Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!

Több
15 éve 9 hónapja #363798 Írta: Elder
Elder válaszolt a következő témában: Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!
Sose felejtik el ha jót teszel értök. 8)
( olyan a memóriájuk mint egy elefánté)
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363785 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!
a sötétkék meg a fekete alig látszik ha egymás mellett van, én csak ezért javasoltam egy világosabbat. azért nem babakékre gondoltam :lol:
amúgy én úgy értettem, hogy szedjünk össze minél több pozitívumot amiért mi szeretünk törpök lenni. az is jó, ha tudjuk a negatívumokat egyébként, szóval köszi, de a cél, hogy sok pozitívumot találjunk. pl olyan jellembeli vonásokat, amitől a törpök szeretnivalóak.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363776 Írta: Elder
Elder válaszolt a következő témában: Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!
Szinek rendben!!!
Pozitívum: jó fegyverforgató, szereti a húst és sört,rövidtávon veszélyes :gimliaxe:
Negatívum: ahogy Remzy is mondta szakállas nők, nem egy hosszútávfutó
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363749 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!
negativum : szakálasak a nők, nehéz lóraülni, ha ajtót nyitsz a postásnak nemvesz észre
pozitivum : szeretjük a sört, ha csunyák vagyunk nembaj mert a szakáll takarja, és ha csönget a postás és nemvesz észre piszoknagyot odatudunk vágni egy fejszével
kék ? okay, de világoskéket felejtsük :D fekeze azért lenne praktikus számomra mert sok másféle szinü ruhám nincs XD tudom unalmas vok de avvan :P

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363738 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!
fekete-kék kombóhoz pl mit szóltok? (két kedvenc színem :P ) ha világosabb kék akkor jól elkülönülnek a színek.

amúgy többen írtátok, hogy nem vagytok törp alkatok. amúgy mint említettem én se.. de mégis mi tesz egy törpöt törppé? itt nekünk semmi emlékünk sincs jelenleg, tehát össze kéne szedni, hogy mitől törp a törp. törpöljük ki.. akarom mondani brainstormingoljunk már egy kicsit :D és szvsz meg kéne találni a törpségben a pozitívumokat, hogy büszke és vidám törpök lehessünk.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363643 Írta: Elder
Elder válaszolt a következő témában: Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!
Hy all!!!
Jómagam az Erdő(kerülők)járók rendjébe tartozok!
Nem szeretek sokat beszélni úgy hogy rövid leszek:
HÚS mindenek felett,
nem sok mindenkit ismerek de ezzel nem lesz sok gondom szerintem,
nem vok egy törp alkat .
Szerintem jó lesz idén is a Tábor.
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363640 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!
A sütés-főzésbe nem nagyon szólok bele, mert sokféle ételt megeszem, a rablóhús ellen abszolút nincs kifogásom :)
A mutatkozzunk-be és ismerjük-meg-egymást játékoktól kiráz a hideg, mert én alapvetően nem vagyok egy új helyzetekbe könnyen belerázódó ember (avagy törp), de azért igyekszem mindig. A pingpong jó ötlet, egyéb kreatívkodásban benne vagyok nagyon szívesen :)
Csapatszínnek jó lenen a fekete valamivel, de az olyan komor meg nagy felületen melegít is ha van csapatkendőnk-pólónk-bármink, de végülis ez egy megfelelő mintán is múlik, bármilyen lehet csak rózsaszín és sárga ne :D
A harcosoknál vagyok, fejsze helyett íjjal támadok le bárkit, aki hozzányúl a kajámhoz, de tavaly a kreatívkodókhoz is sokszor beálltam a rendi foglalkozásokon kívül, szívesen festek címerpajzsot, etc.

Profilfrissítés nálam havonta megtörténik, bár sokszor nincs mit frissíteni. Kereken 19 és fél éves vagyok, Szegeden tanulok biológiát (elsőéves vagyok), és rövid a hajam, szóval nem hiszem, hogy bele lehet fonni bármit is, de szívesen állok elébe bármilyen őrültségnek :)

"Well, I'm back."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363639 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!
Remzy: bocs, szakállfonat :P akinek nincs szakálla annak lehet a hajába tenni valamit. de ez csak ötlet.

én is a pálcikára rakós sütögetős cuccra szavazok, én sütök rajta zöldségeket, meg alufóliába csavarok krumplit, Ti meg rablóhúst :D amúgy annyira én se vagyok oda a gulyásért, csak gondoltam ha mindenki netán azt akarná akkor kibírom. de akkor nem, hálistennek :) /amúgy én pont kivételesen a marhahusit szeretem de csak ha anyum csinálja, pl vörös boros szószban nagyon finom/

nekem is furcsa ez a törp-lét, alapból én is másfelé húzok, de hozzuk ki belőle a legjobbat. sztem fogjuk fel poénosan.

egyébként sztem itt sok ember van aki imád beszélni /pl én is, Esgal, Eglar, Artemisz, Remzy/, meg több szerepjátékos indíttatású törp is van a bandában, szóval jó lesz ez :bounce:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363626 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!
orsi nemtom mien naptejes akciorol beszélsz, velem ien nem történt :D :D rablohus alapra ugy készül ugye hogy felhuzod a cumot a pálcikára sütögeted stb, ennek a háztartásbeli verzioja hogy becsavarod egy alufoliába ezt az egészet és ugy sütő igy átsül a levében, tavaj mi rablohust csináltunk csak kihagytuk a rudat, meg ien abnormális adagokat csináltak és kcisit más lett mint ahogy elterveztem xD szal lehet rablohust csinálni csak zöcséggel, vagy behajihálni pár krumplit is a tüzbe héjjába megsütögetni, stb, a tüz eléggé multifunkcionális :D D (cica, a gujásba énse szeretem a hust mivel az általába marha aztmeg nemszeressük ^^) és hajfonásrol se volt szo sztem :D :D:D
amugy én se gondoltam volna soha h egyszer törp leszeek, mivel nemvok odaértük, bár énis kezdek hasonlitani egyre mostanában :D :D
ja és a törpingpongot énis támogatom :3

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363622 Írta: Eglarcarien
Eglarcarien válaszolt a következő témában: Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!
Igazából baromira nem törpös válaszokat adtam, és tőlem a hobbit után a törp a második legtávolabb álló karakter, bár testmagasságom ezt nem mutatja. Ugyanakkor megtiszteltetésnek veszem, hogy ilyen illusztris társaságba kerülök, ilyen erőskezű és intrikus vezérrel, szóval ez bőven kárpótol. :)

A rablóhús egyik kedvenc ételem, támogatom Remzy ötletét. :) Orsienak meg majd feltaláljuk a rablótojást (az egyik kolistársam-féle tojáspörkölt analógiájára), vagy a rablósajtot, nem tudom. :) vagy sütünk neki parázsban krumplit (már ha szereted :) )

Profilt juszt se írom át, inkább itt untatom a csapat 90%-át, akik ismernek, mint a rossz pénzt.

Az életkorom az, amit sosem fogok leírni, mert már túl nagy szám, de a következő mondatból minimális matematikai művelettel kiszámítható. Álruhában harmadéves bölcsész vagyok angol-alkalmazott nyelvészet szakpáron, civilben idén márciustól aljas-alávaló élőszerepjáték-imádó lettem... Néha túl sokat beszélek, de nem baj, vagy megvertek, vagy megszokjátok. Életem nagy szerelme mérsékelt fizikai alkalmasságom ellenére a harcászat és a mozgás minden formában, pedig a többség szerint az én kezembe inkább a toll való. (szerintem meg toll a fülükbe, hehe, mindenkinek joga van ahhoz, hogy bolondériái legyenek!) Röviden ennyi...

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363612 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!
vegetáriánus törp volnék, illetve igazából annyi, hogy nem igazán kultiválom a husit. szóval majd én ettől eltekintek a Táborban jól. de nem gond ha valamit zsírban sütünk-főzünk (pl szalonnazsírt azt szeretem) csak magát a húst enni, azt nem, igazából mert nem szeretem az ízét illetve rosszul vagyok ha valami rágós izére kell harapnom :P tavaly én láttam olyat, Dodieéknál, hogy a tűz felett alufóliába csavart cuccokat sütögettek, no én ilyesmit nagyon szívesen ennék, mert el tudom készíteni magamnak a zöldségeimet (ilyesmire gondoltam, mint gomba, krumpli, hagyma, paprika, stb.) de mivel tiszteletben tartom a húsosokat, ezért szavazok méginkább erre a módszerre, mert ők így sütögethetnek husit. vagy ha főzni akartok akkor nekem legyen ilyen opció. (illetve lehet gulyás is, csak én abból majd kiválogatom a húst :D de az előbbi módszert jobban favorizálom)

én krónikás rendvezető volnék amúgy, tehát minden friss pletykát és hírt nekem szállítsatok mert hasznunkra lehet az emlék-kutatásban.

hajfonatokat támogatom én is, a rövidebb hajúaknál is sztem meg lehet oldani az ilyesmit mondjuk vmi színes fonál segítségével.

tényleg, csapatszín mi legyen? sztem a nőiesebb színeket kilőhetjük, de kék, zöld, fekete, ilyesmi jó lehet.

törprúnás csapatjelvény tényleg jó lenne, majd szövegötleteket is kéne alkotni ehhez.
amúgy nem akartam én Remzyt megkínozni csak eszembe jutott, hogy tavaly táborban bekente magát naptejjel egy szmájlit formázva és körülötte jól leégett, szóval én csak ennek egy alternatív verzióját javasoltam :mrgreen:

meg lehetne törpös csapatindulónk is.. hej hó, hej hó.. na jó abbafejeztem :lol:

ja és múltkor Esgallal támadt egy ötletünk, hogy mi lenne még jó csapatindentitásnak a törpöknek, amit szvsz mindenki tudna hozni otthonról. de ezt megvárom míg Esgal beírja. ugye emlékszel? ;)

egyébként pedig mivel a banda jelentősebb része eléggé mozgékony, így ezt ki kéne használni, és a méltán kevésbé népszerű "mutatkozzunk be" játékok helyett inkább röpi, ping-pong meg hasonló jellegű sportos csapatépítésekre szavazok, ha benne vagytok. meg vízipisztolycsata a jó melegben. hmm?

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363568 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!
Remzy: oké, vodkázni legálisan úgyse nagyon lehet arrafelé, pláne, hogy tán nem is üt ki mindenkit, lehet, érdemesebb az ilyesminek is kalapáccsal nekimenni :D na ja, művvölgy, bár a törpön kívül rémlik nekem valami tündés hajfonat is onnan, de azt majd kineveljük :twisted: vagy megideologizáljuk ;)

Egyébiránt, ha csapvezi teendőim megengedik (én, a fontosember, hjaj), én is a harcosoknál leszek megtalálható a rendi órákban :)

És a rablóhús tényleg jó :)

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363566 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!
hát törpét egész jol játszok ugye esgal ? (müvvölgy:D:D)
sütés : husoszaurusz vok, és egy jo kis rablohust sztem sohase lehet elrontani ;)
rend : harcos, ha jol emléxem Eglar is
a vodkát meg hanyagoljuk kérlek :D :D ha atomtolkien fan lennék égetéssel se lenen bajom de igy maradjunk valami henna vagy filc szerüségnél :D a szakállat meg ki nem hagynám, akkor táborig véletlenül se borotbálkozok, néha megis locsolom hátha. amugy meg aki nemismer, kérdez-felelek. tsokolom

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363562 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!
No, pálinkás jó estét mindenkinek ;) Itt a magastörpe csapvez ;)

No, a rend kedvéért először is összeszedném, ki mindenkit várunk ide (bár a csoportoknál elvileg látható, de így egyszerűbb)

Orsie, a az emlékek krónikása, rendvez, és személyes segédem e törptörzs terelgetésében,

valamint
Remzy,
Snuffles,
Artemisz,
icke,
Lamy,
Tirion,
Ági,
Eglar,
Elder,
Sirgon.

(sorrend nem fontossági, hanem ad hoc, természetesen ;) )

E fenti névsorból úgy fest, nagyjából ismerjük is egymást. Valószínűleg a legtöbben már a (legalább virtuális) szakállukat tépkednék egy kötelező "mindenki mutatkozzon be" című körtől, így ilyenhez én nem ragaszkodom. Azonban, ellenben és de, egy profilfrissítésnek mindenféleképp örülnék mindenki részéről, így meglesznek az alapok azoknak is, akik annyira mégsem ismernék a többieket, mint ahogy én azt előre feltételezem.

Mint tudjátok, a jelen tábor koncepciója jelentősen eltér az eddigiektől, leginkább abban, hogy most még annyit se tudunk arról, kik vagyunk valójában, mint amekkora mithrillszilánkot egy tompa fakalapáccsal lehet leválasztani a tárna faláról (hogy költőien fogalmazzak). Annyi bizonyos azonban, hogy törpök volnánk, mert van egy ilyen érzésünk, és valahogy az is biztos, hogy mintha alacsonyabbak lennénk, mint a többi Homályban bolyongó árny. De kemények vagyunk és elszántak, így hamarosan talán sikerül határozottabb képet is kialakítani önmagunkról (kéne má' égy tó az útba, de legalább egy ezüsttelér; avagy van-e tükröződő felület a Homályban?).

Mindez azonban természetesen nem szabhat határt egy olyan remek nép kreativitásának, mint mi vagyunk ;) sőt, ez az igazi jóság, ugyanis nem emlékszünk semmi olyan eseményre vagy törpénésre (bocs, tudom, hogy nagyon olcsó; többször nem fordul elő, de nem tudtam kihagyni, különben is, mi illene a törpökhöz jobban, mint pár szakállas poén?), ami meghatározná előre, milyenek is lehetünk. Következésképp, a csapatunk-népünk olyan lesz, amilyennek mi akarjuk. Szóval, bréjnsztorming over; találjuk ki magunkat, és ilyesmi. Még csak nem is kell ragaszkodni a törp=szakállas bányász jellegű képletekhez, bármennyire is ilyen alapú a fenti írás. Tehát, hajrá, véreim, süssünk ki valamit!

Ha már sütés: ha igaz, megint lesz valamiféle csapatjellegű sütésfőzés a táborban, csak úgy, mint tavaly. Nem árthat, ha előre letisztázzuk, mit is akarunk csinálni, a hatékonyság érdekében ;) más szóval, kinek mi a kedvenc nyílt tűzi kajája? És vega, vagy húsos népek vagytok-e?

Aztán, azt is jó lenne lassan összeszedni, ki miféle rendben lesz végül, illetőleg ezen felül mit szeret/ne csinálni. Lesz csapatidőnk, nem is kevés; hát töltsük olyasmivel, amivel jól érzitek magatokat.

No, ezen azért már lehet agyalni, meg irogatni is rá ;)

És hogy az eddigiekre reagáljak:
Artemisz, Orsie, Snuffles, Remzy: örülök, hogy ilyen gyorsak voltatok :) ütősnek ütősek leszünk, mint a legjobb orosz vodka, törprúnák hordása támogatva (tényleg, lehet ám agyalni, mi legyen a csapatjelvényünk! ezt felírom ötletnek, bár az égetés kicsit durva :P ), Remzy, neked meg szerzek kék póthajat, és belefonjuk a szakálladba :twisted:

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363551 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!
te akárhova irogathatsz rám runákat ;) ) am még nem akkora h fonni lehessen =(

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363549 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!
Remzy, majd befonjuk :)
sőt, idén nem szmájlit, hanem törprúnákat kell magadraégetned :twisted:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363522 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!
ugy 2 éve lusta vok borotválkozni, néha leborotválom ha sokan szolnak rám, de ide most akkor tökéletes lesz :P

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363519 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!

Remzy írta: a szőröm már megvan hozzá :3


Szakállt növesztettél? :o

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363496 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!
a szőröm már megvan hozzá :3

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363479 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!
Tyű, nem gondoltam volna, hogy törp leszek :) Nagyon örülök nektek, üdv!

"Well, I'm back."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363461 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!
jé, topic :)

csapvezhelyettes, vagyis rendvez jelentkezik.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363451 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!
CSUHAJ! :hello:

Ütős (khm, balta, csákány, nagykalapács) csapat leszünk, annyi már bizonyos a tagok alapján! :D Jó, hogy itt lehetek!

Nagyasszonyunk, jelentkezz mielőbb! (asszem, nem túl illendő a csapvez előtt idepofátlankodni, de mit tegyek, lelkes vagyok.

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363446 Írta: Ulmo
Üdv törpök! Elnézést a topic címéért, de az eredeti valahogy elfelejtődött, jobb meg nem jutott eszembe... :oops: Bővebbet majd a csapveztől.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.179 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére