Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!

Több
15 éve 9 hónapja #364691 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!
hát sorry, heraldika ide-oda, nekem az ezüst az nem fehér, én kifejezetten szeretnék ezüstöt konkrétan, ha már a törpök ékszerimádók (még ha nem is emlékszünk de sztem az ilyesmi megmarad vagy hamar felszínre jön)

vagy ha a raktárban nincs fehér, akkor legalább ezüst színű textilfesték kéne, és akkor rápingálok a fehér részekre :)

a fejsze-jelek jól hagzik de nem tudom mennyire bonyolult, majd többség dönt itt is.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364666 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!
jaa aszittem igy fixálva lesz a téma, nekem 8 :)

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364660 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!
Artemisz: a dalt meghallgattam tőle(d), és nem rossz, támogatom :) a nevek nekem túl fáradtak, ezen még dolgozzunk. A cirill sajna le lett szavazva, pedig én is szeretem :(

Orsie és icke: Igazából én pont arra gondoltam, hogy heraldikailag a fehéret simán az ezüsttel azonosítjuk... de tőlem mehet a halványszürke is. De azért próbaképp kerítsetek valamit, ami ezüst: az valójában fehér ;) Megnézem, miféle anyagból van több a raktárban.

icke: tőlem kitalálhatunk új rendszert is, miután a sajátunkat tökéletesen elfelejtettük ;) te volnál itt bölcs, mit gondolsz, kivitelezhető? Lamy ötlete a baltajelekkel is tetszik. A kulcsnak meg utánanézetek ;)

Remzy: Csak az jutott eszembe, hogy ha egyszerűen simán nyílt tűzön húat sütünk, akkor lehet pácolni is. Persze lehet klasszikus rablóhús is, vagy isis, esetleg mégis inkább izé ;)

Szerepjáték jelleggel egy ilyen kis INes topikra gondoltam. Törpszemélyiségünk kibontakoztatására ;) a lényeg, hogy mindenki a saját törp-karaltere nevében szól hozzá az éppen folyó dolgokhoz, és alakítja az eseményeket. Kockák és szabályok nincsenek, pusztán annyi, hogy tiszteljük a másikat, és hagyjuk játszani, egyébként viszont bármit tehetsz (azaz a karektered).

No?

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364637 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!
nyo, ideböfögök
a szakállat énse akartam mindekinek sztem errölse volt szo, h mindekin szakállat fog hordani, csak az én fejem akarta esgal mégjobban elrondítani Esgal :D
kaja : ha rablohust akarunk ahoz tudtommal nemkell pácolni, bár mittomén o.O
szerepjátékra meg kapo vok, bár attol függ miröl van szo :D

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364630 Írta: Lamy
Lamy válaszolt a következő témában: Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!
Ha már írás, lehetne fejsze-jelek, amiknek a számát és dőlésszögét kombinálva kialakítható egyfajta "ABC" akár helyben is, ha nem emlékszünk rá, de a kreatív törp hamar feltalálja magát. törp.
In-es törpikot támogat. törp
És ha már csapatnév: nem emlékszik valaki a "kulcs" törp-szóra? (beszélni csak nem felejtettünk már el) törp
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364550 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!
Üdvözletem!

A fehéret és az ezüstöt csak az európai heraldikában nem különböztetik meg, én szívem szerint ezúttal a tényleges ezüstre, valami halványszürke anyagra szavaznék, aztán többség dönt :) = Viszont abban meg nem vagyok biztos, hogy feltétlenül támogatnám bármely nagyon kánonon kívüli írásforma felhasználását - elvégre emlék-vesztettek vagyunk, a saját múltunkra és dolgainkra sem emlékszünk, nemhogy másokéra :) =

icke

ignis sum quae contra frigus ardet
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364518 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!
énekelni én is tudok állítólag elég jól (csak kottát olvasni nem de hallás után visszaénekelek)

a cirill betűket bocsi de utálom - bár ha a többség ezt akarja.. részemről inkább hieroglifa, japán vagy kínai írásjelek amik törplelkemnek kedvesek.

akkor most fekete-ezüst vagy fekete-fehér? sorry nem egészen értem és épp melózok ezzerrel szóval nézzétek el ha félreértettem valamit...

szerepjátékban benne vagyok de még sose játszottam szóval kezdő volnék.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364511 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!
Főnöknéni, tudod jól, hogy csak azért nem mentem nótarendbe, mert kószákat segédvezetek :P
Az indulót este megtanítom neked, hidd el, igazán nem nehéz!

Szerepjátéktopic jól hangzik, bár /me annyit ért ehhez, mint vakgőte a gemológiához, de meg lehet próbálni, én lelkes vagyok.

Írás: mit szólnátok a cirill betűkhöz? Látványos, mégse túl bonyolult, amúgy is régen meg szeretném tanulni. Tud vki oroszul?

Név: Lehetne a nevünk BarlangÁszok? vagy esetleg BányÁszok :D :D :D (bocs, kifárasztottak a minitörpök)

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364503 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!
Üdv, kedves törpjeim! :)

Na, most már én is sűrűbben leszek, csak tegnap-tegnapelőtt melóztam (16 tonna fekete szén... ha már csapatinduló, talán ebből is lehetne hegeszteni valamit, nem?), most meg válaszolok, jól.

Az eddigiek alapján akkor ezennel megszavazottnak érzem a fekete-ezüstöt, mint csapatszínt. A raktárból igényelek fehér kendőnek valót, szerintem helyben díszítjük majd mondjuk a szélét ez alapján, még kitörpöljük, pontosan mivel. Lehetne törprúna is, ha nem felejtettük volna el :P de kitalálhatunk épp ezért akár saját jeleket, vaaaagy alkalmazhatunk tökmást (mintha mi szültük volna ;) most nekem pl. beugrottak az egyiptomi hieroglifák, mint látványos bötűk... Lamy?). A kendő azért lesz fehér, mert pl. erős nap ellen ideális fejre-bárhová tenni. Egyébként nem kötelező hordani, de szerintem jól jöhet egy ilyen.

A csapatszínek természetesen nem kizárólagosak - azaz, ha valaki mellékombinálna még valamit, akkor szerintem örüljünk, hogy ő ilyen kreatív, legalább színesebb, sokrétűbb képet alkotunk :) arról nem beszélve, hogy a csapatszín nem kötelező dress code-ot jelent, azaz hordani ettől bármit lehet. Liberáltörp ON :)

Második számú csapatjelvényünk a kulcs. Ági antikolós ötletét támogatom, szerintem kerítünk festéket, és ott helyben is megcsinálhatjuk. De nem kötelező az antikolt kulcs, szerintem legyen az, hogy mindenki hoz egyet, amit otthon talál (a wc kulcsa is jó, vagy a sufnié, ha minden kötél szakad, lakáskulcs). Akár antikolatlanul is jól mutat :) és természetesen ezt is mindenki annyira hordja látványosan, ahogy ő akarja. Lehet zsebbe is tenni, illetőleg szerzek majd valami bőrszíjat, cipőzsinórt, ilyesmit, aztán mehet a nyakba, vagy övre. Hosszú bőrszíj fémallergén törpöknek is jó lehet, hiszen csak a szíjjal érintkezik a bőrötök, a kulcsot meg olyan mélyre kell lógatni, hogy csak ruhához érjen hozzá.
Tehát, kulcsot mindenki hozzon valamilyet; ha nagyon nem megy, szóljatok nekem, van egy csomó fölös kulcsom, szívesen adok bárkinek. Nem mondom, hogy überdíszes, de kulcsnak kulcs :) A csereberét majd megbeszéljük ott helyben akár. Egy ötlet: lehet egy nagyobb-hosszabb-vágatlanabb ( :twisted: ) ultrakulcsunk, és az vándorol, de különben mindenkinek megvan a sajátja. Hm?

A kalapács igazából az én ötletem volt, de a kulcs nekem is jobban tetszik, és valóban könnyebb, úgyhogy legyen sztornó, bár nálam azért valszeg lesz (sátorhoz jól jön), ahogy bicska is (az meg nyársfaragáshoz).

Ehhez már igazán túlzásnak is tűnik a kár a szakáll, akár a hajfonat - bár megvallom, arról az egyről nem tettem le, hogy kék pótszőrt fonjak Remzy szakállába, csak mert borzasztóan kíváncsi vagyok, hogy áll :twisted: Szóval, tőlem a szakállasnő-ötlethez sem kellene ragaszkodni (én ezt támogatnám, egy törpnek legyen esztétikai érzéke, és különben sem emlékszünk rá, hogy ez valaha divatos volt :P )

Kajában is megszavazottnak érzem a nyílt tűzi fóliában ill. nyárson sütött hús és zöldséget, ez alapján megy is mindjárt az igény a logisztikának. Szerintem igényelek majd némi pácnak valót, és előző este rákészülünk a főzésre. Ez a húsnak csodás aromát ad :)

Tevékenységnek eddig a (tö)röplabda és a ping-pong elég népszerűek, úgy látom. Ez esetben ehhez is igényelek hozzávalókat, így remélhetőleg nem csak jól, de aktívan is el tudjuk majd tölteni a csapatidőnket. :)

Induló: Artemisz, köszönöm a bányászverset, szívesen meghallgatnám, hogy is hangzik ez ténylegesen. De a többiek is bizseregtethetik a muzikalitásért felelős agyi féltekéjüket - bár, lehet, hogy ez veszélyes kérés. Jól látom, hogy egy énekes rendi sincs köztünk? (*szolidan nyel* Hogy mi lesz itt az indulóból!)

Ha már törpölés, valami nevet valóban alkothatnánk magunknak, az "Esgal törpjei" túlságosan egoista részemről, hiszen dehogy vagytok ti az enyémek, csak én vagyok a főnök :twisted: úgyhogy valahogy definiálni kéne magunkat. Ötletek?


Szóval, összefoglalva a fenti összefoglalómat, minden megvan, már csak a nevünk és a dalunk hiányzik. Nosza hát! ;)

És, még egy megszavazandó: bár a tavalyi csapatnál féligmeddig behalt a próbálkozás, mivel van pár szerepjátékos arc a csapatban, kinek volna kedve egy ún. IN-es topikhoz itt arrébb? A beleélést elősegítendő, meg szórakozásnak se rossz... na?

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364448 Írta: Lamy
Lamy válaszolt a következő témában: Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!
Lamy törp támogat: röplabda, henna, hamuban sült krumpli (van ilyen?), fekete-ezüst (illetve ha még nem késő, és van, akinek tetszik az ötlet, mit szólnátok egy fekete-tűzszínek kombhoz?), hajformázás (az enyém úgyis olyan, mint aki konnektorba nyúlt). törp
Amúgy csepűt rág, profilt nem változtat, mert az vagyok és voltam és leszek én. törp
Kalapács és kulcs jó. törp. A csere is jó, mert "felébredtél" és nem emlékszel semmire, de ott az a valami a kezedben meg a kulcs és próbálsz rájönni, hogy mik voltak ezek, és mire jók. törp. És mivel eddig nem jöttünk rá, és mert a törp vidám is tud lenni, kitalált egy játékot, ahol a kalapáccsal fejbe kell csapni a másik törpöt, hogy elcserélhesd vele a kulcsod. törp. Remzyt akkor majd senki sem meri fejbecsapni, és akkor neki nem kell kulcsot cserélni. ;) = törp. [van is itthon fölösleges kukakulcsom, azt elviszem] [és valószínűleg helyben tákolok kalapácsot kőből meg fából -mert törp vagyok- vagy valami másból, mert az itthoninak nálunk is lejár a feje (Ági, ez valami családi vonás lehet)]

Különben is, a többi nép férfiai hogy tudják szépnek találni a szakálltalan nőket :értetlenkedik: törp
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364401 Írta: Tirion Equniel
Tirion Equniel válaszolt a következő témában: Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!
Üdv!

Izé, bocs a kései jelentkezésért:P=
Majd szépen végigolvasom a topikot a szabad pár percembe:)=

"Rendre csak a kis szellemnek van szüksége, a zseni a káoszt is át tudja"
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364311 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!
Közös induló(át)költést javallok!

A soproni bányamérnök (köztük imádott keresztpapám) egyik indulója volt ez (a dallama is Q jó, ordítva éneklésre kimondottan alkalmatos, majd megtanítom nektek :P )


Még azt mondják, nem merek, még azt mondják, nem merek,
balfi utcán végigmenni nem merek.
Azt mondják, hogy megvernek, azt mondják, hogy megvernek,
megvernek a * * * * (szótagszám) legények.

Hát gyertek ide * * * * legények
ti szegények, ti kretének,
ÉS
hadd tudja meg a babám, meg a rendőrkapitány,
ki a legény a csárdában igazán
hadd tudja meg a babám, meg a rendőrkapitány,
ki a legény a csárdában EGYES-EGYEDÜL!


Egyelőre nincs több ötletem, mint hogy a "csárdában"-t "tárnában"-ra kellene módosítani.
Segítsetek! Egyáltalán tetszik? Ötleteket várok!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364302 Írta: Lamy
Lamy válaszolt a következő témában: Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!
Lamy törp jelentkezik. [Eddig a tárnák mélyén ásott, ahol nincs nethozzáférés, de most majd gyorsan visszaolvas.]
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364256 Írta: Eglarcarien
Eglarcarien válaszolt a következő témában: Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!

Snuffles írta: Rövid a hajam, nincs szakállam, csak íjam van, nem hordhatok kulcsot, hát milyen törp az ilyen... :D


Hát pont olyan, mint én XD No, majd festünk szakállat magunknak :) vagy kiadjuk magunkat szakálltalan törp-ifjoncnak... Kulcsom nincs, lehet, h lopnom kell, mint vmi enyveskezű hobbitnak a süteményt, mert a vonatjegyemre is úgy kell majd pénzt kölcsön kérnem... XD Színek jók, bár kicsit gondori beütés... A törp-léttel meg csakhamar megbarátkozom. (Tavaly se akartam jógyerek teler lenni, de szerencsére a csoport belevaló volt, felrúgtuk a történelmet és mentünk a noldákkal XD)

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364206 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!
mire van ötletem ? :D DD

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364162 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!

Remzy írta: felölem maradhat
de orsi, egy bányász elöl egy bányát nemlehet eldugni :P kb mintha legolas elöl akarná eldugni egy másik tünc a balzsamot ... :P

te kis kötekedős.. szvsz ha titkos és jól eldugott helyen van, amit véletlenül fedeztek fel, akkor el lehet. de ez a balzsamos hasonlat üt :lol: viszont mondom, egyelőre a bányát hagyjuk.
van ötleted "munkanévre"?

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364151 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!
felölem maradhat
de orsi, egy bányász elöl egy bányát nemlehet eldugni :P kb mintha legolas elöl akarná eldugni egy másik tünc a balzsamot ... :P

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364148 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!
Snuff, zsír ;)

megint összefoglalok:
- nagy valószínűséggel csapatszín fekete-ezüst (erre voksoltatok legtöbben)
- ilyen színben szerzünk csapatkendőt, arról, hogy ez pontosan hogy néz ki, mit festünk rá ha festünk, majd később eldöntjük. hordani nem kötelező, meg akár a derekadra is kötheted, lényeg, hogy lesz kendő
- kendő mellett lesz mindenkinek valószínűleg egy kulcsa. hogy csereberéljük-e vagy nem, az megint egyelőre nem fontos, majd később megdumáljuk, de ötlet van rá. Ági pedig megpróbál szerezni olyan festéket amitől szép antiknak néz ki.

és egy alternatív ötlet ha valaki szeretné, hogy a "munkanevünk" ne "Esgal törpjei" legyen, akkor kérek javaslatokat egy frappánsabb elnevezésre :D

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364140 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!
Nekem tetszik a sokkulcsos dolog. A kendő meg jó ötlet, hordani úgysem lesz kötelező. :)

"Well, I'm back."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364130 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!

Remzy írta: bár azis bőven elég h van egy kulcsunk amiröl még mise tudjuk h miaz, külsösök meg méganynira se :P és hamár valami nagy törpetárnárol lenne szo lesznek más csoport törpök akik kifejezetten furcsálnám ha nemtudnának egy törpetárnárol :P

innen hittem, hogy 1 kulcsra gondolsz, sorry (melóhelyről írok ám, örülök, hogy ide is tudok nézni néha)
törptárna: ha mi titkos tárnánk lenne akkor nem tudhat róla más törp csapat, pont ez a lényege ;) de ez csak ötlet a kulcshoz. (kalapácsot kulcs alternatívaként vetettem fel de felejtsétek el :D )

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364126 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!
én nemmondtam h cska 1 kulcs legyen :D D orsi öszevagy picit zavarodva ... engem a kulccserélgetés zavar csak, kendő meg lehet nemmondtam h nelegyen, csak ugye tavaj nekünk volt egy külön nyakláncunk is és aszondtam h most ahejett lehet nekünk egy kulcs nyakunkba vagy akárhol :P a kalapáccsal megmár ien karácsonyfák lennénk :D :D:Dd

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja - 15 éve 9 hónapja #364118 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!
- csapatszínek kellenének, ezért jó a kendő, meg mert a melegben és napszúrás ellen véd ;) és miért ne kendőzhetne a törp? sisakot nehezebben szerzünk de a kendő jelképezheti azt is.. fantáziáljatok! és gondoljatok bele, messziről a kendőt látják a népek, a kulcsot a nyakban csak közelről. tehát ismertetőjelnek jobb a kendő, a kulcs meg egy plusz.

- a kalapács csak ötlet volt, igazából a fejsze mint jelegzetes törpfegyver helyett alternatíva. de ha nem akarjátok, nem lesz.

- a kulcsokkal kapcsolatban pont Te írtad Remzy, hogy legyen mindenkinél. eddig a többkulcsos dolog ment, ezért agyaltam rajta, hogy hogy illeszthető be.

akkor kérek mindenkit írja le, hogy 1 kulcs legyen, vagy több, és akkor jussunk végeredményre :) (ha viszonr 1 van akkor sztem Esgalnál kéne lenni mint vezetőnél de lehet vitatkozni velem :D )

sztem a kendő csapatszínekkel és kulcs együtt az nem sok.

Snuff, csapatnév egyelőre nincs, hisz azt se tudjuk pontosan kik vagyunk csak annyit, hogy törpök. de kitalálhattok valami frappáns nevet míg ki nem derül az Igazság.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364099 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!

Remzy írta: de skacok, neakarjátok már hogy 3 táska mellé még kapalácsot is levigyek ... de elöször irja már meg valaki hogy minek a kalapács :D :DDD

Hm, minek a kalapács? :D Én gyakorlatilag a táboron keresztül költözöm haza három hétre Budapestre, úgyhogy ilyen extrák nem lesznek nálam... :)

"Well, I'm back."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364097 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!
de skacok, neakarjátok már hogy 3 táska mellé még kapalácsot is levigyek ... de elöször irja már meg valaki hogy minek a kalapács :D :DDD

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364093 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!
Hm, általában szoktam ragaszkodni egy tárgyhoz, ha már hozzámkerült, de mivel a keretjáték megkívánja, hogy egy könnyed mozdulattal dobjam el emlékeimet, ezért azt hiszem, nincs kifogásom ellene, bár kicsit körülményes. :)
Fekete-ezüst: húha, ezüstszínű szövettel-szalaggal vagy textilfestéssel lenne a kombinálás? Mert ráfesteni szerintem nem érdemes, mert a fekete anyagon látszana bármilyen apró hiba. Vagy eleve megfelelő színű, mintás anyagot veszünk, mint tavaly a Szikrázó Csillagok? :)
És a csapatnevünk tulajdonképpen mihogymerre?

"Well, I'm back."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364092 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!
drága, tisztázzuk a hejzetet, arrol volt szo hogy milegyen a csapatjelkép, egy nendő vagy akármi, sztem a törpe nemigazán fog kendőzni ehejett irtam h milenen ha magunkralogatnánk egy kulcsot. a kalapáccsal meg most mitakartok ? :D DDD ez egyáltalán kinek juttot eszébe ? a kulccserélgetés meg nekem már tulságosan nagy kavarás .... nemkell sztem ennyire eröltetni az egészet :P bár azis bőven elég h van egy kulcsunk amiröl még mise tudjuk h miaz, külsösök meg méganynira se :P és hamár valami nagy törpetárnárol lenne szo lesznek más csoport törpök akik kifejezetten furcsálnám ha nemtudnának egy törpetárnárol :P

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364090 Írta: Ági
Ági válaszolt a következő témában: Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!
Ma megyünk venni ilyen festéket és kipróbálom.
Egyébként, ha mindenkinek oké, akkor megcsinálom szívesen, mert lesz időm.

Megpróbálok szerezni valahonnan kalapácsot. Biztos ad majd kölcsön valaki. Ha más nem, megyünk telekre, ott talán van normális.
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja - 15 éve 9 hónapja #364074 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!
szia Sirgon, és Ági :D

no népek, lassan rövidre kéne zárnunk a csapatszíneket meg jelvényeket is mert a magasságos tábvezek tudni szeretnék, meg a többi csapat is épp a színein agyal. illetve anyagigényt időben le kell adnunk.

úgy látom eddig a többség a fekete-ezüst kombót javasolta, Esgal meg én is ezt tartjuk a legjobbnak. nem baj ha valakinek nincs alapból ilyen szín a ruhatárában, mert az anyag úgyis a raktárból lessz!

kulcs-téma: sztem Icke azért írta be a cserét meg Remzy a kint hordást, mert ezzel lehetne az egész Tábornak agyalnivalót, figyelemfelkeltőt adni. tehát ha megdumáljuk, hogy legyenek kulcsok, akkor pls mindenki hordja kívül (akár oldalt is nem nyakban ha valakinek az nagyon necces, és ráfűzhetjük valamire ami nem allergizál), senkit nem fognak kulcsos gyereknek nézni, Sirgon téged pláne nem 8) majd szép kulcsokat keresünk és felhasználjuk Ági ötletét! (ha szerzel ilyet...) a csere pedig szintén közfigyelemfelkeltésre jó. a legtutibb keretjáték szempontjából az volna, ha ezt kényszeresen cserélgeténk, láthatóan minden este (de a láthatóság az tűnjön véletlennek, tehát mindenki vegye észre de úgy tegyünk mintha nem direkt hívnánk fel erre a figyelmet!), hogy így mi legyünk a titkolózó törpbanda. és mi se tudnánk az elején, hogy melyik az igazi kulcs, csak halovány emlék lenne, hogy valamiért nekünk kellenek ezek a kulcsok mert valami fontosat jelent és hogy valószínűleg csak 1 nyitja a titkos törptárnát (a törptárnára is később jövünk rá és azt csak mi tudnánk). így meg van magyarázva és abba a logikai bukfencbe se esünk bele, hogy előre tudunk olyat amit emlékvesztettként nem kéne.
pls mindenki írja be, hogy ez így OK-e! mellesleg szólva egyik tábveznek előadtam ezt az ötletet, és nagyon jónak tartották, mert ők is tudnak rá építeni ;)

Ági, nem tudom meg lehet-e ilyesmit ragasztani, da ha Neked nincs másik, akkor szerzünk helyette egy jó kalapácsot, OK?

noszóval:
ezüst-fekete színek, és fejkendő, és törprúnák
kulcsok a nyakban / oldalon lógva
a csatakiáltás ötlet is szvsz jó

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364070 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!
gyerekek, a törpéknek nincs haja befonva, ezt ejtsétek má :D DD nekem azért volt fonva és ugy jött fel az egész mert tündének voltam öltözve..
Sirgon, nekemsincs ezüst fekete ruhám majd lesz csapatkendő az lesz ezüst szürke vagy valami.
kulcsot meg sztem ha rálogatod a gatyádon lévő övtarto toszra azis jó csak valamien szinten legyen jelen, énse fogok a nyakamba cipelni egy ien kulcsot :D DD és mint mondtam kb 200 forintért lehet venni kulcsokat ien szaküzletekbe elözö hozzászolásomba beleszerkesztett a pestiek kedvéért joanyám vidéken meg városközpontokba sztem tuti van mindenhol egy ien kulcsosmühej ...
patinázo festék ? és kiveszi meg ? :P nem sértésnek venni de nekem a táborra se volt pénzem kulcsot valszeg itthonrol lopok szal patinázo festéket én nemfogok szterválni emiatt :D

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364063 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Törpartizánok - ellenállunk a Homálynak!
Nyakbakulcs: nagyon szívesen hordanám magamon a kulcsot, de fémallergiám van, és valószínűsítem, hogy nem ezüstből vásárolunk x darab kulcsot, hanem valami egyéb nem nemesfémből. :)
Rövid a hajam, nincs szakállam, csak íjam van, nem hordhatok kulcsot, hát milyen törp az ilyen... :D

"Well, I'm back."
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.220 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére