Találkozások

  • Anna
  • Látogató
  • Látogató
21 éve 11 hónapja #50581 Írta: Anna
Anna válaszolt a következő témában: Találkozások
Én is mennék a találkozóra, mint azt már régebben is említettem.
Pár napih nem voltam, ezért nem tudtam bejelentkezni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #50528 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Találkozások
Megint elfelejtettem engedélyezni az emotikonokat.. :)

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #50527 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Találkozások
shaira,Fiona: Mivel nincs sok avatar, ezért lehet.. :) ))
Más: MEHETEK!!!]

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #50514 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Találkozások
Huh, bocs, ez nem akart vastagbetű lenni... Bocsika! :oops: :oops:

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #50513 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Találkozások
Hi!

[/b]Címer megtekinthető itt:

www.nexus.hu/broadwayed/cimer2.jpg

...illetve majd személyesen szombaton is. :)
Szerintem nem probléma, ha olyanok is jönnek, akik nem Kószások - végülis a topic is nyitva áll mindenki előtt, és minél többen leszünk, annál jobb. Szóval ne aggódjatok, nem fogjátok elveszettnek érezni magatokat. :D

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #50469 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Találkozások
Fiona: Én nagyon hasonlítok a képre, csak a hajam göndörebb egy kicsit.
Ha akarsz, választhatsz másikat, én csak azért gondoltam, mert nagyon össze lehet keveredni így. De nem csak nekünk van egyforma képünk. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #50447 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Találkozások
shaira: azt mondják igen meg én szerintem is egy kicsit.És te?
Válasszak másikat? :cry:

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #50409 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Találkozások
kösssz brisa :!:
igaz én pesti vagyok , úgyhogy , ha kevésbé részletesen írtad volna le,akkor is megértettem volna,de mindegy , mert ez igazából nem nekem szólt!!!
szóval ez ilyen profin megszervezett tali lesz???

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #50403 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Találkozások
Fiona: hasonlítassz a választott képedre? :?: .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #50399 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Találkozások
Elanor: yaya, fő az optimizmus! (kár hogy ez rám az esetek túlnyomórészében nem igaz... :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #50397 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Találkozások
Elanor: Én értem, mitől félsz, de szerintem felesleges előre bepánikolni emiatt. (Tudom nem pánikoltál be, de most nem találtam jobb szót rá. :oops: :D ) Hidd el, megfogjuk oldani. Még a szülőket is. És amúgy mi, fórumosok leszünk többen. Az ismeretlenek pedig mindig valamelyikünkkel (azaz fóumossal) jönnek. Biztos vagyok benne, hogy így is jól fogjuk magunkat érezni.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #50396 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Találkozások
Fereste: igen, vmi ilyesmire gondoltam! De végülis igazad van!

Fő az optimizmus? :)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #50392 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Találkozások
Elanor: én értem mire gondolsz. leszünk sokan, akik ismerjük egymást, és lesznek oanok is, akik abszolút nem járnak a fórumra, csak meghallották, hogy tali lesz, és akkor "yaa, én is megyek" felkiáltással ők is eljönnek... én ezt nem túlzottan szeretem, de ki tudja, lehet hogy kellemes meglepetésként kedves emberkéket ismerünk meg...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #50385 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Találkozások
Szerintetek nem lesz túl rossz, hogy egy csomó olyan ember is jön, akik nem írnak a fórumra?
Ezt nem úgy értem, hogy azért rossz, mert ők nem tartoznak ide, hanem mert egymást sem ismerjük nagyon (persze vannak kivételek), és nem fogjuk tudni, ki fórumos, és ki nem... (tudom, hogy be fogunk mutatkozni, de akkor is, aközött a sok ember között el fognak a veszni a fórumosok)
Nem tudom értitek-e, mire gondolok...

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #50384 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Találkozások
yayy, de örülök :) egyébként meg biztosan nem fogok unatkozni, mert engem is érdekelnek az ien Tmák :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #50380 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Találkozások
Mindenkit szívesen látunk! (Sokszor hangsúlyoztuk ezt már.)
Legfeljebb a Kószás részeknél unatkozni fogsz, de az is lehet, hogy kedved támad belépni a Szöv.-be.
Jut eszembe, dehogy fogsz unatkozni! Hiszen nem te leszel az egyetlen nem-kósza a talin. :)

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Arwen
  • Látogató
  • Látogató
21 éve 11 hónapja #50379 Írta: Arwen
Arwen válaszolt a következő témában: Találkozások
Nyugodtan gyere el, mert igaz, hogy a Szövetség dolgait is megbeszénjük, mégsem az lesz a fő elfoglaltság szombaton!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #50375 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Találkozások
ayayy, úgy látom ez megint egy oan tali, amihez nekem semmi közöm.. mármint azt írtad, hogy a Kószák Szövetségének funkcióját is megbeszéljük, de hát én nem is járok ebbe a topicba, csupán mások mondták, hogy lesz tali, és úgy gondoltam eljövök, mert sok oan ember megy el, akit szeretek.. szóval nagy pofátlanság lenne ha elmennék? :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #50371 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Találkozások
naughty: Olvass vissza a Szo Ápr 06, 2002 4:36 pm-os bejegyzésemig. Ott megtalálod a kérdésedre a választ!!!!!!

Fereste: Sokan leszünk (20 és 30 között). Ami pedig a programot illeti:
először megismerkedünk egymással,
aztán megbeszéljük a Kószák Szöv.-nek funkcióját,
végül, de nem utolsósorban pedig jönnek az egyéb témák (pl. címer, szerepjáték, következő tali stb.)
Szóval az első találkozón biztos, hogy nem fogunk unatkozni. A többi már csak rajtunk múlik.

pipike: A címerről Áfonyánál érdeklődj.

Fiona: A névsort elég maceráns lenne összeállítani. Legalábbis nekem nem fűlik hozzá a fogam. :P

Tercontar_Leli: A leírásomat követve, eltalálsz a Szigetre?

Egyéb kérdés? :lol:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #50352 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: Találkozások
pipike: Szerintem címer-ügyben írj Áfonyának 1 privát üzenetet és kérdezd meg tőle! Ő biztosan megmondja hol találod, mert ugye ő csinálta! :) [/img]

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #50332 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Találkozások
sziasztok!! :D
csak azt szeretném megkérdezni,hogy pontosan hol találkozunk a Msz-en 13-án?????

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #50313 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Találkozások
Most már címerünk is van???De jóó,erről én lemaradtam......És mi van rajta?

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #50242 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Találkozások
kb hányan leszünk, és ki jönnek? és mit is fogunk csinálni a Margit-szigeten?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #50231 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Találkozások
Üdv mindenkinek!
Én is jövök! Meg persze Dae is.AA névsort nagyjából eltudja valaki küldeni?

Köszi

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #50207 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Találkozások
Felszállsz a metróra, és eljössz a Nyugatiig. Ott pedig felszállsz a Margit-híd felé menő 4 vagy 6 villamosra. A híd közepén kell leszállni (azt hiszem a 2. megállónál).
Menni fog?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #50205 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Találkozások
Ilyen ügyetlen is csak én lehetek. :o Nem vettem észre, hogy már átállt... (mármint eredetileg én is azt a képet választottam, mint te) :oops: Na mindegy. :lol:
Ai na vennui

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #50203 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Találkozások
Bocsi Eia. Nem nyúlom le a képedet. :wink:

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #50199 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok!

Volna egy kérdésem: Az Árpád-hídi Volán végállomástól hogy jutok a tali helyére? Tudom, hogy ott van a környéken, de ugye nem vagyok pesti, és ritkán járok Bp.-n (akkor is célirányosan), tehát nem tudom, hogy hova és merre. :( Elmagyarázná valaki?

Ai na vennui

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #50187 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Találkozások
Bocsi Áfonya! ROBINNÁL LESZ AKKOR A TRANSZPARENS!!!!!!

(Áfonyánál a címer, csak megjegyzem már. :D )

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #50184 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Találkozások
Kószás topicba kéretik benézni... mégegyszer, tábla nem nálam! Bocs, de félreértés történt, azt hiszem....

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.271 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére