offtopic

Több
14 éve 9 hónapja #379497 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: offtopic
Itt az idő.
Hamarosan lezárulnak a tavalyi tábor topicjai, és elindulnak az ideiek.
Vegyetek hát búcsút egymástól!

"A volt emlék-vesztettek kezükbe vették hát jövőjüket, s megtanulták: nem múltjuk emlékei, hanem a jelenben hozott döntéseik határozzák meg Sorsukat. (...) A népek vezetői ezután szomorú búcsút vettek a Ligettől és egymástól, s ki-ki rálépett a maga Útjára. Itt töltött napjaik pedig emlék-foszlánnyá lettek, hogy utánuk már senki se legyen, aki emlékezne minderre..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #365842 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: offtopic
Missy, a jövőre az még messze van. viszont biztos lesz aki szívesen megeszi amit Te nem bírsz. pl éhes harcosok akiknek kell a sok energia :D

úristen, már csak 3 nap, pontosabban nekem csak kettő, mert mi rend-, csapat- és tábvezek már megyünk pénteken.. amúgy kb úgy érzem mindent kitaláltunk meg elterveztünk amit lehetett és egy részét igenis a spontaneitásra kell bízni. de azért izgulok ám! igazából azt sajnálom, hogy kevés lesz az idő. a Tábor második felében csak 1-1 rendi óra lesz és abban még majd kitaláljuk mit csináljunk, sztem az kevés, mint sünben a dauer... legfeljebb beszélgetünk, tolltartót gyártunk meg ha sikerül, akkor még írkálunk. vagy a reggeli foglalkozásokat átalusszuk 8)

általában a Táborok nem az alvásról szólnak. kelni ugye reggel 7-8 körül kell, este meg mindenki bulizik, beszélget, egyebet tesz sokáig. mi szervezők majd biztos válságmenedzselünk időnként meg ilyesmik... 2-3 előtt nemigen mentünk ágyba. szóval átlag 4-5 óra alvás jutott naponta. a végén igazi zombi mindenki :lol: tavaly én Londonból jöttem haza és oda mentem vissza Tábor után, a repülőn aludtam ki magam nagyjából :mrgreen: /melóztam kint 6 hétig/.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #365566 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: offtopic

Orsie írta: vega vagy húsos? mert csak előbbi érdekel :)
meleg ide-oda, én tavaly néha keveselltem a kaját. bár inkább az volt gáz, hogy olyan korán volt a vacsi (este 6), hogy 10-11 körül már éheztem. aztán jött a zsíroskenyér ellátmány és akkor örültem :D

amúgy a nagyétkű srácok biztos szívesen veszik a felajánlásod ;)


....vega leszek jövőre.... :bawling:

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #365556 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: offtopic
vega vagy húsos? mert csak előbbi érdekel :)
meleg ide-oda, én tavaly néha keveselltem a kaját. bár inkább az volt gáz, hogy olyan korán volt a vacsi (este 6), hogy 10-11 körül már éheztem. aztán jött a zsíroskenyér ellátmány és akkor örültem :D

amúgy a nagyétkű srácok biztos szívesen veszik a felajánlásod ;)

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #365552 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: offtopic
Nem tudom ki mennyit eszik, és már csapattopicba, táboros topicba is beírtam, de hátha valaki itt is éhezni fog.

Zabafelajánlás

Már tavaly se nagyon bírtam megenni a saját adagomat(és nem azért , mert nem volt finom, sőőőőt!!!,hanem mert egyszerűen dögmeleg volt és ilyenkor szégyenszemre, hobbitka létemre se tudok enni, csak csipegetek) szóval, aki kéri a felét annak már rögtön az elején odadom, ne szenvedjek vele, mert úgyse tudom megenni és nem szeretném visszavinni a teli tányért.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #365352 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: offtopic
Köcönöm a részvétnyilvánítást, egészen ellilultam tőle, olyan szép lila az is. :-)

Hát Caladril, gondolom azért nem lett megkapolva a leveled és az írásod amiért nekem sem... Ez pontosan nem tudom miért van, de akárhányszor vmi fontosat köldök el kell küldenem 3 különböző mailcímről és így talán egyik elküldi.
Esszéírás vizsga előtt különösen megjártam ezzel, ugyanis ad 1, a lapokat egyenként tudtam csak beszkennelni, ad2 valami hatalmas nagy lett a formátum, ad 3 5 óra alatt végetem az egész művelettel, mert a képeket egyesével köllött elküldeni, hogy oda is érjenek a célszemélyekhez. Összesen 43 darab volt.....
Hogy mi az egészben a poén? hát az, hogy akinek átküldtem, az röpke fél perc alatt továbbította a többieknek.....
De nem baj, szeretem magam ilyen szerencsétlennek meg estelennek....mert muszáj...


[size=9:ic1a5tyb]Hú gyerekek teljesen el vagyok ámulva magamtól-már nem azért :oops: :lol: -hogy tavaly óta micsoda változásokon mentem körösztül. Ha emlékeztek-már akihez odamerészkedtem,konkrétan Orsie- egy kis mulya kis mimóza voltam, alig mertem vaalkivel szóbaelegyedni neadjisten odamenni, most meg végigpofázom a fél a topikot ott meg a fél napot, ennek már most mutatkoznak jelei. :oops: Mire nem jó az egyetem, heh? :D
[/size]

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364689 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: offtopic
Missy drága, részvétem az ELTE miatt, és nyugodtan öntsd ki ide a bánatod, ezért van ez a topic hogy itt lehessen búsulni, hülyülni, dumcsizni. de remélem a búsulás / bosszúság lesz a legkevesebb mert hamar jókedvre derítünk 8)
én is szeretem kiadni a bosszúságot mert akkor megszabadulok tőle. persze azért kulturált formában, de néha jól jönne egy boxzsák :D

Dorwot én is imádom és riszpekt ahogy pörög és melózik folyamatosan. komolyan örülök, hogy Ulmo ott lesz vele mert különben félő, hogy túlhajtja magát.. így legalább lesz aki leállítja vagy ha azt nem akkor legalább megmasszírozza egy fárasztó nap után.

majd írjunk Dorwról, mint a világ legjobb logisztikusáról valami jó kis riportot :mrgreen:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364544 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: offtopic

Ulmo írta: Missy: a nagy emberek és professzorok általában kissé szórakozottak szoktak lenni, emiatt ne búsulj. Az ELTE meg olyan, amilyen, szvsz csak a neve nagy, nem a színvonala (lásd még a "vízfej" címszót a lexikonban :twisted: ).
A nevekkel kapcsolatban én is tudnék mesélni. Van, akinek direkt szépen lassan lebetűzöm a vezetéknevem, de ő elrontja. Máshol meg rendszeresen Tamásnak hívnak (Balázs vagyok, de oda se neki :) )


Köszönöm Ulmo, drága vagy, de nem búsolok. Ilyenekért nem szoktam. Tudod mit? Átrakom ide amit Nádának írtam, mert neked is csak azt tudom mondani.Ezen is csak fölhúztam magam-muszáj volt kiadni- ami azért érthető, de már lenyugodtam. néhány éve ilyen könnyen veszem az ilyesfajta dolgokat, egyik barátnőm sajnos nem, ami nem feltétlenül jó neki.Különben olyan 90%, hogy megvan a minor.
Ha meg letörök, akkor nem ilyenért, és igazság szerint azt is könnyen átvészelem (már).
Amúgy meg, az élet igazán sótlan lenne egy kis bosszúság nélkül, nem? És ennek is van jó oldala, mint ahogy mindennek.
Azért köszönöm.
A mazo énem meg direkte szereti az ilyen szitukat, ez legalább egy kis önállóságra nevel. Én is olyan talpraesett csajszibarack akarok lenni, mint Dorwi, :-) aki ma megküzdött a mávval, csak azért, hogy nekünk jó legyen. Immmmmááádom a nőt!!! :D

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364522 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: offtopic
Missy: a nagy emberek és professzorok általában kissé szórakozottak szoktak lenni, emiatt ne búsulj. Az ELTE meg olyan, amilyen, szvsz csak a neve nagy, nem a színvonala (lásd még a "vízfej" címszót a lexikonban :twisted: ).
A nevekkel kapcsolatban én is tudnék mesélni. Van, akinek direkt szépen lassan lebetűzöm a vezetéknevem, de ő elrontja. Máshol meg rendszeresen Tamásnak hívnak (Balázs vagyok, de oda se neki :) )
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja - 15 éve 8 hónapja #364514 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: offtopic
Most fogom magam és kibőgöm nektek...
Valaki legyen mán olyan jó, és mondja meg, hogy nehéz-e a nevem? Mert ma jegybeiratásnál csak nálam tartott a dolog 15 percig, mert a "szórakozott"tanár hülyén olvasta föl, aztán nem találták a vizsgalapom...., és megvádoltak, hogy nem is jelentkeztem föl vizsgára. még szerencse, hogy ott volt a dolgozat és így tudtam bizonyítani. majd 15 percnyi szenvedés után a tanár és az ő nem éppen 100-a iq-jú titkárnője rájöttek, hogy mégis ott vagyok , a vizsgalapom is ott van, minden jól van és ők barmolták el....Meg az indexemet is.
ezután átslattyogtam arab tanszékre megnézni mi a helyzet a minorral. természetesen nem volt kitéve a névsor....á nem gáz, csak negyedikéig kell kirakni, minek tennék ki harmadikán.. A poén az a dologban,hogy a prof. nem is emlékezett ránk(tegnap vettünk tőle arabos könyvet, és vagy taltunk már 3x az elmúlt 2 hétben), öggtön nekünk is szegezte a kérdést kik vagyunk, mit keresünk itt, milyen minor????
Végre fölfogta nagy nehezen mi a helyzet, elkezdett vmit motyogni amiből aztán semmit nem lehettet érteni, holott ő magyar, nyelvtanárom meg német-magyarul beszél de őt mégis értem....
Kész vagyok.
Orsie, nyugodtan törölheted, bár szerintem ez a rinya még elmegy itt.

jaigen!mostanáig enm sikerült kideríteni, hogy bent vagyunk-e minoron... holott ők állítólag ezt meghirdették, mármint 7 helyet, gyakorlatilag mi erről nem is tudtunk és nem láttuk sehol. arról nem is beszélve, hogy a minoros tájékoztatónál az van írva, hogy korlátlan létszámú, de közben nem. Gyűlölöm az ELTÉ-t....

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364497 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: offtopic
sztem ne húzzatok újat egyik hatalmas Tábvezünkkel :D
no viszont most már tudjuk, hogy a hennával meg a nyalogatással csak óvatosan :lol:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364470 Írta: Caladril
Caladril válaszolt a következő témában: offtopic
Bölcselkedők?:) :D

Békesség a harag fölött
Becsület a gyűlőlet fölött
Erő a félelem fölött.
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364451 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: offtopic

Gandalf írta: Találtam nektek egy cikket:
gondola.hu/cikkek/60216
:P


Gandalf, arany bogaram, pusszantalak! Na várj csak! :twisted: Különben egész érdekes. Köszi![size=9:1jym6m8v]Csak tudnám melyik rendben vagy....*filózik, de veszettül.*[/size]

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)
Téma zárolva.
Több
Több
15 éve 8 hónapja #364255 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: offtopic
ooooooooff:D
Kiélem a közlési igényeimet, ugyanis épp gátolva van a beszédem, nagy ronda afta van a nyelvemen és fáj ha megmozdul. :( ((((

Egyébként ezt már leharcoltam Foxszal, velem is közölte hogy ők a legjobb rend, és az összes többi senki. :D (egyszerűen senkik vagytok, hej, hej - ezt nem ő mondta de ha vki tudja honnan idéztem vendégem egy sörre. :) )

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364224 Írta: Caladril
Caladril válaszolt a következő témában: offtopic
hát igen :D :D ezek után nem is lesz párunk lol az összes újságkiadónak befelegzett resszkesetek, mert jövünk !! :twisted: :twisted:
:D

Békesség a harag fölött
Becsület a gyűlőlet fölött
Erő a félelem fölött.
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364213 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: offtopic
ez beképzeltség :P

egyébként mi, a Krónikás rend, hűen tudósítjuk majd összes középföldi társunkat az összes létező és igen-igen fontos eseményről, trendről, pletykáról, és minden egyébről, és természetesen ebben nincs párunk még Valinorban se! exkluzivitás terén leglább olyan páratlanok vagyunk a mi mesterségünkben, mint a testvér-rendünk, szóval aggodalomra semmi ok. sőt, mi még szerények is vagyunk :twisted: :twisted:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364209 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: offtopic

Missy írta: Én concentrálok de nem megy. :lol: Efqut meg "megzabálom".

"Mivel mi, szövegírós rend, exkluzív tudásunkkal és képességeinkkel messze felülmúljuk a többi rendet együttvéve"


Efkú tud írni??? Mik vannak :)
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364203 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: offtopic
Én concentrálok de nem megy. :lol: Efqut meg "megzabálom".

"Mivel mi, szövegírós rend, exkluzív tudásunkkal és képességeinkkel messze felülmúljuk a többi rendet együttvéve"

Mi is írjunk ilyet Orsie!!! :D

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364200 Írta: Orsie
offtopic téma létrehozva Orsie által
ha már nagyon nem bírjátok akor itt offoljatok pls :) de lehetőleg csak minmálisan és koncentráljatok a munkára :D köszönet.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.164 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére