BESZÉLGETŐS topic
- Gandalf
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_ADMIN
-
Szerintem meg ne.Sirgon Esgalnor írta: És gratulálok Alyr, vigyen el az ördög
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Sirgon Esgalnor
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 864
- Köszönetek: 0
Én is!Laurelen írta: jelentem szavaztam:)
És gratulálok Alyr, vigyen el az ördög
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Alyr Arkhon
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_ADMIN
-
6666
"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/
"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Laurelen
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
jelentem szavaztam:)Toma gazda írta: www.eurosport.com/football/worldcup/2006/wcteamcentury.shtml#
TEssék szavazni MErt az Aranycsapat bent van a szavazás döntőjében!!!
LEgyen a 20. század legjobb csapata az 1954 es válogatott!!!!
"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Gwendir, a Keresztapa
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK5
-
- Hozzászólások: 231
- Köszönetek: 0
Alyr Arkhon írta:
Gwendir, a Ferneyi Pátriá írta: Valaki nem tudja-e, hogy még kapható-e a Europe Universalis nevezetű stratégiai játék (megjegyzés: Rajongó vagyok, csak sajnos a lemezem használhatatlan. Pedig úgy tervezgettem Kínát és Franciaországot
![]()
)
Igen, legalábbis usque 2 hónapja még kapható volt.
Köszi!!!!!!!!
Megmentetted egy rajongó lelkiállapotát!
Candide: Hát akkor miért teremtették a világot?
Martin: Hogy legyen min mérgelődnünk.
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Toma gazda
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
TEssék szavazni MErt az Aranycsapat bent van a szavazás döntőjében!!!
LEgyen a 20. század legjobb csapata az 1954 es válogatott!!!!
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek:
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Arzeen
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 1038
- Köszönetek: 0
icke írta: Üdvözletem!
A blográdióm tetszik ennyire? Megtiszteltetésnek veszemEthuil írta: Ez itt egy KINCS
Annyi jó zene-bona
Még Prága is könnyebben megmarad bennem németül. Kösz icke
Ha a blogomról hozod be (bal oldalt, a "Zenékek, jól" felirat; a blogomat meg megtalálod a hozzászólásom alatt), akkor még tisztességesen is néz ki
icke
Igen, a blográdió és a zene tetszik benne.
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- icke
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
A blográdióm tetszik ennyire? Megtiszteltetésnek veszemEthuil írta: Ez itt egy KINCS
Annyi jó zene-bona
Még Prága is könnyebben megmarad bennem németül. Kösz icke
icke
ignis sum quae contra frigus ardet
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Alyr Arkhon
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_ADMIN
-
Gwendir, a Ferneyi Pátriá írta: Valaki nem tudja-e, hogy még kapható-e a Europe Universalis nevezetű stratégiai játék (megjegyzés: Rajongó vagyok, csak sajnos a lemezem használhatatlan. Pedig úgy tervezgettem Kínát és Franciaországot
![]()
)
Igen, legalábbis usque 2 hónapja még kapható volt.
"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/
"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Arzeen
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 1038
- Köszönetek: 0
icke írta: Üdvözletem!
Esetleg itt ...
icke
Ez itt egy KINCS
[size=9:3anh9xs8]A Loituma már ötödször megy egyfolytában...[/size]
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Gilg (Gwindorn)
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 1060
- Köszönetek: 0
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Leia
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK4
-
- Hozzászólások: 91
- Köszönetek: 0
"I hope life is good for you.."
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Holtak vezére
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 807
- Köszönetek: 0
Feanor Faelivrin írta: 2006.6.6. Ma a sátán megjelenik gonoszkodni
eddig nem tette
"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Rabyn
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Sirgon Esgalnor
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 864
- Köszönetek: 0
Hát önmagáért a történelmi témáért nem kéne, csak Rabyn joggal félhet tőle, hogy törölgetni való politikai vélemény nyilvánításokba torkoll a dolog. És nyilván nem szeretne ezzel időt tölteni. (gondolom..)Felagund írta:
Miért kéne?Rabyn írta: Ezt a témát nagyon hanyagoljuk jo?
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Rabyn
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Felagund írta:
Rabyn írta: Ezt a témát nagyon hanyagoljuk jo?
Miért kéne?
mert a csapból is ez folyik és már a hócipőm tele van vele. ahogy a második világháboruval is... Ettől függetlenül szeretném kihuzni érettségin...
"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Felagund
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 6412
- Köszönetek: 2
Rabyn írta: Ezt a témát nagyon hanyagoljuk jo?
Miért kéne?
Our knees do not bend easily
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Toma gazda
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Iron maiden
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek:
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Feanor Faelivrin
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 552
- Köszönetek: 0
"A mosoly a leger
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Gwendir, a Keresztapa
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK5
-
- Hozzászólások: 231
- Köszönetek: 0
Candide: Hát akkor miért teremtették a világot?
Martin: Hogy legyen min mérgelődnünk.
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Alyr Arkhon
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_ADMIN
-
icke írta: Üdvözletem!
Hogy ez neked mitől jobbAlyr Arkhon írta: Jobb verzió itt:
loituma.uw.hu/loituma.movUgyanolyan felbontás, és csak QuickTime-mal lehet lejátszani, amit meg én linkeltem be, azt elvileg minden gép viszi... Na, mindegy
icke
Nekem más felbontásban jelenik meg.
Amit te linkeltél ott torzabb a kép.
Ezexerint a hiba az én készülékemben van
"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/
"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Toma gazda
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Tabu?Rabyn írta: Ezt a témát nagyon hanyagoljuk jo?
Bocs ez valakinek olyan mint az október 23 vagy az október 6 avagy az augusztus 13. vagy 1526.
Nem firtatom miért. Mindenki keresse meg magában a választ ha egyáltalán érdekli.A témát kérésedre részemről befejeztem.
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek:
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- icke
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Hogy ez neked mitől jobbAlyr Arkhon írta: Jobb verzió itt:
loituma.uw.hu/loituma.mov
icke
ignis sum quae contra frigus ardet
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Arzeen
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 1038
- Köszönetek: 0
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Alyr Arkhon
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_ADMIN
-
icke írta: Üdvözletem!
Kiskedvencem
Eredeti verzió...
Esetleg itt ...
icke
Jobb verzió itt:
loituma.uw.hu/loituma.mov
"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/
"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- icke
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
ignis sum quae contra frigus ardet
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Nóli i linantea
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Akinek esetleg már túl sok a hagymás csajból:
swgalaxies.datastart.hu/modules/Videos/files/vader-loituma.swf Darth Vader
If I promise not to kill you, can I have a hug?
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Leia
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK4
-
- Hozzászólások: 91
- Köszönetek: 0
Pedig nagyon jó volt!
Amúgy tetszik ez az éneklős, hagymás csaj!
"I hope life is good for you.."
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Leia
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK4
-
- Hozzászólások: 91
- Köszönetek: 0
"I hope life is good for you.."
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Melian
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Ettül meg kirázott a hideg... nem is elég egyszer megnézni...Alyr Arkhon írta: Egy kis nosztalgiázásra hívlak titeket...
Melian
*tiuda meina tiutjandei*
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!






