Megye - Hobbitok

Több
17 éve 4 hónapja #305446 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
Én meg Gandalf vagyok! :D (meg egy kicsit Legolas :oops: )

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #305415 Írta: Lendaros
Lendaros válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
Sok hobbit lélek... Hurrá!!! :P :P
Nem, az nem lesz jó. Ha lesz időm felrakom ide a kérdéseket és a válaszokat magyarul, de tanácsolom, h inkább kérj meg egy helyi illetőt, h segítsen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #305325 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok

Naras írta: Nekem Samu jött ki. :) Mint általában :)


Szintén :D Na meg Pippin ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #305299 Írta: Naras
Naras válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
Nekem Samu jött ki. :) Mint általában :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #305173 Írta: Kiszhobbit
Kiszhobbit válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok

Lendaros írta: Kiszhobbit, add meg az msn-ed, és ha ráérsz, akkor segítek. vagy küldd el: gary91hun@yahoo.com


msnem nincs (ami azt illeti szgépem se hehe :D ) de ha megadom a freemajilem ugy jólessz?
Bemutatkozás??? :arrow: profil :lol:

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #305129 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok

Lendaros írta: Amúgy aki ír bemutatkozna, mert nem angyon ismerek senkit.


OFF
De csak, aki ír! (Engem már ismersz)
ON

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #305115 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok

Lendaros írta: Találtam egy tesztet, amit ha kitöltesz emgmutatja, h kire hasonlítasz a legjobban. nekem Bilbó jött ki, de azt írta, Frodóra is hasonlítok.
Íme a teszt: forum.barrowdowns.com/site/personality.php
Sok sikert hozzá!

Hehe, én Boromir, ugyanakkor Samu is lehetek :D Kár, hogy Boromirt nem igazán csípem :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #305113 Írta: Lendaros
Lendaros válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
Amúgy aki ír bemutatkozna, mert nem angyon ismerek senkit. Kezdésként: 15 éves vok, hím nemű, boxoló, gitáros, meg úgy mindenes, szal mindenbe belefogok. Jászberényben lakom

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #305112 Írta: Lendaros
Lendaros válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
Kiszhobbit, add meg az msn-ed, és ha ráérsz, akkor segítek. vagy küldd el: gary91hun@yahoo.com

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #305095 Írta: Dorven
Dorven válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
Kiszhobbit,ha nem tudsz semmit, akkor használd a szótárat a startlapon...

Nai tiruvantel ar variuyantel i valar tilyena nu vilya.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #305075 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
Nekem Legolas jött ki, másodsorban Frodó... Pont ezekre nem számítottam...

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #305073 Írta: Kiszhobbit
Kiszhobbit válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok

Dorven írta: nekem Gimli jött ki...de oromirra is hasonlítok, pedig Aragornra szeretnék:D
de ez sem rossz, mert Gimlit szeretem és Boromir se rossz...


óóó hát nemigaz! mér nem tudok angolul? áááá :x

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #305066 Írta: Dorven
Dorven válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
nekem Gimli jött ki...de oromirra is hasonlítok, pedig Aragornra szeretnék:D
de ez sem rossz, mert Gimlit szeretem és Boromir se rossz...

Nai tiruvantel ar variuyantel i valar tilyena nu vilya.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #305060 Írta: Kiszhobbit
Kiszhobbit válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok

Lendaros írta: Találtam egy tesztet, amit ha kitöltesz emgmutatja, h kire hasonlítasz a legjobban. nekem Bilbó jött ki, de azt írta, Frodóra is hasonlítok.
Íme a teszt: forum.barrowdowns.com/site/personality.php
Sok sikert hozzá!


Nem lehet vhogy magyarra állítani? :?

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja - 17 éve 4 hónapja #305059 Írta: Kiszhobbit
Kiszhobbit válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
:lol: má hogyne éledezne
:pippin4:

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #305029 Írta: Lendaros
Lendaros válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
Találtam egy tesztet, amit ha kitöltesz emgmutatja, h kire hasonlítasz a legjobban. nekem Bilbó jött ki, de azt írta, Frodóra is hasonlítok.
Íme a teszt: forum.barrowdowns.com/site/personality.php
Sok sikert hozzá!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #305028 Írta: Lendaros
Lendaros válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
köszönöm a tanácsot, megfogadom, my old friend
Srácok, éledezik a fórum!! hurrá!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #305020 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok

Lendaros írta: De amúgy nem olyan könnyű megtalálni ihlet bácsit, de keresem, gondolom hétvégén megjön....remélem. tényleg éhtvégén névnapom lesz, nem fogok ráérni....akkor nemtom...


Néha a legváratlanabb pillanatokban talál meg, mikor nem is gondolnád. Akkor rögtön vesd papírra gondolataid, s majd később kikupálod, ha ráérsz.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #304976 Írta: Lendaros
Lendaros válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
De amúgy nem olyan könnyű megtalálni ihlet bácsit, de keresem, gondolom hétvégén megjön....remélem. tényleg éhtvégén névnapom lesz, nem fogok ráérni....akkor nemtom...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #304975 Írta: Lendaros
Lendaros válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
a vers a Tolkien.hu főoldaláról elérhető, az írások ablakban a 2. tök happy vok :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #304973 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok

Kiszhobbit írta: mármost vagy meggyógyul az illető vagy ideges lesz :twisted:


A melankólikából viszont mindenképp kigyógyulna! :lol:

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #304966 Írta: Kiszhobbit
Kiszhobbit válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok

Lendaros írta: Köszönöm a kritikákat, abban az esetben, ha újra megszálll az ihlet, és épp hobbitos napom lesz, egy ennél is jobban kidolgozott versre fogok törekedni . kössz mindenkinek :D


Akkor remélem hamar megszáll ugyanis elég kevés hobbitos verset olvashatunk itt sztem...pedig tiszta gyógyászati segédezköz lehetne melankólia ellen.
jut eszembe az jó gyógymód lenne egy melankóliás-dephis embernek, ha hozzáköltözne egy hobbit vagy egy hétre. Vagy inkább 2, hogy ne legyen egyedül. :lol:
márost vagy meggyógyul az illető vagy ideges lesz :twisted:

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #304741 Írta: Lendaros
Lendaros válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
Köszönöm a kritikákat, abban az esetben, ha újra megszálll az ihlet, és épp hobbitos napom lesz, egy ennél is jobban kidolgozott versre fogok törekedni . kössz mindenkinek :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #304699 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
Tesztnél B jött ki.. minő meglepő.. :oops:

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #304695 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
Érdekes... :roll: Bocsi, a teszthez visszatérve: Nekem is B jött ki, de az A és a C csak egyel volt lemarava (magyarul az eredmény 3A, 2A és 2C), de eléggé meglepett. Tulajdonképpen ha jobban meggondolom, a tulajdonságok tényleg pontosan ilyen arányban keverednek bennem, de igazából én Frodóra számítottam a legkevésbé a négy hobbit közül...

Viszont ha majdnem egyenlő pontszám jött ki mindhárom hobbitra, el kell rajta gondolkodom, hogy akkor nem Trufa vagyok-e inkább, "akiben mind a három hobbittulajdonság keveredik"? :lol:

Egyébként tényleg jó ez a teszt! Amúgy is nagyon szeretek ilyeneket csinálgatni, meg teszteket töltegetni, oldogatni. :wink: Nagyon aranyos, sőt, nekem még az utcsó kérdés is tetszett! :D

A vers különben nekem is tetszik, jó lett! :wink: Habár annyiban osztom Kiszhobbit véleményét, hogy a teljes semmittevés azért nem teljesen igaz a hobbit népre!

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #304682 Írta: A Gyűrűk Ura
A Gyűrűk Ura válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
Lendaros ez a vers nagyon jó volt és engem is jobb kedvre derített! :wink:

" Ash nazg durbatul

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #304593 Írta: Lendaros
Lendaros válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
köszönöm szépen kiszhobbit

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #304561 Írta: Kiszhobbit
Kiszhobbit válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
Lendaros, jó vers sztem de az nem túlzás egy kicsit hogy semmit se tesznek? Azért annyit megtesznek amennyi kell nekik a jóléthez, az igaz, hogy beérik annyival, de akkoris.
most nem bántásból de télleg. Amúgy sztem írd be a verses topicba is mert nonjó sztem. Drakula.

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #304286 Írta: Lendaros
Lendaros válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
Egy vers, a hobbit életérzésről (saját szerzemény):


Élj a mának!
Nem teszek semmit; semmit, ami hasznos;
Sokat eszem, semmit teszek, derekam már vaskos.
Kis örömök körülvesznek: család, szeretet.
Élvezem a szelet, esőt, illatokat, ízeket.

Nem haladok utamon, egyhelyben állok;
Így meglátom a szépet, nem csak elhaladok.
Vállamon a teher, később mit mutatok fel?
Azt, hogy így volt szép az élet, más nem érdekel!

Ui.: a cím talán nem a legmegfelelőbb, ha valakinek van valamilyen jobb ötlete, akkor légyen szíves közölje!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #302684 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
jajj, de jó ez a teszt... én csak most bukkantam rá... ;) nekem a B és a D megosztoztak felesben (=nek mi a fele ;) a B eggyel több volt) de amúgy tényleg igaz rám.. :) :):) meglepő.. általában én vagyok az akire sose illik egy-egy ilyen elemzés;)...

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.591 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére