Tanulószoba

Több
19 éve 4 hónapja #233169 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tanulószoba

elodyke írta: Hogy kell felrajzolni egy tartónak a Szigma/Tao ábráját
és egyáltalán miket jelentenek és mit mutat meg?
segítek.. statika.. sziltan..
ésegyéb nyalánkságok is vannak ám, amire kiváncsi vagyok :)


wazz... nem találtam otthon a sziltan jegyzeteimet... van neked sziltan könyved? egyszer megtanultam, tehát átnézés után el t'om magyarázni, bár már más tanártól tanultok... mennyire sürgős? Mert a héten nagyon nem érek rá, de később igen szívesen magyarázok (úgyis újra meg kéne tanulnom mert mintha szükség lenne rá :D )

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #233163 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Tanulószoba
Mint nem- Mtt-s és nem- ismerős azért remélem elfogadjátok, ha segítek és válaszoltok ha tudtok... :)

Inczy, az még sokat tud dobni egy tételen/fogalmazáson, ha más költők hasonló hasonló témáit, motívumait is megemlíted. Csak ehhez egybe kell látni mindent, erre majd érettségi előtt néhány hónappal ráérsz. Mondjuk lehet ugyanolyan gondolat egy kortárs (a tétel kortársa) költőnél/ írónál, lehet az magyar vagy külföldi. És ellentétes is lehet, meg egy korábbi gondolat megjelenése vagy egy későbbinek az "előszele". Az ilyen kapcsolásnak nagyon szoktak örülni a tanárok. :wink: :)

Számtech, Excel- hez lenne egy kérdésem: a gyakoriságfüggvény hogy műxik? Valamit naon elszúrtam a zh- ban, és nem jöttem még rá, mit.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #233151 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Tanulószoba
Ami azt illeti, kidolgozott irodalom érettségi tételeimért ( többek közt Csokonai is! ) Ratzkhánál lehet kolompolni! :idea: Ugyanis nála vannak.

És egyben segítséget is kérnék: Drizzt, drága exkollégám, hajlandó volnál korrepetálni genetikából? :oops:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #233142 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tanulószoba

Léli írta:

Drizzt írta: Jaés' majdan valamikor kéne, hogy vki segítsen felkészülni a számvitel és elemzés vizsgámra...szerencsére ennek időpontját még a jövő jótékony homálya fedi :mrgreen:


Ha adsz hozzájuk könyveket, én szívesen megpróbálnéki segíteni neked, ha más nincs :) Nem lehet olyan nehéz, elvégre matekon alapszik..... :) [size=9:2cdj99e0](ezt kivételesen télleg komolyan gondolom)[/size]

Léli, akkor nagyon rosszul gondolod. (Én pl közgazdász vagyok, de erről a tárgyról speciel kifejezetten rossz emlékeim vannak. A matekhoz meg kb annyi köze van, hogy ez is számokkal foglalkozik...)
Ja, amiben én tudok segíteni esetleg: német, angol (ezekből gazdasági szaknyelv is), számítógéppel kapcsolatos dolgok, esetleg matekos jellegű tárgyak... de persze csak fórumon/priviben, mivel én nem vagyok pesti.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #233122 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Tanulószoba
Inczy mi most fejeztük be csokonait ha kell LEP ig oda tudom adni az irodalomcuccomat könyv szöveggyűjt + füzet(nemtom mennyire használható)

hátha segít

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #233119 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Tanulószoba
Sorry...tényleg kicsit pontatlan voltam...
én ezekre gondoltam [elsősorban a második fele a problemásabb - használom használom, de nem vagyok benne biztos, hogy mindig helyesen - may, might, shall]:
can, could, will, would, must, should, may, might...

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #233112 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Tanulószoba

Cicaful írta: Alcar, vagy Valaki:
le tudnátok írni a segédigék pontos szerepét [idióta kérdés tudom, de úgy érzem, hogy mindig kutyulom őket... ] Kiitos!! ...ööö...thank you!


Hat Cica, ez kisse tag fogalom... konyveket toltottek meg a temaval!!!
roviden leirom, s aztan kerdezz, hogy mire is vagy kivancsi.

Angol segedigek

1) Primary auxiliaries (elsodleges segedigek). 3 db van: be, have, do. Van onallo igei jelentesuk is (van, birtokol, csinal).
A tagadasban, kerdesben ill. bizonyos igeidok, szerkezetek kepzeseben van szerepuk.
2) modal aux. (modbeli segedigek). Nincs onallo jelentesuk, kell hozzajuk egy foige is. Nem ragozhatok, es utanuk sincs ragozas.
can, could, will, would, must, should, may, might...
modositjak az eredeti mondat jelenteset, jelentesuk nagyon osszetett, sokretu (amugy az a tippem, hogy erre a csoportra gondolsz)
3) semi-modals: need, dare. van onallo jelentesuk is, de egyben kozvetlenul tagadhatok, kerdest lehet veluk feltenni.

Valassz:))) s kifejtem!
Pusz:
Alcar

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #233109 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: Tanulószoba
Inczy: gondolom nem ezzel akarod tölteni a kismarosi kiruccanás nagy részét, de ha gondolod, hozd el a magyar meg a biosz jegyzeteidet is (bioszhoz könyv sem ártana) aztán egyik este/napközben összeülhetünk. Elvileg ez a két dolog még megy is valamennyire, és talán még a tavalyi irodalom-érettségiből is maradt egy és más. :)

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #233096 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Tanulószoba
Inczy:
mi mindig úgy tanultuk, és anyukám (magyar tanár) is úgy mondta nekem mindig: hogy egy bizonyos költő, bizonyos versének az elemzésénél, mindig a nagyobb felöl haladj a kisebb felé. Úgy értem, hogy először írd le a korszakot, amiben a vers keletkezett, aminek a hatásai érződnek rajta. Majd helyezd bele a költő/író életművébe (ne életrajzot írj!, hanem csak azt, ami befolyásolta a verset - pl. a Reményheznél Lillához való viszonyát, azt nem kell belekevrni, hogy betegeskedett, meg hogy hol született - a vers szempontjából lényegtelen)
Majd a verset egészében. Keretes szerkezetű, visszatérő motívumok, stb stb. Majd meg lehet nézni versszakonként, és az egyes versszakokban a különböző metaforák, hasonlatok, költői jelzők stb-k jelentését, értelmezését.
Végül összefoglalni a benyomásokat.

Korszak kontra költő: hasonló. Korszak leírás, magyar költőnél a korszak magyar vonatkozásai, és nem egész versek, hanem csak versrészletek péndaként felhozása, elemzése (rövidebb verseket egészében lehet), amiken érződik a korszak hatása. Összegzés.
[ezzel a módszerrel én végig 5ös voltam irodalomból, tehát lehet, hogy nem rossz]

***

Alcar, vagy Valaki:
le tudnátok írni a segédigék pontos szerepét [idióta kérdés tudom, de úgy érzem, hogy mindig kutyulom őket... :oops: ] Kiitos!! ...ööö...thank you!

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #233084 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Tanulószoba
Nicsak, miket találok errefele... :wink:

Nu, akkor nekem is volna egy kérdésem/kérésem:
Ki kell dolgoznom a Csokonai és a rokokó c. tételt, valamint Csokonai Reményhez c. versét.
A neten jópár tételt találtam, többnyire teljesen homályos partokon eveznek, van ami meg csak rizsa. Én fogom kidolgozni a tételt, csak annyit szeretnék kérni magyarosok, h írjatok támpontokat! Mi szerint elemezzem őket? Miket említsek meg? Vázlatszerűen tökéletes lenne! 8) Vagy ha a neten vmi tételkidolgozást tudtok, az is szuper!

Előre is köszi!! 8)

Jah, esetleg, ha tudtok mutatni 2.-os bioszhoz segédanyagot, azért is hálás volnék (pillanatnyilag a homeosztázist és az immunrendszert veszem...)! Köszi! 8)

Segíteni pedig az elsős, második anyagból tudok, elég jól kidolgozott tételeim is vannak, de reál jobban fekszik... :wink:

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #233081 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Tanulószoba
igen és köszi.

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #233078 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Tanulószoba

Toma gazda/Vöröspuli írta: Alcar

ja mégvalami felmerült. hogy módbeli ugrás mikor van???

Simple present----> perfect
PC


>PPC

??


Ezt felejtsd el :)
Amit meg nem irtam: az igeidobeli ugras vonatkozik a segedigekre is: can - could, will - would, must - had to (tobbnyire...), would - would, stb.

Ja: nem veseztem ki mindent, ennyinek sztem egyelore elegendonek kell lennie...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #233076 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Tanulószoba
Kérdés merült fel a függő kérdéssel kapcsolatban. Válasz:

1) ami valtozik a normal kerdeshez kepest:
* nem lesz kerdojel a mondat vegen (mert nem kerdes tobbet, ugy, mint a magyarban)
* allito szorendre valtozik a kerdo szorend (lsd.: fent)
* az igeidok eggyel hatrebb kerulnek (simple present - simple past, present cont. - past cont - present perfect- past perfect, present perf cont - past perf cont, simple past - past perf, past cont - past perf cont, past perf - past perf marad, past perf cont - past perf cont, future simple - conditional (will-bol would), stb...
* a nevmasok egyertelmuan megvaltoznak (ugy, mint a magyarban)
* bizonyos hatarozok megvaltoznak: here - there, now - then, last... - previous..., next... - following..., etc.

pl.:
What is your name? He asked me what my name was.
ebbol latszik, hogy: kerdojel nincs, a kerdoszorendbol allito lett, az eredeti sima jelenbol sima mult lett, a your my-ra valtozott.
par tovabbi pelda.

Why do you like milk? He asked me why I liked milk.
When will he arrive? He asked when he would arrive.
Why did you kill the orcs? - He asked why I had killed the orcs.

2) Eldontendo kerdeseknel annyi a kulonbseg, hogy a kerdoszo helyere az if vagy a whether szavakat teszed be (a whether valasztekosabb, de az if-fel sincs gaz), amugy minden ugyanaz mint fent.

pl.:
Does Dín like flaming? He asked if Dín liked flaming. :twisted:
Are you completely mad? He asked if I was completely mad.

Na, vilcsi?
Alcar

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #233066 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Tanulószoba
Alcar

ja mégvalami felmerült. hogy módbeli ugrás mikor van???

Simple present----> perfect
PC
>PPC

??

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #233052 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Tanulószoba
Azért az máris kiderült, hogy Drizzt és Timona esetleg tud válaszolni egymás kérdéseire ketten együtt többremegyünk alapon. Léli meg lelkes, csak ne jogszabályokról és rendelkezésekröl, hanem matematikai algoritmusokról kérdezzék.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #233045 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Tanulószoba
Nagyon örülök ennek a topicnak, egy kis segitség sosem ár :) sőt a szülők is megnyugodhatnak, hogy csemetéjük még ha a szgép előtt csücsül, attól még tanul :mrgreen:

Én gazdasági informatikából, wordből, excelből, acessből tudok válaszolni esetlegesen felmerülő kérdésekre, korrepetálás az idő fvében egyeztethető... ellenszolgáltatás gyanánt bármikor elfogadok egy pohár teát ;)

...

Léli írta:

Drizzt írta: Jaés' majdan valamikor kéne, hogy vki segítsen felkészülni a számvitel és elemzés vizsgámra...szerencsére ennek időpontját még a jövő jótékony homálya fedi :mrgreen:


Ha adsz hozzájuk könyveket, én szívesen megpróbálnéki segíteni neked, ha más nincs :) Nem lehet olyan nehéz, elvégre matekon alapszik..... :) [size=9:3s8fah42](ezt kivételesen télleg komolyan gondolom)[/size]


Léli, ha ilyen lelkes vagy egyszer megmutatom neked a számvitel könyvemet :twisted:
Jelentem én anno jó matekos voltam, ezzel nincs is akkora gond, de a számviteli elveken alapuló könyvelés az más tészta ;) sok undortó szabály határozza meg, hogy mit mikor miért, hogy csinálj, nem oan egyszerűűűű!!!

Valahol a fizika is matekon alapul azt is vállalod? :P

Bocsánat, most cinkus voltam és OFF, de amit nem próbáltál ne tituláld könnyűnek légyszives, mert nem az... Kicsit szivenütött ez a fajta hozzáállás, miután engem már másodszor vágtak meg eme tantárgyból :? Mégegyszer sorry... ingerlékeny vagyok zhk és vizsgák nyomása alatt :oops:

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #233044 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Tanulószoba
Abba lehet fejezni a magyarázkodást!

kérdéseket és válaszokat szeretnék látni!

Előd, sajnos a statikához nem értek

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #233039 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tanulószoba
[size=9:1ehnrsmv]Dín és Léli: de lehet, hogy valaki nem konkrétan az aznapi matekleckét/mindegymit nem érti, hanem hosszabb távú korrepetálást szeretne valamiből, ezért szvsz hasznosak ezek a felajánlások. :idea: :wink: [/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja - 19 éve 4 hónapja #233029 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: Tanulószoba
Hogy kell felrajzolni egy tartónak a Szigma/Tao ábráját
és egyáltalán miket jelentenek és mit mutat meg?
segítek.. statika.. sziltan..
ésegyéb nyalánkságok is vannak ám, amire kiváncsi vagyok :)

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja - 19 éve 4 hónapja #233027 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Tanulószoba

Dínchamion írta:

Alcarcalimo írta: Dín, netán azért írtuk be, hogy a segítséget kérő illető konkrétan tudjon kihez fordulni... :roll:


Arra minek külön topik, akkor lehet privit is írni. ;) Azért topik, mert vaktába bele lehet lőni a problémát a fórumba, és aki tud/akar, válaszol. Esetleg kiegészíti a másikat. Satöbbi. Teljesen felesleges ezzel szaporítani a szót, ha tudsz válaszolni, válaszolsz.


Egyetértek, ilyesmit akartam én is beírni ide :)

Viszont arra majd télleg kéne figyelni, hogy mindenki merjen kérdezni :) Mert teszemazt, egy egyetemi szintű matekot magyarázgatunk itten nagyban, mire egy másodikkos gimisnek lenne egy kérdése, de nem meri betenni ide a lábát, mert ez "nem az ő szintje". Nem tudom, ez kivitelezhető-e valahogyan. Hogy mindenki merhessen kérdezni :)

Drizzt írta: Jaés' majdan valamikor kéne, hogy vki segítsen felkészülni a számvitel és elemzés vizsgámra...szerencsére ennek időpontját még a jövő jótékony homálya fedi :mrgreen:


Ha adsz hozzájuk könyveket, én szívesen megpróbálnéki segíteni neked, ha más nincs :) Nem lehet olyan nehéz, elvégre matekon alapszik..... :) [size=9:3r1emhaw](ezt kivételesen télleg komolyan gondolom)[/size]

icke írta: [size=9:3r1emhaw]Csak egészen halkan jegyzem meg, hogy netán azt is odaírhatnák a segítőkész úrhölgyek/úriemberek, hogy szolgáltatásaikért cserébe elvárnak-e bármilyen természetű javadalmazást, vagy pusztán emberbaráti szeretetből buzgólkodnak a tanulni vágyók épülésére...[/size]


Szerintem senki nem gondolt itt arra, hogy pénzt kérjen. Ez csupán emberbaráti, és MTT-s sorstársi összetartás.

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #233023 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Tanulószoba
Üdvözletem!

[size=9:imlybwxl]Csak egészen halkan jegyzem meg, hogy netán azt is odaírhatnák a segítőkész úrhölgyek/úriemberek, hogy szolgáltatásaikért cserébe elvárnak-e bármilyen természetű javadalmazást, vagy pusztán emberbaráti szeretetből buzgólkodnak a tanulni vágyók épülésére...[/size]

Jómagam kommunikáció címén beszélek kérésre a semmiről sokat, inkább a média gyakorlati részéről, semmint az elméletről, de utóbbira is hajlandó vagyok, sajna csak egy bizonyos szinten. Mivel még tanulok, eme szint lassan bár, de emelkedni fog...
És hogy elöl járjak a jó példával, segítségemért természetesen nem kérek semmiféle ellenszolgáltatást, kivéve, ha az okuló alany ehhez elvi alapon vagy más okból feltétlenül ragaszkodik.

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #233001 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Tanulószoba
Rabyn, én elvileg tavasszal középfokúzom, szal ha előre megadod, hogy mit nem értesz, akkor felkészülök belőle, és segítek. :wink:

hiphiphurrá annak aki ezt a topicot kitalálta! :hello:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #232997 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Tanulószoba

Alcarcalimo írta: Dín, netán azért írtuk be, hogy a segítséget kérő illető konkrétan tudjon kihez fordulni... :roll:


Arra minek külön topik, akkor lehet privit is írni. ;) Azért topik, mert vaktába bele lehet lőni a problémát a fórumba, és aki tud/akar, válaszol. Esetleg kiegészíti a másikat. Satöbbi. Teljesen felesleges ezzel szaporítani a szót, ha tudsz válaszolni, válaszolsz.

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #232996 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Tanulószoba
Dín, netán azért írtuk be, hogy a segítséget kérő illető konkrétan tudjon kihez fordulni... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #232993 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Tanulószoba
Most nem azért, de ennek nem "Apró" a címe, hanem tanulószoba. Vagyis akinek kérdése/gondja van, az ide beírja, és aki tud, segít. Nem kell magatokat hirdetni.

:gumicsirke:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #232992 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Tanulószoba
én.. esetleg.. matekból.. elsős másodikos gimnáziumi szinten.. egy kicsit :)
meg infoból Excelből, meg Worldből..
de tényleg csak egy kicsit. :P

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #232984 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tanulószoba
Én egy németest szeretnék kérni. Ugyanis nyár óta teljesen elfelejtettem németül.. és jövöre érettsigizni kell belöle. (meg hát jó lenne nem megbukni évvégén...)

Magyarból tudok segíteni bárkinek. (inkább irodalom mint nyelvtan) és ha valaki neadj isten tanulna rajtam kivül egészsétgatn akkor Lvileg abbol is (bár a jegyeim nem ezt bizonyítják)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #232981 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Tanulószoba
Jómagam történelemből és filozófiából vállalok felkészítést minden szintre.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #232974 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Tanulószoba
Magam részéről bármilyen középiskolai matekot bevállalok...referencia Peredhil és az öcsém, akit még innen is ki tudtam segíteni :P
Tel számom: 30/309-82-91

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja - 19 éve 4 hónapja #232973 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Tanulószoba
Én magyarból vállalom, de előrebocsájtom, hogy tesómnál befürödtem néha... egy kérésem van: mielőtt dogát írtok valamiből, legalább előtte két - három nappal szóljatok, hogy normálisan át tudjam nézni én magam is..

És Eryhez csatlakozva: filozófiából is. ha kell, ZH-ra is, csak ismertessétek, hogy a tanár mit és hogyan vár el. (Vonatkozik magyarra is)

06-70-503-1914

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.607 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére