J. K. Rowling: Harry Potter

Több
9 éve 6 hónapja #412211 Írta: Boromir31
Boromir31 válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Én olvastam mind a hét Harry Potter könyvet, meg láttam a filmadaptációkat is. Régebben hatalmas rajongója voltam a sorozatnak, de mostanra már nem érdekel annyira. Nem mondom azt, hogy kinőttem belőle, csak már nem vagyok olyan nagy rajongója, mint régen. A sorozatból egyébként nekem a Tűz Serlege tetszett a legjobban.
Igazán Star Wars, Game of Thrones, meg Lord of the Rings rajongó voltam, meg vagyok is. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #403933 Írta: skadi
skadi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Wizard-rock... Harry Potter és zene. Ha esetleg érdekel valakit ;)
www.facebook.com/pages/Hungarian ... 5842261786

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lumi
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 7 hónapja #402872 Írta: Lumi
Lumi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Snuffles írta: A gonosz szereplőkre általában halál vár, előbb vagy utóbb :P A szerepét még átveheti más is. Ellenben örülhetsz, hogy csak az utolsó pillanatban pusztul el, sok más értékes karakterrel ellentétben. :P



Trónok Harca ott mindenki meghal :D .
Nem értettem sose miért nem szeretik a rossz fiúkat pedig Voldemort se volt rossz ember csak nem volt gyerekszobája.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 7 hónapja #402871 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
A gonosz szereplőkre általában halál vár, előbb vagy utóbb :P A szerepét még átveheti más is. Ellenben örülhetsz, hogy csak az utolsó pillanatban pusztul el, sok más értékes karakterrel ellentétben. :P

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 7 hónapja #402864 Írta: Estelwen
Estelwen válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Lumine írta: most akkor kifogja a világot pusztulásba lökni, ha megölik a legjobb figurát?


Ne aggódj, ilyenből mindig akad... sajnos :( . De legalább nekünk van mit olvasni!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lumi
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 7 hónapja #402862 Írta: Lumi
Lumi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Estel ithildin írta: A film tényleg nagyon jó, bár én Voldemort halálán nagyon kiakadtam... brutális, hogy hogy csinálták meg...! :shock:
:D



Voldemort volt a legjobb szereplő! Erre megölik :( most akkor kifogja a világot pusztulásba lökni, ha megölik a legjobb figurát?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 7 hónapja #402859 Írta: Estelwen
Estelwen válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
A film tényleg nagyon jó, bár én Voldemort halálán nagyon kiakadtam... brutális, hogy hogy csinálták meg...! :shock:
:D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #402806 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Láttam az utolsó részt is! :D
Megmondom, hogy szvsz fergeteges, lenyügözö, mind közül a legjobb!
És tényleg nem orkok! :twisted:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #397615 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Nem! Azok orkok! :őrült: :mrgreen:
Egyébként jó kis trailer, alig várom már, hogy a vizsgaidőszak végén - vagymikorjönezki - bevethessem magam néhányszor (konstans pénzügyi helyzetemből ítélve "csak" kétszer) a moziba.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #397391 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Elendur Parmandil írta: Megjelent a Deathly Hallows második részének előzetese ! :D (0:57 - ezek orkok??? :shock: )


Nem, hanem Roxfort védelmében mindent bevetettek, még a kiállítási tárgy páncélok is harcba meneteltek. :mrgreen:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #397239 Írta: Elendur Parmandil
Elendur Parmandil válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Megjelent a Deathly Hallows második részének előzetese ! :D (0:57 - ezek orkok??? :shock: )

Death must be so beautiful. To lie in the soft brown earth, with the grasses waving above one's head, and listen to silence. To have no yesterday, and no tomorrow. To forget time, to forgive life, to be at peace. ~ Oscar Wilde

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #396754 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Léli írta: Emlékeim szerint nem a kávézóban mondták ki, hanem előtte az utcán. De úgy rémlik elhangzik... Leellenőrizzem? :)

Igen, légyszi, mert én mostanság biztos nem fogom, ellenben határozottan úgy emlékszem, hogy a moziban fel voltunk háborodva ezen a következetlenségen, amit miért tettünk volna, ha nem létezik. :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #396743 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Alyr Arkhon írta:

Gabor97 írta: a film tényleg jobb lett mert a könyv alapján csinálták viszont alapvetö dolgokat nem magyaráztak el pl hogy az esküvö után hogy találtak rá Harryékre ( mert a tabu Voldemort szót kimondták ) igy pedig aki nem olvasta a könyvet az nem nagyon értette a dolgokat


Az a vicces, hogy a filmben nem mondták ki Voldemort nevét a kávézóban...


Emlékeim szerint nem a kávézóban mondták ki, hanem előtte az utcán. De úgy rémlik elhangzik... Leellenőrizzem? :)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #393403 Írta: Gabor97
Gabor97 válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Ja akkor még jobb :D

A haláltól nem kell félni.Ha nem félsz tőle lágyan rád mosolyog és továbbáll.De ha félelmet mutatsz iránta...mint egy kiéheztetett vadállat úgy veti rád magát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #393400 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Gabor97 írta: a film tényleg jobb lett mert a könyv alapján csinálták viszont alapvetö dolgokat nem magyaráztak el pl hogy az esküvö után hogy találtak rá Harryékre ( mert a tabu Voldemort szót kimondták ) igy pedig aki nem olvasta a könyvet az nem nagyon értette a dolgokat


Az a vicces, hogy a filmben nem mondták ki Voldemort nevét a kávézóban...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #393319 Írta: Gabor97
Gabor97 válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
a film tényleg jobb lett mert a könyv alapján csinálták viszont alapvetö dolgokat nem magyaráztak el pl hogy az esküvö után hogy találtak rá Harryékre ( mert a tabu Voldemort szót kimondták ) igy pedig aki nem olvasta a könyvet az nem nagyon értette a dolgokat

A haláltól nem kell félni.Ha nem félsz tőle lágyan rád mosolyog és továbbáll.De ha félelmet mutatsz iránta...mint egy kiéheztetett vadállat úgy veti rád magát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #392935 Írta: Idril Formengil
Idril Formengil válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Cerebrum írta: Mindenekelőtt az, hogy az első két rész óta most éreztem először, hogy a könyv adaptációját látom, nem egy átírt, elfuserált vackot.


Ez valóban igaz, tényleg ennek volt hosszú idő óta a legtöbb köze a könyvhöz, nagyobb módosítások nélkül. Egyébként én nem éreztem olyan sötétnek, mint ahogy beharangozták- persze ez még csak az első fele volt, de a hatodik rész ehhez képest meglehetősen nyomasztóra sikeredett.

Ulula cum lupis.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #392934 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Idril Formengil írta:

Cerebrum írta: Nagyon haldoklik ez a topik. Mi van, mindenki átment mugliba? :)

Nézzétek meg az új filmet, mert ez most kivételesen nagyon jó lett! ;)


Én láttam, és nem voltam tőle túlzottan elragadtatva, bár jobb lett, mint a hatodik, de még egyszer biztos nem ülném végig. Neked mi tetszett benne?


Mindenekelőtt az, hogy az első két rész óta most éreztem először, hogy a könyv adaptációját látom, nem egy átírt, elfuserált vackot.

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #392917 Írta: Idril Formengil
Idril Formengil válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Cerebrum írta: Nagyon haldoklik ez a topik. Mi van, mindenki átment mugliba? :)

Nézzétek meg az új filmet, mert ez most kivételesen nagyon jó lett! ;)


Én láttam, és nem voltam tőle túlzottan elragadtatva, bár jobb lett, mint a hatodik, de még egyszer biztos nem ülném végig. Neked mi tetszett benne?

Ulula cum lupis.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #392779 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
HALI Már meg is néztem, nem moziban :twisted:
Bizony elég sötét egy film lett :cry:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #392764 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Nagyon haldoklik ez a topik. Mi van, mindenki átment mugliba? :)

Nézzétek meg az új filmet, mert ez most kivételesen nagyon jó lett! ;)

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #392061 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Új trailert láttátok már?

movies.yahoo.com/movie/1810004780/video

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 8 hónapja #389892 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Nagyon profin összerakott előzetes, le a kalappal előtte! 8-)
Persze, a filmektől nem várom már el ezt a színvonalat... nincsenek már illúzióim. :lol:

A vonatmegállítós fickón én is néztem. Ez melyik jelenet és ki volt a fickó?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 8 hónapja #389890 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
1:06-nál az ki, az ifjú Dooku gróf, amint éppen az Erővel megállítja a vonatot? :)

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 8 hónapja #389888 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Láttátok már az új trailert?


“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 9 hónapja #388890 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
A sárkány nem tűnik vmi jónak. :?

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 9 hónapja #388877 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 9 hónapja #388876 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Hű. Pedig ebben aztán van jókora spoiler. Harryék dementorként! :D

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 9 hónapja #388837 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 9 hónapja #388784 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Oké, hiányzik valami szmájli a végéről. Mondjuk ez: :?

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.161 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére