Ajánló

Több
16 éve 2 napja #357402 Írta: Rózsa
Rózsa válaszolt a következő témában: Ajánló
Megint van egy korábban előjegyzett Királyok csatájánk a bookline-on, ami most márc. 28-ig megrendelhető. Akit érdekel 3000 Ft-ért, Kincsőnek szóljon, vagy nekem dobjon egy emilt (ne privit!!) . Megrendelem neki, és utólag kifizeti! :)

Rózsa

Nekünk arról kell döntenünk, hogy mire használjuk az időt, ami megadatott"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hete #357032 Írta: norbikk
norbikk válaszolt a következő témában: Ajánló
Nincs nem ajánlom topic ezért ide írom.

Nemrégiben láttam a Paramoid Park című filmet (dráma), de sajnos nagyon unalmas és szinte semmi esemény sincsen benn. :(

Szóval óva intenék mindenkit ettől az alkotástól:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hete #356913 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Ajánló

Annis írta: Üdv!

Romantikát és bűbájt kedvelő nagy gyerekek (mint én) figyelmébe ajánlom a Csillagpor (Stardust) című filmet.
Esetlenül bájos szerelmi történet egy földrehullott csillagról és egy kalandortermészetű emberről akik természetesen legyőznek minden gonoszt és világokat hidalnak át hogy együtt lehessenek.

Tündéri :wink:

Nekem megvan abszolút legális formátumban. Egyébként már a mozikban nem játszák...elég rég óta...legalábbis itt Fehérváron.

Szóval sikítson rám vagy keressen meg msn-en akinek kell, nem mozi felvétel, hanem normális. :roll: :twisted:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hete #356877 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: Ajánló

Nesi írta: El is fogok menni :P

asszem én is :D kiváncsi vagyok, hány embert érdekel az ilyesmi :P

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hete #356869 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: Ajánló
Üdv!

Romantikát és bűbájt kedvelő nagy gyerekek (mint én) figyelmébe ajánlom a Csillagpor (Stardust) című filmet.
Esetlenül bájos szerelmi történet egy földrehullott csillagról és egy kalandortermészetű emberről akik természetesen legyőznek minden gonoszt és világokat hidalnak át hogy együtt lehessenek.

Tündéri :wink:

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hete #356829 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Ajánló
Ez aranyos... :) Itt (az esemény hivatalos honlapján) meg tudjátok nézni, hogy még hol lehet kis hazánkban másokat püfölni (szigorúan csak párnával persze). :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hete #356827 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: Ajánló
El is fogok menni :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hete #356818 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Ajánló
Ez mekkora már :D :D:D

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hete #356812 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: Ajánló
Üdv!

Mivel ajánló, ajánlom mindenki figyelmébe aki egy kis vidámságra vágyik még húsvét előtt a jövő szombati (03.22.) párnacsata világnapját.

Pécsett a Széchenyi Téren lesz a megmozdulás, de egyszerre több városban és több helyszínen is lehet majd aktívan (szigorúan puha) párnával csépelni azokat akiknek a kezében szintén párna van.

Úgyhogy aki azt látja hogy 16.00-kor emberek párnákat húznak elő a táskáikból ne lepődjön meg :wink:

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hete #356330 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Ajánló

Ranamarth (Endóriel) írta: Ma este Annissal megnéztem a "Sweeny Todd"-ot...srácok,ezt MEG KELL NÉZNIIII!!!Egyszerűen undorítóan morbid és ugyanakkor lenyűgözően jó és nagyon vicces :D És akárki,akármit is mond,Johnny Deppnek nagyon jó hangja van 8)
Szóval tessék megnézni,de ne vegyetek semmi kaját mellé :twisted:


én is csak csatlakozni tudok :D D valami hatalmas, legszívesebben megnézném még egyszer :P :P

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hete #356329 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: Ajánló
Üdv!

Támogatom Ranát :D
Nagyon jó film. Nem mindennapi téma, műfaj, groteszk humor amitől én borzongva nevettem végig...
A rendező-főszereplő párosból már előre tudni lehetett hogy nem hétköznapi szórakoztató mozival lesz dolgunk, de nekem nagyon bejött.

Szóval mindenképpen érdemes megnézni :wink:

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hete #356256 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Ajánló
Filmklubban már nyáladzottunk rá páran :)

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hete #356245 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Ajánló
Mi pont holnap fogjuk megnézni :P :P

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hete #356243 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Ajánló
Ma este Annissal megnéztem a "Sweeny Todd"-ot...srácok,ezt MEG KELL NÉZNIIII!!!Egyszerűen undorítóan morbid és ugyanakkor lenyűgözően jó és nagyon vicces :D És akárki,akármit is mond,Johnny Deppnek nagyon jó hangja van 8)
Szóval tessék megnézni,de ne vegyetek semmi kaját mellé :twisted:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #352033 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: Ajánló
Ez már kezd off lenni...

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #352019 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Ajánló

Sötét Úr írta: A címe: www.freeweb.hu/egyiptom/wap - ha Opera böngészőt használsz, azzal PC-ről is megnyithatod. Más PC-s (Mac-es) böngésző nem tudja kezelni. Ja, és talán kiderült, hogy már megint Egyiptomról van szó...

Firefox is tudja, a wmlbrowser kiterjesztéssel. Igaz, ennél megnyitás helyett hibaüzenetet dobott egy & copy ; miatt (különírom, mert a fórum viszont átkonvertálja), de azt az Opera sem tudta értelmezni.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #352001 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Ajánló
Hát, nem tudom, hogy ide való-e, amit írok...

Néhány napja elkezdett hatékonyan formát ölteni a KEMET WAP oldala. Egyelőre erősen teszt- és fejlesztési időszakban van, ennek ellenére kérlek titeket, segítsetek a hírét terjeszteni, és ha van időtök és WAP-energiátok, akkor tesztelni is. A fejlesztés stádiuma miatt egy halom halott link van még rajta, viszont a működő, de logikátlan linkek, elírások, megjelenítési hibák jelzésével nagyot tudtok segíteni, mert a saját tesztelési lehetőségeim igen csak csekélyek.

A címe: www.freeweb.hu/egyiptom/wap - ha Opera böngészőt használsz, azzal PC-ről is megnyithatod. Más PC-s (Mac-es) böngésző nem tudja kezelni. Ja, és talán kiderült, hogy már megint Egyiptomról van szó...

[size=9:u2195l1l]Ha nem jó helyre tettem be, elnézést kérek...[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #350534 Írta: Erdariel
Erdariel válaszolt a következő témában: Ajánló
Sziasztok!
Péntek este 20 órától koncertünk lesz Szilvi barátnőmmel a Vittula Klubban (VII. Kertész utca 4., a Blahától pár percre). Gitár, 2 ének, csörgő, akusztikus pop&rock, erre lehet számítani.
Szeretettel várunk mindenkit!
Ami

Édes Víz és Kacagás!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #350276 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Ajánló
Aki szeretne Richard Taylorral a Wetától csetelni, az ma 21-től megteheti itt:
www.herr-der-ringe-film.de/v2/de ... _19777.php
Nyelvtudás szükségeltetik hozzá értelemszerűen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
16 éve 5 hónapja #347450 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Ajánló
Szolgálati közlemény

A topic gazdája mostantól Annis. Sok sikert kívánunk a munkájához.

Szolgálati közlemény vége

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #347283 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Ajánló
Tegnap este voltam színházban. Eredetileg nagyon nem volt hozzá kedvem, de végül is megérte:)

Ajánlom mindenkinek, hogy nézze meg a Kamaraszínházban az Egy csepp méz c. darabot.

Csak próbáljatok egy olyan előadást kifogni amiben nem a Verebes Linda van, mert szerintem nagyon nem jól játszik.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #346391 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Ajánló
Ha valaki véletlenül Esztergom (Esztergom-Kertváros) környékén jár szombaton, akkor ajánlom figyelmébe egy osztálytársam kiállításának megnyitóját! Nagyon szépen fest, érdemes megtekinteni! Aki netán lemaradna a megnyitóról, magát a kiállítást egy hónapon keresztül meg lehet tekinteni iskolánkban... Infók itt találhatók.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #345940 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Ajánló

Gandalf írta: Kibővült a letölthető alapanyagok listája, már nem csak az István van fent, de egy csomó más is, zenei alap + komplex dal!!!
www.tarsulat.hu/mp3/


Hálás köszönet az operaház fantomjából való dalokért :)

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #345892 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Ajánló

Dreamer_KF írta: www.fszek.hu/konyvtaraink/eszak-pesti_re...k/?article_hid=23490

Vajon tud újat mondani? :D


Most már értem, hogy szombaton miért volt tele GyU-s illetve HP-s poszterekkel és képekkel!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #345889 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Ajánló

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #343985 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Ajánló
Kibővült a letölthető alapanyagok listája, már nem csak az István van fent, de egy csomó más is, zenei alap + komplex dal!!!
www.tarsulat.hu/mp3/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja - 16 éve 3 hónapja #341144 Írta: Trithyn
Trithyn válaszolt a következő témában: Ajánló

Gandalf írta: A Társulat

Aki lemaradt volna augusztus 20-án tűzijáték-nézés, egyéb miatt A Társulat első, bemutatkozó adásáról, itt megtekintheti:
www.mtv.hu/videotar/?id=7836
:wink:


Óoh... István a király, nálam alapmű!...tessék megnézni a profilomat és akkor leesik miért! :wink:

"A világ tele van csodával, ám mi elvesztettük a képességet, hogy észrevegyük mindennapjainkban a varázslatot".

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #341135 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Ajánló
A Társulat

Aki lemaradt volna augusztus 20-án tűzijáték-nézés, egyéb miatt A Társulat első, bemutatkozó adásáról, itt megtekintheti:
www.mtv.hu/videotar/?id=7836
:wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #334999 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Ajánló
Shakespeare Fesztivál

Shakespeare Fesztivált rendez július 2-től 15-ig A Gyulai Várszínház a felújított reneszánsz várudvarban, Közép-Erurópa egyetlen épen maradt gótikus téglavárában. A kéthetes fesztiválon-amely része a Gyulai Várszínház összművészeti programjainak-a legnagyobb drámákat láthatjuk magyar és külföldi társulatok előadásában. A filmvetítések, koncertek és előadások mellett mesterkurzusokon is részt lehet venni.
( Ez gondolom elsősorban színészpalántáknak ajánlott.)

Részletes információ: www.shakespearefesztival.hu

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.538 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére