- Hozzászólások: 343
- Köszönetek: 0
Gondolatok
- Kiszhobbit
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Nóli i linantea írta: 8O 8O Hát te nem akarod őket megmenteni?
:bawling:
Én megakarom!
izéé és mi lenne ha elásnánk a fánklyukakat és így földalatti lyukakká válnának?
Csak jó homokos helyre kén ásni oszt kész lennének a speckó üregek
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Nóli i linantea
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
If I promise not to kill you, can I have a hug?
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Artemisz
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 3934
- Köszönetek: 0
lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén
Az Erdő legyen Veletek!
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Nóli i linantea
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
A fő hogy szabadok legyenek.
If I promise not to kill you, can I have a hug?
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Newra
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 517
- Köszönetek: 0
Van mi arany, bár nem fénylik...
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Nóli i linantea
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
If I promise not to kill you, can I have a hug?
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Ben
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 3358
- Köszönetek: 0
De ha egy feketelyuk beszippantott egy fánkot, onnét már nincs menekvése a fánklyuknak, nem tud beépülni sehova, hanem felszabadul, és megduplázza a már meglévő fekete lyuk gravitációs erejét, illetve növeli a térfogatát, szintén kétszeresére.Nóli i linantea írta: A fánklyuk épül be egy újabb fánkba...
basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Nóli i linantea
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
If I promise not to kill you, can I have a hug?
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Ben
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 3358
- Köszönetek: 0
Hm, a fánk beépül egy újabb fánkba? Ez meg miféle mechanizmus?Nóli i linantea írta: De sajnos egy fánklyuk tartós felszabadítása nem olyan egyszerű mint a dugó kihúzása... Mert a fánklyukból készült fekete lyuknak émg azelőtt be kell szippantania egy fánkot, mielőtt még egy újabb fánkba beépülne...
basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Nóli i linantea
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
If I promise not to kill you, can I have a hug?
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Ben
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 3358
- Köszönetek: 0
Tisztára, mint amikor kihúzod a kádból a dugót. A többi már megy magától...Nóli i linantea írta: HV aztat írta hogy akkor az a fánklyuk felszabadul... És ez elég jól hangzik ahhoz hogy igaz legyen. Mert így elérhetőbb közelségbe kerül a fánkok megmentésének lehetősége, azzal hogy csak a legelső fánklyukat kell kiszabadítanunk.
basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Nóli i linantea
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
HV aztat írta hogy akkor az a fánklyuk felszabadul... És ez elég jól hangzik ahhoz hogy igaz legyen. Mert így elérhetőbb közelségbe kerül a fánkok megmentésének lehetősége, azzal hogy csak a legelső fánklyukat kell kiszabadítanunk.Snuffles írta:
őőőő nagyobb lesz a feketelyuk gravitációs ereje?Nóli i linantea írta: Mi lesz ha egy feketelyuk felszippant egy fánkot?
If I promise not to kill you, can I have a hug?
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Ben
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 3358
- Köszönetek: 0
Kiszabadul a lyuk a fánkból, így a feketelyuk megduplázódik, mind gravitációs erő, mind térfogat tekintetében...Snuffles írta:
őőőő nagyobb lesz a feketelyuk gravitációs ereje?Nóli i linantea írta: Mi lesz ha egy feketelyuk felszippant egy fánkot?
basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Snufi
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- meow
őőőő nagyobb lesz a feketelyuk gravitációs ereje?Nóli i linantea írta: Mi lesz ha egy feketelyuk felszippant egy fánkot?
"Well, I'm back."
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Nóli i linantea
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Szerk.: HEhhh, HV megelőzött...
If I promise not to kill you, can I have a hug?
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Holtak vezére
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 807
- Köszönetek: 0
"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Ben
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 3358
- Köszönetek: 0
De jó, kirakunk egy fánklyukat az űrbe, és beszívja a fél Naprendszert.Tüdö/Daeadan írta: Az ürbe nemszabad rakni fánklyukat mert abbol lesz a Fekete lyuk o.O
basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Tüdö/Daeadan
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK1
-
- Hozzászólások: 8
- Köszönetek: 0
A fánklyukak nemtudnak felszabadulni T_T segiteni kell nekik!
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Ancalima Anarórë
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Alyr Arkhon
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_ADMIN
-
"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/
"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Ben
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 3358
- Köszönetek: 0
Na ez az, de ha kötelezzük is őket, akkor is megmarad egy rakás lyukas fánk. Ergo azokat is meg kell enni.Nóli i linantea írta: Épphogy a lekváros fánkok azok amiknek nincs lukuk. Ha köteleznénk a fánkgyárokat a töltött fánkok készítésére, a fánklyukak szabadok maradhatnának.
basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Nóli i linantea
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Ben: rossz a taktika. Épphogy a lekváros fánkok azok amiknek nincs lukuk. Ha köteleznénk a fánkgyárokat a töltött fánkok készítésére, a fánklyukak szabadok maradhatnának.
If I promise not to kill you, can I have a hug?
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Meleth_lin
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 392
- Köszönetek: 0
Tüdö/Daeadan írta: De meg kell oldanunk hogy a fánklyukak ne menjenek másik fánkba!
Erre megoldás lenne, ha nem gyártanánk több fánkot...de akkor a rendőrök éhenhalnának.
"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Tüdö/Daeadan
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK1
-
- Hozzászólások: 8
- Köszönetek: 0
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Ben
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 3358
- Köszönetek: 0
Ragyogó ötlet!Alyr Arkhon írta: Alapítsuk meg a Nemzetközi Fánklyukfelszabadító Szövetséget és együnk fánkot, hogy visszajussanak a lyukak oda ahonnan ki lettek szakítva.
basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Alyr Arkhon
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_ADMIN
-
Nóli i linantea írta: Hmmmm... azt hiszem igazad van...
Vajon miből lett az első fánklyuk?
Szerintem az első fánklyuk a világűrben keringett, a Végtelen Semmi részeként lebegett békésen, mígnem körültekerték egy fánkkal.
Alapítsuk meg a Nemzetközi Fánklyukfelszabadító Szövetséget és együnk fánkot, hogy visszajussanak a lyukak oda ahonnan ki lettek szakítva.
"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/
"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Ben
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 3358
- Köszönetek: 0
Mélyenszántó gondolatok.Nóli i linantea írta: Vajon miből lett az első fánklyuk?
basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Nóli i linantea
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Vajon miből lett az első fánklyuk?
If I promise not to kill you, can I have a hug?
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Tüdö/Daeadan
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK1
-
- Hozzászólások: 8
- Köszönetek: 0
De mivel a lyuk nem tárgy ezért nem esik le hanem az anyag átalakul...a régi fánklyukból új fánklyuk lesz egy másik fánkon. Ez a fánlyukak körforgása.
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Nóli i linantea
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
A lukat körbeeszed. És amikro elfogy körülötte a fánk, a lyuk leesik a földre. Vagyis a Föld tele van fánk-lukakkal, csak hát ezek lukak, így szerencsére nem botlunk meg bennükFimbrethil írta: Ha az ember megeszi a fánkot, hova lesz a lyuk?mert azt biztos nem eszi meg, milyen hülyeség lenne már lyukat enni...
If I promise not to kill you, can I have a hug?
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!






