Élménybeszámolók

Több
20 éve 9 hónapja #132990 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
"Mennek a tábvezek a Tesco-ba..."

Húh, mit írjak? Egyrészt mindent leírtak már előttem ("Szívemből szóltál!" :wink: :lol: ), másrészt még mindig kavarognak bennem az érzések (ami nem csoda, a szombat este után... :oops: :oops: :oops: Köszönöm, Idril!) Nem tudom igazán formába önteni mindazt, amit magammal hoztam onnan, s azt sem, amit nem hozhattam magammal ( :cry: ). Ne haragudjanak rám azok, akik nem voltak ott a táborban, s valami érdekes beszámolót várnának tőlem, de erre nem vagyok még képes (pláne objektívan)... mielőtt elérzékenyülnék, inkább humorosabb vizekre eveznék:

-Kalóz-feliratok rulz!
-Törp anatómia rulz!
-Minden rulz, az is, amit nem írtam le!
-Ja, és Legolas akkor is ****, Haldírnak tokája van és Drizzt egy méhecske! :evil3:
-Éljen sokáig a Fehér Bohóc!

Baruk Khazad! Khazad aimenu!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #132987 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Augustíne írta: Léli: nem "Anci"... ( :roll: :wink: :mrgreen: )

Tényleg 8O Pedig folyton azt emlegeti, hogy "... hívjuk Ancinak". Már nemegyszer mondta, emlékszem rá. (vagy kihagytam volna valamit? :roll: )

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #132983 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Léli: nem "Anci"... ( :roll: :wink: :mrgreen: )
A kutyu ott maradt, a falu "tartja L"! :) A gazdija meghalt! :cry:

Mayd vmikor írok éménybeszámolót és köszönetet (ha lesz erőm), de mindenkinek hálás vagyok így is, h ott volt, elviselt, és h 1 poénokban gazdag gyönyörű 7et tölthettem L ott! :)

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #132981 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Üdv!

Na, a köszönömök sorát hadd folytassam:
:arrow: Köszönöm a szervezőknek, hogy összehozták a tábort (különösen Brandírnak, mint fő tehenésznek, hogy megfelelő türelemmel viseltetett irántam és kissé önfejű teheneink iránt; Arinak, hogy megszervezte a hazautamat; valamint Telnek, hogy nem ordított akkorát az éjjel, hogy felébredjek rá :D )
:arrow: Köszönöm a Királyunknak, Árnyelfnek, hogy összetartotta a csapatunkat, és a sok munkája közt (Tescó gazdaságos termékek beszerzése (bizonyára Tescó gazdaságos karórával, amin a másfél óra 5 óra alatt telik el)) még a Rohír Világot is el tudta készíteni (ami legalább nekünk tetszett)
:arrow: Köszönöm Lady Árnyelfnek, Evennek a (sajnos kevés) beszélgetéseinket, meg hogy a testőrségem volt, meg hogy vállalta a postás szerepét.
:arrow: Köszönöm Fiónak, akivel remek Brandír-híreket gyártottunk :wink: (ha érdekelnek valakit, begépelem őket :twisted: )
:arrow: Köszönöm Anettnek, hogy olyan jó színdarabot írtunk, amin végig röhögött volna az egész közönség 8)
:arrow: Köszönöm Ulmonak, hogy közösen megírtuk a végleges (?) színdarabunkat, és hogy olyan sokat megtudtam az éotheodok akkori viselt dolgairól.
:arrow: Köszönöm Oisinnak, hogy úgyis levezette a szerpjátékot, hogy beszélni is alig tudott
:arrow: Köszönöm Ancinak, hogy megtűrte, hogy részben befonjuk a haját (mi várt volna rá, ha nem tűri meg... :twisted: )
:arrow: Köszönöm az éneklőseknek, hogy megint jókat énekeltünk (Brandír ablaka alatt :twisted: )
:arrow: És köszönöm Eiának, hogy velem volt, és hogy ott volt.

Léli
Ui.: Mi lett a kutyuskánkkal?

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #132966 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Ost-in-Edain népe!

Csatlakozom csapatvezető társaimhoz, és ezúton mondok köszönetet:

:arrow: A tábvezeknek a rengeteg ötletért és munkáért, amit a tábor előkészítésébe és megszervezésébe fektettek, továbbá azért, hogy a tábor egész ideje alatt fáradtságot nem ismerve bárhol és bármikor a rendelkezésünkre álltak. Külön köszönet illeti őket a nazgúlok által elrabolt tünde-zászlók visszaszerzéséért és azért az önfeledt örömért, amit ezzel a tábor lakóinak szereztek. :lol: Ancalimon, a verset még behajtjuk rajtad! Ellenkező esetben mindenki Ancinak fog nevezni! :tongue:

(Csapatvezetőként én is megtapasztaltam milyen az, amikor ilyen sok nagyszerű ember között valakinek alig-alig jut ideje arra, hogy leüljön beszélgetni, ismerkedni az addig ismeretlen arcokkal. A táborvezetőkre ez hatványozottan igaz volt, mégis türelmesen viselték a sorsukat.)

:arrow: A többi csapatvezetőnek, akik partnerek voltak abban, hogy a csapatok versengését középpontba állító keretjáték ellenére az egyes népek között ne a viszály, hanem együttműködés szelleme uralkodjon. Nagyszerű volt látni, hogy csapathovatartozástól függetlenül mindenki mindenkinek segített, és nem a piszkos anyagiak (ezüstgarasok) miatt. Külön köszönet azért, hogy a város zászlajának keresése során talált üzenetnek megfelelően az öt csapatvezető egy emberként vett részt az 'ellenakció' kitervelésében és lebonyolításában. ;) Úgy gondolom, ez volt az a mozzanat, ami a tábor végére igazán összekovácsolta az öt csapatot. :) :) :) :) :)

(Amit a tábvezekről zárójelben írtam, az a csapatvezető-társaimra is vonatkozik.)

:arrow: Saját csapatomnak, a törpök barátainak és szövetségeseinknek, a rohírok fegyvertársainak, és a többi csapat minden tagjának is, akik mindannyian rengeteget dolgoztak az előadások és általában a csapatok sikere érdekében. Úgy gondolom, mindegyik csapat nagyszerű dolgokat hozott össze. Külön köszönet illeti mindazokat, akik a saját csapatuk érdekében végzett munkájukon felül más csapatoknak is besegítettek, és ezzel megmutatták, hogy mi, MTT-sek valójában mégiscsak egy csapat vagyunk! :itscool:

:arrow: Minden jelenlevőnek, aki azon ritka pillanatok egyikében-másikában, amikor éppen sehová sem kellett rohannom, leült velem egy kicsit beszélgetni, lejött velem tollasozni, éjszaka csillagokat nézni, vagy akár csak megeresztett egy kedves szót, mosolyt. :) Higyjétek el, ezek az apró gesztusok tartották bennem a lelket a napi 3-4 óra alvás mellett. Külön köszöm azoknak a fáradozását, akik voltak olan kedvesek és gyönyörű dolgokat készítettek nekem a kézműves foglalkozásokon, amiken csapatvezetőként sajnos nem volt időm résztvenni. Ha rájuk nézek a polcomon, a Ti arcotokat látom, és egészen meghatódom. :cry:

(Az első napon még kicsit furcsán éreztem magam a sok ismeretlen arc között, de a tábor végére sok nagyszerű embert ismertem meg, akivel korábban még nem találkoztam személyesen. Soha nem töltöttem még a nyári szabadságomat ilyen király társaságban, és ezért nagyon hálás vagyok Nektek, csak azt sajnálom, hogy a tábor olyan gyorsan véget ért, és felerészeteket sem sikerült feleannyira sem megismernem, mint amennyire szerettem volna... :lol: )

Üdv,
Oisin a király

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #132947 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Drágaszágaim!
Még mindig annyira szomorú vagyok tegnap délután óta! Én sem ismertem senkit közületek személyesen, és furcsa volt az elején nézni a sok, egymásnak már rég ismerős embert. De amikor a végén visszagondoltam a megérkezésre, mintha évek teltek volna el azóta. Annyira jó volt Veletek! Voltam már néhány remek táborban, de ehhez foghatóban még soha nem volt részem.
Köszönöm:
- A tábvezeknek mindent, a Gazdaságos kolbásztól a tehenekig,
- Minden tündebarátnak a gyönyörű Ég ünnepét,
- Brandírnak és Aralataionnak a Mr. Baggins-t és hasonlókat,
- _Neónak az összes fárasztó viccet :) ,
- Nimdorcnak és Fimnek az utolsó éjszakai beszélgetést,
- A napfelkeltét vasárnap reggel,
- A Lassikat,
- A "kolosszális" TTT-feliratot :lol: ,
- Ryanának a Blackmore's-t 8) ,
- A törpöknek a hihetetlen Föld ünnepét :mrgreen: (Ugye megtalálható lesz majd valahol a szövege?)
- A nagyon érdekes előadásokat Ancalimonnak és Ulmónak,
- A nyelvleckéket Vardának,
- Leguánnak az énekléseket, és külön a Blackbird-öt (rulz!),
- A csillagokat a fák levelei között a második éjszakai túrán,
- mindent mindenkinek, akit kihagytam.

Hálás vagyok mind a 106 emberkének (+ a sztárvendégeknek és a konyhásnéniknek), hogy részem lehetett ebben a csodában.
Az otthoniaknak, mikor meglátták a Lutra-Albumot, egy picit azért megrendült a hitük abban, hogy jó helyre mentem... :twisted:
Akinek képe van fent a táborról, linkelje be ide a címet!

Hatalmas puszi mindenkinek!
[size=9:kvg4cu61](Bocs, ha hosszú voltam, de muszáj volt kiadni magamból az érzéseket. Így egy kicsit megint a táborban érezhettem magam.)[/size]

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #132944 Írta: DaroNight
DaroNight válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Hi Alll!
Mindenki sajnálhatja aki nem jött táborba,mert eszméletlen jó volt!Szerintem én jövőre is megyek,és remélem a többiek is.
Most pedig jöjjön néhány észrevétel:
Jó lesz a tábor,ha:
-Jók a programok(megvolt)
-Részt veszel sok programban(félig megvolt)
-Jó a társaság(megvolt)
-Nem horkolnak a szobában,és mindig van melegvíz(nem volt meg)
-A zoknidat nem hagyod kint a szobában
-SENKI NEM MESÉLI EL A FEHÉR BOHÓCOT!!!(SAJNOS nem volt meg)
Izgalmasabb lesz a tábor ha:
-összevont fürdőszoba van
-fiuk és lányok egy szobában alszanak
-csak egy bizonyos ideig van melegvíz
Ja és még valami:Pistike apukája alkoholista volt... :D

" A sirodat hiába ássák
A vérrel vegyitett sárba
Hisz gyilkosod se látta
A mosolyodnak apadását "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja - 20 éve 9 hónapja #132942 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Aiya!!!

Akkor kezdjük, teljesség igénye nélkül:

nekem a buli vasárnap délelőtt kezdődött, imkor is galad, drága eljött hozzám, s a nap további részét enyhénszólva végigröhögtük, az éjjel volt a legjobb, szóval már elég vidám és fáradt állapotban utaztunk, autóval Velembe, s mikor már vagy félórát keringtünk a kis faluba megláttuk a buszt, kis üldözés után, tapasztaltuk, hogy a társaság az, így megálltunk s együtt megkerestük a tábort...
A cuccolás után elkezdődött maga a tábor (A nicknevem Ancalimon és NEM Anci by Anc..Ancalimon) A tehenészet müködése (egy valódi legelő q messze by Ancalimon), a gyilkosozás, a tábvezek beszéde alatt, fűtépkedés s egyéb dolgok.
Tábortűz, lépcső mint komoly társasági hely, éjszakai beszélgetések, avagy a horrorsztorimon h röhögjük magunkat halálra :D
Tesco gazdaságos szgép :lol: 3 billentyűvel.....
Aztán, kunyizás kaját, piát és pokrócot (Gumipók már naon furcsán nézett ránk) Ryanával.....Arny: az a kifli, párizsi és sajt naon finom volt, és nem Tescos :D meg a Crunch az nem tom kié volt, de fini volt.......remélem senkié nem volt az a 3 pokróc :D DD éjjeli buli Ryanával (kedvenc idézet: "b*sztassuk Ardent!"), ebéd közben beszélgetés, avagy a tüncik szexuális élete. S Drizzt akkor sem méhecske (hallod Dez???), Gandalf: hh el tudtál minket viselni?????????????
ja és a gyilkosos játék befejezése rulzz (szegény Elanor) és természetesen a mozizások humoros átíratai (Dez v. Onering: "Thaurrrrrrrrrrrr!!!!!!!") + az MTVs paródia ("It is a gift"), és természetesen a tábvezek szívatása, éneklés meg minden más
más is jó volt szép volt, majd bővítem ha más is eszembe jut :D

Ja és: Nem találtatok vhol egy nokia telefon töltőt, s egy Queen of the Damned írt cd-t tok nélkül? (írjon privit az aki megtalálta)
cserébe egy textil zsepit fel tudok ajánlani ;) jelezzen a gazdája!!!

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #132929 Írta: keshu
keshu válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Sziasztok!
ahogy az elöttem hozzászólók írásait olvasom úgy veszem észre hogy már minden szépet és jót leírtak, úgyhogy nem is tudom mit írhatnék még!
köszi! köszi! köszi mindenkinek!

ilyen sok kedves emberkével még sose találkoztam egy helyen, és ilyen jó táborban sem voltam még! :itscool: :D

"A haldoklás magánügy. Ne hörögjünk!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #132926 Írta: Nefrédiel
Nefrédiel válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Üdv mindenkinek!
Én teljesen újként kerültem be ebbe a társaságba, egy kedves barátnőm hívta fel a figyelmemet erre a táborra, és azt mondtam: Miért ne?
Végülis tök jó buli volt, én nagyon jól éreztem magam, mindenki nagyon kedves volt, fergeteges volt a hangulat. Örülök, hogy megismerhettelek titeket, és ha lehet, jövőre is szeretnék jönni!!!
Imádlak titeket! :D

"Addig alszom, amíg fel nem ébredek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #132919 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Fin: jut eszembe eltűnt a zászlónk, nem látta valaki?

Szerintem valamelyik hegyen keresd! :lol: :twisted:

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #132917 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Köszönetet kell mondanom a többi csapatvezető társamnak azért, hogy a fellépő nehézségek ellenére ilyen jól összehoztuk a zászlórablást. Ez volt a legizgisebb dolog számomra. Vicces volt a zászlókkal rohanni Oisin kocsijához, kitalálni a feladatokat a táborvezetők részére. Nehezen tettem túl magam azon, hogy a tervezett éjszaka esett az eső, és a levelünket sem találták meg, de a következő éjjel kárpótolt mindenért. Sosem felejtem el, amikor Ancalimon hangja megszólalt a sötétben a színpad előtt, pedig mi azt hittük, még a Viden vannak. Azért nagyon sajnálom, hogy a dicsőítő éneket nam hallhattam :) . Ari Peti dala a színpad körül fantasztikus volt. A "mennek a tábvezek a Tescoba" az MTT indulójává válik lassan :lol: Brandir bebizonyította, hogy nem véletlenül lett ő a tehenészgazda: tud fejni Tesco gazdaságos tejet is. Szanten hastánca elbűvölő volt :D

Az utolsó éjszakáért pedig köszönet mindenkinek, aki velünk táncolt, és lejött megnézni a napfelkeltét. Én kitomboltam magamból az egész hetet :)

Alig várom már, hogy újra láthassalak titeket. Nagyon hiányoztok. :cry: Legjobban azt hiszem a reggelek hiányoznak. Mindig nagyon korán keltem, és nagyon sokáig maradtam az asztalnál. Csodálatos volt, ahogy egyenként tüntek fel a kedves, szeretett emberkék, és kényelmesen beszélgettek, eszegettek és kergették a darazsakat. Szép volt.

Vigyázzatok magatokra! És találkozzunk minél hamarabb!

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #132916 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Mindig ez a nap a legrosszabb. A tábor utáni első.
Kb 12 órás alvás után (igazi ágyban, igazi ágyban!!!) csak lézengek a lakásban, fejemben kavarognak az emlékek. A számítógép újra és újra magához vonz, már sokadszorra olvasom az élménbeszámolókat.
Minden a táborra emlékeztet. Amikor pakolom ki a cuccokat, kezembe akad pl. az összefetékezett gatya, vagy éppen a hobbit kötény (éljen Vewy 8)). Mindenegyes dolog egy újabb emlék.
Sírni lenne kedvem, de inkább nevetek, amikor eszembe jut egy-egy pillanat.
Két szó zakatol a fejemben és a szívemben. Ezek a legfontosabbak. De még ezek sem tudják kifejezni azt a sok nevetést, néha sírást, azt a rengeteg beszélgetést, vidámságot, fáradtságot, boldogságot, ami a táborban történt velem (jó, tudom...Velem ;) ). Úgy érzem., más ember lettem. Egy hét alatt még ennyi szeretetet (és ölelést!) nem kaptam, és nem győzök csodálkozni, hogy képes egy helyen ennyi jófej ember összegyűlni!
Tehát a két szó, amik ugyan csak szavak, és nem tudják kifejezni, amit érzek, de attól még MUSZÁJ leírnom őket:
KÖSZÖNÖM és SZERETLEK! És mind a kettő Nektek :)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja - 20 éve 9 hónapja #132915 Írta: Nati
Nati válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Megint én vagyok.Óriási köszönet tünde hercegnőnknek Finnek azért ahogy a csapatot összefogta (elviselte a hülyeségeimet), és nagyon jól csinálta a gyertyás táncot.Nagy kár volt, hogy tegnap Petivel olyan hamar ment a vonatotok.

Sok puszi mindenkinek!!!!!! Úgy gondoltam ide írom be :hozzászólásaim elérték az első x-et.Éljen! :wink:

"Százszorszép jóéjszakát"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #132913 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Drága Táborlakók és Drága Tábvezek! :)

Nagyon köszönöm Nektek ezt a felejthetetlen hetet. Egy órán belül elő lesznek hívva a fényképeim, és azt hiszem akkor már tényleg nem fogok tudni megálljt parancsolni a kicsordulás szélén álló könnyeimnek. Tegnap is legszívesebben sírtam volna, amikor a vonatunk elindult Szombathelyről, otthagyva a többieket a peronon. (Gillz nem integetett nekünk :( ) De legalább hamar hazaértünk. Amikor Brandir telefonált, hogy Győrbe értek, mi Petivel mára kellemes vacsora után pihengettünk. Azóta pedig folyton csak a táborról beszélgetünk.
Szeretném percről percre leírni az élmnényeimet, hogy újra átélhessem őket. De inkább csak néhány emlékezetes eseményt emelnék ki.

Megérkezés után nem sokkal Áfit és engem már ki is végeztek, pedig a gyilkosos játék még el sem kezdődött. De Brandir és Gumipók úgy gondolta, hogy két hintázó lány ideális célpont az óriás vizipisztolyaiknak. Ilyen melegben ez a legkellemesebb halálnem :D

Yavi megérkezése is óriási élmény volt. Bár jó sokat késett, megérte a várakozást. Hozott sátorpalotát a két hercegnőnek 8) rengeteg kaját és piát, két fantasztikus kempingszéket és jó hangulatot :lol:

Nagyon örültem a kis "tündéimnek". Mindegyikőtöknek nagyon köszönöm, hogy ilyen csodálatosak voltatok. nagy-nagy szeretettel gondolok rátok. Az előadásunk úgy érzem csodálatos lett. Annak ellenére, hogy szombat helyett szerdára kértük magunkat. Mírielnek köszönhetően csodás jelmezeink és látványos táncaink voltak. Felagund remek helyettesem, rendező, pénztáros és tehenész volt. Neo és Morgana gyönyörűek voltak Holdként és Napként. Gillz zenéje és Angie éneke azt hiszem mindenkinek a szívéig hatolt. Panni pedig fantasztikus zászlóvivő volt. (jut eszembe eltűnt a zászlónk, nem látta valaki?) Köszönet még mindenért Natalie/Krisztinek, Lacinak, Csudinak (van nálunk egy Lassi Titte számodra) Koppánynak, Cueddonak, Vyliának, Niphredilnek, Ainalanthirielnek, Silnek, Aiglos/Barbinak. Nagy-nagy pussz Nektek.

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #132912 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Igen, és ha csapatösszetrombitálásra van szükség, tessék csak Eiára és a hangjára hagyatkozni! :itscool: :lol:

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #132910 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Kedveseim!

Csak annyit szeretnék mondani, hogy minden apróbb zökkenő és feszültség ellenére én nagyon jól éreztem magamat ez alatt az egy hét alatt, és ezt elsősorban NEKTEK köszönhetem. :D Hihetetlenül furcsa egy hét pörgés és zsivaj után itthon lenni! :lol: Komolyan mondom, hiányzik!

Hála és ölelés:
:arrow: a táborszervezőknek (különösen Petinek és Brandírnak, akik kitartottak tűzön-vízen és tehénen át :tongue:)

:arrow: Drága Dúnadánjaimnak (Khirály! :itscool:), azaz a kószakommandónak, akik kedvesek, lelkesek, segítőkészek voltak, és tudták, mi az a csapatszellem és a játék! Büszke vagyok Rátok!!! :clown: :hello:

:arrow: Yavinak és Finnek, a két legeslegjobb lakótársnak, és az egész dombtetői sátorsornak :smokin:
:arrow: a Tesconak :twisted:
:arrow: a többi csapatvezetőnek (éljenek a szövetkező zászlótolvajok! :twisted: :lol: )
:arrow: galád Galócának és Thaurnak a ruhákért és a kellékekért :oops: :D
:arrow: Lothnak a kellemes hazaútért :D

:arrow: Mindenkinek, aki áldozott rám akár csak egy mosolyt vagy egy kedves szót! :wink:

Sikerüljön ilyen jól az összes elkövetkezendő MTT-tábor! (Reméljük, lesz még jó sok!)
Nagy pussz Nektek! :biggrin2:

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja - 20 éve 9 hónapja #132908 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Haha, büszke vagyok, hogy ilyen jó táborunk volt!

Hatalmas KÖSZÖNÖM illet mindenkit, főként az Erura hajazó tábvezeket, hogy mindent megtettek azért, hogy a csapat jól érezze magát - asszem nem kétséges, hogy sikerült is, és minden befektetett energia és fáradság többszörösen megtérül!
KÖSZI!
-éneklések, szoci és népdalok :mrgreen:
-kicsi Lassi, közös képregény :cooljump:
-előadások és gyönyörű szertartások 8O
-sok-sok fagyi és víííz (végre nem szenvedtünk a hiányától) :tongue:

Egyébként nem tudom, hányan figyeltétek meg, de ilyen gyönyörű, csodálatos, fantasztikusan csillagos ég évszázadok óta nem volt Arda egén, mint szombat éjszaka :hello:

A többit maj' ti :)
Báj-báj
Rayan

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja - 20 éve 9 hónapja #132904 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Cue írta: - Eglarnak a "Fehér királynőnk"-et, amit azóta sem tudok kiverni a fejemből (amikor hazajöttem, első dolgom az volt, hogy teli torokból elénekeljem)

Jééé, asszittem eleged van belőle... :evil2: amennyit énekeltettem :roll: *ártatlan szemek*

Cue írta: Ryanánaknak, Eiának, sissee-nek a hajfonást (az egyik még mindig megvan!) :wink:

:bawling: De nem az enyim :bawling: (Amit a levegőbe fontam az megvan? :biggrin2: )

Esgal írta: Eiának a pólóért (örülök, hogy megkerült)

Remélem a sajátomat hoztam el... mindenesetre, ha vkinek hiányzik egy S-es MTT-s póló, akkor az Esgalon keresse... :evil2:


amit kihagytam: Köszönöm a kölcsön-dolgokat; Rynek, Galadhnak és Anyámnak az ajándékokat, meg a Verseseknek a gyönyörű verseket, a Vonatosoknak a jó hangulatot ;) (Mennek a tábvezek rúlz), és Borkának az előadást a "Túra a Szent Vidre" témából :evil3:
Ja, és Áfi, ugye hogy érdemes rám hagyatkozni csapat-összehívás terén? ;)
Amit hiányoltam: A veszekedés a fagyiért program (ugye, Aral? :wink: )
Boldog szülinapot akinek volt és elfelejtettem kívánni!

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #132903 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Leírná valaki a kerettörténet sztoriját is? Nem a levélben közöltek érdekelnének, hanem a tábori események. Csak egy picikét objektívebben az eddigieknél... :wink:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #132902 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Hm.. megpróbálok én is köszönöteket írni... indok nélkül, mer így is hosszú lesz :roll:
Köszönöm...
Győrieknek, Tábszerveknek, Sorsomnak és Dúnadánjaimnak (külön kiemelném Isildurt, köszi a fehér fát), Többi Csapatnak (Éljenek a törpök, de akkoris a Dúnadánok a Khirályok), Hagyományőrzőknek (Éljenek a Vardások, számomra az Elentárihantalék voltak a legemlékezetesebbek - az éneklés mellett), Sztárvendégeknek (kiemelném Svint, nagy örömet szerzett, hogy beugrott rövid időre), azoknak akik hagyták hogy befonjuk a hajukat (najó, Telnek és Ancának is ;) ), a Csillagnézőknek (Ha nem kapartok fel a földről, ottmaradok reggelig :? :oops: ), Éneklőknek (külön köszönet Cuenak és Leguannak, hogy elviseltek), a kedves Mesterembereknek, a Vígasztalóimnak (külön köszönet mindegyikőtöknek :) najó... Aralnak, Morgananak és _Neonak, Peredhilnek), Lassisoknak, azoknak akik engedték hogy segítsek, meg akik cipekedtek, és akik teát hordtak, meg az ölelőseimnek 8)... jah és a Vízipisztolyosoknak (nagyon jól esett megérkezéskor a víz... csak legközelebb szóljatok hogy levegyem a szemüvegem)
+ Mindenkinek akit kihagytam...

Külön kiemelném mégegyszer Arit, Estelt, Leguant, Eglart, Cuet, Vardát, Sorsomat, Roguet&Ryt&Flowit, Anyámat, Szürkét (végre vki aki befonva hagyta a haját... és nem bomlott ki olyan hamar...), Lamot&Borkát&Svint és Nikit(hm.. rabszolgája lettem :D )(kedvenc Elnök Urunkat is kiemelném, de Neki nem sikerült befonni a haját... :biggrin2: [size=9:8rvkxole]bár nem is próbáltam...[/size] )
Öhh... fogadni mernék hogy elég sokmindenkit kihagytam.. na, majd bővítem.. :(

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #132901 Írta: Arnyelf
Arnyelf válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Nos, vegre en is gepkozelbe kerultem.... :twisted: Hat a tabor nem volt semmi /bar sokat nem lattam belole sajna.. :lol: / Kezdem azzal,amivel mindenki:

:hello: ELOSZOR IS: Koszonet mindenkinek,aki munkajaval veritekevel es neha verevel segitette ay eotheodok munkajat!!!!!!!!!!! Koszi nektek!!!!
:hello: Aztan ideje koszonetet mondani Aral es Brandir atyaknak! Szep volt tesokaim! :) Ja a tehenek maradekat hazahoztuk, feldolgoztuk es megettuk. Bosszunk vegre teljes! :)
:hello: Most neveket nem annyira akarok sorolni, mert mindenki megerdemelne egy nagy koszi-t,de a lenyeg - jok voltatok!
:hello: Ja es koszi Ulmo.... hiaba, no minden jol megz ha van ay embernek keznel egy vala... vagy ketto (na igen Yavanna edes is ott volt.. aki kozben a szerencse istennojenek munkakorere is palyazik :) )
:hello: ROHIR VILAG rulz....plane ha valaki lenne olyan edes, hogy eljuttassa hozzam a DV es Hi8 kazettakat..bar erre nem sok eselyt latok....

Szoval koszi ROHIROK.. es mindenki masnak is...!!!!!

Egyenlore ennyi eleg belolem SZVSZ... :twisted:

...az Ön kedvenc, ...

<---== ÁRNYELFJE ==--->

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #132900 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Gyerekek, ez a tábor egyszerűen fantasztikus volt!

Köszönet a szervezőknek, és ne haragudj, Peti, hogy megöltelek, miközben beszéltem hozzád!
Köszönet Elanornak, akinek sátra nem csak hármunkat fogadott be - így lehetővé téve, hogy uccsó pillanatban én is jöhessek -, hanem otthont adott különböző gigászi mutáns hangyáknak és szöcskéknek, és óvón felénk tejesztette kezét, mikor kinn dúlt a vihar, amit szinte szabad ég alatt még nem értem meg. Többiek meg közben nézték a TTT-t... Holtlápot... szipp... míg mi az elemekkel küzdöttünk kinn, bár nem áztunk be!
Lind, Engwath: végre személyesen is találkozhattunk! És Drizzt akkor is egy darázs! mindig megjelent, ha csak kiejtette Lindír a nevét!
És Wolvie song rúúlz!
Galadh, kis keresztlányom, az összeesküvő és tömeggyilkos; Kriszana, aki megengedte, hogy táncoljunk a hobbitok táncában - bár az én lábmunkámban nem volt köszönet... -; akik a törpfegyvereket, sisakokat, szöveget gyártották, lehetővé téve, hogy a legtöbb pontot kapjuk az előadásért (azért a Mória-kapu is jó lett, nem?); Gumipók, a Lassiért, és hogy akkorákat derült a képregényeinken; Gandalf, amiért elviselt minket, Thaur, a sok nevetésért; Ancalimon, többek közt azért, mert nem kapcsolta ki a TTT második részének feliratát, mikor gurultunk már a röhögéstől (szívemből szólsz félvér hobbit!); a két nőszemélynek, azért, mert vannak; konyhás nénik, azért, mert csak egyszer akadtak ki azon, hogy 2 óra hosszat reggeliztetniük kell, és különben mindig aranyosak voltak; Yavi, amiért ugyanúgy utálja a polgár tanszéket, mint én (büntijog rúúlz!); Nimdorc, a jókedvéért; Oisin, hogy elengedett minket táncolni, és hogy khirály lett; Míriel, a táncért; - huh, mennyi ember maradt ki!!! - és mindenki, azért mert ott volt, segített, ahol tudott, mindig volt ideje beszélgetni, nevetni, jól érezni magát!
- ezt mind köszönöm Nektek!!!

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #132897 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Üdvözletem!
Nem sok újat tudnék írni a táborról, percre pontos krónika így is van és lesz annyi mint a veszett fene, de mindenképpen el kell mondanom:
A TÁBOR ISTENCSÁSZÁR VOLT!
Lehet, hogy néha helyben más volt a véleményem, meg néha erőt vett rajtam a kishitűség, de azért végül nagyon jó volt. Ezért köszönet az alábbiaknak:
:arrow: Aeglosnak a sátorért, és hogy elviselte a káoszt, amit a sátorban okoztam
:arrow: a zászló- és jelmezkészítő kisiparosok kicsiny kompániájának, akik nélkül nincs rohír zászló
:arrow: Evenstarnak (alias Lady Árnyelfnek :twisted: ), mindannyiunk anyjának Mandos támogatásáért
:arrow: Árnyelfnek, aki az utólsó utáni percekben csak összehozta azt a harcot (ilyen jót rég röhögtem önmagamon)
:arrow: a táb.vezeknek a szervezésért (néha) és a 40 kiló Teszkógazdaságos kolbászért :twisted:
:arrow: Eiának a pólóért (örülök, hogy megkerült)
:arrow: Gumipóknak a Lassi Tittë-ért
:arrow: és végül, de nem utólsósorban: az éothéodok barátainak és a tábor többi résztvevőjének.

Jó volt ezt az egy hetet ilyen jó társaságban tölteni. Remélem, majd a győri pót-táborban is sokan ott lesznek--vagy ha előbb lesz tali, akkor.
Namárië!

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #132896 Írta: Nati
Nati válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
megint én vagyok.Egy kérdésem lenne. KI jön a póttáborba?

"Százszorszép jóéjszakát"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #132887 Írta: Nati
Nati válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Ja, ezt kihagytam : köszönök mindent minden tündebarátnak mert nagyon jó volt a csapatunk.Az előadás szerintem csúcs volt(kicsit sem vagyok elfogult mi?).A többit leírta Aeglos.Pusz-pusz

"Százszorszép jóéjszakát"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #132881 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Semmi kétség, ez a hét nagyszerű volt. Nekem mindenki hiányzik (még a reggelizni nem hagyó darazsak is)
Én a tündebarátok csapatába kerültem amit Fin vezetett.
Volt csapatzászlónk is amit Neo vezetésével készítettünk együttes erővel.
Igazi hamisíthatatlan tündezászló lett.
Felejthetetlen volt a Felagund vezette tünde testőrség aminek tagja voltam a kornázáson. (Igazi tünde vezényszavakra meneteltünk)

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja - 20 éve 9 hónapja #132879 Írta: Nati
Nati válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Szóval az előbb írtam egy jó hosszú köszönetet de mikor el akartam küldeni valahogy elszállt úgyhogy most ezt lerövidítem.Mindenkinek nagyon köszönök mindent.Nagyon jó volt a tábor és borzasztó jól éreztem magam. Mikor elkezdtem írni az előző szöveget kissé közel álltam a síráshoz, de már újra jókedvű vagyok.Most per pillanat nagyon fura , hogy ki tudtam aludni magam, hogy úgy reggelizek, hogy nem eszik el a darazsak előlem a kaját(hogy nem kolbászt eszem) és hogy ma valószínűleg még éjfél előtt le fogok pihenni, szóval nagyon- nagyon hiányoztok.(valakik még jobban)Szerintem azok tudják legalábbis szeretném ha tudnák hogy borzasztóan hálás vagyok nekik és nagyon szeretem őket.Ide tartoznak családom tagjai, azok akikkel együtt énekeltem, és úgy mindenki akivel a tábor alatt közelebbi kapcsolatba kerültem.Ezzel búcsúznék:

Éljen a Tesco Gazdaságos Napfelkelte! és
"Mennek a táb.vezek a Tescoba tra-la-la-la..."

"Százszorszép jóéjszakát"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #132877 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Én is szeretném megköszönni, hogy ott lehettem egy ilyen felejthetetlen társaságban, és azt is köszönöm hogy az Éothéodok csapatába kerültem. Még akkor is ha néhány dolog nem sikerült annyira, sztem ez volt a legjobb csapat!!!!!!! :wink:

Külön köszönetek:

Esgal, mert a kreativitásával sikerült megoldani néhány kreativ dolgot. És sikerült neki engem kibirni. :D
Evenstar, mert kiváló papnőnk volt. Mami!! :D
Lord Arnyelf, minden rohirok atyja, mert lehet hogy volt egy-két kiruccanása, de azért utolso napra rendben volt minden.
Ulmo, mert tudásával segitett minket a darab összeállitásában.
Leli, mert segitett megirni a szöveget.
+ dúnhiroknak, törhiroknak és tünhroknak akik segédkeztek.
És akiket kihagytam, azoktol elnézést kérek.

Gratula Oisinnek a KHIRÁLYnak!

És a végére: IMÁDLAK ARI!!!!!!!! :mrgreen: :sungl: :evil3:

Többet nem tudok. Majd ha lesz még ihlet, majd akkor. :wink:


És nem talált vki az irdában egy Rhapsody: Power of the Dragon flame CD-t???? Ha igen az kérem szépen jelentkezzen!!!!!!

Peredhil, az Edenbridge azt hova raktad????

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #132851 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Üdv Népek!

Nos, nekem most nincs erőm beszámolót írni, inkább csak pár szót...:

Köszönöm:

- A táborvezetőknek.... hogy mit? hát mindent...
- Azoknak az embereknek akik képesek voltak elviselni... köszönöm annak is aki nem tudott elviselni, de legalább megpróbálta.... és aki meg se próbálta annak meg :roll: hááááát... ;)
- Mindenkinek, akit megismerhettem (ha csak egy nagyon kicsit is), aki eljött és akivel beszélgettem...
- Yavinak... hú..... a lámpát, a széket, a gyékényt, a zenét, a..a... mindent.... és köszi hogy kicsit jobban megismerhettelek :)
- Anának és Rayannak.... a törődést, azt hogy ilyen jó szomszédok voltatok, a nvetéseket, az énekléseket és még nagyon sok mindent ami most nem jut az eszembe....
- Augnak amiért segitett cipelni a táskámat, és amiért ennyire aranyos ;)
- Petinek, amiért egyszer sem lött le minket amiért ezt meg azt akartunk.... jah és kössz hogy segitettél az esőben...
- Szofinak, a versekért és azért hogy megismerhettelek...
- Darkynak a hajnali tülkölést.... az ananászt...
- Elanornak, Deznek, OneRingnek a gyönyörű muzsikát :) és azt hogy eljöttetek...
- Thaurnak a CDt és a Discmant... köszke, nagyon jó vót...
- galadnak a sétákat, a beszélgetéseket, a kazit usw. ;)
- Lothnak, azt az egy sétát ami marha jó vót :) )
- Szürke Gandalfnak a konyakmeggyet... nagyon finom vót :) )
- Mirielnek hogy ilyen rettentően kedves...
- stb.

Külön köszönet:

- Rabynnak, Nudleenak és Dodienak mindenért....a pisztáciától kezdve, a szivacsokon át egésszen a Humpty Dumpty-ig...
- Rabyn: remélem jobban vagy és jól érezted magad ;)
- Dodie: Drága félvér hobbit-társam! nem csak gyors róka, hanem gyors szappanok is :mrgreen:
- Nodlee: Nagyon nagy köszönet hogy megismerhettelek :) ) és köszi a sapkát :)


Jah és egy kérdés:

NEM TALÁLT VALAKI 1 RAMMSTEIN - MUTTER CD-T?????
Ugyanis valaki szépen és ügyesen lenyúlta tőlem.... kéretik visszaszolgáltatni, merthát a szivem egyik csücske és kéne nékem... meg egyébként sem illik más tulajdonát elvinni :) höhö... na szóval tessék írni ha valaki megtalálta....

Csak ennyit akartam...

hihi

;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.699 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére