- Hozzászólások: 3662
- Köszönetek: 0
BESZÉLGETŐS topic
- Brisa
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Brisa
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Orsie
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Léli
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 2468
- Köszönetek: 0
"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Adelard
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Morgana: Jó utat!! :closed:
Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Ulmo
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 4133
- Köszönetek: 0
Morgana: jó utat, visszavárunk! :bounce:
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Artemisz
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 3934
- Köszönetek: 0
Jó utat, Morgana! Ne felejts el minket! :closed: :closed: :closed: :closed: :closed:
lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén
Az Erdő legyen Veletek!
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Alcarcalimo
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Éljen Don Marlon Brandir!!!
:pimp:
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Léli
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 2468
- Köszönetek: 0
"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- E. Eia Ayna
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Ja, és nemtudom hány éve, ezen a napon ünnepli szülinapját Brandir
Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Inczy
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 754
- Köszönetek: 0
Feel the sunshine
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Kincső
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_ADMIN
-
Léli írta: Én is halkan megjegyeznm, hogy ilyen (ezek és mások) képeslapok valamint poszterek már régóta kaphatók a Cora-ban
![]()
a poszterre emlékszem, az 1000 huf (talán 990), a képeslap már nem tudom, mennyi..
De az olyan snassz a Corában vásárolni...
Permí most ingyenreklámol... :look:
"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Léli
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 2468
- Köszönetek: 0
"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Kincső
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_ADMIN
-
Rabyn írta: Halkan megjegyzem, hogy a Kassai utcába járok iskolába.. (asszem a kettes szám alatt van a sulim)
Egy nagyon csúnya épület:)
Szal aki akarja annak ha beindul a suliidő bármikor tudok ilyen cuccost szerezni. (feltéve, hogy nem bukom és és nem megyek át másik iskolába)
Dejó... Nekem meg a 19. szám alatt lakik a dédmamám. És amúgy az ő szomszédja a bolttulaj. Lehet hogy az a sulid ami látszik a dédim ablakából?
"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Rabyn
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Egy nagyon csúnya épület:)
Szal aki akarja annak ha beindul a suliidő bármikor tudok ilyen cuccost szerezni. (feltéve, hogy nem bukom és és nem megyek át másik iskolába)
"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Kincső
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_ADMIN
-
Ezek különböző GyU-s képeslapok. A bolt, ahol kaphatóak: 1043 Budapest Kassai u. 23. fsz., tel./fax. 231-0258 vagy 20/923-2292, nyitva hétfő-csütörtök 10-17 péntek 9-14 óráig. Sajnos kicsit drágák, mert 150 Ft darabja, de nagyon szépek. És a tulaj ígérte, hogy lesznek poszterek és füzetek is!
"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Melian
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
kérlek szépen Benneteket, hogy amelyikőtöknek van nélkülözhető gimnáziumi 3-os és 4-es történelemkönyve, legyen olyan drága, és adja nekem kölcsön egy rövid időre (kb. 1 hónap).
Elérhető vagyok priviben/ mail-en/ messengeren/ mobilon: (20) 9414-833
Nagyon szépen köszönöm előre is!!! :heu:
Melian
*tiuda meina tiutjandei*
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Rabyn
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Ringbearer
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 2388
- Köszönetek: 0
"Be the change you want to see." Gandhi
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Ulmo
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 4133
- Köszönetek: 0
Minerva írta: Rosszbornsz!
Mi Ardennel és Ulmoval az első sorban fogunk csápolni
Én szerényen megmaradok a második sorban, Min mögött közvetlenül
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Ringbearer
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 2388
- Köszönetek: 0
amúgy festik a házunkat péntektől vagy csütörtöktől
leszek elérhető a neten, de mobilon elértek: 06304204648
"Be the change you want to see." Gandhi
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Minerva
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 2436
- Köszönetek: 0
"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Ringbearer
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 2388
- Köszönetek: 0
"Be the change you want to see." Gandhi
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Rabyn
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Kilencedikén amikor kintleszek a szigeten akkor lesz az egyik kedvenc bandám is kint az Alvin És A Mókusok:)) Szal ennek most nagyon örülök:) Ja és aznap lesz CrossBorns is
"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- E. Eia Ayna
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Nim, büzsü, drak!
Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Aldaron (büzsü)
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Nekem is "szülinapom" van - pont ma egy éve regisztráltam magam...
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Rabyn
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
És jó utat Morgana! (bár te csak holnap utazol ha jól tudom)
"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Nimrocco mirimafea
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Nimrocco mirimafea
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Suhinak üzenem,h nem fognak minket összetéveszteni avatar alapján,mert ha minden igaz és Eru is úgy akarja nemsoká lesz egyéni avatarom
ON:
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Rabyn
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Drizzt
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 1063
- Köszönetek: 0
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!






