Jókívánságok

Több
19 éve 11 hónapja #295863 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Itt is köszi! :D

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #295860 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Jókívánságok
itt is :P

Olosta BSZ!!! :cheers:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #295849 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Köszönöm mégegyszer! (így utólag is :D :D :P )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #295836 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Boldog névnapot drága bátyuskámnak (és bátyámnak) meg minden Péternek!!!
[size=9:32b10pf3]így utólag is[/size]

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #295815 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Jókívánságok
BN! Gig! :D :cheers: :cheers: :cheers:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #295808 Írta: Feanor Faelivrin
Feanor Faelivrin válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Mindenkinek mindent a közelmúltra és a közeljövőre :wink:

"A mosoly a leger

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #295802 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Köszönöm szépen a jókívánságokat! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
19 éve 11 hónapja #295801 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: Jókívánságok
BOLDOG NÉVNAPOT, BÁTYÓ! :dance: :hello:

BN, Jaco, Brandir, Sirgon - és minden, magát Péternek érző személy, aki ma ünnepli eme jeles eseményt

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #295800 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Köszönöm szépen!
És boldog születésnapot tegnapra Galadh és Holnapra Drowse!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #295779 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Valin Estare Péterek! :cheers:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #295741 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #295737 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Valin Nostare Telco!


Valin Estare Jaco Elvtárs, Gilg, Sirgon, Aralataion, Brandir és minden Péter!!! :hello: :cheers:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #295732 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Jacopo, Gilg és minden Péter - boldog névnapot :lol: :cheers:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #295731 Írta: 3.Aragorn
3.Aragorn válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Köszi szépen... :) ... :aragorn3: ... 8)
[size=9:2z55sj0h](ez jólesett...)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #295705 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Boldog Születésnapot 3.Aragorn! 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #295695 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Estelio írta: BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT 3.ARAGORN!!! :cheers:


Csatlakozom!

Boldog születésnapot! ;)

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #295669 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: Jókívánságok
BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT 3.ARAGORN!!! :cheers:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
19 éve 11 hónapja #295657 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: Jókívánságok
BN, Ladis és Remzy
BSZ Telcontar

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #295629 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Jókívánságok
BSZ Telco, Bea/Mag és Galadh!!!!!!!!!!! :cheers: :dance: :bounce:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #295620 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Boldog szülinapot, Bea/Mag! :)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #295619 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Jókívánságok
BN Ladis és Remzy

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #295583 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Csatlakozom!

Boldog névnapot Ladis és Remzy :cheers:

valamint boldog névnapot kívánok az Apukámnak, mert ő is László [size=9:1pt8ysae]- bár kicsi a valószínűsége, hogy ezt itt olvasni fogja [/size]:biggrin2:

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #295582 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Valin Estare Ladis, Remzy és minden László! :hello:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #295574 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Ladisnak, Remzynek és minden Lászlónak boldog néééééévnapot!!! :cheers: :cooljump: :hello:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #295530 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Köszönöm a Jókívánságokat! S magam is kívánnék utólag
Boldog Születésnapot gilloth!
valamint minden érettségizőnek és vizsgázónak:
Gratuláció a sikeres vizsgákért ill. drukk a még hátralévőkért!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
19 éve 11 hónapja #295445 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Köszönöm szépen mindenkinek :oops: :)

Utólag (nethiány okán) Boldog Születésnapot, Kolléga (ha lehetek ily' "tiszteletlen" :oops: :wink: ) és szintén késve, de Boldog Szülinapot, Pippin!

Gratula Panni!!

Mindenkinek, akinek sikerült vizsgáin sikeresen túllenni, szintén gratula, de szívből!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #295435 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Snuff! Veled szom :(
Panni! gratula! :cheers:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #295411 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Jókívánságok
csak négyes lett :( ((((( :nagyon szomor:

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #295376 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Nagy - Nagy Gratula Panninak! :hello: :hello: :hello:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #295367 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Snuffles írta: kérekszépen némi drukkolást holnap 9:40-től (felverik itt hajnalban az ember lányát... :P ), angol szóbelizem és csak két pontot veszíthetek a 33-ból hogy ötöst kapjak... :nyüssz: :aggód:


DRUKKDRUKKDRUKK! :bounce:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.616 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére