Kapolcsi Bűvészeti Napok - MTT buliszekció :)

×

Szavazás: Jönnél-e emtétésekkel a Kapolcsi Bűvészeti Napokra bulizni (júl.25.-aug.3.)? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Igen, végig
4 11.1%
Igen, az első hétvégére (július 25-27, péntek-vasárnap)
2 5.6%
Igen, a második hétvégére (augusztus 1-3, péntek-vasárnap)
5 13.9%
Igen, egyéb napokon (leírom a topicban)
2 5.6%
Szeretnék, de még nem biztos (pl. anyagiaktól függ)
23 63.9%
Szavazók száma: 3 ( Nilla, Ági, Zodiac )
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
15 éve 8 hónapja #365161 Írta: Nóli i linantea
Szervezési szempontból teljesen érdektelen az aki nem akar menni, ne legyen már ilyen szavazási mániátok! Ha nem akartok menni nem szavaztok, pássz.

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #365157 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Kapolcsi Bűvészeti Napok - MTT buliszekció :)
Nem fair a szavazás, olyan nincs, hogy "nem szeretnék menni" :)

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #365125 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Kapolcsi Bűvészeti Napok - MTT buliszekció :)
Kifejezetten érdekelne, hogy mikor töltötted fel a jellapot a főoldalra, ugyanis nekem még ma 4 órakor nem volt ott, hogy engedélyezzem, 6kor igen, ezt a beírásodat pedig már délelőtt olvastam.
Csak azért, hogy tudjuk, mennyit késik a megjelenése a dolgoknak. Lehet ez sem műxik rendesen?

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #365018 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Kapolcsi Bűvészeti Napok - MTT buliszekció :)
Nokérem, ha engedélyezik a cikket, akkor itt lesz infó és a LETÖLTHETŐ JELLAP, mely visszaküldendő a kapolcs2008'kukac'tolkien.hu címre legkésőbb JÚLIUS 10-ÉN 20:00-IG! A tábor miatt ez nemnagyon tud hosszabbodni...

Keep in your mind: szobában hely csak július 29-től van!!! De ha esetleg nem lenne senki aki szoba-párti, LEHET hogy tudnék szerezni Kapolcs településen belül is sátorhelyet (hétfőn du.-este utánanézek). :idea:

Sajna én holnap (vasárnap) reggel elutazom és hétfő este leszek újra, de addigra örülnék sok szép kitöltött jellapnak! :idea:

Ha ég a ház, akkor 06/30 520 6447 (bár a tűzoltóság száma praktikusabb :tongue: )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364995 Írta: Dindae
Dindae válaszolt a következő témában: Kapolcsi Bűvészeti Napok - MTT buliszekció :)
én egy nem biztos vok pl, és konkrétan attól függ h lesz-e pénzem/energiám/ kedvem ( sátram az biztos nem XD )... szóval ilyenek. deh leginkább az első ok.

"No one knows, what the future holds, if we just hold on, maybe life could be sweet"
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364959 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Kapolcsi Bűvészeti Napok - MTT buliszekció :)

Kincső (Thilanna) írta: A 8 "nem biztosunk" felfedné kilétét, és hogy mitől függ, mi a gondja? A szállást ugyanis rohamtempóban le kéne foglalni, legkésőbb tábor előttig, szimplán mivel nyilván más is szállást keres. Szóval jó lenne, ha tudnám, mennyire biztos ez részetekről ill. mi a gond ami miatt nem... :idea:


Hmm... Mivel szavazni már nem tudok, ebből arra következtetek, hogy már szavaztam, csak nem emlékszem mire... Nagy a valószinűsége annak, hogy benne vagyok ebben a 8 főben, de sajnos részemről már biztosan ugrott a dolog, úgyhogy a továbbiakban már csak 7 érintett van. :roll:

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364940 Írta: Sötét Úr
Arról hallottatok, hogy a rendezvény megkapta a hiányzó 20 MFt-t? A Metro újságban olvastam.
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364910 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Kapolcsi Bűvészeti Napok - MTT buliszekció :)
A 8 "nem biztosunk" felfedné kilétét, és hogy mitől függ, mi a gondja? A szállást ugyanis rohamtempóban le kéne foglalni, legkésőbb tábor előttig, szimplán mivel nyilván más is szállást keres. Szóval jó lenne, ha tudnám, mennyire biztos ez részetekről ill. mi a gond ami miatt nem... :idea:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364803 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Kapolcsi Bűvészeti Napok - MTT buliszekció :)
Biztos lesznek :) azt ígérték a honlapon, h. hét végére lesz fellépő-lista, és talán jövő héten már program is. :idea:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364794 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Kapolcsi Bűvészeti Napok - MTT buliszekció :)
Hahó! lenne egy olyan kérdésem, hogy esténként lesznek koncertek idén is, ugye? mint tavaly...csak azért kérdem, mert annyi minden megváltozott, de remélem ez nem...
előre is köszi!!

ja és mi sátorral megyünk le 26-án(:

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364786 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Kapolcsi Bűvészeti Napok - MTT buliszekció :)

Remzy írta: belevau : oan opcio miért nincs a szavazásnál h "nem, nemakarok lemenni" ? :P


mert arra nem vagyok kíváncsi, hogy hányan nem akarnak :tongue: és csak rontaná a statisztikát :D

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364783 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Kapolcsi Bűvészeti Napok - MTT buliszekció :)
belevau : oan opcio miért nincs a szavazásnál h "nem, nemakarok lemenni" ? :P

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364768 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Kapolcsi Bűvészeti Napok - MTT buliszekció :)

Attila írta: Az MTT semmilyen módon nem fogja magát reklámozni a Völgyben? MÁrmint az addig OK, hogy nem elsz színpadi "előadások", de ilyen, hogy infópult vagy ilyesmik se lesznek?


Nem szervezhetünk ilyet csak úgy magunktól, h. kiállunk az utcára oszt' infópultolunk. Ha mégis megegyezünk ilyesmiben a szervezőkkel (eddig nem kérték), SZÓLNI FOGOK. Amit nem írok hogy lesz vagy azt írom hogy nem lesz, az NEM LESZ. :idea: :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364767 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Kapolcsi Bűvészeti Napok - MTT buliszekció :)
Az MTT semmilyen módon nem fogja magát reklámozni a Völgyben? MÁrmint az addig OK, hogy nem elsz színpadi "előadások", de ilyen, hogy infópult vagy ilyesmik se lesznek?

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364751 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Kapolcsi Bűvészeti Napok - MTT buliszekció :)
Nokérem, a hírek a következők.

A kontaktunk Kapolcson már nem tudott szálláslehetőséget szerezni (szerintem kevesebb is van, már ami nem panzió), így maradt Monostorapáti, DE idén (is) lesz egy ún. Csigabusz, amely folyton-folyvást körbejárja a falvakat, és be lehet vele menni Kapolcsra (simán lehet h. reggel bemegyünk-este jövünk). Továbbá mint a honlapról kiderült, azért némi program a többi faluban is lesz, csak a zöme Kapolcson.

Az árajánlat a következő:
- SÁTORRAL az óvodakertben: 600 Ft/fő/éj
- SZOBÁBAN magánszálláson: csak júl.29-től (kedd) van hely, 2000 Ft/fő/éj, van egy 6, egy 5 ill. egy 2(+1pótágy) fős szoba /azaz összesen 13-14 fő/.

Rendelhetünk ebédet az óvodában, 700 Ft/fő/alkalom áron (2fogásos).

Gyorsan kéne szavaznotok, hogy kit érdekel egyáltalán a dolog! Aztán lesz hamarosan jelentkezési lap is, ahol már pontos kéréseket kell leadni. :idea:
Mindenesetre

MINDENKI, AKI JÖNNE, SZAVAZZON, ÉS HA LEHET ÍRJA LE, H. HÁZBA/SÁTORRAL!!! :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364692 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Kapolcsi Bűvészeti Napok - MTT buliszekció :)
Uhh...ez kicsit elkeserített... :( Na nem baj, majd jövőre...

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364683 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Kapolcsi Bűvészeti Napok - MTT buliszekció :)
Sziasztok!
Mivel a tábortopicok kapcsán már azt is tudom, hogy kell topikcímet változtatni, megtettem :P :D
Szóval: bulizni megyünk, mint lentebb olvasható nem fértünk be idén a programba. Szállás szervezése folyamatban. Remélhetőleg lesz itt hamarosan igényfelmérő szavazás, hogy ki mikor/hánynapra jönne ;)

Sajna friss program még nincs, de azért lehet figyelgetni a honlapot: klikk

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364681 Írta: Endruu
Endruu válaszolt a következő témában: Kapolcsi Bűvészeti Napok - MTT buliszekció :)
Sajnos nem jó a tábor, Szlovákiában leszek alatta. (majdnem az egész alatt)
Te is vazsi? pontosabban?
kocsi Kapolcs? hmm :wink:

"I am the Dark Lord's heir."

"Vi sitter här i venten och spelar lite DotA"
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364656 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Kapolcsi Bűvészeti Napok - MTT buliszekció :)
Hát gyere táborba... :) (dejó még egy vazsi az mtt-be), amúgy én is megyek Kapolcsra kocsival.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364625 Írta: Endruu
Endruu válaszolt a következő témában: Kapolcsi Bűvészeti Napok - MTT buliszekció :)
Engem lehet h érdekelne a Kapolcs-dolog, együtt a Társaság tagjaival, jó buli lehet, és személyesen még úgy sem ismerek senkit... :(

"I am the Dark Lord's heir."

"Vi sitter här i venten och spelar lite DotA"
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364607 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Kapolcsi Bűvészeti Napok - MTT buliszekció :)

Ivett írta: Senki nem ír semmit :cry:


Ha egy icipicit visszaolvasol, megtalálod a választ. Nem kell sokat, csak ezt az egy oldalt.
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #364604 Írta: Ivett
Ivett válaszolt a következő témában: Kapolcsi Bűvészeti Napok - MTT buliszekció :)
Senki nem ír semmit :cry:

/Olykor mindnyájunkat elfog a kétségbeesés, s ha legyőzzük, akkor jövünk rá, hogy milyen erősek is vagyunk valójában./
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #363722 Írta: Ivett
Ivett válaszolt a következő témában: Kapolcsi Bűvészeti Napok - MTT buliszekció :)
Üdvözlet mindenkinek.
Elég régen voltam itt fenn, így azthiszem lemaradtam pár dologról. (-ezt igencsak sajnálom, nemnagyon volt rá lehetőségem)
De akkor jól értettem? Az idén az Mtt nem szerepel a Kapolcsi Bűvészeti napokon? :(

/Olykor mindnyájunkat elfog a kétségbeesés, s ha legyőzzük, akkor jövünk rá, hogy milyen erősek is vagyunk valójában./
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #362998 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Kapolcsi Bűvészeti Napok - MTT buliszekció :)
És kocsid is lesz? 8)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #362926 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Kapolcsi Bűvészeti Napok - MTT buliszekció :)

Kincső (Thilanna) írta: Virág: persze, foglalhatunk máshol is szállást, de akkor megint gond lesz az autókázás... :roll: :( Szóval előbb próbáljuk meg Kapolcsot! ;)


á művészetek völgyében sztem mindig a stoppolás a legpoénabb!...de ez csak amolyan szerényvélemény...(ja meg addigra meglesz a jogsim, ha minden jól megy, szal én még örülnék is ha vezethetnék egy kicsit mert imádom!!)

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #362764 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Kapolcsi Bűvészeti Napok - MTT buliszekció :)
Virág: persze, foglalhatunk máshol is szállást, de akkor megint gond lesz az autókázás... :roll: :( Szóval előbb próbáljuk meg Kapolcsot! ;)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #362753 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Kapolcsi Bűvészeti Napok - MTT buliszekció :)
Hahó! Akkor ezekszerint csak Kapolcson lesznek programok, de lehet, hogy szállást másik faluban is foglalhatnánk, nem? ha esetleg már Kapolcson nincs üres hely...tavaly is rengeteg ember volt, nem hiszem, hogy mindenki elfér Kapolcs területén, főleg ha az összes rendezvény is ott kap helyet... sztem a környező falukban élő emberek is örülnének, mert biztos nagy bevételt jelent nekik minden évben kiadni egy-egy helyet, szobát vagy akármit... de ez csak az én véleményem, lehet, hogy nem így van...

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #362690 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Kapolcsi Bűvészeti Napok - MTT buliszekció :)
HÍREK!!!

Megtudtuk, hogy ez az idei MűvészetekVölgye helyetti Bűvészetek Völgye CSAK Kapolcson lesz, így 1. nem kell aggódnunk a kocsihiány miatt 2. nagyon ébernek kell lennünk a szállásszerzésnél! Természetesen magam is elindulok több nyomon, de ha bárkinek van Kapolcs településen szálláshely kontaktja, pl. mert szállt már meg ott, az sikítson villámsebesen! (msn, mail, privi, 06/30 520 6447) Olyan hely kell, ahol az udvarban sátorozni, bent pedig néhány szobában aludni tudunk.

szerk. Ja igen, és ilyet is kaptunk, ami még a mi lemondásunktól függetlenül eldőlt, úgyhogy minden szépen a kezünkre játszik:

Kedves Jelentkezők!

Köszönjük a sok jelentkezést. Nagy örömmel és bizakodással tölt el minket a 250-nél is magasabb számú beérkezett adatlap. Egy új hagyomány van születőben…

Ahogy már különböző csatornákon keresztül értesülhettetek, komoly anyagi problémákkal küzdünk az idei évben. Ennek eredménye lett az ÖnfelPá is.

Mostanra odáig jutottak a dolgok, hogy egy nehéz döntést kellett hoznunk, aminek tükrében az idei Völgy a Kapolcsi Bűvészeti Napok néven fog megvalósulni 2008. július 25. és augusztus 3. között 10 napig Kapolcson.

Tehát 10 nap csak Kapolcs.

Ez azt jelenti, hogy jelentősen kevesebb helyszínen, kevesebb fellépővel tudjuk megcsinálni a fesztivált. Minden beérkezett felvételt - zenét, képet, filmet, színházat… - végignéztünk, nagyon jó produkciókat küldtetek, nagyon élveztük a zsűrizést, viszont a fent említett problémák miatt az idei évben sajnos kevesebb produkciónak tudunk lehetőséget adni, mint amennyinek szerettünk volna. Ugyanis nem tudjuk biztosítani az infrastruktúrát.

Így az idei évben a ti produkciótok sajnos nem kapott helyet a műsorban.

Ez nem jelenti azt,hogy soha nem fogtok játszani a Völgyben, hiszen jövőre egy hónapos lesz a fesztivál és már most nyitott szemmel és füllel zsűriztünk, hogy kik azok akik a 20. jubileumi Művészetek Völgye Fesztivál esetleges fellépői közé kerülhetnek…

Sok szeretettel várunk benneteket Kapolcson az idén is látogatóként, kívánunk nektek szép nyarat és még egyszer köszönjük a nem várt lelkesedést a fesztivállal kapcsolatban.



Üdvözlettel:

Márta István
fesztiváligazgató


"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #362571 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Kapolcsi Bűvészeti Napok - MTT buliszekció :)
Igen, fogok szervezni közös szállást, csak egyelőre érettségiztem meg főnixvizsgáztam. :P De a héten indul a projekt ;)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #362539 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Kapolcsi Bűvészeti Napok - MTT buliszekció :)
mi mindenképp lemegyünk egész hétre bulizni!! csak legyen vmi hely, mint tavaly az az óvodakert (sztem ott az mtt igazán otthonérezte magát:P) ahol aludhatunk meg együtt lehetünk...ez megoldható? vagy midnenkinek egyéni szocprobléma szállást keresni?

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.244 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére