Találkozások

Több
14 éve 3 hónapja #386255 Írta: Hamandin
Hamandin válaszolt a következő témában: Találkozások
Hm,ez meg még messzebb van. :D
Én Hajdúszoboszlón élek,ezért kérdeztem,hogy hátha lesz rendezve esetleg a Tiszántúlon vagy az Alföldön. :)

Nos mivel nem vagyok munka képes,nincs keretem,így egy darabig sajnos nem tudok részt venni,de remélem egyszer eljutok egy ilyen rendezvényre,szeretnék is. :)

szerk.:munkaképest úgy érsd,hogy még suliba járok,nem tudok mellette dolgozni. :D

[center:1rrao6cc]Eorl Hamandin
[/center:1rrao6cc]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja - 14 éve 3 hónapja #386254 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
A Magyar Tolkien Társaság pályázatot hirdet a 2010. évi Tavaszi Találkozó fő szervezőinek kiválasztására. A találkozó szervezésére vonatkozó koncepciót, a szervezői csapat tagjainak bemutatását tartalmazó leírást az info-kukac-tolkien.hu címre várjuk 2010. február 2. éjfélig!


A RENDEZVÉNY ÁLTALÁNOS KERETEI:

A találkozót 2010. március 12-13-14-15 körülre kell tervezni, kb. 30-60 fő részére. A találkozót az MTT eddigi rendezvényeihez hasonlóan 100%-ban a résztvevők befizetéseiből kell finanszírozni, úgy, hogy az MTT tagok és a szervezők számára biztosítani kell az Alapszabályban meghatározott mértékű kedvezményeket.

A kijelölt főszervezőnek és a szervezői csoportnak kell majd:
- előkészíteni a rendezvény logisztikai alapfeltételeit,
- kidolgoznia és az MTT elnökség elé terjeszteni a költségvetését,
- megszervezni a jelentkezéseket, a befizetéseket, utaztatást,
- rendezni a pénzügyeket,
- gondoskodni a programok lebonyolításához szükséges feltételekről, előkészítő tevékenységekről,
- gondoskodni a kreatív, alkotói tevékenységek előkészítéséről, lebonyolításáról, és ezek levezetőiről,
- közösségépítő tevékenységek, programok és levezetőik biztosítása,


Általános keretek:

Az idén szeretnénk egy teljesen kötetlen tavaszi találkozót, ahol az újak is jól tudják magukat érezni, nincsenek kötelező elemek, nincsen keretjáték, nincsenek csapatok, csapatelőadás, tehát NE egy minitábor, ne LIVE legyen, hanem egy olyan találkozó ahol mindenki leülhet beszélgetni Mindenkinek szóljon és mindenki számára élvezhető legyen.


A jelentkező szervezői csapatra vonatkozóan a következő kikötéseknek kell megfelelni:

- A találkozó egyszemélyi főszervezője csak olyan személy lehet, aki már korábban bármilyen MTT rendezvény szervezői csapatában aktívan (nem csak névleg) részt vett, valamint egészen biztosan lesz rá ideje, energiája és kedve, hogy végigcsinálja a főszervezői feladatokat!
- A szervezői csapat tagjai között a profi kivitelezés érdekében kell lenni legalább egy olyan személynek, aki korábban hasonló nagyságrendű és jellegű MTT rendezvényen a szervezői csapat tagja volt.
- Az új emberek aktivizálása érdekében a szervezői csapat tagjai között kell lenni minél több, de legalább egy olyan személynek, aki korábbi MTT-s rendezvényeken még sohasem volt semmilyen szervezői posztban.
- A szervezői csapat tagjai a pályázatuk esetleges elfogadása után már semmiképpen nem léphetnek vissza, nem mondhatják le vállalt feladataikat semmilyen indokkal!!!


PÁLYÁZATNAK TARTALMAZNIA KELL:

PÁLYÁZÓK:
A főszervező és a többi szervező felsorolását, valamint MTT-s vagy egyéb programok szervezésében szerzet tapasztalataikat. A pályázatban a szervezői csapat minden egyes tagjáról le kell írni, hogy milyen feladatkört fog ellátni a szervezőmunka során.

KONCEPCIÓ ISMERTETÉSE:
A meghatározott általános kereteken belül hogyan képzelik el a rendezvényt, mik a saját elképzelések, ötletek, víziók.

PROGRAMOK:
Vázlatos ismertetése a rendezvény összes programjának. (Amelyek közül egyik sem lehet kötelező jellegű!)

HELYSZÍN:
Ajánlott helyszín Várgesztes .

LOGISZTIKA:
Leutazás, étkezés módja (pl. büfé lesz-e), pontos időtartam stb.

KÖLTSÉGEK:
A tervezett részvételi díj, a tervezett költségek főbb összetevőinek arányai. (Nem részletes költségvetési tervet kérünk!)

ÜTEMTERV:
A találkozó előkészületeinek és lebonyolításának határidőkkel megszabott ütemterve.


Segítséget, tanácsot lehet kérni bárkitől, aki korábban szervezett hasonló rendezvényt, illetve az elnökségi tagoktól (pl.:tőlem is mert én vagyok a tavaszi tali felelős elnökségi tagja, ez nem azt jelenti, hogy megszervezem)
A leadási határidő tehát 2010 FEBRUÁR 2. ÉJFÉL!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Utolsó szerkesztés: 14 éve 3 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386252 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Találkozások
Hát szervezzetek ;)

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386250 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Találkozások
Még annyit tennék hozzá, hogy jó pár vidéki is van köztünk, akik az ország különböző részeiről mennek, jönnek, úgy mint Baja, Dorog, Székesfehérvár,Szabadbattyán, Keszthely...és még folytathatnám.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386249 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Ilyesfajtát biztosan nem, de régebben voltak máshol is találkozók amiket a helyiek szerveztek.
Azért is van szinte minden BPn mert ide még mindig könnyebb eljönni mint az ország más pontjaiba, illetve többen vagyunk budapestiek, mint egy-egy vidéki város lakói.

Amúgy fel lehet rá jönni:) Vonat-busz van:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386247 Írta: Hamandin
Hamandin válaszolt a következő témában: Találkozások
De kár,hogy az ilyen nagyobb rendezvények,pl a mostani Pajkos Póni dolog,tehát ez is mindig Budapesten van,én Pestől cirka 300 km-re lakom,pedig nagyon szívesen részt vennék. :cry:
Vidéken nem szoktak ilyesfajta rendezvényeket megtartani?

[center:1rrao6cc]Eorl Hamandin
[/center:1rrao6cc]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386145 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Találkozások

Tünde írta: Nagyon jól éreztem magam - köszi :D (abban a negyed órában) :mrgreen:


Hmm, nem azért mondom, de az biza' legalább 3/4 óra volt :P :lol:

És tényleg jó volt! Köszönöm a megjelenteknek (kicsit megkésve...)

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386142 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Találkozások
tééényleg :lol:
(szétoffoljuk a topikot) ;)

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386134 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Találkozások

Tünde írta:

Sirgon Esgalnor írta:

Tünde írta:

Sirgon Esgalnor írta:

Tünde írta: Nagyon jól éreztem magam - köszi :D (abban a negyed órában) :mrgreen:

Méltó befejezése volt ez részemről egy hosszú MTT-s napnak! Köszönet minden megjelentnek! Köszönöm a Mikulást, és hogy Adim után "(le)bomlanak" a nők!

kifejtenéd? :lol: :lol: :lol:

Ha a hosszú napra gondolsz: Napközben Szentendrén volt talim.

áááááá :lol:
a (le) bomlásra :D őt is érdekli :shock:

Jaaa... :) Csak kb idézem:
Két zeneszám közt lány sikongatás hallatszik
- Értem sikongatnak lányok - Adim átszellemülten
- Most szöktek egy kriptából. Zombik. - Melyan
- Jahh, bomlanak utánam a nők! - Adim önbizalom telten
Ritkán látott barátunk Adimmal szemben a nevetéstől sírva fakad, és a karjai közé rejti fejét... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386072 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Találkozások

Sirgon Esgalnor írta:

Tünde írta:

Sirgon Esgalnor írta:

Tünde írta: Nagyon jól éreztem magam - köszi :D (abban a negyed órában) :mrgreen:

Méltó befejezése volt ez részemről egy hosszú MTT-s napnak! Köszönet minden megjelentnek! Köszönöm a Mikulást, és hogy Adim után "(le)bomlanak" a nők!

kifejtenéd? :lol: :lol: :lol:

Ha a hosszú napra gondolsz: Napközben Szentendrén volt talim.


áááááá :lol:
a (le) bomlásra :D őt is érdekli :shock:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386065 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Találkozások

Tünde írta:

Sirgon Esgalnor írta:

Tünde írta: Nagyon jól éreztem magam - köszi :D (abban a negyed órában) :mrgreen:

Méltó befejezése volt ez részemről egy hosszú MTT-s napnak! Köszönet minden megjelentnek! Köszönöm a Mikulást, és hogy Adim után "(le)bomlanak" a nők!

kifejtenéd? :lol: :lol: :lol:

Ha a hosszú napra gondolsz: Napközben Szentendrén volt talim.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386044 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Találkozások

Sirgon Esgalnor írta:

Tünde írta: Nagyon jól éreztem magam - köszi :D (abban a negyed órában) :mrgreen:

Méltó befejezése volt ez részemről egy hosszú MTT-s napnak! Köszönet minden megjelentnek! Köszönöm a Mikulást, és hogy Adim után "(le)bomlanak" a nők!


kifejtenéd? :lol: :lol: :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386042 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Találkozások

Tünde írta: Nagyon jól éreztem magam - köszi :D (abban a negyed órában) :mrgreen:

Méltó befejezése volt ez részemről egy hosszú MTT-s napnak! Köszönet minden megjelentnek! Köszönöm a Mikulást, és hogy Adim után "(le)bomlanak" a nők!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #385978 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Találkozások
Nagyon jól éreztem magam - köszi :D (abban a negyed órában) :mrgreen:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #385949 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Találkozások

Attila írta: Azt kérdezném, hogy kell-e valamit vinni? :?:


Magadat :lol: de ezen kívül egy kis pénz sem árt...
(ez egy kocsma/presszó jellegű hely, egyszerű rágcsák vannak, meg mindenféle alkoholos és alkoholtalan ital)

Ha arra gondolsz, hogy ajándékozás lesz-e: nem lesz, csak ott leszünk és örülünk.

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #385948 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Találkozások
Azt kérdezném, hogy kell-e valamit vinni? :?:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #385928 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Találkozások
Igyekszem megjelenni. (Ha már elaludtam egy alkalmat...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #385923 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Találkozások
Hát körbeküldtem iwiwen aztán majd lesz, ami lesz 8-)

A Mélyponthoz nem leltem telefonszámot, de majd odamegyünk és rájuk döntjük az ajtót. Hmm, és az iwiwes levélbe nem írtam bele a címet, mindenestre: V. ker., Magyar utca 23.

Hmm, fáradt-e vagyok?

Tehát akkor: várunk mindenkit december 5.-én (szombaton) 18:00 órától a Mélypontban egy teljesen kötetlen, MTT-s és MTT-közeli, lényegében szervezetlen mikulásos találkozásra, koccintásra, beszélgetésre.

Gyertek!

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #385922 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Találkozások

mogy írta: akkortehát pontosan mikorhol? csak h tudjam.


Ööö, hát nem tűnt úgy, hogy itten nagy tömegek érdeklődnének, de ha Nektek is jó a szombat, mondjuk 18:00 a Mélypontban?

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #385921 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Találkozások
akkortehát pontosan mikorhol? csak h tudjam.

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #385587 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások
Én még nem mondom biztosra

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #385584 Írta: Mau Rauser
Mau Rauser válaszolt a következő témában: Találkozások
ha nem jön közbe semmi, akkor megyek én is.

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #385580 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Találkozások
/me érdeklődve tekint a jövőbe.
A hajnaligdorbéz nekem is tetszik, akkor nem kell aggódnom, hogy mit csinálok a vonatindulásig...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #385570 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Találkozások
Hát csajok hol alszom? Énfelőlem hajnalig mehet a dorbézolás.

mogy írta: Én a szombatra szavazok, pénteken edzésem van, és csak későn tudnék odaérni. Mélypont nekem jó, hát másoknak? ki jönne? (remélem, akik előzetesen jelezték a jövetelt 6-ára, azoknak is belefér még 5-e :) )

Melyanna írta:

mogy írta: random koccintás valahol? naa léccilécci :D


Mélypont vagy valami hasonló arrafelé? Dec. 4. vagy 5 jó lenne? Mondjuk 6-tól?

Ha van érdeklődés, foglalok helyet ;)


:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #385493 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Találkozások
Én a szombatra szavazok, pénteken edzésem van, és csak későn tudnék odaérni. Mélypont nekem jó, hát másoknak? ki jönne? (remélem, akik előzetesen jelezték a jövetelt 6-ára, azoknak is belefér még 5-e :) )

Melyanna írta:

mogy írta: random koccintás valahol? naa léccilécci :D


Mélypont vagy valami hasonló arrafelé? Dec. 4. vagy 5 jó lenne? Mondjuk 6-tól?

Ha van érdeklődés, foglalok helyet ;)


"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #385469 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Találkozások

mogy írta: random koccintás valahol? naa léccilécci :D


Mélypont vagy valami hasonló arrafelé? Dec. 4. vagy 5 jó lenne? Mondjuk 6-tól?

Ha van érdeklődés, foglalok helyet ;)

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #385455 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Találkozások
random koccintás valahol? naa léccilécci :D

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #385439 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Találkozások
ez a Mikulásos dolog el fog maradni.

Nincs időm helyszínnek utánanézni, (Főnix foglalt) üdv!

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #385342 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Találkozások

Erda niire (Area) írta: Sziasztok!
Gyűrűk Ura jelmezes fotózás

Erre kíváncsi leszek. Az eredményről is számoljatok majd be a Tolkien.hu-n, és persze majd foto album, vagy cikk linket is kérünk.
A raktárunk tartalma szerintem ideális kiindulási alap néhány karakterhez, és van néhány -nagyon-nagyon vigyázz rá fegyverünk is. Csak kell egy-két MTT-s aki benne van a dologban és felelőséget vállal.
Egyébként, ha a dolog kifutása az, hogy néhány jelmez kicsinosítva, jobban kidolgozva kerül vissza a raktárba, akkor nekünk még kifejezetten nyereséges is lenne a dolog.
Egyébként örülök, hogy benéztél Erda, jó olvasni rólad! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #385340 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Találkozások

Toma gazda írta: nos
December 5ről 6 ra virradó éjjelen.
Mikulás Parti? [size=1:3cckdjz0]krampuszok is jöhetnek[/size]
Ki lenne benne?

Ha lesz jövök, s ha nem üt el a villamos, H1N1 stb... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.330 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére