Tábortűz (Beszélgetések)

Több
15 éve 9 hónapja #366508 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)

Kincső (Thilanna) írta: Még egy megjegyzés: akinek netán marad hely a táskájában, az hozhat Tolkien-könyveket, mert bár fent lesznek a kp-i gépen elektronikusan elvileg, performanszoláshoz jól jöhet a forrás. :idea:

Na de mi nem emlékszünk semmire, így nem tudhatjuk, mit érdemes vinni (pl Gy.U. vs Szilmarilok vs HoME)... Még egy körülbelüli kort sem tudunk. :roll:
Megpróbálom besuvasztani a szokásos képeskönyveimet (a filmes első részes The Art of..., mert abban van a legtöbb tündés dizájn, meg a Tolkien rajzait tartalmazót is), azok jól szoktak jönni ihletadónak meg ráhangolódásnak, meg talán még egy Szilmarilok is befér majd.

Én is kiírom azért a méreteket, és megpróbálok elkéredzkedni előbb a munkából, hogy esetleg végig tudjak járni pár boltot még zárás előtt. De a nagyobb itteni kínaikban már voltam, és nem volt méretenként/színenként 1-2 darabnál több készletük. Hiába, kisváros. :(

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #366503 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)

Metaflora írta: Asszem már láttam kívülről a Lehel csarnokot, ha véletlenül arra járok, megnézem azt az emeletet. Öööö.... három fiú van?


igen, Rodarth, efkú és Maglor (és összesen 11). jó hogy mondod, azért a méreteket kiírom én is magamnak...

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #366500 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
Azon gondolkodom, mi foglal több helyet és jelent nagyobb súlyt, ha hozok egy laptopot, amin szintén rajta van elektronikusan egy-két könyv, vagy ha bepakolom őket könyv formában a táskámba :D De szerintem lusta leszek és gyenge, és az egyik se variáció mellett döntök.
Szerintem valami összetűzésre alkalmas dolgot hozzon magának mindenki, hogy legyen rajtunk valami egyedi is... de ha kell, megpróbálhatok még biztosítótűt is venni, egyszerűbb, mint pólót :P
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #366499 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
Asszem már láttam kívülről a Lehel csarnokot, ha véletlenül arra járok, megnézem azt az emeletet. Öööö.... három fiú van?
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #366496 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
Meta: nagyon megköszönjük, ha veszel medált :) szerintem is a holdas (1).

Sil írta:

fqqdk írta: Lehelcsarnok nekem viszonylag közel van, holnap megpróbálok beszaladni és megnézni, de nem ígérem meg tutira.

Ez végül összejött, vagy nem?


Efkú felhívott délután h. elindult melóhelyről hazafelé, tervezve h. útba ejti a fent említett helyet, de elaludt a trolin úh. úgy ítélte meg h. nincs vásárlóképes állapotban. Ez hallatszott a hangján is, úh. hazazavartam h. pihenje ki magát. Lévén csak a csapatunkban, a rendjében és a keretjátékban van elengedhetetlen szükség rá, úh. megbocsátható ha nm még ezt is ő intézi... :roll: ;)

Szóval máj dír csapat, Bennetek a bizalom, hogy lesz-e póló. :!:
(Azóta is agyalok, h. hogy suvasszam bele az időmbe valami pólólelőhely meglátogatását, mert ha legalább még tudnék egy konkrét helyet pesterzsébet és a keleti pu. közt... de bevallom sosenem jártam még kínaipiacon, annó a tescoban vagy az auchanban mindig volt póló. És holnap fél10-kor nekem csomagostul a Keletiben kell lennem...)

Btw: Auchant meg tud nézni valaki? :idea:

Másik: mivel kötjük/tűzzűk össze a köpenyt? Lehet h. akad valami a raktárkészletből, amivel meg tudjuk oldani, de ha lenne egy tucat biztosítótű (tehetünk rá vmi díszítést) az biztosabb lenne. :!:

Bármi óhajsóhaj van, telefonon elérhető vagyok :) az továbbra is él h. aki pólót talál, fizetés előtt dobjon rám egy sms-t h. vett-e már más, bár egyelőre nem fenyeget a duplázás veszélye. Igyekszem magamnál tartani a telómat majd...

Még egy megjegyzés: akinek netán marad hely a táskájában, az hozhat Tolkien-könyveket, mert bár fent lesznek a kp-i gépen elektronikusan elvileg, performanszoláshoz jól jöhet a forrás. :idea:

Éééés holnapután végre élőben találkozunk! 8)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #366488 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)

Sil írta:

fqqdk írta: Lehelcsarnok nekem viszonylag közel van, holnap megpróbálok beszaladni és megnézni, de nem ígérem meg tutira.

Ez végül összejött, vagy nem?

Sajnos nem.. már írtam volna, ha igen. :(

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #366487 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)

fqqdk írta: Lehelcsarnok nekem viszonylag közel van, holnap megpróbálok beszaladni és megnézni, de nem ígérem meg tutira.

Ez végül összejött, vagy nem?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #366414 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)

Metaflora írta: Akkor most a holdas (1) vagy a kék (2)? Az egy inch a holdasra vonatkozott, a kék átmérője kb. két centi, és elég picur rajta lyuk, sztem gyöngyfűzéshez tervezték, nincs az a szíj, ami átmegy rajta... mondjuk a holdasé se sokkal nagyobb, szal sztem vmi damilt vagy fonalat kell belefűzni, és csak azzal erősíteni közvetve a szíjra. De ha eldöntitek, akkor holnap megpróbálok bevásárolni belőle. 11 db kell, ugye?

Szvsz inkább a holdas, a kék rögzítése elég macerás lenne. A pici lyuk miatt gondoltam a zsinórokra, az így ránézésre átférne rajta, de majd meglátjuk. (Kb 1 mm széles lehet, vékony, fonott zsinór. Selymes fénye van. Kb 5 méter hosszú /csomag, és van világoskékem, szürkéből meg 2 is.)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #366405 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)

Sil írta: Azt írta Meta, hogy kb 2,5 centi. Szerintem is jó lesz az. (De legközelebb, ha meglátok valami ígéretes dolgot kreatívboltban, akkor meg is veszem, még ha konkrétan akkor nincs is elképzelésem, hogy mire lehetne használni. Valahogy amikor kellene, akkor direkt nem lehet kapni.)


(Én mindig pont az ellenkezőjére próbálom rászoktatni magam: hogy csak azt vegyem meg, amit tényleg fel fogok használni, és már kész tervem van, mert különben csak gyűlik, és nem kezdek vele soha semmit... mert egy csomó mindent megveszek kreatívban azzal, hogy majd jó lesz valamire)

Akkor most a holdas (1) vagy a kék (2)? Az egy inch a holdasra vonatkozott, a kék átmérője kb. két centi, és elég picur rajta lyuk, sztem gyöngyfűzéshez tervezték, nincs az a szíj, ami átmegy rajta... mondjuk a holdasé se sokkal nagyobb, szal sztem vmi damilt vagy fonalat kell belefűzni, és csak azzal erősíteni közvetve a szíjra. De ha eldöntitek, akkor holnap megpróbálok bevásárolni belőle. 11 db kell, ugye?
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #366387 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)

Ille / Lórien írta: Sztem kell medál mindenképpen. Csak döntsük el, hogy melyik legyen.Talán a hold alakú a kegpraktikusabb, bár nem tudom mekkora.

Azt írta Meta, hogy kb 2,5 centi. Szerintem is jó lesz az. (De legközelebb, ha meglátok valami ígéretes dolgot kreatívboltban, akkor meg is veszem, még ha konkrétan akkor nincs is elképzelésem, hogy mire lehetne használni. Valahogy amikor kellene, akkor direkt nem lehet kapni.)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #366385 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)

Kincső (Thilanna) írta: De kéne hozzá szíj is, amire tesszük. :idea:

Van vékony zsinórom, szürke és világoskék is. Elvileg olyan 5 méter van egy csomagban.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #366382 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)

Kincső (Thilanna) írta:

Metaflora írta: Kell még venni valamit (pólón kívül)?
(Pl. gyöngyökkel kapcs.)


Hát a medált nem döntöttük el. Bocsánat, de én már nemtom észben tartani ezeket így csomagolás közben :oops:
Szóval szerintem akár az általad linkelt holdalakú, akár a kerek kék, akár a Sil által eredetileg linkelt mintákból vmi semleges/hozzánk illő színű jó lenne, és 60 Ft glom senkinek nem megerőltető :) Szóval ha valakinek van ideje beszerezni, megköszönjük sztem, és nem vitázunk a választásával :) De kéne hozzá szíj is, amire tesszük. :idea:


Sztem kell medál mindenképpen. Csak döntsük el, hogy melyik legyen.Talán a hold alakú a kegpraktikusabb, bár nem tudom mekkora.

"Elen síla lúmenn' omentielvo."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #366372 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)

Metaflora írta: (off: a telefonszámot megtaláltam "TLV szerv" néven mentve :D )


:D

Az a típusú olcsó kínai póló, amiről beszélünk és amit minden táborban szoktunk használni közcélra, az évek óta és mindenhol 3-400 Ft. Najó, esetleg 450 :P Márkásabbat meg 800 alatt nem lehet kapni sztem (és akkor még keveset mondtam), és az már nagyon sok. :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #366362 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
Nagyon valószínűtlen, hogy eljutok vmi pólóvásárlós helyre (úgyhogy menjen más :P ), ha mégis: árban mik a határok? 3-400 Ft-ot láttam vmelyik hozzászólásban, én a nagy kínai piacon is cak "öccá" tudtam pólót venni egy fél éve... (off: a telefonszámot megtaláltam "TLV szerv" néven mentve :D )
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #366353 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)

Metaflora írta: Kell még venni valamit (pólón kívül)?
(Pl. gyöngyökkel kapcs.)


Hát a medált nem döntöttük el. Bocsánat, de én már nemtom észben tartani ezeket így csomagolás közben :oops:
Szóval szerintem akár az általad linkelt holdalakú, akár a kerek kék, akár a Sil által eredetileg linkelt mintákból vmi semleges/hozzánk illő színű jó lenne, és 60 Ft glom senkinek nem megerőltető :) Szóval ha valakinek van ideje beszerezni, megköszönjük sztem, és nem vitázunk a választásával :) De kéne hozzá szíj is, amire tesszük. :idea:

Nam: ha nem vesz senki világoskék pólót, akkor vsz fehéret sem vesz, ergó nem lesz póló :roll: :( Aktivizáljátok magatokat, Nektek még van egy teljes napotok!

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #366351 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
Kell még venni valamit (pólón kívül)?
(Pl. gyöngyökkel kapcs.)
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #366334 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
ha nem jönne össze a világoskék póló: én fehér pólót alapból viszek, tehát én nem kérek.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #366277 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
A köpeny árába természetesen én is beszállok. :)

"Elen síla lúmenn' omentielvo."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #366269 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)

Metaflora írta: (Nem is gondoltam, hogy fejből kell tudnod a pólóméretemet, nekem eszembe se jutna ilyesmit megsaccolni valakiről, csak vicces volt.)


Hát sanyarú a csapvez sorsa :P :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #366264 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
Egyenlő részt vagy valamivel többet, mondjuk egy ezrest szívesen befizetek köpenyanyagra, többet azért nem szánnék rá.
Batikolás alatt nem tudom, mit értetek, szóval hát batikfestékkel lehet egy anyagot teljes egészében egyszínűre is festeni, meg ha valami víz és festéktaszító dologgal, asszem viasszal szokták, előre kezeljük a minta helyét, akkor az fehér marad, de sztem ez eléggé végső megoldás, mert egy nem házilag festett cucc sok szempontból praktikusabb. Ráadásul nekem még sosem sikerült halvány színt előállítanom ilyen módon (nem mintha akartam volna).
Bár pesti vagyok, nem szívesen vállalnám a pólóvásárlást, mert fogalmam sincs, hol lehet, amikor nekem kellett egy darab fekete színű kínai póló, azért is sokat jártam, végül a nagy kínai piacon találtam, ami kicsit messze van. Ha valaki pontosan meg tud határozni egy helyet, ahol találhatok megfelelő pólókat, oda elmegyek, de magamtól nem igazán ismerem a kínálatot.
(Nem is gondoltam, hogy fejből kell tudnod a pólóméretemet, nekem eszembe se jutna ilyesmit megsaccolni valakiről, csak vicces volt.)
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #366245 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
Jóóóhíííír: Dorw vett nekünk köpenyanyagot, 25 m, és 9710 Ft volt, ebből 2964-et íratott számlára és így táborköltségre (a maradék 6746 Ft-ot kell nekünk leperkálni). A színe ha jól értettem akkor a raktári anyagok közül, amikről közben feltöltöttem a képet: klikk , szóval ezek közül olyasmi, mint a világosabb, ezüstszürke :) De lehet h. pont a másik amit nem fotóztam le, mert eredetileg csak azért tettem oda a két szürkét, h. lássátok h. a másik világoskékebb, mondjuk a fotón mégjobban kék mint a valóságban :P :D

Festés: simán be is festhetjük, csak azért jutott eszembe a batikolás, mert ha már vesztünk egy napot az anyag festésével... de a legjobb persze az lenne, ha kapnánk ;)
Viszont, mivel mindenki pólók után fog kajtatni (írjátok fel a lenti méretlistát, és ne felejtsétek h. a fiúknak szürkéskék kéne), azt szeretném kérni, hogy aki vesz pólót a csapatnak, az küldjön nekem sms-t (06/30 520 6447), de lehetőleg még fizetés előtt, hogy nehogy két ember is vegyen! Már t.i. ha mindenki ezt megteszi, akkor a második sms-ezőnek mondhatom h. nem kell vegyen, mert más már megtette :idea: míg ha megvárjuk míg hazaér és beírja a fórumra, akkor sem garantált h. a másik látja...

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #366189 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)

Sil írta:

Kincső (Thilanna) írta: Póló: ha nagyon nem találunk, akkor vehetünk fehéret, és táborban bebatikolhatjuk kékre*! :idea: ;) (bár más csapat is fog batikolni, ezt most tudtam meg) De kaptunk egy tippet, hogy a Lehel-csarnok emeletén lévő sok ruhaboltban nézzük meg. :!: Valakinek közel van az?

*ezesetben batikfestéket sztem vegyünk magunknak, mert késő közösből kérni

Batikolt alapon nem mutatna olyan jól a minta, szvsz... (Egyszínű alapon mintás jobb, mint a mintás alapon mintás.)
Pesten van valami olyan plázaszerűség is, ami tiszta kínai/ázsiai, nem? Meg nagy kínai piacok...

Batikolásra szerintem is gáz mintát tenni.
Lehelcsarnok nekem viszonylag közel van, holnap megpróbálok beszaladni és megnézni, de nem ígérem meg tutira.
Köpenybe be tudok szállni, kéthárom rugóval.

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #366172 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)

Kincső (Thilanna) írta: Póló: ha nagyon nem találunk, akkor vehetünk fehéret, és táborban bebatikolhatjuk kékre*! :idea: ;) (bár más csapat is fog batikolni, ezt most tudtam meg) De kaptunk egy tippet, hogy a Lehel-csarnok emeletén lévő sok ruhaboltban nézzük meg. :!: Valakinek közel van az?

*ezesetben batikfestéket sztem vegyünk magunknak, mert késő közösből kérni

Batikolt alapon nem mutatna olyan jól a minta, szvsz... (Egyszínű alapon mintás jobb, mint a mintás alapon mintás.)
Pesten van valami olyan plázaszerűség is, ami tiszta kínai/ázsiai, nem? Meg nagy kínai piacok...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #366166 Írta: Maglor
Maglor válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
majd mondjátok, h mennyit kell perkálni


"Én nem születtem varázslónak,
Csodát tenni nem tudok!"
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #366119 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
Oké, akkor kérek 20-25 m-t (ez 1,6-2 m per fő + 2 m a zászlóra), és a különbözetet kifizetjük.

Póló: ha nagyon nem találunk, akkor vehetünk fehéret, és táborban bebatikolhatjuk kékre*! :idea: ;) (bár más csapat is fog batikolni, ezt most tudtam meg) De kaptunk egy tippet, hogy a Lehel-csarnok emeletén lévő sok ruhaboltban nézzük meg. :!: Valakinek közel van az?

*ezesetben batikfestéket sztem vegyünk magunknak, mert késő közösből kérni

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #366093 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)

Kincső (Thilanna) írta: A raktárban lévő anyagot megnéztem, az inkább a világoskékhez van közel mint a szürkéhez. Olyan halvány lepedőszínű, ill. a jellege is olyan sztem. Szép színű szürkéből/ezüstből meg csak 1-2 m van. De Dorw azt mondta, vesz nekünk, csak akkor kérdés, hogy bevállaljuk-e valahányan, h. kifizetjük a 2-3000 Ft-ot felüli részt (ld. lentebb hogy 6-8-10 e Ft-os összeg várható). Szerintem kellően pozőr lenne 11-en köpenyben rohangászni, úh. hajlandó vagyok anyagi áldozatokat hozni ezért, de senki ne érezze rosszul magát attól, ha esetleg nincs erre kerete! Ha vagyunk, akik bevállaljuk, jó, mert szívesen tesszük, ha nem, nem. :idea:

A szép anyagok nem maradnak meg a raktárnak, elhasználják őket. Van még keretem, akár az egészet bevállalom, ha kell.
Lemértem egyébként a tavalyi köpenyemet, olyan 1,25 magas (ennél nem volt sokkal szélesebb az anyag) és kb 2 méter széles. Elég fura, fekvő trapéz-szerű, de lekerekített szabása van, ha jól emlékszem, nem volt senkinek ötlete, hogy milyen legyen, és ezt ott találtuk ki (az anyag mennyiségéhez igazítva, hogy a kendők is kijöjjenek belőle). A fiúknak (kivéve Szürkét) meg nekem lett ilyen 2 méter széles, a többieké ennél keskenyebb volt (talán 1,5 m?). Ez így nagyjából használható, de magasságra lehetne több (igazán nem vagyok magas, és kb térdig ér).

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #366089 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)

Sil írta:

Kincső (Thilanna) írta: Háttööö... az anyag szélességével sztem kevéssé tudunk variálni, mivel a legelső peremfeltétel az olcsóság.

Szóval 1,5 m szélesség esetén 3 m kéne fejenként?! 8O Az 300 Ft-os anyag esetén is 3*11*300=9900 vagyis majdnem egy tízes :?
Nem lehet valami takarékosabb szabás szerint? Sima téglalap/trapéz alakú anyag elöl összekötve/megtűzve? (Zugisoknak nem olyan volt annó?)

Szvsz a Zugisoknak nem volt köpenyük, legalábbis csapatszinten tuti nem. Ille mint zugistárs? A gondoriaknak volt akkor, nem?


Volt a zugisoknak köpenye, ezek szerint csak azoknak akik akartak. Kisebbfajta kutatás eredményeképpen meg is találtam az enyémet, és le is mértem. Sima téglalap alakú anyag, kb. 1,60×1,30 m. Ez hosszában viselve épp hogy körbeér normálisan, széltében bőven körbeér, de nem olyan hosszú.

Jártam a Fogarasi úti TESCO-ban is, de se világoskék, se szürke póló nem volt, még még a férficuccok között se.

"Elen síla lúmenn' omentielvo."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #366046 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
Helyzetjelentés: a csepeli és a soroksári úti tescoban nem volt 3-400 Ft-os kínaipóló, csak fehér színben. :roll: A csepeli kínaiboltban volt ilyen árban, de se világoskék se szép szürke és egy-egy színből eleve kevés.
Másvalaki? Nagyon örülnék, ha valaki bevállalná a pólóbeszerzést, mert Nektek még 2 napotok van, mi efkúval meg a többi táb-/csap-/rendvezzel meg már péntek délelőtt lemegyünk!

A raktárban lévő anyagot megnéztem, az inkább a világoskékhez van közel mint a szürkéhez. Olyan halvány lepedőszínű, ill. a jellege is olyan sztem. Szép színű szürkéből/ezüstből meg csak 1-2 m van. De Dorw azt mondta, vesz nekünk, csak akkor kérdés, hogy bevállaljuk-e valahányan, h. kifizetjük a 2-3000 Ft-ot felüli részt (ld. lentebb hogy 6-8-10 e Ft-os összeg várható). Szerintem kellően pozőr lenne 11-en köpenyben rohangászni, úh. hajlandó vagyok anyagi áldozatokat hozni ezért, de senki ne érezze rosszul magát attól, ha esetleg nincs erre kerete! Ha vagyunk, akik bevállaljuk, jó, mert szívesen tesszük, ha nem, nem. :idea:

Pólóméretek: szerkesztettem alább a reakcióitok szerint :) Meta, sorry az "elszállt ötletért", nem találkoztunk még annyit h. az én pocsék arc- és testalkat-memóriámmal + az iwiwes képek alapján pontosabban saccoljak :D (továbbá sosem állítottam h. tudok becsülni :) )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #365999 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
Méret: a legtöbb kényelmesen bő pólóm M-es, de ezeknél valamivel nagyobb a kínai piacon vett S-es pólóm... az L viszont rám vonatkozóan nagyon elszállt ötlet :D
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #365965 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
Tavaly a Fehérszirtben úgy oldottuk meg, hog körbe lett kérdezve, kinek kell köpeny, kinek kell kendő. sokakanak csak kendő kellett, így kijött az anyagból. (Fiúk értelemszerűen nem kendőznek, gondolom, tehát náluk automatikus lenne a köpeny)

Pólóméret: L/XL - jobb szeretm, ha egy kicsit bő, ha egy kicsit lóg (mint tehenen a gatya, de én így szeretem :P )

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.483 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére