BESZÉLGETŐS topic

Több
21 éve 10 hónapja #211268 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog szülinapot, Brandir!

Morgana, ugye azért kintről is fogsz tudni majd netezni?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #211265 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog Szülinapot, Brandír!

Morgana: Jó utat és élményekben gazdag kinttartózkodást! :closed:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #211264 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Morgananéni! Hiányolni fogunk, amíg nem leszel itt :(

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #211261 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog Szülinapot, Brandír!! :hello:

Morgana: Jó utat!! :closed:

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #211256 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Eru éltesse sokáig Brandirt, Haleth népének bölcs és józan vezetőjét :D :hello:

Morgana: jó utat, visszavárunk! :bounce:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #211253 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
VALIN NOSTARE, BRANDÍR DRÁGA!!! :hello:


Jó utat, Morgana! Ne felejts el minket! :closed: :closed: :closed: :closed: :closed:
:cry: :cry: :cry:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #211249 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valin Nostare Melda Brandir!!!

Éljen Don Marlon Brandir!!!
:pimp:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #211245 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bóóódog Szülinapot, Khirályom, Brandir! :)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #211244 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Egy kis érdekesség: 14 éve ezen a napon az Országgyűlés köztársasági elnökké választotta Göncz Árpádot. ( www.ezenanapon.hu/ )
Ja, és nemtudom hány éve, ezen a napon ünnepli szülinapját Brandir 8) (lásd lentebb)

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #211197 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Miközben kint vagytok Szigeten, tudósítsatok ám sokat, hogy micsináltok, meg mitörténik, jó?! Mert nem mehetek ki, vizsont törke kiváncsi vagyok mindenre!! :wink:

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #211195 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Léli írta: Én is halkan megjegyeznm, hogy ilyen (ezek és mások) képeslapok valamint poszterek már régóta kaphatók a Cora-ban ;) :) a poszterre emlékszem, az 1000 huf (talán 990), a képeslap már nem tudom, mennyi..


De az olyan snassz a Corában vásárolni... :D
Permí most ingyenreklámol... :look:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #211194 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én is halkan megjegyeznm, hogy ilyen (ezek és mások) képeslapok valamint poszterek már régóta kaphatók a Cora-ban ;) :) a poszterre emlékszem, az 1000 huf (talán 990), a képeslap már nem tudom, mennyi..

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #211193 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Halkan megjegyzem, hogy a Kassai utcába járok iskolába.. (asszem a kettes szám alatt van a sulim)
Egy nagyon csúnya épület:)

Szal aki akarja annak ha beindul a suliidő bármikor tudok ilyen cuccost szerezni. (feltéve, hogy nem bukom és és nem megyek át másik iskolába)


Dejó... Nekem meg a 19. szám alatt lakik a dédmamám. És amúgy az ő szomszédja a bolttulaj. Lehet hogy az a sulid ami látszik a dédim ablakából? :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #211189 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Halkan megjegyzem, hogy a Kassai utcába járok iskolába.. (asszem a kettes szám alatt van a sulim)
Egy nagyon csúnya épület:)

Szal aki akarja annak ha beindul a suliidő bármikor tudok ilyen cuccost szerezni. (feltéve, hogy nem bukom és és nem megyek át másik iskolába)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #211181 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ezt nézzétek meg!
Ezek különböző GyU-s képeslapok. A bolt, ahol kaphatóak: 1043 Budapest Kassai u. 23. fsz., tel./fax. 231-0258 vagy 20/923-2292, nyitva hétfő-csütörtök 10-17 péntek 9-14 óráig. Sajnos kicsit drágák, mert 150 Ft darabja, de nagyon szépek. És a tulaj ígérte, hogy lesznek poszterek és füzetek is! :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #211168 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kedves Kispajtások,

kérlek szépen Benneteket, hogy amelyikőtöknek van nélkülözhető gimnáziumi 3-os és 4-es történelemkönyve, legyen olyan drága, és adja nekem kölcsön egy rövid időre (kb. 1 hónap).

Elérhető vagyok priviben/ mail-en/ messengeren/ mobilon: (20) 9414-833

Nagyon szépen köszönöm előre is!!! :heu:

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #211155 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jelmezbemutató lesz. Szal ezért leszek kint, mert rajtam is lesznek jelmezek:) (most közölném, hogy hobbitnak nem szívesen öltöznék be! ESetleg lány hobbitnak.. de azt a göndör parókát nem szeretném látni egy ideig! :twisted: akinek van akármilyen felhasználható jelmeze az hozza ki pls!)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #211153 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
jaja, befogunk öltözni vagy vmi ilyesmi!

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #211152 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Minerva írta: Rosszbornsz! :D Mi Ardennel és Ulmoval az első sorban fogunk csápolni 8)


Én szerényen megmaradok a második sorban, Min mögött közvetlenül :) 9-én lesz valamilyen MTT-s program a Szigeten?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #211151 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
öö lehet, hogy én de még nem biztos.

amúgy festik a házunkat péntektől vagy csütörtöktől :? , szal nem
leszek elérhető a neten, de mobilon elértek: 06304204648 :wink:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #211148 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rosszbornsz! :D Mi Ardennel és Ulmoval az első sorban fogunk csápolni 8) Ki jön még?

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #211143 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
na akkor vegre lehet mar egy Cross Borns koncerten! ;)

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #211141 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bocs, hogy ezt beírom de annyira örülök neki!

Kilencedikén amikor kintleszek a szigeten akkor lesz az egyik kedvenc bandám is kint az Alvin És A Mókusok:)) Szal ennek most nagyon örülök:) Ja és aznap lesz CrossBorns is

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja - 21 éve 10 hónapja #211126 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog szülinapot Brandir!

Nim, büzsü, drak! ;)

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #211124 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gratu Nimrocco!

Nekem is "szülinapom" van - pont ma egy éve regisztráltam magam... :D 8O :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #211113 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog születésnapot Brandir!
És jó utat Morgana! (bár te csak holnap utazol ha jól tudom)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #211110 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Átléptem a 300. hozzászólásom határát! :D
:D

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #211106 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
OFF:
Suhinak üzenem,h nem fognak minket összetéveszteni avatar alapján,mert ha minden igaz és Eru is úgy akarja nemsoká lesz egyéni avatarom :D
ON:

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #211079 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nemtuom! én is csak az utolsó 10 percet hallottam

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #211078 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én találtam rá...természetesen semmi értelmes dologról nem volt szó...de azt mondták, hogy a lényeges dolgokról holnap beszélnek...azaz ma ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.748 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére