Christopher Paolini: Eragon

Több
17 éve 4 hónapja #307293 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon

Glorlyg írta:

Liliom írta: [img] Nem tudja valaki pontosan megmondani hogy mikortol jatszak a magyar mozik az Eragont? Most eppen kulfoldon vagyok, de hazamegyek karacsonyozni, es meg akarom nezni. Lattam par plakatot errefele kiragasztva, John Malkovich nagyon allat.[/img]



Jövő hét csütörtöktöl! Dec 14.
Érdekesen nézett ki a fejem mikor megláttam az újságban a moziműsornál 8O :) De csak azért is kíváncsiságból megnézem!!! 8O :D


Ja tudom mire gondolsz, azok a karmok kicsit durvak... Mondjuk azt hittem sokkal jobban el lesz maszkirozva, fekete szemfestek, meg ilyenek.
Koszi a valaszt!

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #307292 Írta: Glorlyg
Glorlyg válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon

Liliom írta: [img] Nem tudja valaki pontosan megmondani hogy mikortol jatszak a magyar mozik az Eragont? Most eppen kulfoldon vagyok, de hazamegyek karacsonyozni, es meg akarom nezni. Lattam par plakatot errefele kiragasztva, John Malkovich nagyon allat.[/img]



Jövő hét csütörtöktöl! Dec 14.
Érdekesen nézett ki a fejem mikor megláttam az újságban a moziműsornál 8O :) De csak azért is kíváncsiságból megnézem!!! 8O :D

Gilran Thalion Glorlyg


=^ . ^=

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #307267 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon
[img] Nem tudja valaki pontosan megmondani hogy mikortol jatszak a magyar mozik az Eragont? Most eppen kulfoldon vagyok, de hazamegyek karacsonyozni, es meg akarom nezni. Lattam par plakatot errefele kiragasztva, John Malkovich nagyon allat.[/img]

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #307263 Írta: Feanor Faelivrin
Feanor Faelivrin válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon
Az hogy a játékokban mivan az nekem azóta nem érvadó amióta a BFME-ben Boromir ott volt Helm-szurdoknál. Szal szerintem nem lesz olyan rossz a film.
Apropó, nem akarják valakik együtt megnézni?

"A mosoly a leger

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #307255 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon

Cerebrum írta:

Koko írta: Egy rakat új videó jelent meg. Ezek alapján nyomokban sem hasonlít a film a könyvhöz. Ittelég jól összeszedték az új trailereket.


Hát, a játék alapján nekem is ez a benyomásom... :? Márpedig az a film alapján készült. Pl. Teirm egy az egyben kimarad, Brom és Eragon végez a Ra'zac-okkal, stb. (Persze ez nem 100%-osan jelenti azt, hogy mindez a filmen is így lesz, de megvan rá az esély...)


Azt neee az nem lenne jóóó.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #307251 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon

Koko írta: Egy rakat új videó jelent meg. Ezek alapján nyomokban sem hasonlít a film a könyvhöz. Ittelég jól összeszedték az új trailereket.


Hát, a játék alapján nekem is ez a benyomásom... :? Márpedig az a film alapján készült. Pl. Teirm egy az egyben kimarad, Brom és Eragon végez a Ra'zac-okkal, stb. (Persze ez nem 100%-osan jelenti azt, hogy mindez a filmen is így lesz, de megvan rá az esély...)

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #307216 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon
A könyvet még csak most kezdtem, itt van magyar nyelvű trailer:

www.danubius.hu/vsz1/115939

Engem zavar, hogy sok helyen teljesen mást mondanak, mint az angol változatban...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #307213 Írta: Koko
Koko válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon
Egy rakat új videó jelent meg. Ezek alapján nyomokban sem hasonlít a film a könyvhöz. Ittelég jól összeszedték az új trailereket.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #307212 Írta: Feanor Faelivrin
Feanor Faelivrin válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon
Én Zar'roc-ot képzeltem göbekardnak és olyannank hogy az egész vörös, de nem úgy mint a filmben... szerintem a filmben kicsit olyan mint egy játék kard.

"A mosoly a leger

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #307092 Írta: Koko
Koko válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon
14-én lesz 24:00-kor. Vagyis 15-én 00:00-kor.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #307088 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon
Körülnéztem neten, összevissza hemzseg a 14 és 15.
A plakáton úgy emlékeztem 14 volt, és örültem neki, mint majom a farkának, hogy "HA, MOST MI KEZDÜNK!", de nagyon könnyen előfordulhat, hogy az emlékezetem cserbenhagy...
Majd legközelebb ha Eragon plakátot látok, jól megnézem :)

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #307086 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon
Malkovich, Irons, Weisz...hűha! Nem olvastam a könyvet (nem is akarom, egyenlőre), de a stáblista impozáns..Már csak Irons miatt is érdemes megnézni, hát még Malkovich miatt!

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #307085 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon
Én 15éről tudok:)

Bromot egyébként én alacsonyabbnak, és igencsak öregnek képzeltem el. Galbatorixot pedig egy pici köpcös alaknak, aki persze régebben nem volt az, de az idő és az őrület kicsit gnómmá tette. Az Árny az iszonyatosan tetszik ahogy kinéz a képek alapján:) Ja és persze sötéthajúnak Eragont.
Azt azért remélem, hogy itt eltűnik a tündékről kialakított "mi vagyunk a húdeöregésbölcsnépek" amit eddig vásznon láthattunk.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #307083 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon
Mi az hogy!
Tudtommal a magyar premier még egy nappal előbb is van, mint a többi, december 14-én...

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #307081 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon
Hehe, most olvastam, hogy Eragon szerepét Elijah Wood-nak, Brom szerepét pedig Ian McKellen-nek is felajánlották. :) Sztem nagyon gáz lett volna, ha ők játszák, pláne, ha együtt...

Uh, és most látom hogy csak 104 perces lesz a film!!! 8O

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #307080 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon

Rabyn írta: Nem tudom ki nézte már meg a film szereposztását de nagyon gáz néhol.

imdb.com/title/tt0449010/

Adszihad lányát játszó színésznp szvsz tul öreg az Angela-t játszo meg tul fiatal.


Majd a film után ítélj... :wink: Tényleg, nálunk is játszák két hét múlva?

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #307079 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon
Feanor: Itten csápolok én kérném kölcsön!:))

És ne olvass németórán:DD


Hogy ne legyen annyira off.
Nem tudom ki nézte már meg a film szereposztását de nagyon gáz néhol.

imdb.com/title/tt0449010/

Adszihad lányát játszó színésznp szvsz tul öreg az Angela-t játszo meg tul fiatal.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #307078 Írta: Feanor Faelivrin
Feanor Faelivrin válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon
Most fejeztem be (németórán) a másodikat, és nekem egy árnyalatnyival jobban tetszik mint az első. Ha kell valkinek kölcsönadom.

"A mosoly a leger

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #307066 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon

Rabyn írta: igen az piros de nem az a cime asszem ami a könyv vegen van hanem talan elsoszulott.

Igen, az:
www.alexandra.hu/scripts/cgi/web ... kID=197667

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #307065 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon
igen az piros de nem az a cime asszem ami a könyv vegen van hanem talan elsoszulott.

boccs ezen a billentyuzeten nem talalom az ekezetet.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #307062 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon

Cerebrum írta:

Koko írta: Olvassátok el az Eldestet. Kíváncsian várom abban mien párhuzamokat találtok majd. Így 150 oldal után nekem jobban tetszik mint az 1. rész.


Már kapható a második rész országszerte? Mert én még nem láttam könyvesboltban, pedig kerestem.


Kapható. Én hétvégén vettem meg. Pécsett az Árkádban van belőle egy nagy stóc. :D (Igen ez a pécsi érdeklődöknek szól elsősorban. :D )

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #307057 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon

Koko írta: Olvassátok el az Eldestet. Kíváncsian várom abban mien párhuzamokat találtok majd. Így 150 oldal után nekem jobban tetszik mint az 1. rész.


Már kapható a második rész országszerte? Mert én még nem láttam könyvesboltban, pedig kerestem.

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #307049 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon
Majd ha kölcsönkapom:DD

befejeztem Az Eragornt. hmmm kiváncsi vagyok a folytatásra

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #307034 Írta: Koko
Koko válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon
Olvassátok el az Eldestet. Kíváncsian várom abban mien párhuzamokat találtok majd. Így 150 oldal után nekem jobban tetszik mint az 1. rész.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #307003 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon

Kar'sa írta: OFF

Sokáig nem akartam beszólni, de most már lassan eljutok odáig...
Meg is történt...

SENKI NE VEGYE MAGÁRA, amit most mondok, mert általánosságban mondom...
NEM olvastam a könyvet teljesen, nem is biztos, hogy valaha is fogom, mert nem nyűgözött le annyira, DE ez a topik kezd nagyon átalakulni Csesztessük az Eragont és Paolinit topikká...
Ha erre vágytok, csináljatok egy olyan topicot, de ez nem arról szól...

Szóltam

ON


Nézd, egyrészt a topik neve nem "Szeressük együtt az Eragont" avagy "Pozitív vélemények az Eragonról", ennek megfelelően pedig miért ne írhatná le bárki a véleményét, mégha az negatív vélemény is? Mellékesen megjegyezném, hogy az, hogy nyilvánvaló összefüggéseket keresgélünk, még nem számít negatív véleményezésnek. Szerintem.

Másfelől pedig olvasd csak el a könyvet, nem csak azért, mert végsősoron jó kis könyv, hanem azért is, mert ide a rozsdás bökőt, hogy majd magad is tapasztalni fogod, hogy akaratlanul is a GYU-hoz való hasonlóságokat fogod belőle gyűjtögetni. :wink:

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #306999 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon
Karsa szerintem nem erről van szó, csupán összefüggéseket keresünk. Anno a HP topicban is volt ilyen. Mellesleg ha vannak nagyon feltűnő összefüggések (nevek) akkor mért baj ha beszélünk róla? Attól még nem negatív a vélemény ha ilyesmit talál. Régebben egy újságban volt egy HP Gyu összehasonlítás ugyanúgy ahogy mi most ezzel a könyvvel tesszük. Én nem mondtam, hogy rossz, de nem találom maradandó irodalmi értéknek. Ifjúsági könyv és pont. Bár még nagyon nem végeztem vele (van vagy 150 oldal), de már volt benne olyan fordulat amire nem számítottam.
A filmre is kiváncsi vagyok mert előfordulhat az, hogy olyan lesz mint a Narniánál ahol a film sokkal jobban tetszik és már 6x láttam mint a könyv. Akkor majd arról fogunk szerintem beszélni, hogy mi a különbség a film és a könyv között mi lett benne jobb és mi nem.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #306998 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon
OFF

Sokáig nem akartam beszólni, de most már lassan eljutok odáig...
Meg is történt...

SENKI NE VEGYE MAGÁRA, amit most mondok, mert általánosságban mondom...
NEM olvastam a könyvet teljesen, nem is biztos, hogy valaha is fogom, mert nem nyűgözött le annyira, DE ez a topik kezd nagyon átalakulni Csesztessük az Eragont és Paolinit topikká...
Ha erre vágytok, csináljatok egy olyan topicot, de ez nem arról szól...

Szóltam

ON

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #306989 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon
Most tartok a Vardeneknél.
Közben eszembe jutott valami
3 tojás volt:)) (3 szilmaril?:)) Egyet ellopnak. :)
A vardenek hazája Rejtett város, hegyek között és aki egyszer odament nem igazán mehet ki ha csak nem tesz esküt :) )
Mi is volt még....

Ja egyébként csak engem zavar, hogy néhány név rendes mindennapi használatra készült név? Mint a Hattyú meg a Kathrina míg a többség meg nem az. Inkább lenne minden név valami különleges (névgenerátor höhö) mert ez a keverés nem olyan jó.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #306951 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon

Feanor Faelivrin írta: Ma olvastam azt a részt amikor a egy törp klánfőnökkel beszélget a mitológiáról. Az hogy a törpöket suttyomban külön készítették a többi fajtól az már meg sem lepett de hogy a tűz urát Morgothalnak hívják... hát... de nem baj. kicsit erős a többi író behatása, de legalább jól vegyíti.


No és az urgal-ork párhuzam kinek tűnt még fel? Különösen ugye ha a sindarin urug (ork) szóra gondolunk... :)

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #306941 Írta: Feanor Faelivrin
Feanor Faelivrin válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon
Ma olvastam azt a részt amikor a egy törp klánfőnökkel beszélget a mitológiáról. Az hogy a törpöket suttyomban külön készítették a többi fajtól az már meg sem lepett de hogy a tűz urát Morgothalnak hívják... hát... de nem baj. kicsit erős a többi író behatása, de legalább jól vegyíti.

"A mosoly a leger

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.509 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére