Filmklub

Több
16 éve 7 hónapja #342166 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Filmklub
Nah amik eddig felmerültek:

Butterly effect 1-2
Faun labirintusa
Leon, a profi
Mephisto
Forrest Gump
Az angol beteg
Csokoládé
Isten nagy, én kicsi vagyok
Hayao Miyazaki filmjei (amiket én ismerek: Nausicää - the valley of the wind, Spirited away (Chihiro), Howl's moving Castle)
Alienek
Karib-tenger kalózai
Ellenség a kapuknál
Kapj el, ha tudsz
Gyűrűk Ura
Egy gésa emlékiratai
Az ördög Pradát visel
Egy Marék rozs
Kristálytükör meghasadt
Holt költők társasága
Mátrix
Távkapcs
Devdas
Lagaan
Esküvő monszun idején
Kámaszutra
Siddhartha
Gandhi
Mátkaság és legényélet
Omkara
Don
Asoka
Hetedik pecsét
Tükör által homályosan
Psycho
Szédülés
Madarak
Körhinta
Szinbád
Európa expressz
Miniszeter félrelép
Indul a bakterház
A Tenkes kapitánya
Bryan élete
Gyalog Galopp
Elveszett Gyerekek városa
Gilbert Grape
Eltakarítónő
Anyád napja
Hair
Amadeus
Amelie
Nicsak ki beszél
Mrs. Doubtfire
Szilaj a vad völgy paripája
Dennis, a komisz
Egy szoknya egy nadrágot
Az ördög nem alszik

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #342154 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Filmklub

Trithyn írta: +1 MAGYAR(ez is alapmű :wink: ):A Tenkes kapitánya


IGENIGENIGEN!! Tenkes kapitánya 4ever!!!! :D :D:D:D:D (A kedvenc könyveim között van :D )

Meg még tudom ajánlani ilyen régi magyar filmek közül az Egy szoknya egy nadrágot (a RÉGIT), és az Ördög nem alszikot :D ez utóbbi nagyon bejött, jókat nevettünk rajta! ;)

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #342151 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Filmklub

Ryana írta:

Orsie / Fraktál írta:

Altaris írta: Butterfly effect... igencsak elgondolkodtató darab... film... szerintem egyszer minimum érdemes megnézni. A szereplők is jók, a forgatókönyv pedig.. fantasztikus! nincs rá más szó...

és két verziója van, 2 féle befejezéssel :D én látam mindkettőt. egy egyik vidámabb, a másik eléggé szomorú. és van második része is, de az nagyon gáz.

És meg is van mind2? És a 2.? Engem érdekelne én csak 1et láttam, de tényleg mkinek csak ajánlani tudom.

már Altaris is kérdezte, és igen, itthon elvileg vhol meg kell lennie mindkettőnek. amúgy csak az utolsó kb 5-10 perc más, amúgy teljesen ugyanaz.
most elutazunk, de majd szeptemberben ha tényleg lesz filmklub és meg tudjuk vhol oldani a vetítést, és időm is lesz, akkor elviszem őket. viszont divX-ben vannak, nem DVD-n.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #342134 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Filmklub

Orsie / Fraktál írta:

Altaris írta: Butterfly effect... igencsak elgondolkodtató darab... film... szerintem egyszer minimum érdemes megnézni. A szereplők is jók, a forgatókönyv pedig.. fantasztikus! nincs rá más szó...

és két verziója van, 2 féle befejezéssel :D én látam mindkettőt. egy egyik vidámabb, a másik eléggé szomorú. és van második része is, de az nagyon gáz.

És meg is van mind2? És a 2.? Engem érdekelne én csak 1et láttam, de tényleg mkinek csak ajánlani tudom.

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja - 16 éve 7 hónapja #342114 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Filmklub

Rabyn írta: Na milyen csend lett. Azért beszélgetni filmeket ajánlani másoknak, stb azt lehet még mindig:)))

Egyébként én pl a Hairt, Amaedust is szívesen nézném meg társaságban:) Meg az Ameliet, meg olyan régi családi vígjátékokat mint a nincsak ki beszél vagy a mrs doubtfire:)


Családi vígjátéknak pl. a Dennis, a komisz?

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #342113 Írta: Trithyn
Trithyn válaszolt a következő témában: Filmklub
Nekem megvan a Lagaan zenéje! :P :arrow: Nóli, privi ment! :wink:

"A világ tele van csodával, ám mi elvesztettük a képességet, hogy észrevegyük mindennapjainkban a varázslatot".

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #342085 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Filmklub
Juj visszatérve, a Lagaanra hogy visszatértem ide.
Azt mindenképp nézzük meg! Nagyon hosszú film, mint minden indiai, és naaagyon jó is.
Én anno rengeteget kerestem azt a gyönyörű zenéjét boltokban, most meg neten. /Ha tud vki segíteni léccilécci privizzen rám/

Össze kéne gyűjteni egy listát. Esetleg felsorolni azokat amik eddig elhangzottak a topicban.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #342075 Írta: Trithyn
Trithyn válaszolt a következő témában: Filmklub

Altaris írta: ill. bár már biztosan sokan látták: Szilaj a vad völgy paripája


huhh... annak nagyon szeretem a zenéjét! :P

"A világ tele van csodával, ám mi elvesztettük a képességet, hogy észrevegyük mindennapjainkban a varázslatot".

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #342055 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Filmklub

Rabyn írta: Egyébként én pl a Hairt, Amaedust is szívesen nézném meg társaságban:) Meg az Ameliet, meg olyan régi családi vígjátékokat mint a nincsak ki beszél vagy a mrs doubtfire:)

:egyetértőn bólogat:

ill. bár már biztosan sokan látták: Szilaj a vad völgy paripája[size=9:3l18rfqf] (ugye Acho? :P Bryan Adams - Brothers under the sun...)[/size] és Szabadság, szerelem...

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #342020 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Filmklub
Amadeus, Hair, Brian élete, Indul a bakterház: ezekkel nagyon egyetértek! ;-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #342017 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Filmklub
Na milyen csend lett. Azért beszélgetni filmeket ajánlani másoknak, stb azt lehet még mindig:)))

Egyébként én pl a Hairt, Amaedust is szívesen nézném meg társaságban:) Meg az Ameliet, meg olyan régi családi vígjátékokat mint a nincsak ki beszél vagy a mrs doubtfire:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #341966 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Filmklub
én inkább régebbi filmekre gondoltam:)

Szeptemberben, amint kiderülnek az órarendek és kiderül ki, hogy ér rá keresünk egy alkalmas időpontot és helyet. Ahogy elnéztem eddig legtöbben a Pillangóhatásra vagytok kíváncsiak:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #341928 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Filmklub
Esetleg az Eltakarítónő...nem rég készült és ilyen tipikusan angol fekete humor kap benne főszerepet...nagyon jó film..:itscool::itscool::itscool:
A gyalog kakukkot azt nézzük meg... :itscool:
Vagy az Anyád napja...az is :itscool: :itscool: :itscool:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #341925 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Filmklub

Altaris írta: Butterfly effect... igencsak elgondolkodtató darab... film... szerintem egyszer minimum érdemes megnézni. A szereplők is jók, a forgatókönyv pedig.. fantasztikus! nincs rá más szó...

és két verziója van, 2 féle befejezéssel :D én látam mindkettőt. egy egyik vidámabb, a másik eléggé szomorú. és van második része is, de az nagyon gáz.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #341922 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Filmklub
Végre van netem:)))

Filmajánlatokat küldjetek nekem privibe/emilbe/akárhogy mert itt elvesznek.
Én arra gondoltam, hogy olyan filmeket kéne megnézni amiket moziban már nem lehet és nehezebb hozzájutni. Ilyen az Elveszett Gyerekek városa és a Gilbert Grape is:) Meg a Pillangóhatás is:)
Szóval kérekszépen film ötleteket, helyszín ötletet:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #341919 Írta: Trithyn
Trithyn válaszolt a következő témában: Filmklub

Ille / Lórien írta: Üdv mindenkinek a Filmklubban! Nagyon jó ötletnek tartom. :D
Javaslat: Bryan élete. Én még nem láttam, de annyit hallottam róla, és már szeretném megnézni.


Always Look on the Bright Side of Life... 8) :P

Hmm, ha már Brian akkor Gyalog Galoppozhatunk is egy kicsit... 8) :D

"A világ tele van csodával, ám mi elvesztettük a képességet, hogy észrevegyük mindennapjainkban a varázslatot".

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #341917 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: Filmklub
Üdv mindenkinek a Filmklubban! Nagyon jó ötletnek tartom. :D
Javaslat: Bryan élete. Én még nem láttam, de annyit hallottam róla, és már szeretném megnézni.

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #341916 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Filmklub
A tizedes meg a többek. "Nincs kompót!Nincs kompót!" :D

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #341896 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Filmklub

Missy írta: Esetleg Peter Weirtől a Holt költők társasága?


Igen, Igen, Igen, Igen!!!!! :cry: :cry: mondjuk nem egy vígjáték kategória.. de nagyon, nagyon tudom ajánlani annak aki még nem látta....

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #341876 Írta: Trithyn
Trithyn válaszolt a következő témában: Filmklub

Olosta írta: Ja igen, és egy alapmű: Indul a bakterház.


Bezony, bezony alapmű :) - fergeteges színészi alakításokkal(Jajjj Saaanyikááám! :P )

+1 MAGYAR(ez is alapmű :wink: ):A Tenkes kapitánya

"A világ tele van csodával, ám mi elvesztettük a képességet, hogy észrevegyük mindennapjainkban a varázslatot".

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #341874 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: Filmklub

Missy írta:

norbikk írta: Magyarok közül nekem az Európa expressz meg a Miniszeter félrelép a kadvenc.


Nézz meg egy-két "igazi magyar" filmet. Hidd el, nem fogsz csalódni. :wink:


Szerintem az "igazi magyar" kategóriába tökéletesen beleillenek ezek a filmek is. Gondoljunk csak a 30-as évek vígjátékaira (Kabos Gyulával, Ráday Imrével, Tolnay Klárival), ezekben az újabb, tingli-tangli filmekben pontosan az elődök komédiáit akarták visszahozni.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #341869 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Filmklub
Ha már magyaroknál tartunk, egy kis érdekesség (bár ez asszem csak számomra érdekes, na mindegy :roll: ):
nemrég volt az M1-en a Rózsa Sándor sorozat, sajnos nem láttam, csak az utolsó részbe pillantottam bele. De volt benne egy templomos jelenet. Pontosabban körmenet volt egy templom körül. Nézem: de ismerős ez a templom, de ismerős. Aztán rájöttem, hogy az egyik félegyházi templom az! Itt forgatták nálunk azt a jelenetet (ami egyébként Szegeden játszódik, de hát ott biztos nem találtak megfelelő templomot, ami elképzelhető, tekintve, hogy csak az alsóvárosi jöhetett folna szóba, de az meg nemtommér nem volt jó nekik)!

Ja igen, és egy alapmű: Indul a bakterház.

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #341861 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Filmklub

norbikk írta: Magyarok közül nekem az Európa expressz meg a Miniszeter félrelép a kadvenc.


Nézz meg egy-két "igazi magyar" filmet. Hidd el, nem fogsz csalódni. :wink:

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #341860 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Filmklub

Gandalf írta: Hgoy magyart ajánljak: Szindbád.


Oh, Latinovits.

Utazás a koponyám körül.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #341859 Írta: norbikk
norbikk válaszolt a következő témában: Filmklub
Magyarok közül nekem az Európa expressz meg a Miniszeter félrelép a kadvenc.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #341858 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #341855 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Filmklub
Ha már Bergman, akkor legyen Hitchcock is. Pl. :P sycho, Szédülés, Madarak.

De, hogy magyart is ajánljak: Körhinta

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #341853 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Filmklub
Öhm. Bergman. Pl. Hetedik pecsét. Tükör által homályosan.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #341851 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Filmklub

Newra írta:

Ben írta: Olosta, nem ismered véletlenül a Lagaant? Az is indiai film, annak idején láttam televízióban, de egyébként nemigen találkoztam vele.
szerk. port.hu-n megtaláltam az adatlapját, íme :-)


Ugyan nem vagyok Olosta (:D), de imádom azt a filmet! Nagyon jó, ajánlom mindenkinek!


Én is nagy rajongója vagyok a Lagaan-nak!! :lol:
És meg van videókazin. Erősen gondolkodom rajta, hogy bedigiztetem egy haverral.

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #341848 Írta: Trithyn
Trithyn válaszolt a következő témában: Filmklub

Missy írta: Az indiai filmek amiket ajánlanék pedig:

:arrow: Kámaszutra(Tessék a címet kellő érettséggel kezelni!)
:arrow: Siddhartha
:arrow: Gandhi(Nemrégiben volt a Film+-on.)


Mindhárom nagyon jó! :)


Egyre jobban tetszik nekem ez a filmklub!!! :P -na persze könnyű megszerettetni egy filmőrülttel egy ilyen topikot :P

"A világ tele van csodával, ám mi elvesztettük a képességet, hogy észrevegyük mindennapjainkban a varázslatot".

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.514 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére