Azaz hogyan csináljunk a homályból valamit

Több
15 éve 8 hónapja #365875 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Azaz hogyan csináljunk a homályból valamit
Szerintem is jó, a teljes alakja úgyis majd élőben és a próba latt fog kialakulni:).

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #365797 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: Azaz hogyan csináljunk a homályból valamit
Böhöhöhöhöhööö... Kac-kac. Nekem nagyon tetszik :D lehetek az 5-ös tünde? :D

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #365784 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Azaz hogyan csináljunk a homályból valamit
Alapvetően egy tervnek szántam, amin közösen kellene még alakítani, de lehet, hogy ezt már a vonaton / táborban / tábor után kellene... nem, a legutolsó variáció mégse jó. Lehet, hogy még több főre kellene szétosztani, és egységesíteni az agymenéseket. Esetleg karaj.
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #365608 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Azaz hogyan csináljunk a homályból valamit
még nem néztem meg, de ha eljutok odáig, mindNképp véleményezem. köszi!

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #365592 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Azaz hogyan csináljunk a homályból valamit
Köszönöm!

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #365591 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Azaz hogyan csináljunk a homályból valamit

Celebrom írta: Kaptam és jóóó, azonban ilyen csoport privit nemtom, hogy lehet-e írni, Ulmo?


Csoportprivit nem lehet küldeni, de én már szétküldtem a csoport tagjainak a cuccot :)
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #365588 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Azaz hogyan csináljunk a homályból valamit
Kaptam és jóóó, azonban ilyen csoport privit nemtom, hogy lehet-e írni, Ulmo?

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #365514 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Azaz hogyan csináljunk a homályból valamit
[szógállati közlegény]Ulmo, Celebrom: ha nem kaptatok tőlem privit, szóljatok![/szógállati közlegény]
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #365407 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Azaz hogyan csináljunk a homályból valamit
Spoilerezni nem az autókat szokták? :}

Drizzt hozzá(be)szólása azonban ébresztett bennem valami kételyt. Valószínűleg egy ilyen performansz jó alkalom lenne arra, hogy megértessük a többiekkel, hogy miért éppen Ala... bocs.. Miruvor-klán. Szóva kellen valam ilye:

[törölve, túl jó ez ide, ahol mindenki látja...] Majd valahogy rátok szabadítom.
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #365301 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Azaz hogyan csináljunk a homályból valamit
Az a baj, hogy az első infóért is kell majd valamit csinálni, mondjuk miután szóltak fentről, h ugyan már ne spoilerezzünk azóta annyira nem hajtom a dolgot, de ötletelni lehet, s Ulmo ötlete nekem is tetszik. Akkor folytassuk és a táborban majd összerakunk a sokmindenből valamit.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #365212 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Azaz hogyan csináljunk a homályból valamit
Én amondó vagyok, hogy várjunk, amíg meg nem tudunk néhány dolgot. Addig meg legyünk maxxximálisan nyitottak a jövőben rejlő tudásra a múltról : DDD.
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #365194 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Azaz hogyan csináljunk a homályból valamit
Dehogyis, csak nem voltam netközelben, kihozhatunk belőle valamit.Hnapig kialszom magam és talán beindul az agyam.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #365178 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Azaz hogyan csináljunk a homályból valamit
Majd a vezér megmondja.
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #365177 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Azaz hogyan csináljunk a homályból valamit
Ez a téma akkor jegelve?
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364949 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Azaz hogyan csináljunk a homályból valamit

Ulmo írta: Félkörben felálluk Celebrom köré, és sorban (vagy nem sorrendben, tökmindegy) mindenki csak egy kérdőszót mond: "Ki? Hol? Hogyan? Honnan? Merre? Miért?" stb... Ha elhangzott kb 30-40 ilyen kérdés, a vezér döbbent arccal körbenéz, és csak ennyit mond: MI VAN? 8O

Nekem ez tetszik. Mellesleg egyikünk (szükség szerint vállalom), minden néhány kérdés után elkezdhetne szavalni valamit arról, hogy nem emlékszik a távoli dolgokra, mire néhány szó után a többiek lehurrogják / fejbeverik, stb. ... Vagy túl sablonos?
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364713 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Azaz hogyan csináljunk a homályból valamit

Celebrom írta: mi az hogy mi tábor előtt ilyen performanszon gondolkodunk... :lol:

Ezt úgy hívják, hogy "felkészülés". :) Ha jól nemléxem...
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364655 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Azaz hogyan csináljunk a homályból valamit
Okés akár lehet ez is, valami hasonló, ezen még agyaljatok (ki kéne b előle hozni valamit).
Mellesleg a fejemre koppintottak, hogy mi az hogy mi tábor előtt ilyen performanszon gondolkodunk... :lol:

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364624 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: Azaz hogyan csináljunk a homályból valamit

Ulmo írta:

Celebrom írta: És akkor valahogy elkezdem vezetni az embereket és ennyi.......
Naa ebből?


Esetleg ezt a részt is ki lehetne fejteni, miért te lettél a vezér: mert te emlékszel a legtöbb dologra, te ismered egyedül az utat oda, ahol most vagyunk, vagy mert te vagy a legerősebb? :)

Az én vagyok. Legalábbis az első kettő ;]

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364601 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: Azaz hogyan csináljunk a homályból valamit
Böhöhö. Nekem tetszik! :D (hülyefáradt)

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364548 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Azaz hogyan csináljunk a homályból valamit
Mi van? :)
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364520 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Azaz hogyan csináljunk a homályból valamit
SÚ: ott a pont :)

Eszembe jutott valami. Kissé talán túl egyszerű, mint egy faék, de hátha. Nulla sztori, alig több szöveg:

Félkörben felálluk Celebrom köré, és sorban (vagy nem sorrendben, tökmindegy) mindenki csak egy kérdőszót mond: "Ki? Hol? Hogyan? Honnan? Merre? Miért?" stb... Ha elhangzott kb 30-40 ilyen kérdés, a vezér döbbent arccal körbenéz, és csak ennyit mond: MI VAN? 8O
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364517 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Azaz hogyan csináljunk a homályból valamit
Vagy mert ő felejtett a leggyorsabban? :) Nála van a kulacs? Vannak még fontos szempontok... :)
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364476 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Azaz hogyan csináljunk a homályból valamit

Celebrom írta: És akkor valahogy elkezdem vezetni az embereket és ennyi.......
Naa ebből?


Esetleg ezt a részt is ki lehetne fejteni, miért te lettél a vezér: mert te emlékszel a legtöbb dologra, te ismered egyedül az utat oda, ahol most vagyunk, vagy mert te vagy a legerősebb? :)
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364361 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Azaz hogyan csináljunk a homályból valamit
Feltételezés... így már értem, és ebből a szögből nézve tényleg jó. (Vegyük bele a rontás elleni szervízt is, pls... ha belefér. Annyira szétvigyorogtam a képemet, amikor eszembe jutott, hogy még most is zsibbad az arcom.)

Elkezdtem írni valamit a vonaton, majd hazafelé még folytatom, és aztán bedobom ide a közösbe, hátha használható.

Hosszú és eredményes életet! (Izé... így szoktunk mi köszönni? Valahogy olyan idegen... Nemléxem pontosan...)
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364350 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Azaz hogyan csináljunk a homályból valamit
A poénokhoz a kavintont is belevehetjük. Szerintem mivel nem komoly előadás lesz ezért belevehető, főleg hogy egy feltételezés amit az emlék elvesztéséről gondol az egyén, de hát lehet más is nyílván.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364348 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Azaz hogyan csináljunk a homályból valamit
Celebrom, nem tudom, te mennyit tudsz a kerettörténetből, vagyis hogy elbírja-e a HP-s utalgatásokat. A vége meg túlságosan magyarvándoros, ami viszont túlságosan Gyalog-galopp-koppintás, csak színvonalában light, úgyhogy túl kellene valahogy szárnyalnunk... Viszont ötletem van: ahogy a tündék próbálnak valamire is rájönni, egyetlen emlékfoszlány kerül elő: a tánc. Ld. még Lúthien-motívum és hasonlók. Szerintem Narb lazán el tudja táncolni a tünde-életérzést (meggyőződésem, hogy a festészetről is tudna táncolni, csak nem akarja túlságosan fényezni magát). (Narb, ezt abszolút elismerésnek szántam - mellesleg a szőlő-motívum jó ötlet!)
Na inkább megyek aludni, elfelejtettem, hogy mit is akartam kihozni az egészből. :D
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364317 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Azaz hogyan csináljunk a homályból valamit
Tényleg, hisz tele vagyunk táncoslábuakkal.
Na nekem is eszembe jutott valami (poénos jelleggel):
Szóval úgy kezdődne, hogy a mi egyik tündénk elkezdene beszélgetni az egyik másik tünde csapatból valakivel arról, hogy most akkor mi van.
A mienk mesélné el a történetet, illetve nem tudja mi történt, de van egy elképzelése és azt meséli.
A helyszín egy fogadó ahol bulájozunk, és belép 2 idegen: egy kicsi szemüveges (H.P.) és egy magasabb köpenyben.
Elkezdenek egy naon részeggel dumálni, mert eltévedtek és meg szeretnék kérdezni, hogy hol vannak, de nem mondhatják el hogy kik (mert ez egy másik történet stb...).
Mikor megkérdezi, hogy kik vagyunk akkor a részeg elmondja hogy ...tündék és pont a ... alatt valaki "véletlenül" elmegy előttük és beleköhög, hogy ne lehessen érteni. H.P. véletlenül elkotyogja hogy ki, de a részeg elfordul meg sört kér stb..és újra kérdezi, HP ismét elkotyogja. Ekkor hátraszól, hogy "Loghart (nemtom hogy írják) légyszíves!" És akkor exmemorian stb...
Erre mindenki összeesik
L: Botsi asszem erős lett!
HP : Mindegy úgysem tudtak eddig se sokat.
Reggel: (amire már emlékszik a mesélő)
Mindenki írtózatos fejfájással ébred és hogy absz nem emlékszik semmire, a kocsmárost hibáztatják, hogy megint konverz miruvort szolgált és attól másnaposak , de dúrván(vagy kannást, amúgy innen eredhet a Miruvor-klán).És akkor valahogy elkezdem vezetni az embereket és ennyi.......
Naa ebből?

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364309 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Azaz hogyan csináljunk a homályból valamit

Lyona írta:

Narbeleth írta:

Lyona írta: Hm. Beszélgetős-mutogatós? Úgy értem a táncoslábúak eltáncolhatnák a hegyeket, vagy valami ilyesmi.

(bocsánat a hihetetlen kreativitásfaktorért... Kicsit elfáradtam ma.)


Művész activity? :D
A verbális digitális kreativitás nem az erősségem...


Te majd mosolyogsz és táncikálsz :D


Nem a kreativitásommal van a baj szerintem, csak az ilyen formában történő ötletelés nem megy. Nem érzem az áradó pozitív energiáitokat! :wink:
Amúgy szín meg lehetne békazöld-fekete (aranykeretes) mintával hm?
Szép indázott szőlőőő mint miruvor :P Jahopsz én erre nem emlékszem! :twisted:

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364297 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: Azaz hogyan csináljunk a homályból valamit

Narbeleth írta:

Lyona írta: Hm. Beszélgetős-mutogatós? Úgy értem a táncoslábúak eltáncolhatnák a hegyeket, vagy valami ilyesmi.

(bocsánat a hihetetlen kreativitásfaktorért... Kicsit elfáradtam ma.)


Művész activity? :D
A verbális digitális kreativitás nem az erősségem...


Te majd mosolyogsz és táncikálsz :D

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364295 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Azaz hogyan csináljunk a homályból valamit

Lyona írta: Hm. Beszélgetős-mutogatós? Úgy értem a táncoslábúak eltáncolhatnák a hegyeket, vagy valami ilyesmi.

(bocsánat a hihetetlen kreativitásfaktorért... Kicsit elfáradtam ma.)


Művész activity? :D
A verbális digitális kreativitás nem az erősségem...

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.224 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére