BESZÉLGETŐS topic
- Alcarcalimo
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Rayan írta:
Alcarcalimo írta: (a tejcsokit nem szeretem)
Bogárka. Ez nagyon gáz.
Angyalvirágbögyöllőm
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Rayan
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Alcarcalimo írta: (a tejcsokit nem szeretem)
Bogárka. Ez nagyon gáz.
Pedig ha tudnátok...
Az édességes szekrényem roskadozik a csokiktól. Óriási táblák mindenütt... Mandula és Raffaello halmok... Bocicsoki rogyásig... Forraltborízű Milkacsoki...
Most kicsit olyan, mint mikor kívülről nyalogatod az üveg mézet.
tiltsátok be a kisbetűt
Csinci
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Estel Adániel
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 2982
- Köszönetek: 2
Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Rabyn
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Rayan
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
DaroNight írta: A legújabb felhasználónk: JRRTolkien
Jé. Már aszittem, meghalt
bocs
tiltsátok be a kisbetűt
Csinci
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Estel Adániel
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 2982
- Köszönetek: 2
Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Felagund
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 6412
- Köszönetek: 2
Phaedra/Namarie írta: Emberek, egy kérdés: szerintetk hogy lehet levédeni Karácsonykor azokat az esetleges sértődéseket, amik azzal járnak, ha a rokonságnál szerintük nem eszik az ember eleget abból, amit kínálnak?
Furcsa. Nekem sose volt ilyen jellegű problémám.
Ez azért van, mert hobbit vagyok?
Our knees do not bend easily
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Trinkler
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK4
-
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Estel Adániel
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 2982
- Köszönetek: 2
Meg - ha található a házban - a mérleghez történő gyakori (lehetőleg minden falat utáni) kifutkosással...
Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Namarie
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 4775
- Köszönetek: 0
nekem mondjuk van egy sajátos módszerem: a lehető legkönyebb ételből veszek egy minimálisat, és jóóóó sokáig tartom magam előtt, ill a legkönyebbekből veszek eleve. És így úgy látszik, mintha csomót vennék, és mivel van előttem, nem erőltetik a dolgot...
"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- elodyke
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 565
- Köszönetek: 0
... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Felagund
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 6412
- Köszönetek: 2
Our knees do not bend easily
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Angwen
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Az ember igazán azt hinné, hogy Mandos jártasabb a témában...Felagund írta: Nem volt még alkalmam zombik életfunkcióit vizsgálnom, úgyhogy kérlek nézd el nekem (nem, szakirodalom sincs róla)
"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- elodyke
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 565
- Köszönetek: 0
hát valami aztsúgja triológia lesz
[size=9:3eiwxn6t]evvege rulz. 1napos termékdoksi osszeállítás még rulzabb. öö még fennvagyok és rajzolok rulz a tobbiek alszanak suxx megyek sörözni holnap rulz kit érdekel rulz[/size]
... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Jacopo Belbo
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 601
- Köszönetek: 0
DaroNight írta: Hmmm ez érdekes, Tolkien visszatért közénk......
A legújabb felhasználónk: JRRTolkien
Hát igen, nagy az Isten állatkertje, Leniné még nagyobb, ezé az Ilúvatar nevű joarcé meg még sokkal nagyobb, de igazából ez a lényeg - visszatért a Mester!!! Hamarosan jön a Gyűrűk Ura Kettő!!!
"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Laurelen
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
kedves kreatívok!
a gyerekszoba program keretében, készítünk egy középfölde-sakkot.
szükség lenne a segítségetekre a következő dolgok beszerzésében/elkészítésében:
-szép, köves tündefejdísz
-törpsisak
-troll-balta(vagymi)
-4 ütőfa
-hosszú fehér köpeny
ki tudna segíteni készítésben, kölcsönadásban?
"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- DaroNight
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK4
-
A legújabb felhasználónk: JRRTolkien
" A sirodat hiába ássák
A vérrel vegyitett sárba
Hisz gyilkosod se látta
A mosolyodnak apadását "
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Eldamyn
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK5
-
"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Estel Adániel
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 2982
- Köszönetek: 2
Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Eldamyn
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK5
-
Ebből a mondatból arra következtetek, hogy a beÖlelt illetőnek is ELVILEG kéne tudnia a dologról.Gusztáv írta: Így tehát az Ölelést mindig csak tudatosan lehet végrehajtani, "véletlenül" sohasem.
"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Estel Adániel
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 2982
- Köszönetek: 2
Nem riogatásképpen mondom, de én anno úgy lettem beölelve vimpárrá déagol által, hogy észre se vettem. Csak másnap olvastam itt a fórumon.Kincső (Thilanna) írta: Azt is észrevenném, ha vámpír lennék
De még vimpár sem vagyok.
Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Eldamyn
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK5
-
"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Kincső
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_ADMIN
-
Eldamyn írta:
Már rájöttem.Azt a kacsacsőr jelet hanyagoljuk mert szövegkettőződést okoz.
Kincső: Nem feltétlenül kell tudnod átsétálni a falon attól, hogy... nos, egy kicsikét nem élsz. Lásd: vámpírok.
Azt is észrevenném, ha vámpír lennék
"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Eldamyn
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK5
-
Már rájöttem.Azt a kacsacsőr jelet hanyagoljuk mert szövegkettőződést okoz.
Kincső: Nem feltétlenül kell tudnod átsétálni a falon attól, hogy... nos, egy kicsikét nem élsz. Lásd: vámpírok.
"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Kincső
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_ADMIN
-
Alyr Arkhon írta: Azt a kacsacsőr jelet hanyagoljuk mert szövegkettőződést okoz.
Másrészt: Kincső: csak a megszokás miatt.
Hmm arra nem is gondoltam hogy ha idézem a kacsacsőrt akkor az enyémet is megkettőzi...
Alyr, az a helyzet, hogy ha át tudnék sétálni bármin/bárkin, akkor a billentyűzeten is át tudnék nyúlni, és ez nem megy, és ha "átmenne" a kezem a billenytűzeten, gépelni sem tudnék.
"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Alyr Arkhon
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_ADMIN
-
Kincső (Thilanna) írta:
Eldamyn írta: És ha már nem is, csak azt hiszed? Ez egy nagyon h*lye kérdés volt, tudom. És ha már nem is, csak azt hiszed? Ez egy nagyon h*lye kérdés volt, tudom.
Hát... határozottan úgy tűnik számomraés a környezetemben lévők sem jelezték még hogy kísértet lennék, legalábbis még nem sétáltam át semmin és senkin
Azt a kacsacsőr jelet hanyagoljuk mert szövegkettőződést okoz.
Másrészt: Kincső: csak a megszokás miatt.
"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/
"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Kincső
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_ADMIN
-
Eldamyn írta: És ha már nem is, csak azt hiszed? Ez egy nagyon h*lye kérdés volt, tudom.
Hát... határozottan úgy tűnik számomra
"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Eldamyn
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK5
-
"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Kincső
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_ADMIN
-
Alyr Arkhon írta:
Estelio írta: És az milyen? Mármint a süti.
nekromanta.
Kérdezz meg olyat aki evett belőle és még él.
Nem tudom, nem hagytál ki a farsangi nekromantasütiből valami fontos hatóanyagot, mert én még mindig élek.
"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Eldamyn
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK5
-
Mi is pontosan a zombi, ha már itt tartunk. Definícióra 5letek?
Ja, ide is beírom: biztos nem jön senki MOST korizni a Városligetbe?
"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!






