kéretik törölni :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #48757 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
De most ezért kár volt egy újat nyitni. Megkérdezhetted volna bármelyik topicban. De azért szívesen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #48756 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
A téma nem szüks. Nekem csak az info kellett. Köszi:)))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #48754 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
ÁÁÁÁÁÁÁ!!!!<br> Ne haragudj, de egy ilyen téma MINEK?? <br> Egyébként pedig: becsattogsz akármelyik könyvesboltba, és meg tudod venni. Rengeteg helyen van, de ha mindenképpen név kell: Libri.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #48755 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
A film annyira király, hogy még a 2-3 kijövetele előtt elolvasnám a könyvet... És fel is tenném a könyvespolcra...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #48741 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
MarSbéli, persze, csak nem fugyelek oda a gépelésre...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #48740 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
:-) <br> Akkor nemvagyok egyedül,csak nekem a borító is nagyon jó állapotban van,mindig vigyáztam rá.!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #48738 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
szerintem van olyan jó a Dragonlance, mint a GYU, azért mert dalamar ilyen, még nem biztos, hogy olyan, na ezt aztán jól megaszondtam....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #48739 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
ne acsarkodjunk, béke, emberek!<br> <br> Dalamar, a régi ÉS tartalmas könyvek igazi ereklyék, pláne azok, amiket már soha nem kapsz meg itthon, ha csak valami marha el nem adja a sajátját.<br> <br> Nekem pl. az egyik kedvenc könyvem, a Marbéli Krónikák (Bradbury) még az egyik első hazai keményfedeles kiadásban van meg, 1966-ból! Soha meg nem válnék tőle! Pedgi azóta már megvehettem több új kiadásban is...<br> <br> Vagy a régi Kozmosz Fantasztikus Könyvek sorozat (a kicsi alakúak)!<br> <br> A GYU nekem is a salátává olvasott kiadásban van meg, 1981-ből, aminek már nálam is leszakadt a papír külső, és csak a zöld kemény fedél van meg...<br> <br> A könyveknek -- a JÓL és SZÉPEN kialakított, ÉRTELMESEN tördelt, jó papírú könyveknek -- hangulata van...<br> <br> Lehet, hogy a mostani papírfedeles ponyvakönyvek is ereklyék lesznek pár évtized múlva. Nem árt megóvni a mostani kedvenceket sem...<br> <br> üdv<br> B.Olórin<br> <br> <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.623 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére