- Hozzászólások: 2982
- Köszönetek: 2
Kórusművek, kották
- Estel Adániel
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Kevesebb
Több
17 éve 11 hónapja #366413
Írta: Estel Adániel
Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Kórusművek, kották
Azokat majd kinyomtatom én, úgyis van még velük némi tennivaló...
Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Téma zárolva.
- Erdariel
-
Témaindító
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK4
-
Kevesebb
Több
- Hozzászólások: 122
- Köszönetek: 0
17 éve 11 hónapja #366409
Írta: Erdariel
Édes Víz és Kacagás!
Erdariel válaszolt a következő témában: Kórusművek, kották
Home and the Heartland-et és Lion King-et tudna nyomtatni vki, itt a koliban bedöglöttek a cuccok!!! 
Köszi!
Köszi!
Édes Víz és Kacagás!
Téma zárolva.
- Erdariel
-
Témaindító
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK4
-
Kevesebb
Több
- Hozzászólások: 122
- Köszönetek: 0
17 éve 11 hónapja #366249
Írta: Erdariel
Édes Víz és Kacagás!
Erdariel válaszolt a következő témában: Kórusművek, kották
Uh, és hozzatok pendrive-on zenéket!
És laptopot, bár az lesz sztem:)
Ja, és itt van mégegy, ami jó lenne:
Kotta van
És laptopot, bár az lesz sztem:)
Ja, és itt van mégegy, ami jó lenne:
Kotta van
Édes Víz és Kacagás!
Téma zárolva.
- Erdariel
-
Témaindító
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK4
-
Kevesebb
Több
- Hozzászólások: 122
- Köszönetek: 0
17 éve 11 hónapja #366248
Írta: Erdariel
Édes Víz és Kacagás!
Erdariel válaszolt a következő témában: Kórusművek, kották
Tehát, amiket fogok vinni:
1. Lion King
2. O Happy Day
3. Esti Dal
4. Don't Worry Be Happy
5. Adiemus
6. Álmom régen messze tűnt
7. Go Down Moses
8. Scarborough Fair
9. Tábortűznél
10. Ó lelkem szent Napsugara
11. Nyitány (Dzsungel Könyve)
12. Zulu népdalok
13. Üszküdárá
14. I got life (Hair)
15. Somewhere over the rainbow
16. Sister Act: Hail Holy queen
17 Getshemane
Ezenkívül, mindenki hozzon mindent, ami tetszik neki!!!
Peace!
Ami
1. Lion King
2. O Happy Day
3. Esti Dal
4. Don't Worry Be Happy
5. Adiemus
6. Álmom régen messze tűnt
7. Go Down Moses
8. Scarborough Fair
9. Tábortűznél
10. Ó lelkem szent Napsugara
11. Nyitány (Dzsungel Könyve)
12. Zulu népdalok
13. Üszküdárá
14. I got life (Hair)
15. Somewhere over the rainbow
16. Sister Act: Hail Holy queen
17 Getshemane
Ezenkívül, mindenki hozzon mindent, ami tetszik neki!!!
Peace!
Ami
Édes Víz és Kacagás!
Téma zárolva.
- Peredhil/Phoenix
- Látogató
-
17 éve 11 hónapja #366167
Írta: Peredhil/Phoenix
Peredhil/Phoenix válaszolt a következő témában: Kórusművek, kották
Téma zárolva.
- Aeglos
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Kevesebb
Több
- Hozzászólások: 1926
- Köszönetek: 0
17 éve 11 hónapja #366149
Írta: Aeglos
And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Aeglos válaszolt a következő témában: Kórusművek, kották
Tudom, hogy ilyesmivel nem fogunk próbálkozni, de annyira gyönyörű.
Nagyon szeretem a King' Singerst!
Nagyon szeretem a King' Singerst!
And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
- Peredhil/Phoenix
- Látogató
-
17 éve 11 hónapja #366132
Írta: Peredhil/Phoenix
Peredhil/Phoenix válaszolt a következő témában: Kórusművek, kották
Mind a kettőre van...Abbától a Summernight City dalnak megvan a kottája? A Queen-től pedig jöhet akármi.
Téma zárolva.
- Furi
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK5
-
Kevesebb
Több
- Hozzászólások: 219
- Köszönetek: 0
17 éve 11 hónapja #366087
Írta: Furi
Furi válaszolt a következő témában: Kórusművek, kották
huu engem Queen érdekelne, lévén hozom az elektromos gitáromat
melyik dalokat hoznád?nekem a we will rock you személyes kedvencem
(igen ez célzásvolt)
na hello!!!
Téma zárolva.
- Nóli i linantea
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
17 éve 11 hónapja #366081
Írta: Nóli i linantea
If I promise not to kill you, can I have a hug?
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Kórusművek, kották
Lehet hogy tudok hozni ABBA és QUEEN kottát (ha megtalálom, de sajna nem tudi
), van rájuk érdeklődő?
If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
- Peredhil/Phoenix
- Látogató
-
17 éve 11 hónapja #365563
Írta: Peredhil/Phoenix
Peredhil/Phoenix válaszolt a következő témában: Kórusművek, kották
Királyak vagytok, köszi.
Téma zárolva.
- Furi
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK5
-
Kevesebb
Több
- Hozzászólások: 219
- Köszönetek: 0
17 éve 11 hónapja #365359
Írta: Furi
Furi válaszolt a következő témában: Kórusművek, kották
ja télleg el is felejtettem
a gitáriskolában amiből tanultam benne van a stairway to heaven és a scarborough fair kottája is szóval az elhozom meg otthon jól begyakorlom őket
Téma zárolva.
- Aeglos
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Kevesebb
Több
- Hozzászólások: 1926
- Köszönetek: 0
17 éve 11 hónapja #365296
Írta: Aeglos
And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Aeglos válaszolt a következő témában: Kórusművek, kották
HoRS ügyében egyetértek Nólival, már én is nagyon unom.
Ez az a dal, amit mindenki elsők között tanul meg gitározni, és már a fülén jön ki...
Ez az a dal, amit mindenki elsők között tanul meg gitározni, és már a fülén jön ki...
And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
- Nóli i linantea
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
17 éve 11 hónapja #365292
Írta: Nóli i linantea
If I promise not to kill you, can I have a hug?
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Kórusművek, kották
House of the Rising suntól korábban említett okokból sikítófrászt kapok, de stairway to heaven gyönyörű, énekelhetnénk
If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
- Peredhil/Phoenix
- Látogató
-
17 éve 11 hónapja #365287
Írta: Peredhil/Phoenix
Peredhil/Phoenix válaszolt a következő témában: Kórusművek, kották
Téma zárolva.
- Drizzt
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Kevesebb
Több
- Hozzászólások: 1063
- Köszönetek: 0
17 éve 11 hónapja #365203
Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Kórusművek, kották
Ezt a dalt ismeri valaki?
youtube.com/watch?v=t2EmCBDKlRo
Mondjuk kottát nem találtam, de annyira nem is bonyolult...van itt valaki, aki el tudja játszani hallás után? Kb... Csak kíváncsi vagyok
.
Najó, kotta helyett:
youtube.com/watch?v=XrWu6Ue8nG4&feature=related
Egy idióta, de tudja az akkordokat
.
Mondjuk kottát nem találtam, de annyira nem is bonyolult...van itt valaki, aki el tudja játszani hallás után? Kb... Csak kíváncsi vagyok
Najó, kotta helyett:
youtube.com/watch?v=XrWu6Ue8nG4&feature=related
Egy idióta, de tudja az akkordokat
Téma zárolva.
- Peredhil/Phoenix
- Látogató
-
17 éve 11 hónapja #365199
Írta: Peredhil/Phoenix
Peredhil/Phoenix válaszolt a következő témában: Kórusművek, kották
Az, de a 2006-os táborban az egész társasággal megutáltatták, mivel ez volt a rend induló és annyit gyakorolták, hogy mindenki megunta ezt a számot. 
De nekem is tetszik, ha vállaljuk a kockázatot, akkor okké.
De nekem is tetszik, ha vállaljuk a kockázatot, akkor okké.
Téma zárolva.
- Furi
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK5
-
Kevesebb
Több
- Hozzászólások: 219
- Köszönetek: 0
17 éve 11 hónapja #365188
Írta: Furi
Furi válaszolt a következő témában: Kórusművek, kották
hm... house of the rising sun-t nem játszuk el? nagon könnyü gitáron sok-sok hangszer van benne és népszerű... csak egy ötlet...bocs hogy belepof
Téma zárolva.
- Peredhil/Phoenix
- Látogató
-
17 éve 11 hónapja #364938
Írta: Peredhil/Phoenix
Peredhil/Phoenix válaszolt a következő témában: Kórusművek, kották
Szedjük listába, hogy akkor mit is csinálunk. Mármint dalokat.
(Játszunk Rhapsody-t is!!!!
)
(Játszunk Rhapsody-t is!!!!
Téma zárolva.
- Erdariel
-
Témaindító
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK4
-
Kevesebb
Több
- Hozzászólások: 122
- Köszönetek: 0
17 éve 11 hónapja #364396
Írta: Erdariel
Édes Víz és Kacagás!
Erdariel válaszolt a következő témában: Kórusművek, kották
Hi!
Nekem van fénymásolt Scarborough is:) És Lesz Don't worry be happy!
Nekem van fénymásolt Scarborough is:) És Lesz Don't worry be happy!
Édes Víz és Kacagás!
Téma zárolva.
- Peredhil/Phoenix
- Látogató
-
17 éve 11 hónapja #364273
Írta: Peredhil/Phoenix
Peredhil/Phoenix válaszolt a következő témában: Kórusművek, kották
Scarborough kottám van, de csak olyan amit kinyomtatni tudok...vagy ha esetleg van valakinek Guitar Pro progija, akkor azzal is le lehet futtatni...
Téma zárolva.
- Nóli i linantea
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
17 éve 11 hónapja #364257
Írta: Nóli i linantea
If I promise not to kill you, can I have a hug?
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Kórusművek, kották
If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
- Estel Adániel
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Kevesebb
Több
- Hozzászólások: 2982
- Köszönetek: 2
17 éve 11 hónapja - 17 éve 4 hónapja #364188
Írta: Estel Adániel
Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Kórusművek, kották
Estel Adániel írta:
GY.U. KOTTÁK
data.hu/get/377338/kotta.zip
GY.U. KOTTÁK
:itscool: Önkiszolgáló kölcsönlink...Köszönjük szépen, Sil!
![]()
És most következnek a CD-k:
data.hu/get/388833/LotR_Instrume ... ute_CD.zip
data.hu/get/388834/LotR_Instrume ... ent_CD.zip
:bounce: és a ráadás: :bounce:
a Gyűrűk Ura musical: data.hu/get/368344/LotR_musical.zip
és dalszövegek: data.hu/get/389629/LotR_musical.doc
valamint a köszönetnyilvánítás:
:hello: Örök Hálánk, Sil! :hello:
data.hu/get/388833/LotR_Instrume ... ute_CD.zip
data.hu/get/388834/LotR_Instrume ... ent_CD.zip
:bounce: és a ráadás: :bounce:
a Gyűrűk Ura musical: data.hu/get/368344/LotR_musical.zip
és dalszövegek: data.hu/get/389629/LotR_musical.doc
valamint a köszönetnyilvánítás:
:hello: Örök Hálánk, Sil! :hello:
Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Utolsó szerkesztés: 17 éve 4 hónapja által.
Téma zárolva.
- Nóli i linantea
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
17 éve 11 hónapja #364000
Írta: Nóli i linantea
Nem ott akarom énekelni...
Persze lehet
Csak én úgy mutogatni akarom hogy mostanság mikkel próbálom előszedegetni rég elrozsdásodott hangom,
hátha másnak is örömet szerzek vele mert megtetszik neki.
Kottám nincs, és én kreálni sem tudok hiába egy szólamról van csak szó.
If I promise not to kill you, can I have a hug?
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Kórusművek, kották
Nem értetekErdariel írta: Nóli, oks, a You are my love-ot meg lehet oldani
Hozz kottát ha van, és meglátjuk!
Persze lehet
Kottám nincs, és én kreálni sem tudok hiába egy szólamról van csak szó.
If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
- Erdariel
-
Témaindító
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK4
-
Kevesebb
Több
- Hozzászólások: 122
- Köszönetek: 0
17 éve 11 hónapja #363987
Írta: Erdariel
Édes Víz és Kacagás!
Erdariel válaszolt a következő témában: Kórusművek, kották
A próbákról:
A tábor első felében rendi foglalkozások lesznek 3 napig, naponta 2-szer délelőtt, délután, és a 4. nap délelőtt. A 4. napon lesznek a mestervizsgák, amiket először meghallgatunk szűkebb körben, aztán este (ha sikerül a vizsga) tábori körben. Én úgy tervezem, hogy minden nap legalább 1 "nehezebb" kórusművet megtanulunk. Viszek olyan darabokat is, amiket beénekléshez is fogunk használni és a performanszokon is elő tudunk majd adni. Ezek nem lesznek bonyolultak, de nagyon jól fognak szólni!
Üdv!
Ami
A tábor első felében rendi foglalkozások lesznek 3 napig, naponta 2-szer délelőtt, délután, és a 4. nap délelőtt. A 4. napon lesznek a mestervizsgák, amiket először meghallgatunk szűkebb körben, aztán este (ha sikerül a vizsga) tábori körben. Én úgy tervezem, hogy minden nap legalább 1 "nehezebb" kórusművet megtanulunk. Viszek olyan darabokat is, amiket beénekléshez is fogunk használni és a performanszokon is elő tudunk majd adni. Ezek nem lesznek bonyolultak, de nagyon jól fognak szólni!
Üdv!
Ami
Édes Víz és Kacagás!
Téma zárolva.
- Erdariel
-
Témaindító
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK4
-
Kevesebb
Több
- Hozzászólások: 122
- Köszönetek: 0
17 éve 11 hónapja #363982
Írta: Erdariel
Édes Víz és Kacagás!
Erdariel válaszolt a következő témában: Kórusművek, kották
Nóli, oks, a You are my love-ot meg lehet oldani
Hozz kottát ha van, és meglátjuk!
Édes Víz és Kacagás!
Téma zárolva.
- Erdariel
-
Témaindító
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK4
-
Kevesebb
Több
- Hozzászólások: 122
- Köszönetek: 0
17 éve 11 hónapja #363979
Írta: Erdariel
Édes Víz és Kacagás!
Erdariel válaszolt a következő témában: Kórusművek, kották
Estel, persze hogy úgy értem
Édes Víz és Kacagás!
Téma zárolva.
- Estel Adániel
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Kevesebb
Több
- Hozzászólások: 2982
- Köszönetek: 2
17 éve 11 hónapja #363786
Írta: Estel Adániel
Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Kórusművek, kották
Ööö... gondolom, úgy érted, hogy dinamikai jelzésekkel ellátott ritmizált szövegkönyv... :up:Erdariel írta: Amit még találtam és nagyon tetszik:
... re=related
És úgy néz ki lesz kotta is!
Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Téma zárolva.
- Nóli i linantea
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
17 éve 11 hónapja #363778
Írta: Nóli i linantea
If I promise not to kill you, can I have a hug?
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Kórusművek, kották
Ami én nem akarok mesterdarabot, csak azért mutattam mert jó őket énekelni, szeretem.
If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
- Estel Adániel
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Kevesebb
Több
- Hozzászólások: 2982
- Köszönetek: 2
17 éve 11 hónapja #363752
Írta: Estel Adániel
Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Kórusművek, kották
Ez már egyszer be volt téve a kórustopikba korábban, de gondoltam, hátha nem ismeritek még:
www.bobbymcferrin.com/dwbh_loader.html

Sarastro áriáját akkor elkezdem tanulni...
Sarastro áriáját akkor elkezdem tanulni...
Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Téma zárolva.
- Erdariel
-
Témaindító
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK4
-
Kevesebb
Több
- Hozzászólások: 122
- Köszönetek: 0
17 éve 11 hónapja #363750
Írta: Erdariel
Édes Víz és Kacagás!
Erdariel válaszolt a következő témában: Kórusművek, kották
Édes Víz és Kacagás!
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.268 másodperc






