BESZÉLGETŐS topic

Több
21 éve 5 hónapja #233628 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rayan írta:

Alcarcalimo írta: (a tejcsokit nem szeretem)


Bogárka. Ez nagyon gáz.


Angyalvirágbögyöllőm :mrgreen: Asz étcokit szeretem!!! Add nekem asz étcokit, a tejcokit tartszd meg magadnak!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #233619 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alcarcalimo írta: (a tejcsokit nem szeretem)


Bogárka. Ez nagyon gáz.

Pedig ha tudnátok...
Az édességes szekrényem roskadozik a csokiktól. Óriási táblák mindenütt... Mandula és Raffaello halmok... Bocicsoki rogyásig... Forraltborízű Milkacsoki...

Most kicsit olyan, mint mikor kívülről nyalogatod az üveg mézet.
:twisted:

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #233618 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Esetedben viszont az előbbi mellett én azért megfontolás tárgyává tenném a Felagund által felvetett magyarázatot is... :D

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja - 21 éve 5 hónapja #233617 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Dejo, hoy nálunk nincsenek ilyen problemák. MMint a kajával. (ilyenrko jo, hogy nincsen rokonságom)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #233613 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

DaroNight írta: A legújabb felhasználónk: JRRTolkien


Jé. Már aszittem, meghalt :D

bocs

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #233611 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Vagy az átlaghoz képest alultáplált... ;) :lol:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #233607 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Phaedra/Namarie írta: Emberek, egy kérdés: szerintetk hogy lehet levédeni Karácsonykor azokat az esetleges sértődéseket, amik azzal járnak, ha a rokonságnál szerintük nem eszik az ember eleget abból, amit kínálnak?


Furcsa. Nekem sose volt ilyen jellegű problémám.
Ez azért van, mert hobbit vagyok? :mrgreen:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #233603 Írta: Trinkler
Trinkler válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rosszullétet kell színlelni, ami az ötödik rokonnál elfogyasztott "karácsonyi ebéd" után már elég valósra sikerülhet :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja - 21 éve 5 hónapja #233602 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Pl. így. 8)
Meg - ha található a házban - a mérleghez történő gyakori (lehetőleg minden falat utáni) kifutkosással... :D

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #233601 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Emberek, egy kérdés: szerintetk hogy lehet levédeni Karácsonykor azokat az esetleges sértődéseket, amik azzal járnak, ha a rokonságnál szerintük nem eszik az ember eleget abból, amit kínálnak?

nekem mondjuk van egy sajátos módszerem: a lehető legkönyebb ételből veszek egy minimálisat, és jóóóó sokáig tartom magam előtt, ill a legkönyebbekből veszek eleve. És így úgy látszik, mintha csomót vennék, és mivel van előttem, nem erőltetik a dolgot... :oops:

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #233562 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az ember nem is hinné?!

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #233559 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mandos lehet, de hogy én... :P

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #233558 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Felagund írta: Nem volt még alkalmam zombik életfunkcióit vizsgálnom, úgyhogy kérlek nézd el nekem (nem, szakirodalom sincs róla) :mrgreen:

Az ember igazán azt hinné, hogy Mandos jártasabb a témában... :P

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #233539 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
hihi :)
hát valami aztsúgja triológia lesz ;)


[size=9:3eiwxn6t]evvege rulz. 1napos termékdoksi osszeállítás még rulzabb. öö még fennvagyok és rajzolok rulz a tobbiek alszanak suxx megyek sörözni holnap rulz kit érdekel rulz[/size]

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #233532 Írta: Jacopo Belbo
Jacopo Belbo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

DaroNight írta: Hmmm ez érdekes, Tolkien visszatért közénk......

A legújabb felhasználónk: JRRTolkien


Hát igen, nagy az Isten állatkertje, Leniné még nagyobb, ezé az Ilúvatar nevű joarcé meg még sokkal nagyobb, de igazából ez a lényeg - visszatért a Mester!!! Hamarosan jön a Gyűrűk Ura Kettő!!! :D

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #233530 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
hogy feltűnő legyen:

kedves kreatívok!

a gyerekszoba program keretében, készítünk egy középfölde-sakkot.
szükség lenne a segítségetekre a következő dolgok beszerzésében/elkészítésében:
-szép, köves tündefejdísz
-törpsisak
-troll-balta(vagymi)
-4 ütőfa
-hosszú fehér köpeny

ki tudna segíteni készítésben, kölcsönadásban?

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #233502 Írta: DaroNight
DaroNight válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hmmm ez érdekes, Tolkien visszatért közénk......

A legújabb felhasználónk: JRRTolkien

" A sirodat hiába ássák
A vérrel vegyitett sárba
Hisz gyilkosod se látta
A mosolyodnak apadását "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #233491 Írta: Eldamyn
Eldamyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hm, ez érdekes. Ez nálam biztosan nem fog előfordulni.

"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja - 21 éve 5 hónapja #233489 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Úgy, hogy déagol tudatosan Ölelt be, nekem viszont egy darabig nem szólt róla... :) Amúgy konkrétan :arrow: ÍGY . ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #233488 Írta: Eldamyn
Eldamyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az hogy lehet?

Gusztáv írta: Így tehát az Ölelést mindig csak tudatosan lehet végrehajtani, "véletlenül" sohasem.

Ebből a mondatból arra következtetek, hogy a beÖlelt illetőnek is ELVILEG kéne tudnia a dologról.

"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #233486 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső (Thilanna) írta: Azt is észrevenném, ha vámpír lennék :P De még vimpár sem vagyok. :wink:

Nem riogatásképpen mondom, de én anno úgy lettem beölelve vimpárrá déagol által, hogy észre se vettem. Csak másnap olvastam itt a fórumon. :twisted: ;) :roll:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #233483 Írta: Eldamyn
Eldamyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az cska példa volt. Nem feltétlen kell vimpárnak v vámpírnak lenni. Máa módon is lehetsz haoltt. Lehet, hogy Alyr sütije ebben is különleges. Értsd: különleges a halál módja is. Majd Kismaroson kipróbálom- ha minden igaz.

"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #233481 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Eldamyn írta:

Azt a kacsacsőr jelet hanyagoljuk mert szövegkettőződést okoz.

Már rájöttem. :wink:

Kincső: Nem feltétlenül kell tudnod átsétálni a falon attól, hogy... nos, egy kicsikét nem élsz. Lásd: vámpírok.


Azt is észrevenném, ha vámpír lennék :P De még vimpár sem vagyok. :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #233478 Írta: Eldamyn
Eldamyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Azt a kacsacsőr jelet hanyagoljuk mert szövegkettőződést okoz.

Már rájöttem. :wink:

Kincső: Nem feltétlenül kell tudnod átsétálni a falon attól, hogy... nos, egy kicsikét nem élsz. Lásd: vámpírok.

"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #233475 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: Azt a kacsacsőr jelet hanyagoljuk mert szövegkettőződést okoz.
Másrészt: Kincső: csak a megszokás miatt.


Hmm arra nem is gondoltam hogy ha idézem a kacsacsőrt akkor az enyémet is megkettőzi... :oops: :D

Alyr, az a helyzet, hogy ha át tudnék sétálni bármin/bárkin, akkor a billentyűzeten is át tudnék nyúlni, és ez nem megy, és ha "átmenne" a kezem a billenytűzeten, gépelni sem tudnék. :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #233472 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső (Thilanna) írta:

Eldamyn írta: És ha már nem is, csak azt hiszed? Ez egy nagyon h*lye kérdés volt, tudom. És ha már nem is, csak azt hiszed? Ez egy nagyon h*lye kérdés volt, tudom.


Hát... határozottan úgy tűnik számomra :D és a környezetemben lévők sem jelezték még hogy kísértet lennék, legalábbis még nem sétáltam át semmin és senkin :D



Azt a kacsacsőr jelet hanyagoljuk mert szövegkettőződést okoz.
Másrészt: Kincső: csak a megszokás miatt.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja - 21 éve 5 hónapja #233469 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Eldamyn írta: És ha már nem is, csak azt hiszed? Ez egy nagyon h*lye kérdés volt, tudom.


Hát... határozottan úgy tűnik számomra :D és a környezetemben lévők sem jelezték még hogy kísértet lennék, legalábbis még nem sétáltam át semmin és senkin :D

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #233468 Írta: Eldamyn
Eldamyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
És ha már nem is, csak azt hiszed? Ez egy nagyon h*lye kérdés volt, tudom.

"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #233466 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta:

Estelio írta: És az milyen? Mármint a süti.


nekromanta.

Kérdezz meg olyat aki evett belőle és még él.

:twisted:


Nem tudom, nem hagytál ki a farsangi nekromantasütiből valami fontos hatóanyagot, mert én még mindig élek. :P :D

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #233464 Írta: Eldamyn
Eldamyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Még én sem ettem belőle (nem tudom, miért), és látod, mégis vimpár vagyok, arról pedig tudvalevőleg kérdéses, mennyire él.

Mi is pontosan a zombi, ha már itt tartunk. Definícióra 5letek?

Ja, ide is beírom: biztos nem jön senki MOST korizni a Városligetbe?

"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.605 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére