- Hozzászólások: 569
- Köszönetek: 0
BESZÉLGETŐS topic
- Ilweran
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
:dance: :hello: :pimp:
(A magyar politikai gondolkodás története....... *émelygősemotikon*)
Szerintem a föld is beleremegett akkora kő gurult le a szívemről! Három éve szenvedek ezzel a tárggyal, és végre megvan! IGEN!
"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Narmo
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Laurelen
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Irunien írta: Na, megvan a gyászhír: Bekaptam életem első uv-ját, karó lett a reneszánsz szóbelim!...mondjuk nem csodálkozom, két napom volt rá összvissz......
De nem akarom, hogy most még egy héttel elhúzodjon a vizsgaidőszak, meg még egy hetet gürizni!!!!![]()
![]()
![]()
:bawling: :bawling: :bawling: :rmad2: :down: :closed:
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ....hát igen, nem kértem ungabungát, itt a hiba....
tanultam belőle...
Pá, csüssz, aurevoir,...stb...
nu, akkor most előre is kapsz:
"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Gandalf
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_ADMIN
-
Irunien írta: Na, megvan a gyászhír: Bekaptam életem első uv-ját, karó lett a reneszánsz szóbelim!...mondjuk nem csodálkozom, két napom volt rá összvissz......
De nem akarom, hogy most még egy héttel elhúzodjon a vizsgaidőszak, meg még egy hetet gürizni!!!!![]()
![]()
![]()
:bawling: :bawling: :bawling: :rmad2: :down: :closed:
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ....hát igen, nem kértem ungabungát, itt a hiba....
tanultam belőle...
Pá, csüssz, aurevoir,...stb...
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Olorin.papa
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
+Earendil+ írta:
Schumacher minden idők legjobb pilótája!!Nem tom miért nem szereted.elanor1 írta:
Drizzt írta: MEkkora volt ez a forma-1
DDDDDD. Végignéztem
. Ezek az izgalmak. végre egy verseny
PPPPPPP.
Schumi első (és remélem utolsó) győzelme ebben a szezonban!!!
Nagyszerű sportember :itscool:
Az igaz, de szvsz kicsit túlsztárolták, és mindent bevetettek, hogy a ferrarit és csumit hozzák ki győztesnek /lásd A1ring/ és még egy csomó hely...
Az ékállú már visszavonulhatna...
"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- +Earendil+
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK3
-
- Hozzászólások: 48
- Köszönetek: 0
Schumacher minden idők legjobb pilótája!!Nem tom miért nem szereted.elanor1 írta:
Drizzt írta: MEkkora volt ez a forma-1
DDDDDD. Végignéztem
. Ezek az izgalmak. végre egy verseny
PPPPPPP.
Schumi első (és remélem utolsó) győzelme ebben a szezonban!!!
Nagyszerű sportember :itscool:
Az Útnak vége nincs soha,
Ha egyszer az ajtón kifut;
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Nelossel
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 478
- Köszönetek: 0
_newra írta: Kiváncsi leszek mi lesz ennek a következménye vagy lesz-e egyáltalán? Szerintetek
:
Hát... legfeljebb, hogy Indianapolisban a nézők visszakövetelték a pénzüket, és visszafizették, aztán az Indianapolisi pálya vezetői beperelik a FIA-t, azok pedig a csapatokat. De ez nagyon csavart.
Vagy egyszerűen a FIA rendezkedik.
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Irunien
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 376
- Köszönetek: 0
De nem akarom, hogy most még egy héttel elhúzodjon a vizsgaidőszak, meg még egy hetet gürizni!!!!
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ....hát igen, nem kértem ungabungát, itt a hiba....
tanultam belőle...
Pá, csüssz, aurevoir,...stb...
"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Newra
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 517
- Köszönetek: 0
Amúgy meg nagyon meglepődtem. Tavaly szinte az összes futamot megnéztem, de idén sajnos nem nagyon volt rá időm, így alig 2 és fél (ja a mostanival együtt 3 és fél!
Mondjuk ezt is tök véletlen láttam és nem is az elejétől. Leülök a tv elé, mert elfáradtam nagyon, bekapcsolom és mit látok? Azt hittem vmi tömegbaleset volt a rajtnál vagy valami ilyesmi.
Kiváncsi leszek mi lesz ennek a következménye vagy lesz-e egyáltalán? Szerintetek
Van mi arany, bár nem fénylik...
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Tünde
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 3921
- Köszönetek: 1
"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- elanor1
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK2
-
Moon írta: Megmondaná nekem vki, hogy mi a jó a Forma1-ben?
:
De komolyan!
Ezt nem tudom elmondani. Szerintem egyébként kicsit olyan, mint a GYU. Vannak olyanok, akik megnéznek egy (néhány) futamot/elolvassák a könyvet, és az magával ragadja őket, van akire semmi hatással sincs. Én se tudom elmagyarázni, miért szeretem Tolkien prof. műveit és a F1-et, de ez tény: egy idő után "elvonási tüneteim" lesznek ha ezekből hiányom van. És ezek által találtam haverokra, barátokra. Remélem érthető voltam.
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Alyr Arkhon
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_ADMIN
-
Én a versenyzők helyébne bojkottálnám a következő futamokat is, hátha akkor észhez térnek.
Viszont egyik induló versenyzőnek sem kellett törnie magát hogy pontszerző helyre jusson.
"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/
"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Ecthelion
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 1029
- Köszönetek: 0
"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Olorin.papa
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Moon írta: Megmondaná nekem vki, hogy mi a jó a Forma1-ben?
:
De komolyan!
ÍÍÍÍÍÍÍÍEEEEEEÁÁÁMMMMM...
és így tovább :biggrin2:
"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Moon
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK3
-
- Hozzászólások: 47
- Köszönetek: 0
De komolyan!
Moon vagyok s a magam útját járom!
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Olorin.papa
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
elanor1 írta:
Drizzt írta: MEkkora volt ez a forma-1
DDDDDD. Végignéztem
. Ezek az izgalmak. végre egy verseny
PPPPPPP.
Schumi első (és remélem utolsó) győzelme ebben a szezonban!!!
Csummi már csak akkor tud nyerni, ha a mezőny java el sem indul... csak Ő a lejtőn...
"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Arzeen
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 1038
- Köszönetek: 0
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Timona
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 1514
- Köszönetek: 0
"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Arzeen
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 1038
- Köszönetek: 0
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- elanor1
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK2
-
Drizzt írta: MEkkora volt ez a forma-1
DDDDDD. Végignéztem
. Ezek az izgalmak. végre egy verseny
PPPPPPP.
Schumi első (és remélem utolsó) győzelme ebben a szezonban!!!
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Mírrand / Verinen Enkeli
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Ben Kenobi írta: Legalább nem kellett nagyon lökdösődniük, bőven volt helyük a pályán.
![]()
Nem néztem, csak egy részét, de a Palik beszélt össze-vissza ökörségeket, már untam.
(kissé sipítozó hangon elkezdi: "Én autóversenybeteg vagyok, kérem szépen. Hol vannak az orvosok?" - vagy vmi ilyesmi.
![]()
)
Laci kommentárjáról ne beszéljünk (azért mégiscsak beszélek
"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Narmo
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Ben
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 3358
- Köszönetek: 0
basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Patiszon
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Ismerd meg magad!
- Hozzászólások: 744
- Köszönetek: 0
Drizzt írta: MEkkora volt ez a forma-1
DDDDDD. Végignéztem
. Ezek az izgalmak. végre egy verseny
PPPPPPP.
Ejnye, ez tényleg 'nagy verseny' volt. A rendezők már nem is tudták, melyik kamerát adják be, annyi történés volt...
A bedobálásért meg kár... lejáratták magukat...
A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Lora
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 804
- Köszönetek: 0
a nézők meg dobálták be az üvegeket..
Gyöngycem (voltam valaha)
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Timona
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 1514
- Köszönetek: 0
"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Toma gazda
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Ulmo írta:
elodyke írta: mer'? mitörtént???
20 autóból 6 "versenyzett". Köszönöm, de én ebből nem kérek. :shake:
6db vicces
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek:
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Ulmo
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 4133
- Köszönetek: 0
elodyke írta: mer'? mitörtént???
20 autóból 6 "versenyzett". Köszönöm, de én ebből nem kérek. :shake:
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Toma gazda
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek:
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Drizzt
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 1063
- Köszönetek: 0
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!






