Találkozások

Több
14 éve 8 hónapja #382396 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Találkozások
Friss fejlemény & frissítés:
Minerva
Rabyn
Alyr
Dodiee

Felagund
Sirgon
Mírrand
Anca
Nib

:( Családi okok, ennél többet erről most nem.

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #382391 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Alyrt is csapd a listához.
jegyár mibe lesz?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja - 14 éve 8 hónapja #382370 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Találkozások
Ugyan már, nem a HáziPálesz a fontos, hanem az őszinte részvétem. :)
Minerva
Rabyn
Dodiee

Felagund
Idhren
Estel ;)
Sirgon
Mírrand
Anca
Nib

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Utolsó szerkesztés: 14 éve 8 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #382362 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Találkozások
no jelentem, én tegnap premier előtt megnéztem. sajnos szinkronosan.
és szvsz nem annyira jó, hogy én még egyszer beüljek rá, de majd meglátjátok.
jó mozizást!

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #382361 Írta: Nibeniel
Nibeniel válaszolt a következő témában: Találkozások
Jó reggelt mindenkinek! :)

Minerva
Rabyn
Dodiee

Felagund
Idhren
Sirgon
Mírrand
Anca
Nib

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja - 14 éve 8 hónapja #382356 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Találkozások
Én megnézem hétfőn is 3D- ben, de beneveznék lehet mégegyszer, csak miattatok is (és mégcsak nem is szeretem a HP filmeket :D DDD )

Minerva
Rabyn
Dodiee

Felagund
Idhren
Sirgon
Mírrand
Anca


"... And that was the beginning of fairies..."
Utolsó szerkesztés: 14 éve 8 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja - 14 éve 8 hónapja #382352 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Találkozások
No kérem, törpilláim a rendszerben, már fenn van neten a jövő7 szerda, van negyed8tól! (F8 helyett) Nézzétek meg a netes jegyfoglalásban, h mennyi hely van még, köbö a közép-hátsó 2 sor közepét már lefoglalták. Szóval ha kapok egy létszámot, és nem felejtem, el, akkor holnap/után felhívom őket, hogy ennyi-meg ennyit kérnénk (neten a rendelési max. 4 jegy, de még nem próbáltam 1xre többször is, lehet, h menni fog nete) mert kb a nézőtér pont felén (még nem a nyakkitörős sorok közelében) van két érintetlen sor, ahol szabad a közép (utálok a szélén ülni). Szóval gyors szavazat, hova foglaljak, addig meg itt egy tessék-lássék lista, aki változást tud, az lécci ne azt írja, h "ez jön, ez mégsem", hanem dobja fel az új listát (egyszerűbben követhető, nincs félreértés, és nem kell órákat visszaolvasnom, nehogy vlki lemaradjon)
Amit jelenleg látok/lehetnek:
Minerva
Rabyn
Dodiee

Felagund
Idhren
Sirgon
Mírrand

Lehet még feliratkozni, és felrakni a bővített listát!

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"
Utolsó szerkesztés: 14 éve 8 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #382326 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Találkozások
Brühühü sajnos még sem tudok jönni.Szüleim betoltak a képbe egy programot így nem tudom veletek megnézni :(
nah mind1,majd legközelebb... :/

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja - 14 éve 8 hónapja #382324 Írta: Orowan/Gery
Orowan/Gery válaszolt a következő témában: Találkozások
Csatlakozom!
Nálam is fél nyolc lenne a legnyerőbb.
Eredeti hang >>>>>>>>>>>>>>(x2000) magyar szinkron - én még a felirat nélkülit is támogatom.

*szerk: visszavonom, épp nem leszek itthon >_< - jó szórakozást mindenkinek!*

"The purpose of life is a life of purpose. "
(Robert Byrne)
Utolsó szerkesztés: 14 éve 8 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #382302 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Találkozások

Sirgon Esgalnor írta: Egyébéként mi az hogy digitális változat? Mert a Port.hu szerint van olyan; meg jelzőtlen; ill. erdeti nyelven, felirattal. (Tudom, lúzer vagyok és míveletlen.)

Ha jól emlékszem, az elején van pár perc (kb negyedóra), ami 3D-s, valószínűleg ezért van digitális változat meg sima.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #382301 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Találkozások

Minerva írta: Szerintem is szerda f8, és angolul. :)

Csatlakozom, én is jönnék veletek. Ki listáz, és jegyűzérkedik?

Egyébéként mi az hogy digitális változat? Mert a Port.hu szerint van olyan; meg jelzőtlen; ill. erdeti nyelven, felirattal. (Tudom, lúzer vagyok és míveletlen.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #382269 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Találkozások
Szerintem is szerda f8, és angolul. :)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #382267 Írta: Endruu
Endruu válaszolt a következő témában: Találkozások
tényleg angolul az igazi!:)
Rickman ismét hozza a Snape-formáját:D

jó szórakozást!!!:)

"I am the Dark Lord's heir."

"Vi sitter här i venten och spelar lite DotA"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #382209 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Találkozások
f8 és 7köznap, ha le7. Szerda lenne jó, ha akkor occsóbb, vagy nemszerda, ha máskor occsóbb. Leng a kezem, jelentkezem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #382206 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Találkozások
Amit beírtam, az a MOM PArkban a feliratos előadás.

Eddig a fél nyolc vezet.(én is arra szavazok)

De van még egy kérdés: milyen nap???

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #382186 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
f8 részemről is :)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #382184 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Találkozások
hát én mennék, de már megyek a holnap esti premierre is, mert vettek nekem jegyet (azt még nem tudom, utána hogy bírok bemenni melózni, hehe). ha annyira jó lesz a film, akkor talán elmegyek kétszer, meglátjuk.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #382181 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Nekem a MOM közel van:DDDD (arrafele van az egyetem minden reggel előtte megyek el) szóval nekem mindegy melyik előadás. :) (csak szinkront nee mert akkor azon fogok röhögni végig:D)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #382177 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Találkozások
Mennyünk, és f8, vagy n11 :P :twisted: :D

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #382157 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Találkozások
F8.

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #382156 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Találkozások
Akkor jó eséllyel MOMPark.

Feliratos verzió jövő keddig: 2, h5 és este f8, n11, valamint szombat-vasárnap 11

Mozis ismerősöm szerint nem nagyon fog változni következő héten se.

Javaslatok?

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #382150 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Szerintem mindenképp estefelé menjünk, HP-t nézni akkor az igazi:D

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #382149 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Találkozások
Ha munkaidőhöz lehet igazintani a dolgot, akkor :csápol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #382147 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Találkozások
*csápol* :D

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #382145 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
Én is benne vagyok a nem szinkronos verzióban :)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #382143 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Nekem jó lenne a jövőhét szerda, de lenne egy kérésem, könyörögve kérlek titeket, hogy NE szinkronnal nézzük!
Alan Rickman orgánuma ugyanis leszinkronizálhatatlan.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #382140 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Találkozások
Teccik.

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #382129 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Találkozások
MOZIIII

Az a nagy harci helyzet, hogy már írtam egy szép díszes szöveget, de elszállt, szóval röviden (és fáradtan):
Páran felvetettük az új Potti film csürheformációs megtekintését. Namármost a film premije szerda éjfélkor lesz, de gyanítom, kevesen repesnének érte. Szóval, mivel a legtöbb jó minőségű mozik (mulipuccok) elég drágák, kivéve szerdán, mikoris minden földihalandónak egységesen 950 pénz az annyi, illetve a Kossuth moziban 850 HUF (többi nap 1090,- a diák, 1450,- a teljes a többi moziban)... Tehát, ha esetleg a népek tudnak várni még egy hetet, és vonzza őket e tömeges Potterulás jelensége, úgy felvetnék egy jövő7 szeda, valahányóra, Kossuth mozis filmezést. Kérnék hozzászólást pró és kontra!

E h...

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #381638 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Találkozások
Kürtök.

Fanfár.

Szeretettel várunk minden érdeklődőt, tapasztaltakat és kezdőket egyaránt a 2009-es Tolkien Live-ra, azaz a Középföldén játszódó élő szerepjátékos hétvégére!

Logisztikai paraméterek:

  • Helyszín a Pusztamaróti Tábor a Gerecsében: pusztamarot.hu/
  • Időpont: 2009. szeptember 4. péntek - szept. 6. vasárnap
  • Program: Pénteken lepakolás, előkészületek, kötetlen lazulás, közös bográcsozás! Szombaton élő szerepjáték egész nap reggeltől éjjelig. Vasárnap közös elpakolás és hazautazás.
  • Szállás: 8 fős faházakban vagy sátorban (utóbbi esetben erősen ajánlott a pénteki érkezés)
  • Leutazás: Volán- és lábbusszal

Szerepjáték:
  • Idő: Másodkor
  • Helyszín: Eregion
  • Várjuk tünde, ember és törp karakterek jelentkezését!

A többit még nem árulhatom el, mert akkor meg fognak ölni...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #381557 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Találkozások

Kincső (Thilanna) írta: - jegyár: Déliből 450 Ft/egy út, Kelenföldről 375 Ft/egy út (diák)

Megjegyzés: akinek van BKV-bérlete (ami ugye mostanság BKSZ már), annak úgyis csak Budapest határától kell megvenni a jegyet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.219 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére