Egy Húron Pendülők (az Íj köre)

Több
10 éve 7 hónapja #410541 Írta: Schreiner János
Schreiner János válaszolt a következő témában: Egy Húron Pendülők (az Íj köre)

Gandalf írta:

Adanedhel írta: Köszi SÚ a topicért! :D
Facebookos csoportot nyissak-e?


Szerintem ne, mivel többen nincsenek fent az alábbi listáról Fb-n. Amúgy sem baj, ha életet leheltek a fórumba. ;)

Egyetértek!
A táboros fészbúkos oldalt is csak külsősként nézegetem, és rettentően bosszant, hogy egy csomó mindent nem láthatok, és nem tudok becsatlakozni. Már éppen kezdett meginogni az elvi megalapozottságom, hogy soha nem fogok fészbúkon regisztrálni!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 7 hónapja #410537 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Egy Húron Pendülők (az Íj köre)

Adanedhel írta: Köszi SÚ a topicért! :D
Facebookos csoportot nyissak-e?


Szerintem ne, mivel többen nincsenek fent az alábbi listáról Fb-n. Amúgy sem baj, ha életet leheltek a fórumba. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 7 hónapja - 10 éve 7 hónapja #410536 Írta: Schreiner János
Schreiner János válaszolt a következő témában: Egy Húron Pendülők (az Íj köre)
Kösz Sú!
Balázst se hagyjuk ki, úgy emlékszem, őt is érdekli!
Utolsó szerkesztés: 10 éve 7 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 7 hónapja #410527 Írta: Adanedhel
Adanedhel válaszolt a következő témában: Egy Húron Pendülők (az Íj köre)
Köszi SÚ a topicért! :D
Facebookos csoportot nyissak-e?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 7 hónapja #410525 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Egy Húron Pendülők (az Íj köre)
Rendben, felírtalak! :)

A továbbiakban: igyekszem frissen tartani a listát, de nem fogok mindenkinek visszaírni, mert annak csak flood a vége. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 7 hónapja #410522 Írta: Éogil
Éogil válaszolt a következő témában: Egy Húron Pendülők (az Íj köre)
Énis!!!

Aurë Entuluva!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 7 hónapja - 10 éve 7 hónapja #410517 Írta: Sötét Úr
A [jegyzet="2013-as 'Nan Thurin' nyári táborról van szó – hogy ez évek múltán is egyértelmű legyen.":3btuu38r]táborban[/jegyzet:3btuu38r] felmerült az igény egy MTT-s íjász közösség létrejöttére, amely az íjászattal aktívan, vagy akár passzívan foglalkozók, és az érdeklődők számára nyújt lehetőséget arra, hogy összevonjuk a két kedvencünket: az íjászatot és Tolkient. Mindezt a hozzászólás írásakor érvényes Alapszabály 3§ (6) pontjának megfelelően közösségi és kulturális hagyományőrző céllal szeretnénk tenni, ami lehetővé teszi, hogy ha meg tudunk felelni az egyéb feltételeknek is, hivatalosan is MTT-csoport legyünk.
Addig azonban tennivalóink vannak. Elsőre rögtön az, hogy tudjuk, kik azok, akiket e tevékenység komolyan, és várhatóan tartósan érdekel. A táborban eddig – a teljesség igénye nélkül és utólag még külön megkavart, véletlenszerűen random sorrendben – a következők jelezték az érdeklődésüket:
  • Adanedhel
  • Schreiner János
  • Banshee
  • Tonyo
  • Romász Viktor
  • Rabyn
  • Éogil
  • Balázs
  • ...?
(Bocsi azoktól, akiket kihagytam, vagy elírtam a nevét!)
Utolsó szerkesztés: 10 éve 7 hónapja által. Indoklás: update

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.132 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére