Megye - Hobbitok

Több
18 éve 2 hónapja #285554 Írta: Heledir
Heledir válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok

Alyr Arkhon írta:

Nóli írta: t.i.: a hobbitok imádták a gombát... És nem szól arról a korpusz h a szalonnát megvetették volna...


t. i. Ajánlom figyelmébe mindenkinek hogy mit is esznek Zsizsik gazdánál és utána...


Hát gombát...hihihi

„Neked csak arról kell döntened, mihez kezdj az idővel, amely megadatik.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja - 18 éve 2 hónapja #285553 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok

Alyr Arkhon írta:

Nóli írta: t.i.: a hobbitok imádták a gombát... És nem szól arról a korpusz h a szalonnát megvetették volna...


t. i. Ajánlom figyelmébe mindenkinek hogy mit is esznek Zsizsik gazdánál és utána...

:lol:

Bejött Zsizsik gazda három lánya, meg a fiai közül is kettő, és a nagy asztalt jól megrakták finom falatokkal. A konyhában gyertyákat, gyújtottak, és a tüzet is felszították. Zsizsikné térült-fordult, buzgólkodott. Aztán bejött még egy-két hobbit, aki a tanyán volt alkalmazásban. Kis idő múlva tizennégyen ültek az asztal mellé. Sör volt bőven, hozzá egy hatalmas tál gombás szalonna meg sok más egészséges, tanyasi étel: A kutyák a tűz előtt hevertek, szalonnabőrt rágcsáltak és csontot ropogtattak.

De gombás szalonna, nem szalonnás gomba! Mások az arányok.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #285549 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok

Nóli írta: t.i.: a hobbitok imádták a gombát... És nem szól arról a korpusz h a szalonnát megvetették volna...


t. i. Ajánlom figyelmébe mindenkinek hogy mit is esznek Zsizsik gazdánál és utána...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #285544 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
t.i.: a hobbitok imádták a gombát... És nem szól arról a korpusz h a szalonnát megvetették volna...

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #285535 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok

ZöldSamu írta: Uhh...ezt megkaptam. :?
Mi van ha a Tolkien hobbitjai is szeretik a szalonnás gombát?
[size=9:3m4dfe7n](ez költői kérdés volt,nem muszáj válaszolni, ill kirohanni rám.)[/size] :?


Ha olvastad volna a Gyűrűk Urűt, aligha kérdeznél ekkora... hmmm... meggondolatlanságot.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #285526 Írta: ZöldSamu
ZöldSamu válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
Uhh...ezt megkaptam. :?
Mi van ha a Tolkien hobbitjai is szeretik a szalonnás gombát?
[size=9:u33gfqt3](ez költői kérdés volt,nem muszáj válaszolni, ill kirohanni rám.)[/size] :?

Zöld mindenekfelett!!!!!!!!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #284989 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
Sajnos kénytelen voltam könyörtelen törölgetést folytatni a topicban.
Ez a topic ugyanis Tolkien hobbitjairól szól, és vajmi kevéssé illik ide, hogy ki szereti a szalonnás gombát és ki nem.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #284103 Írta: Belladonna
Belladonna válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok

Borbak Trufiád írta: összeszámoltam és csak 3 hobitot találtam :

Sziasztok!
Lécci számolj bele engem is! Tuk Belladonna Bilbó mamája volt :)
És nemcsak a nagyok és bölcsek tisztelték a hobbitokat. Az egyszerű emberek is, ha vették a fáradságot, és megismerték őket. Például a toronyőr Beregond, amikor megtudta, hogy Pippin már hol mindenütt volt, és mennyi veszélyt kiállt. Csak az ostobábbja gondolta, hogy a hobbitokkal packázni lehet.
Üdv!
Belladonna

"és a Megye földje jó mély"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #284096 Írta: Koko
Koko válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
A filmben nagyon jól eltalálták azt a jelenetet amikor dérdre hajolnak az emberek, tündék Aragorn megkoronázásán a hobbitok előtt h nekik jár a tisztelet.
Hát igen... Nélkülük pápá szabadság Középföldén.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #284091 Írta: Borbak Trufiád
Borbak Trufiád válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
összeszámoltam és csak 3 hobitot találtam ebben a forumban. tartsunk össze. egyébként engem ha akarnának se hobbitozhatnának le a 190 cm-el. pont ezért tartok ki a hobbitok mellett. a többiek viccelődését nem vettem magamra, csak tényként mondtam hogy lenéznek minket. pl. nekem még az nem teccik mikor indítok a haverokkal egy középfölde szerepjátékot akkor mindenki viccelődik rajtam hogy ilyen magassággal mért ragaszkodom a hobbitokhoz. azért mert ők a legjobbak. :P
üdv mindenkinek. ja és tisztelem a többi nem hobbitot is. :D :merry3:

"Tiszteld a múltat
szolgáld a jelent
lásd a jövőt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #284074 Írta: A Szürke Zarándok
A Szürke Zarándok válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok

Nóli írta: Igen, talán kissé lenézik őket. De mit várnál háborúban egy olyan figurától, aki akkora mint a 12 éves fiad?
Nem ismerték őket, nem tudták mire képesek. A hobbitok/félszerzetek/periannath az idők során olyannyira elszigetelődtek, hogy azt hitték sokan, hogy nem is léteznek. Legendás alakokká, inkább lényekké váltak, akár az entek.


Amint azonban megismerték őket, és megtudták, mire képesek, nagy tisztelettel kezdték övezni a hobbitokat. Elég csak itt arra gondolnunk, hogy az a nap, amikor Frodó (Gollam hathatós közreműködésével) elpusztította a Gyűrűt, örökké ünnepnap maradt Gondorban, arról nem is beszélve, hogy Bilbó, Frodó, sőt, Samu is elhajózhatott Halhatatlanföldre. Trufa és Pippin sírját pedig Aragorn két oldalán helyezték el. Azt hiszem, ezek mind-mind a lenézés ellen szólnak. Nem a fafejű Brí-belieknek, vagy az egyszerű embereknek a véleményére kell adni, akik a könyvben is sokszor az első látvány alapján ítélnek, hanem sokkal inkább a nagyok és bölcsek véleményére, akik közül Gandalf, Galadriel, Celeborn, Elrond, sok tünde, Aragorn, Théoden, és még sorolhatnám, sőt még az elbukott Szarumán is a maga módján nagyra tartotta a hobbitokat, hiszen, ha nem érdekelétk volna, akkor nem ment volna bosszúból tönkretenni a Megyét, illetve nem mondta volna Frodónak: felnőttél, a nagyok között a helyed (vagy valam ilyesmi).

Tehát szerintem itt lényegében szó sincs lenézésről. Viszont a hobbitok fura szerzetek, ezt senki sem tagadhatja. Ahogy azt sem, hogy ha valaki elmenne a Megyébe a bőség napjaiban, csupa hájas, tunya hobbitot látna, akik gondolatai teljesen az evés-ivás és egyéb ilyen "magasrendű tudományok" körül forognak. Így aztán nem meglepő, ha az első benyomás alapján sokan kicsit lenézik őket.

"Ma már minden út görbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #284057 Írta: Kiszhobbit
Kiszhobbit válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
Nekem egyáltalán nem gyengepontom a magasságom(semmi pénzért nem akarnék nagyobb lenni.) egyenesen büszke vagyok rá amugymeg. És emiatt sohase irigykedtem senkire. Megvan az előnye ennekis-annak is. Csak ez az egyvalaki idegesít. De egy ideje leszállt rólam,mert látja hogy nem érdekel...hiába felhőkarcoló,esze annyi sincs,hogy helyesen leírja a nevét. ([size=9:v0gqh811]Csak a nagy számon kéne változtatni,és kész az aranyosz kisz hobbitka) :lol: [/size]

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #284056 Írta: ZöldSamu
ZöldSamu válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok

Kiszhobbit írta: Hmm...a magasságom elárulásától tartózkodom,de gondolom eléglesz annyi is,hogy 12 éves korom óta 1centit se nőttem. Mindemellett nagy a pofám és naponta kb. nyolcszor eszek. (asszem hízás ellen immunis vagyok :lol: ). De ez az ember meegérdemli,de megám,drágaszágom!
([size=9:3f2vuvx3]kiváncsi lennék,ha ilyen magasságból kéne néznie a világot! :lol: [/size] )
De azokat szeretem,akik kedvesen hívnak kicsinek nem sértően. :wink:


Én is így vagyok. 17évesen 2centivel vok nagyobb Hobbikámnál...
Jaaj,ez most muszáj most jutott eszembe tavaly nyáron ahogy Kiszhobbit veszekedett ezzel az említett <orkfejjel> majd behaltunk amikor láttuk a távolból,hogy Kiszhobbit néz felfelé és ordítja lefelé a haját ennek az. <>.-nek és az utca végéig hallatszott a hangja.
Az egész arra emlékeztetett,hogy amikor Samu Faramirral,hogy minek vallatja Frodot....

Zöld mindenekfelett!!!!!!!!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #284055 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
Nézd... Mindíg lesznek emberek akik lenéznem a magasságod miatt. De itt nem az értelmes emberekre gondolok.
És jobb ha tudod, h az alacsonyak is tudnak úgy tekinteni egy magas emberre, h a szemükből süt az irigység miatti gyűlölet...
Én nem vagyok túl magas, de éreztem már ilyet...
Úgy tűnik te vagy az, aki nem tudsz megbarátkozni a magasságoddal, ezért érzed ezt ennyire borzasztónak.
Mindíg is voltak és lesznek emberek, akik megkeresik a másik egy gyenge pontját és kihasználják. Nálad a gyenge pont a magasságod. Ha megtanulod elfogadni, megszűnik gyenge pontnak lenni.
[size=9:cuoybp8t]ha valakit érdekel a magasságod, hiába nem írtad ide, megtalálja a profilodban!! [/size] :lol:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #284054 Írta: Kiszhobbit
Kiszhobbit válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
Hmm...a magasságom elárulásától tartózkodom,de gondolom eléglesz annyi is,hogy 12 éves korom óta 1centit se nőttem. Mindemellett nagy a pofám és naponta kb. nyolcszor eszek. (asszem hízás ellen immunis vagyok :lol: ). De ez az ember meegérdemli,de megám,drágaszágom!
([size=9:2296nras]kiváncsi lennék,ha ilyen magasságból kéne néznie a világot! :lol: [/size] )
De azokat szeretem,akik kedvesen hívnak kicsinek nem sértően. :wink:

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #284050 Írta: Koko
Koko válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok

Kiszhobbit írta:

Borbak Trufiád írta: jo jo. lehet hogy van benne valami, de mind a könyvben mind a filmekben lenézik őket. ,,Állj félre kis ember! Takarodj az utambol félszerzet! Parancsolsz kisfiam?- szerintem lehet hogy ezekután mégis magamra venném. :( ez gonoszság............... :merry5: :D


Igen,igen,van egy emberke ott nálunk, <orkfejnek hívjuk,mi a kicsik> ő rendesen ordítja utánam,hogy ,,héé félszerzet! Nem áztál el? Elég harmatos a fű ma reggel!" meg ilyenek,mert mi a barátommal,Samuval mindketten kicsik vagyunk,ő meg 19valamennyi. Az ártatlan ugratással egyetértek,de van olyan,hogy az illetőt legszívesebben állon verném (ha felérnék az álláig). :?


Hűha. Te aztán beleéled magad. :)
A valóságban sem lehetsz egy égi meszelő, vagy nagyon mellé löttem?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #284049 Írta: Kiszhobbit
Kiszhobbit válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok

Borbak Trufiád írta: jo jo. lehet hogy van benne valami, de mind a könyvben mind a filmekben lenézik őket. ,,Állj félre kis ember! Takarodj az utambol félszerzet! Parancsolsz kisfiam?- szerintem lehet hogy ezekután mégis magamra venném. :( ez gonoszság............... :merry5: :D


Igen,igen,van egy emberke ott nálunk, <orkfejnek hívjuk,mi a kicsik> ő rendesen ordítja utánam,hogy ,,héé félszerzet! Nem áztál el? Elég harmatos a fű ma reggel!" meg ilyenek,mert mi a barátommal,Samuval mindketten kicsik vagyunk,ő meg 19valamennyi. Az ártatlan ugratással egyetértek,de van olyan,hogy az illetőt legszívesebben állon verném (ha felérnék az álláig). :?

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #283888 Írta: Koko
Koko válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok

Fingon írta: VALAKI nem tudna nekem egy megyetérképet küldeni?nagyon kéne


Parancsolj:
www.shirepost.com/ShireMapV5-8.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #283865 Írta: Fingon
Fingon válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
VALAKI nem tudna nekem egy megyetérképet küldeni?nagyon kéne

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #283861 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
Igen, talán kissé lenézik őket. De mit várnál háborúban egy olyan figurától, aki akkora mint a 12 éves fiad?
Nem ismerték őket, nem tudták mire képesek. A hobbitok/félszerzetek/periannath az idők során olyannyira elszigetelődtek, hogy azt hitték sokan, hogy nem is léteznek. Legendás alakokká, inkább lényekké váltak, akár az entek.
És hogy ítélsz meg valamit első látásra?
Az embernek legtöbb üzenetet közvetítő szerve a szeme.
A látvány mindenkép nyomot hagy bennünk. És ha úgy néz ki mint egy 12 éves, akkor én először 12 évesnek fogom nézni.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #283856 Írta: Csagatar
Csagatar válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
igazad lehet kisember... de azert Mi szeretunk Titeket! :twisted:

erinqua telmalya Ambaresse, torninya: ammára handelyanen silie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #283854 Írta: Borbak Trufiád
Borbak Trufiád válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
jo jo. lehet hogy van benne valami, de mind a könyvben mind a filmekben lenézik őket. ,,Állj félre kis ember! Takarodj az utambol félszerzet! Parancsolsz kisfiam?- szerintem lehet hogy ezekután mégis magamra venném. :( ez gonoszság............... :merry5: :D

"Tiszteld a múltat
szolgáld a jelent
lásd a jövőt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #283849 Írta: Csagatar
Csagatar válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok

Nóli írta: Ezek nem igazi szemétkedések. Szerető ugratás. Én legalábbis így látom.


Teljes mertekben egyetertek! :)

erinqua telmalya Ambaresse, torninya: ammára handelyanen silie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #283738 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
Szerintem az hogy viccek szólnak róluk, nem jelenti azt, h az emberek nem szeretik őket. Igen, az emberek sokkal gonoszabbak, a obbitok valahogyan a romlatlan gyermeki lelket fejezik ki (persze néhány kivétellel). Ellenben a viccek, gyakran éppen onnan indulnak ki, h szeretik őket. Apró kis gonoszkodások. Nem bántani akarják őket. Az ilyen dolgokat, amikkel nem tudom a másikat kifejezetten megbántani, csak egy kis piszkálódás, heccelés, az ember a barátainak mondja. nem gondoljátok? Ezek nem igazi szemétkedések. Szerető ugratás. Én legalábbis így látom.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #283679 Írta: Kiszhobbit
Kiszhobbit válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok

Borbak Trufiád írta: igaz igaz. én sem tom mért szekálja mindenki a szegény kis hobbitokat. talán azért mert nem tudják hogy mennyi jo képességük van a rossz mellett. mi emberek sokkal nyomibbak vagyunk. nekik ez a természetes méretük. :o szerintem a legtalálékonyabb nép. nem véletlen trufa a nevem. :lol: lol hogy azemberek és atöbbiek a könyvben is lenézik őket. aztán minden *** embert minden ****** ők húznak ki. :P szerintem ,,,,,,,,,,,,,, Gyík





[size=9:1sk3b8fq]*szalonképtelen szó törölve by Alyr*[/size]


Szerintem is. Hobbitok egyetértenek! :lol: Annyi durva viccet hallottam már róluk és fel vagyok háborodva. Micsináltak volna az emberek a gyűrűvel,ha nem lettek volna a hobbitok?

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #283467 Írta: Borbak Trufiád
Borbak Trufiád válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
igaz igaz. én sem tom mért szekálja mindenki a szegény kis hobbitokat. talán azért mert nem tudják hogy mennyi jo képességük van a rossz mellett. mi emberek sokkal nyomibbak vagyunk. nekik ez a természetes méretük. :o szerintem a legtalálékonyabb nép. nem véletlen trufa a nevem. :lol: lol hogy azemberek és atöbbiek a könyvben is lenézik őket. aztán minden szar embert minden ****** ők húznak ki. :P szerintem ,,,,,,,,,,,,,, Gyík





[size=9:l0vi6fqu]*szalonképtelen szó törölve by Alyr*[/size]

"Tiszteld a múltat
szolgáld a jelent
lásd a jövőt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #283022 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok

Kiszhobbit írta: Hi ezt most hallottam 1 haveromtól,muszáj berakni,h.mi a véleményetek:
- Mi a legbunkóbb dolog,amit egy hobbittól kérdezhetsz?
- Mi leszel,ha nagy leszel.

- Hogyan születik a hobbit?
- Tányérral a kezében...

Voltak durvábbak is. Sztem ne bántszák már a szegény kisz hobbitokaaaat...(én is kicsi vagyok és szeretek enni, na és? Ebből mér csinálnak viccet? :? )


Ezeket legközelebb a humor topicba rakd. Innen hamarosan törlöm őket.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #279713 Írta: 3.Aragorn
3.Aragorn válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok

Felagund írta:

Gandalf írta: Valaki, akinek megvan a Peoples of Middle-Earth, nem tudná kölcsönadni nekem? Szükségem lenne a hobbitokról szóló részre belőle!


Gandalf, nekem megvan!

Ha kell oda tudom adni mondjuk Eruntalénak ma Aldarion-próbán (amennyiben előtte még haza tudok keveredni...)

Aragorn: Gandalf a LEPen a hobbitokról fog előadni ;)



[size=9:355qg6f5]Ok,ok csak kissé kötekedő kedvemben voltam... :roll: [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #279712 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok

Gandalf írta: Valaki, akinek megvan a Peoples of Middle-Earth, nem tudná kölcsönadni nekem? Szükségem lenne a hobbitokról szóló részre belőle!


Gandalf, nekem megvan!

Ha kell oda tudom adni mondjuk Eruntalénak ma Aldarion-próbán (amennyiben előtte még haza tudok keveredni...)

Aragorn: Gandalf a LEPen a hobbitokról fog előadni ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #279708 Írta: 3.Aragorn
3.Aragorn válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok

Gandalf írta: Valaki, akinek megvan a Peoples of Middle-Earth, nem tudná kölcsönadni nekem? Szükségem lenne a hobbitokról szóló részre belőle!


[size=9:3hlr5uq8]Vegyes/Könyv kerestetik topic... :roll: /na jó... ennyire nem kéne szőrszálhasogatni.../[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.618 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére