J. K. Rowling: Harry Potter

Több
20 éve 4 hónapja #159038 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Mi arra gondoltunk a tesómmal, hogy biztos sír, és becsukta a szemét, vagy máshol volt a bölcsője... de ez akkor is logikátlan... :?

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #159035 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Brisa, szemet behunyni!

Rabyn észrevétele(khm.. :D ), felvetett bennem egy kérdést.. Harry miért nem látta meghalni a szüleit? Jamest oké, h nem.. de Lilyt? ekkora lármára még én is felébrednék (pedig engem Tel üvöltése se tudott felkelteni)

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #159032 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Brisa, itt csukd be a szemed!!!

Lunával kapcs: ő az a személyiség, akire már régóta vártam!Végr e valaki, aki másabb a többinél! Persze minden szereplő egy egyélyiség, de ő szinte egy másik világban is él! Fogadjunk, hogy a végén lerántják róla a leplet, de addig, is ott van a top 10-ben! :wink:

És itt van még Cho.... hát nagyon mérges vagyok Rowlingra... hogy tudta ennyire elrontani! olyan kis k**** lett, hogy mindig ideges lettem, amikor Hafúrry talizott vele a "randi" után.... Jó, biztos őt is meg lehet valahol érteni, hiszen meghalt a szerelme, de akkor is! :?

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #159021 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Brisa ezt se olvasd!

[size=9:f1wb1twv]Rájöttem valamire!!
Már nem tudom kivel beszélgettünk arról, hogy HP hogyhogy látja a lovakat? Háme látta Cedet meghalni! Ergo már látott embört meghóni akárcsak Luna és ezé látja a lovakat! (bocs ezt a felfedezést muszáj vót beírnom!)[/size]


Ezt már olvashatod:
A negyedik flim szerintetek hány óra lesz?-)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #159018 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

E. Eia Ayna írta:

Ringbearer írta: Honnan veszitek, hogy Tonks tanár lesz?

Nem vesszük sehonnan.. csak egy kósza ötlet volt.. h mi van ha ő lenne.. :roll:


Ja, azthittem, hogy valami kiszivárgott hír a 6. részről!
Remélem Spilberg jobb filmet csinál, mint az előző 2 rész!

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #159014 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Ringbearer írta: Honnan veszitek, hogy Tonks tanár lesz?

Nem vesszük sehonnan.. csak egy kósza ötlet volt.. h mi van ha ő lenne.. :roll:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #159013 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Honnan veszitek, hogy Tonks tanár lesz?
Siriust én sem így képzeltem el, abszolút. Sokkal keményebbnek, és
durvább arcúnak, de a szemeit melegnek...

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #159005 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Tonks? Tanár? Roxfortban? :hello:
Nagyon bírnám!!!! Lehet, hogy egy kicsit rossz tanár lenne, de végül is frissen jött ki a suliból (mikor Harry kezdett, ő akkor végzett), és elevenen élnek benne a tanárok hibái, és szerintem ha komolyan gondolná, meg tudná csinálni.... McGalagony pedig el tudná viselni ha akarná... [size=9:30l4rvnz]jó, a haját nem[/size]

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja - 20 éve 4 hónapja #158992 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Ami azt illeti, nekem pofára sem a Lupint, sem a Siriust játszó színész nem tetszik. Lupint ugyanaz a tejbegrízképű pasi játssza, aki a Sárkányszívben Einon királyt, Siriust meg Gary Oldman- aki rohadt jó színész, de Sirius sztem sokkal csinosabb :oops:

<a target="_blank" href="elfwood.lysator.liu.se/fanq/s/i/sidhanni...fthephoenix.jpg.html">Nekem ők maradnak Sirius és Lupin...

(A figurák:bal felső Sirius, jobb felső James, bal alsó Piton, jobb alsó Lupin, középen felülről lefele Trelawney, Bellatrix, Harryke és Voldi)

Tonks mint sötét varázslatok kivédése-tanár??? Hát, Lockhartnál biztos jobb :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #158985 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Gyerekek, ide már be sem szabadna tennem a lábomat. Lassan már vázolni tudnám az 5. kötetet. Pedig direkt igyekszem kerülni az arról szóló beírásokat. :?

Képzeljétek, Szméagol elhozta nekem a HP 3. és 4. részét. Így folyamatosan olvashatom őket. :dance:
Kösziiiii!!!! :up:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja - 20 éve 4 hónapja #158982 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Brisa, ne olvasd el! (bár nemtudom ebbe mi a könyv-vázlat, de azért ne olvasd el...)

Szméagol írta: Mundugus? Megtanítaná a gyerekeket az alkuvás helyes elméletére és gyakorlatára, tiltott tárgyak csempészetére. Nem. Ő nem is tud eleget az svk-hez.

Nem ismertük meg szvsz annyira Mundugust, h eldönthessük, h mennyire ért az svk-hoz.. lehet h igenis ért. különben miért állították volna őrnek Harry mellé?
Amiért szerintem alkalmatlan lenne a tanárságra: nekem kicsit Hagridosnak tűnik... egyik tiltott állatok, másik lopott üstök. "Nem lesz semmi baj, ezek nem veszélyesek" "Azé jó üzlet vót"... olyan nemtörődömséggel állnak hozzá a dolgokhoz. Persze lehet, h egy tanári állásban felelőségteljesebb lenne M. :roll: de már nem bíznak meg benne... legalábbis, ha az őrzésről van szó.

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #158977 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

E. Eia Ayna írta:

Szméagol írta:

E. Eia Ayna írta: szerintem Tonks tud komoly is lenni... persze csak teljesen üres terembe szabad beengedni, hiszen ő a mumust is úgy ártalmatlanítaná, h nekimegy és a mumus összetöri magát :evil2:

Szegény McGalagonyra rosszabb hatással lenne, mint a négy kábító átok! :mrgreen: Az ő korában... Tonks. :roll: :wink:

Ezt most nem értem.. a fent említett mumus McGalagony alakját venné fel? vagy McGalagyon mumusa Tonksét? :roll: :mrgreen:


Csupán azt, hogyha Tonks ott dolgozna azt McGalagony valószínűleg nagyon rosszul viselné és a végén biztos a Szent Mungóban kötne ki. :lol: , mint a kábító átkoknál az ötödikben.

E.Eia Ayna írta: Egyébként szerintem még mindig jobban állna hozzá mint pl Lockharthoz. Meg különbenis.. mindketten a Rend tagjai.(mmint Tonks és McGalagony)
És Mundungushoz mit szólnátok, mint svktanárhoz?


No, igen Lockhart arrogáns is, tudatlan is főleg most, hogy már az emlékezetét is elveszítette. :roll:
Mundugus? Megtanítaná a gyerekeket az alkuvás helyes elméletére és gyakorlatára, tiltott tárgyak csempészetére. Nem. Ő nem is tud eleget az svk-hez.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #158973 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Szméagol írta:

E. Eia Ayna írta: szerintem Tonks tud komoly is lenni... persze csak teljesen üres terembe szabad beengedni, hiszen ő a mumust is úgy ártalmatlanítaná, h nekimegy és a mumus összetöri magát :evil2:

Szegény McGalagonyra rosszabb hatással lenne, mint a négy kábító átok! :mrgreen: Az ő korában... Tonks. :roll: :wink:

Ezt most nem értem.. a fent említett mumus McGalagony alakját venné fel? vagy McGalagyon mumusa Tonksét? :roll: :mrgreen:
Egyébként szerintem még mindig jobban állna hozzá mint pl Lockharthoz. Meg különbenis.. mindketten a Rend tagjai.(mmint Tonks és McGalagony)
És Mundungushoz mit szólnátok, mint svktanárhoz?

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #158972 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
"E. Eia Ayna"szerintem Tonks tud komoly is lenni... persze csak teljesen üres terembe szabad beengedni, hiszen ő a mumust is úgy ártalmatlanítaná, h nekimegy és a mumus összetöri magát :evil2: [/quote\n


Szegény McGalagonyra rosszabb hatással lenne, mint a négy kábító átok! :mrgreen: Az ő korában... Tonks. :roll: :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #158970 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Szméagol írta: Tonks, mint tanár? Hermion létrehozná az MS-t a McGalagony seregét Tonks ellen.

MS? :lol: de szerintem senki nem csatlakozna hozzá.. :roll: és szerintem Tonks tud komoly is lenni... persze csak teljesen üres terembe szabad beengedni, hiszen ő a mumust is úgy ártalmatlanítaná, h nekimegy és a mumus összetöri magát :evil2: mindenesetre felüldülés lenne Umbridge után.. :roll: McGalagonynak is muszáj lenne elfogadnia.. hiszen tanártársa.. :roll:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #158968 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Sziasztok!

Tonks, mint tanár? Hermion létrehozná az MS-t a McGalagony seregét Tonks ellen.
Choban tényleg nagyon nagyon nagyot csalódtam. Viszont a végén Harry olyan furán néz Luna után, bár, ha jól sejtem Lunát Ron jobban vonzza legalábbis még az elején. Nem tudom hogy vagytok vele, de Lunát imádom. A gyönyörű fülbevaló gyüjteménye meg a süvegjei... Annyira RULZOK! :D
Újraolvastam pár Siporos részt és nem tudom mit eszek ebben a házimanóban. :roll: Pedig nem tudjuk, hogy túlélte-e a Siriussal való utolsó találkozást. :cry:
Area, azt hiszem van okod aggodalomra, mert Sirius úgyfog kinézni a harmadikban, mint egy középkori bárd (legalábbis én valahogy így képzelem el a lantosokat) és Lupin sem túl energikus. :roll:
azkaban.warnerbros.com/

Fiona írta: Szméagol:brühaha... Ezt vegyem célzásnak. :D

Aha. :mrgreen:

Ungwe: Ez nagyon jó! :wink: De én Mundungust már inkább olyan embernek képzelem ilyen ügyekben mint Féregfarkat. ( :evil: ) Ja és azt a fogadót magyarul "Szárnyas Vadkannak" hívják.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #158959 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Tonks mint tanár??? Wow! Ez yo ötlet! Bár lehet h a diákok nem mindig ismernék fel ha mindig változtatná a kulsejét :lol:

Ja, és a kedvenc szereplőim közül kihagytam Lupint. de most már teljes a sor (Sirius, Lupin, Piton)

Az a merengős rész nagyon állat, már vagy 20x olvastam végig :)

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #158956 Írta: Ungwe
Ungwe válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Jó?Köszi.. :D
Hát én örülnék neki.Wízli jó MÜM lenne. :)

Spoilie
Egyébként van még valami..az 5. kötetben..egy barátnőmmel találtunk vmit:
Amikor a Harryéket kihallgatja Mundungus az 'Akasztott ember'-ben(asszem ez a neve) álruhában, akkor a Sirius azt mondja, hogy azért volt álruhában mert kb 16 éve kitiltották onnan. A Dumbledore meg azt mondja, hogy a Voldemort azért nem tudta végig a jóslatot, mert azt az illetőt, aki kihallgatta őket kidobták félúton pont 16 éve.

'És elhiszem, hogy segít, aki árt;
Mindent meg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #158949 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Ungwe írta: Erm kis spoiler!
Egyébként megfigyeltétek hogy amit Ron mond néha bekövetkezik?
Pl:Első kötetben a trollt megemlíti már a beosztási ceremónia előtt.

Azt is mondja hogy hogy: "I have about as much chance winning the Quidditch cup as my dad has at becoming Minister of Magic"
A kviddics kupa már megvan..


Ez jóóóóóóóóóóóóóó!!! Most hogy mondod, tényleg: kifejezetten esélyesnek tűnik a dolog! :D :D :D

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #158948 Írta: Ungwe
Ungwe válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Én egyáltalán nem számítottam arra hogy ő fog meghalni..úgy gondoltam, J.K. nem lehet ilyen..hmm kegyetlen Harryvel szemben..

Erm kis spoiler!
Egyébként megfigyeltétek hogy amit Ron mond néha bekövetkezik?
Pl:Első kötetben a trollt megemlíti már a beosztási ceremónia előtt.

Azt is mondja hogy hogy: "I have about as much chance winning the Quidditch cup as my dad has at becoming Minister of Magic"
A kviddics kupa már megvan..

Az én kedvenceim: Lupin,Dumbledore,McGalagony

'És elhiszem, hogy segít, aki árt;
Mindent meg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #158946 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Az a bizonyos haláleset szerintem teljesen kitalálható volt előre. Én csak annyit tudtam, hogy valaki meg fog halni, de biztos voltam benne, hogy ő lesz az.
Mint ahogy abban is biztos voltam--vigyázat, aki még nem olvasta, ezt se olvassa el! :wink: --hogy az egész álom-ügy a vizsga alatt csapda.

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja - 20 éve 4 hónapja #158942 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Brisa, ne olvasd el!(meg azok se, akik nem akarnak utalásokat olvasni az 5. kötettel kapcsolatban.. - és ez az összes hozzászólásomra vonatkozik!)

Angwen, h Hermioneval összetűzése lenne? Nemhiszem... amikor az asztalnál szórakoztatja az orrával.. :D Persze a tanulás az más... :roll: De Hermione is sokat változott 5 év alatt.. eleinte még rettenetesen ragaszkodott a szabályokhoz.. most me szemrebbenés nélkül hazudik... Hazudni bűn.. :roll:

sisseem, én teljesen logikusnak tartom a halálát.. ha kifejteném miért, akkor már a nevét se kéne titkolni :D nos, leírjam vagy majd chaten?:)

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #158936 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Tonks jó arc! De asszem tanárként sok összetűzése lenne McGonagallal és Hermionéval, amilyen szórakozott.

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #158935 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Persze, hiszen ahogy egy gyerek nő úgy tűnik el a "rózsaszin minden király" érzés.
Jaj tudjátok mit találtam ki? Mivan ha következő SVK tanár Tonk lesz? Én bírnám a dolgot)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #158929 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Dae-elena/sissee írta: Nightmare, nagyon egyetértek :bawling: A legrosszabb, hogy én semmiféle logikus szerkesztést nem látok abban, h miért pont ____ halt meg :( (((

Ja, és bírtam Dumbi beszédét a végén... "Harry, most elmondom azt,a mit már öt éve el kellett volna...." és gyakorlatilag nem mond el semmit. :?


Na igen, az a legnagyobb átvágás! Mivel azt idézik a borító hátulján, természetesen az egész könyv alatt azt vártam, mikor jön már az a jelenet. Aztán az utolsó száz oldalnál végre megejtik azt a párbeszédet... Hát, nem akartam elhinni, hogy ENNYI az egész!
Hát, nemtom, én a jóslatot nem éreztem sem igazán ötletesnek, sem igazán ideillőnek. Túlságosan... kommersz, olyan "csak egy maradhat" jellegű. Túl sokszor ellőtték már.
Nekem nagyon tetszett Cho és James jellemváltozása. Alapvetően az is, ahogy a kötetek során folyamatosan foszladozik Dumbledore tökéletes, mindenható volta. Szépen bemutatja, hogy ahogy Harry felnő, egyre kevésbé lesz minden egyértelmű és fekete-fehér. Ha megfigyelitek, mindegyik rész lezárása egy kicsit lép efelé az előzőhöz képest.

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #158928 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Nightmare, nagyon egyetértek :bawling: A legrosszabb, hogy én semmiféle logikus szerkesztést nem látok abban, h miért pont ____ halt meg :( (((

Ja, és bírtam Dumbi beszédét a végén... "Harry, most elmondom azt,a mit már öt éve el kellett volna...." és gyakorlatilag nem mond el semmit. :? Legalábbis semmi újat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #158918 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Rabyn írta: De bízom a 3.filmben.. Lesz benne Emma Topmhson (mint trelawney)


Őt sem szeretem :oops: Tehetséges, meg minden, de nagyon-nagyon nem szimpi... Főleg Trelawney-ként... 8O *Min visítva menekül*

Rickman pedig nem is kövér! :lol: Rickman rocks ;)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #158903 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
kinek melyik a kevdenc kötete? nekem a harmadik.
Pitont én is szeretem és Luciust is. Nomeg a malfoygyereket. Bárén őt feketének képzeltem és harryt barnának. Hermione nálam vörös és ron rozsdaszínű.
dumbledort olyan gandalfosnak képezelem (bocs nem megy a shift és a caplsocks rendesen) Teljesen másnak képzeltem őket..
szertintetk mi lesz a 6.kötetben? (még énse olvastam végig az ötöt de azért érdekelne a vélemény.)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #158894 Írta: Nightmare
Nightmare válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Nini, Harry Potter topic!

Most teljesen kiujult a Hp mániám, szoval jól jön nekem ez a topic.

Az 5. kötetet már a megjelenés napján kiolvastam, és....

2 sorban meghalt a kedvenc szereplőm!!! :bowling: :bowling:

Ez nem ér.. Msot nem akarok spoilerezni, de....
Na jó, aki még nem olvasta, ne olvasson tovább!!

A merengős rész nagyon durva volt... Az a rész a "kedvencem".. Ezt azért nem hittem volna Jamesről... :oops: Kicsit alászállt a tekintélye... Viszont Lilly nagyon szimpi. És azért Pitont sem kell sajnálni, mondta ő már akkor is a mocsokságait: Sárvérű... Jó, de hát a rend tagja..

A rendről: Szerintem nagyon jó ötlet volt!!! És Sirius háza is.. : "Szervusz Harry! Látom megismerkedtél anyámmal" :D Haláli!

Cho-ról mi a véleményetek? Hát, meg kell mondjam, jobbra vártam... Cho egy kis hülye liba lett, már bocsánat... Rowling néni neki mis átváltoztatta a karakterét, James-sel egyetemben, és ez nem tetszett igazán... Viszont a csók utáni részt végigröhögtem.. Ez a "Ron, csak mert benned annyi érzelem sincs, mint egy teáskannában.." 8)

Hmm, miről is írjak még... Umbridge. Hát azt a banyát jol kitalálta.. Hazudni bűn... Az oktatási rendeletek is nagyon jók voltak :o

Az viszont nem tetszett, hogy Harry nem kviddicsezhetett.. Egy nagy űr maradt a kviddics helyén, az mindig olyan jó volt, ahogy leírta, hogy Harry felszáll a levegőbe, és az arcába csap a szél, meg mninden, ugy beleértem magam...

A vége... Folyamatosan bőgtem... Hogy ölhette meg két sorban?? :cry: :cry: Imádtam Siriust!! Kérdés: Ott volt az a csomo időnyerő, Harry miért nem használta őket??
Egyébként a jóslat is nagyon ötletes volt... Gondoltam, hogy valami ilyesmi lesz....
Na jó, ennyi, nem untatlak tovább titeket..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #158805 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
látom itt többen szeretik Siriust és Pitont 8) (sztem is ok a legjobbak)

amugy Harry durohamai télleg nagyon nagyon idegesitoek az 5. kötetben :x

(300. hozzászolás :) )) :D )

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.173 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére