rendi infrastruktúra

Több
15 éve 9 hónapja #365990 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: rendi infrastruktúra

Orsie írta:

Missy írta: Izé Orsie, hülye kérdés, de ma nem vagyok teljesen ép. :lol:
Milyen tollakat kell hozni? Golyós, vagy töltő?

amilyet akarsz, amivel jegyzetelsz, illetve írod a nyers szöveget, mielőtt begépelnéd a laptopba ;) illetve kalligráfiához javasolt a töltőtoll - de ez Nido asztala inkább.


tartalmi szempontból tökmindegy. egyébként meg a szép forma ihletet ad, a külső és a belső jó, ha harmonizál, etc. ha ez neked fontos, akkor majd maut felkérjük egy hozzászólásra az offtopikban :)
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #365964 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: rendi infrastruktúra

Missy írta: Izé Orsie, hülye kérdés, de ma nem vagyok teljesen ép. :lol:
Milyen tollakat kell hozni? Golyós, vagy töltő?

amilyet akarsz, amivel jegyzetelsz, illetve írod a nyers szöveget, mielőtt begépelnéd a laptopba ;) illetve kalligráfiához javasolt a töltőtoll - de ez Nido asztala inkább.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #365962 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: rendi infrastruktúra
Izé Orsie, hülye kérdés, de ma nem vagyok teljesen ép. :lol:
Milyen tollakat kell hozni? Golyós, vagy töltő?

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #365817 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: rendi infrastruktúra

Orsie írta: no akkor némi összefoglaló:
- aki akar "rádiós interjút" vagy egyéb "hangos" műfajban alkotni az hozzon diktafont
- Ulmo pls hozdd el akkor az 1GB-s pendrive-odat és a laptopod a goldwave-vel meg az óriási vincsivel és videoszerkesztőt is természetesen. azért nem vagyunk semmik, modern technika Középföldén futurisztikus rend vagyunk, de nem baj. alapból nem hinném, hogy középfölde népei sajtóztak volna (csak kb ilyen szél ura Gwaihir meg dúnföldi Crebainok módján), szóval innentől kezdve, hogy nekünk ez a dolgunk, szabadon mozoghatunk.
- Ry pls Te is hozz egy 1 G-s pendrive-ot
ha van 2 pendrive és 2 laptop akkor már sztem nagyon jól állunk. de aki még akar/tud hozni plusz pendrive-ot az még klasszabb. tulajdonképpen azért jó ha szinte mindenkinél van, mert akkor mindenki vigyázni fog a sajátjára és véletlenül se keveredik el egyik sem.
- fényképezőgépeknek is örülök, egyrészt mert alapból jó ha fotózunk a táborban, hogy Rabynnak legyen mit feltöltögetni majd a Galériába meg a nyomtatott sajtótermékekhez jól jön a képi illusztráció.
- mindenkinél legyen sok toll és jegyzetfüzet.

- továbbá a rendszeresen újságot olvasók hozzanak újságot. legyen egy napilap, egy heti vagy havilap meg egy tematikus lap - ilyen pl a Pc World, és egy Hócipő meg HVG jó lenne. Gandalf segít nekünk és hoz Népszabadságot, Magyar Hírlapot, Magyar Nemzetet. Nido pls hozz el 1-2 ÉS-t (Élet és Irodalom.) én viszek Nők Lapját meg még körülnézek mit érdemes vinni.
az első nap megnézegetjük őket, hogy melyikre mi jellemző és tudok bennük műfajokat mutogatni. írjátok meg ki mit tud hozni!

és most egy kis házi feladat. mostantól a Táborig megkérnék mindenkit, hogy olvasson naponta napilapot. nem kell megvenni, a legtöbb van a neten is. én pl Népszabadságot szeretem ( www.nol.hu ) de ha valaki Magyar Nemzetet akar vagy mást, az is jó. sőt origo meg index is mehet, de ha lehet ezek mellett legyen egy napilap online verziója is. lényeg, hogy álljatok rá az újságolvasásra. a napilapon kívül pedig az Élet és Irodalmat is nézegessétek meg ( www.es.hu ), ez nagyon tanulságos, itt láthattok publicisztikát. a Nők Lapjában meg egyéb magazinokban riportok, interjúk vannak szép számmal. azért kérem ezt, hogy utána majd a Táborban tudjak nektek erről beszélni és már legyen némi képetek a dologról, valamint hogy el tudjátok majd dönteni, melyik az a műfaj, amiben majd szívesen alkotnátok (remélem lesz ilyen).


hogy el ne felejtsétek :)

Költőrendvezkolléga = Kedvesem fq, valamint mogyi segítségének köszönhetően lesz szervergép a Táborban, valamint hála Nidonak lesz router is, így a központi gépen tárolt adatokhoz lehet jól hozzáférni és nyomtatni anélkül, hogy be kéne menni a raktárszobába. amit kinyomtatunk azért természetesen bemehetünk de nem kell folyton odarohangálni ha pl a HOME-ból akarsz digitális verziót olvasgatni :)

akkor székhely tekintetében esélyes az iskolapados rész vagy koncentrálódunk egy faház környékén. ezt megjelölendő elhelyezünk majd egy pergamenjellegű papírost.

hozok szakmai jegyzetet (egyetemen készítettem) meg könyvet.

kalligráfiázni lesz lehetőség ha valaki szeretne.

végülis mindenkitől kaptam irományt, nagyon köszönöm őket! meg voltunk velük elégedve 8)

már csak 3 nap :D

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364709 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: rendi infrastruktúra
orsie: maximálisan egyetértek, de ha kiderül, h valaki eltévedt és mást se akar csinálni, mint istentelendrága speciális tintákkal meg pennákkal iniciálét festeni, jobb
a) idejében jelezni dorwnak
b) idejében meggyőzni az illetőt, h csináljon valami olcsóbbat, ami még esetleg köszönőviszonyban is van az magasztos rendi koncepcióval.
c) valami komprumisszumot kötni, pl h csak esős időben sárból festhet. csak betonra. és lefilmezzük.

hely: hát olyan helyre kell házfoglalni... esetleg gondolkodhatunk azon, h koncentrálódjunk valahol szándékosan.
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364648 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: rendi infrastruktúra
csapathely: igen az "iskolás padok" rész az jó ötlet, ha nem túl zsúfolt és hangos a környék.

a kézműveskedéssel úgy vagyok, hogy ha Ryana meg Missy meg aki még érez magában kedvet és energiát, szívesen alkotnak szép kalligárfiákat, az nagyon jó, de amúgy sok időt erre ne szánjunk mert sajnos eleve nincs sok. szóval csak annyi, hogy ilyesmibe akkor menjünk bele jobban, ha vannak már jó kis cikkeink, OK?

a többit holnap...

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364581 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: rendi infrastruktúra
egyvalamire vigyázzunk, missy, az én személyes érzékenységem miatt: a fazekas gimi címere egy toll egy könyv és valami babérkoszorú. ne hasonlítsunk rá. légyszives.

ecsetben ami kicsi az a kettes meg a négyes, páratlanokat én nem szoktam látni.

több helyen volt szó arról, h ki mindenki tudna hozni töltőtollat. namost ez nagyon helyes, én is nagy híve vagyok a műfajnak. a kérdésem az lenne, h a rendi mindenféle hennázáson túl mennyire akarunk a wordbepötyögésnél nagyobb kézműveskedést.

tehát: ki az, aki szeret/szeretne kézműveskedni is kicsit? akár csak megdizájnolni az újságot, végülis az sem árt :)

ezt azért itt kérdezem, mert erősen érinti, h mi az anyagigényünk.

hely: tavaly olyan csapatban voltam, ami erősen koncentrálódott egy háznál és néha annál a háznál volt gyűlés (néha a rendi gyűlés is, mert a rendből is voltunk ott páran). az egészen jó volt. aki volt tavaly, az emlékezhet az iskolai padokra is, ami külön praktikus volt. plusz jó, h lehet mindenféle teákat főzni és egyéb hangulatkeltő kellékkel operálni.
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364524 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: rendi infrastruktúra

Gandalf írta: Mintha a Bölcsek is pergamentekercsen gondolkodnának...


Azt hittem, széken, vagy földön ülve, de mindegy :) Nekik szvsz testhez állóbb lenne egy bagoly, vagy egy palantír.
Ha nagyon nem akarnak lemondani a pergamenről, akkor szigorúan utolsó utáni lehetőségnek meg lehetne mintázni a cégéren Mazarbúl Könyvét. Ugye mindenki tudja, mi az?
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364510 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: rendi infrastruktúra
örülök az aktívodásnak! csak úgy értem, ott is lesz még min ötletelni, tehát nem baj, ha most nem jutunk dűlőre valamiben, a lényeg, hogy már gondolkodtunk rajta. jó látni, hogy így pörögtök :)

Gandalf, köszi a figyelmeztetést, megnézem majd a topicjukat és majd egyeztetek, ha szükséges.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364506 Írta: Gandalf
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364505 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: rendi infrastruktúra
Pergamentekercses jó! :-)
Én is táblára gondoltam,nemtom, hogy idén lesznek-e pajzsok, de, ha igen, akkor a maradék anyagból, vagy esetleg félrerakatva meg tudnánk oldani a cégért.
még érdekesebb lenne, ha a cégér mindkét felére lenne valami pingálva. mondjuk az egyikre a pergamentekercs, a másikra meg lehetne könyv,rajta pennával.
Pl:http://mym8rick.deviantart.com/art/Old-Book-71977482
djvue.deviantart.com/art/The-Holy-Book-42927761

"egyébként nem kell mindent előre eldönteni, sőt" de te mondottad, hogy aktívkodjunk...meg nem is döntjük el, mert csomóan nincsenek itt, csak ötletelünk.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364496 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: rendi infrastruktúra
héé, itt nem offolunk, az a külön topicba való :nono:

egyébként nem kell mindent előre eldönteni, sőt. csomó mindenre fogunk ott együtt rájönni.. de aki üres agyat mer reklámozni annak tollat rakok a fülébe :twisted:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364473 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: rendi infrastruktúra

Caladril írta:

Ulmo írta: Tudom, snassz, de egy üres pergamentekercs (esetleg valami táblára feldolgozva) talán jó lenne cégérnek. Kifejezi érdeklődési körünket (írás), anyagigényünket (papír), és agyunk állapotát (tök üres :) )
A kompromisszumhoz ennyit: a toll hatalmasabb fegyver, mint a kard :)


Hát igen :D mi is lenne a rendünk nélkül?????
[ hatalmas csend ]


Megmondom, mi lenne: rendetlenség :)
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364471 Írta: Caladril
Caladril válaszolt a következő témában: rendi infrastruktúra

Ulmo írta:

Orsie / Fraktál írta:
cégér: mivel árnyékos hely kéne, majd egy fára kiakasztunk valamit. ötletek jöhetnek, hogy mi legyen az!
mi szervezők már pénteken lemegyünk, úgyhogy szét tudok nézni főhadiszállás-ügyben. ha többen is szemet vetünk ugyanarra a helyre, biztos találunk valami kompromisszumot.


Tudom, snassz, de egy üres pergamentekercs (esetleg valami táblára feldolgozva) talán jó lenne cégérnek. Kifejezi érdeklődési körünket (írás), anyagigényünket (papír), és agyunk állapotát (tök üres :) )
A kompromisszumhoz ennyit: a toll hatalmasabb fegyver, mint a kard :)


Hát igen :D mi is lenne a rendünk nélkül?????
[ hatalmas csend ]

Békesség a harag fölött
Becsület a gyűlőlet fölött
Erő a félelem fölött.
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364456 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: rendi infrastruktúra

Orsie / Fraktál írta:
cégér: mivel árnyékos hely kéne, majd egy fára kiakasztunk valamit. ötletek jöhetnek, hogy mi legyen az!
mi szervezők már pénteken lemegyünk, úgyhogy szét tudok nézni főhadiszállás-ügyben. ha többen is szemet vetünk ugyanarra a helyre, biztos találunk valami kompromisszumot.


Tudom, snassz, de egy üres pergamentekercs (esetleg valami táblára feldolgozva) talán jó lenne cégérnek. Kifejezi érdeklődési körünket (írás), anyagigényünket (papír), és agyunk állapotát (tök üres :) )
A kompromisszumhoz ennyit: a toll hatalmasabb fegyver, mint a kard :)
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364379 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: rendi infrastruktúra

Missy írta:

Orsie / Fraktál írta: hahó, kaptam Ancalimától is e-mailt, meg Ulmotól is, köszönet értük!
holnap találkozom Nido-val és együtt megnézzük az írásaitokat, és aztán reagálunk majd rájuk.

Missy: lehet ilyen támaszpontunk, de ha nem a konkrét helyet érted, akkor hogyan? amúgy nekünk célszerű lenne olyan helyet találni, ahol vannak asztalok, szvsz. (meg árnyék) viszont ilyen kb csak a konyha ahol a táncosok lesznek, meg az a rész ahol tavaly a cigizős-punnyadó szekció volt. bár rendi időben csak nem lesznek ott annyian..
ötleteket szívesen veszek, a hely megjelölését is beleértve.
és imádom, hogy ilyen aktív vagy, meg mindenki 8) :wink:

újságolvasás: még egyszer hangsúlyozom, nem kell végigolvasni egy egész napilapot, csak egy pár cikket, meg azt lenne jó ha látnátok hogy mi jellemző a napilapokra, hogy rendezik el a cikkeket, mi kerül a címoldalra, a témák hogy oszlanak el, stb. majd együtt is beszélünk róluk.


Értelek. :o Esetleg kajáldából nem lehetne kicipelni 1 vagy 2 asztalt székekkel? Majd Ulmo felel(sz) értük Dorwnak,jó? :lol: Vagy , ha nem szeretne/nél, akkor én. Meg mi úgysem vagyunk vandálok.
És így mehetnénk akárhova. Mondjuk én valahova hátra gondoltam, ahol tavaly a vadászok voltak, csak nem a napos oldalára, hanem pont az ellenkezőre. Tudjátok, oda, ahol futkostak előre meg hátra, és ott az erdős oldalra.
Hogy miért ilyen messze? Nem tudom, hol volt ez a rend tavaly :oops: , de mi kézművesek pont a közepiben. És hogy úgy mondjam kaptunk rendesen mindenből(a pingpong asztalnál voltunk, az ebédlőből a táncosok zenéje, talán vmi ír sztepp?,a túloldalról a színészek számoltak ordítozva 1-10-ig, meg tizesével százig :o ,hátulról meg a vadászok hauztak, vagy ahuztak) :D -ami annyira nem zavart, mert csak kézimunkázni kellett-nem kéne most vmi nyugodtabb hely?
De, ahogy ti jónak látjátok, engem az sem zavar, ha bent vagyunk a sűrűjében. :)

A konkrét helyen nem értés azt jelentené, hogy azt a jövőbeli helyet nem kéne valahogy megjelölni? Nem, nem, a körbepisilésre gondoltam,[size=9:42wjwff8]bár akkor a vadászok nem jönnének a térfelünkre, az biztos :) [/size],hanem, hogy valamiket a fákra tenni. Kis cégért vagy micsodát.


OK, én is a nyugis helyre szavazok, csak azt nem tudom, hogy ott hátul mennyire meredek a talaj :) meg, hogy lesz-e ott valaki rajtunk kívül. szvsz a harcosok most is ott lesznek.. majd kiderül. asztalt sztem tudunk szerezni, majd nézek Dorwra szépen Ulmoval együtt :lol:
cégér: mivel árnyékos hely kéne, majd egy fára kiakasztunk valamit. ötletek jöhetnek, hogy mi legyen az!
mi szervezők már pénteken lemegyünk, úgyhogy szét tudok nézni főhadiszállás-ügyben. ha többen is szemet vetünk ugyanarra a helyre, biztos találunk valami kompromisszumot.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364332 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: rendi infrastruktúra

Orsie / Fraktál írta: drágaságaim, én is rendeltem hivatalosan Dorwtól, de Ulmo köszi a nem hivatalos közbenjárást :D egyébként beidéztem a tábveztopicba Missyt tehát gondolom Dorw érti, hogy milyen hennára lenne szükség.
a tavalyi állítólag kidobásra került, mert "meghalt" (gondolom állagromlás...)


:oops: :oops: :oops: Most egészen elpirult a hajam. :oops: :oops: :oops:

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364330 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: rendi infrastruktúra
drágaságaim, én is rendeltem hivatalosan Dorwtól, de Ulmo köszi a nem hivatalos közbenjárást :D egyébként beidéztem a tábveztopicba Missyt tehát gondolom Dorw érti, hogy milyen hennára lenne szükség.
a tavalyi állítólag kidobásra került, mert "meghalt" (gondolom állagromlás...)

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364247 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: rendi infrastruktúra

Ulmo írta:

Orsie / Fraktál írta: nincs henna a raktárban :( , nem tudom lehet-e még "rendelni" Dorwtól. megtudakolom, ha igen akkor nincs gond, de ha nem, akkor Missy be tudnál szerezni?


Bár nem hivatalosan, de "rendeltem" :) Első körben azt mondtam Dorwnak, hogy valami sötét színű henna kellene, de Orsie, tiéd a végső szó.


Akkor tárgytalan az előző. :D

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364242 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: rendi infrastruktúra

Orsie / Fraktál írta: nincs henna a raktárban :( , nem tudom lehet-e még "rendelni" Dorwtól. megtudakolom, ha igen akkor nincs gond, de ha nem, akkor Missy be tudnál szerezni?


Bár nem hivatalosan, de "rendeltem" :) Első körben azt mondtam Dorwnak, hogy valami sötét színű henna kellene, de Orsie, tiéd a végső szó.
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364237 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: rendi infrastruktúra

Orsie / Fraktál írta: nincs henna a raktárban :( , nem tudom lehet-e még "rendelni" Dorwtól. megtudakolom, ha igen akkor nincs gond, de ha nem, akkor Missy be tudnál szerezni?


Majd holnap megnézem. az igazság az, hogy kevés bótot ösmerek itt, de krejatív hobbykban általában lehet kapni, meg momentán pénzem sincs fönt sok, Földváron meg nem tudom, hogy lehet-e kapni. Ha beszereztem szólok.

De, MI AZ,HOGY NINCS?! mások nem hennáznak? És a kézműves rend? Nekik nem kell?!

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364212 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: rendi infrastruktúra
nincs henna a raktárban :( , nem tudom lehet-e még "rendelni" Dorwtól. megtudakolom, ha igen akkor nincs gond, de ha nem, akkor Missy be tudnál szerezni?

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364021 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: rendi infrastruktúra
Anyagigényhez akkor írnám is, hogy lehetőleg valamilyen vékonyabb ecset kéne.(Most nem vagyok biztos a számozásban, de ne 8-as meg 10-es, hanem olyan 2-es vagy esetleg 3-as. )
De nem gond végülis, mert escseteket viszek. (Ha nem felejtem el...)

Ja,és viszek egy HVG-t meg talán egy Kört, ami havi és inkább tudományos-orvsos cikkek meg miegymások leledzenek benne.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364020 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: rendi infrastruktúra
no akkor némi összefoglaló:
- aki akar "rádiós interjút" vagy egyéb "hangos" műfajban alkotni az hozzon diktafont
- Ulmo pls hozdd el akkor az 1GB-s pendrive-odat és a laptopod a goldwave-vel meg az óriási vincsivel és videoszerkesztőt is természetesen. azért nem vagyunk semmik, modern technika Középföldén futurisztikus rend vagyunk, de nem baj. alapból nem hinném, hogy középfölde népei sajtóztak volna (csak kb ilyen szél ura Gwaihir meg dúnföldi Crebainok módján), szóval innentől kezdve, hogy nekünk ez a dolgunk, szabadon mozoghatunk.
- Ry pls Te is hozz egy 1 G-s pendrive-ot
ha van 2 pendrive és 2 laptop akkor már sztem nagyon jól állunk. de aki még akar/tud hozni plusz pendrive-ot az még klasszabb. tulajdonképpen azért jó ha szinte mindenkinél van, mert akkor mindenki vigyázni fog a sajátjára és véletlenül se keveredik el egyik sem.
- fényképezőgépeknek is örülök, egyrészt mert alapból jó ha fotózunk a táborban, hogy Rabynnak legyen mit feltöltögetni majd a Galériába meg a nyomtatott sajtótermékekhez jól jön a képi illusztráció.
- mindenkinél legyen sok toll és jegyzetfüzet.

- továbbá a rendszeresen újságot olvasók hozzanak újságot. legyen egy napilap, egy heti vagy havilap meg egy tematikus lap - ilyen pl a Pc World, és egy Hócipő meg HVG jó lenne. Gandalf segít nekünk és hoz Népszabadságot, Magyar Hírlapot, Magyar Nemzetet. Nido pls hozz el 1-2 ÉS-t (Élet és Irodalom.) én viszek Nők Lapját meg még körülnézek mit érdemes vinni.
az első nap megnézegetjük őket, hogy melyikre mi jellemző és tudok bennük műfajokat mutogatni. írjátok meg ki mit tud hozni!

és most egy kis házi feladat. mostantól a Táborig megkérnék mindenkit, hogy olvasson naponta napilapot. nem kell megvenni, a legtöbb van a neten is. én pl Népszabadságot szeretem ( www.nol.hu ) de ha valaki Magyar Nemzetet akar vagy mást, az is jó. sőt origo meg index is mehet, de ha lehet ezek mellett legyen egy napilap online verziója is. lényeg, hogy álljatok rá az újságolvasásra. a napilapon kívül pedig az Élet és Irodalmat is nézegessétek meg ( www.es.hu ), ez nagyon tanulságos, itt láthattok publicisztikát. a Nők Lapjában meg egyéb magazinokban riportok, interjúk vannak szép számmal. azért kérem ezt, hogy utána majd a Táborban tudjak nektek erről beszélni és már legyen némi képetek a dologról, valamint hogy el tudjátok majd dönteni, melyik az a műfaj, amiben majd szívesen alkotnátok (remélem lesz ilyen).

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364017 Írta: Orsie
rendi infrastruktúra téma létrehozva Orsie által
no ezentúl az anyagigényt, technikai eszközöket és minden ilyesmit itt beszéljük meg.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.207 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére