KÉPEK

Több
21 éve 9 hónapja #68084 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: KÉPEK

Leana írta: Ulmo: 8O :lol:
Csak azt nem tudom eldönteni, hogy az ezüst figurák közül kicsoda az, amelyiknek kardja és íjja-nyíla is van. (Aragornnál nem rémlik a nyíl, Legolasnak meg csak két kisebb tőre volt.)


Pedig az Aragorn lesz! Neki ugyanis tényleg van íja, és kardja is.

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #68056 Írta: Leana
Leana válaszolt a következő témában: KÉPEK
Ulmo: 8O :lol:
Csak azt nem tudom eldönteni, hogy az ezüst figurák közül kicsoda az, amelyiknek kardja és íjja-nyíla is van. (Aragornnál nem rémlik a nyíl, Legolasnak meg csak két kisebb tőre volt.)

"All we have to decide is what to do with the time that's given to us." (Gandalf)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #68025 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: KÉPEK
Gyűrűk Ura sakk-készlet figurái:
www.theonering.net/perl/newsview/6/1026757300

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #67627 Írta: Ithil Iarfeniël
Ithil Iarfeniël válaszolt a következő témában: KÉPEK
Nekem ezek közül ez tetszik legjobban:
www.epilogue.net/cgi/database/ar ... l?id=12811
meg ez:
www.epilogue.net/cgi/database/ar ... l?id=12814

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja - 21 éve 9 hónapja #67615 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: KÉPEK
Ez tényleg nagyon jó.
Hol bujkáltak ezek a képek eddig?? :hein:

A Bruinen gázlós kép különösen szuper:
www.epilogue.net/users/caitmf1/elrondsflood.jpg


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #67612 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: KÉPEK
Találtam egy újabb LOTR fanart-gyűjteményt, nagyon szép, de tényleg nagyon szép képeket lehet itt látni. Nekem a kedvencem a Helm-szurdok. 8O De érdekes az az Aragornos kép is. 8O

www.epilogue.net/art/features/lotr_gallery.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #67053 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: KÉPEK

Ancalimon írta: Több helyen is találkoztam ezzel a jellegzetes háromszög alakú sziget ábrázolással, de nem emlékszem, hogy a könyvekben erről bármi szerepelt volna.


Tudtommal nem is szerepel sehol a leirasa. En azt hiszem, Tolkien rajzolhatott esetleg egy hasonlo terkepvazlatot, abbol szarmazik talan az elkepzeles. De ez csak az en otletem, pontosan nem tudom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja - 21 éve 9 hónapja #66964 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: KÉPEK
Van valakinek ötlete, hogy a pelargiri kikötő mellékelt ábrázolása honnan származik?

www.extra.hu/eldamar/images/pelargir2.jpg

Több helyen is találkoztam ezzel a jellegzetes háromszög alakú sziget ábrázolással, de nem emlékszem, hogy a könyvekben erről bármi szerepelt volna.

Néhány térkép is akad, amely pontosan ezt a formációt ábrázolja, úgyhogy biztos nem lehet teljesen véletlen:
www.extra.hu/eldamar/images/pelargirmap1.gif
www.extra.hu/eldamar/images/pelargirmap2.gif


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66861 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: KÉPEK
Érdemes megnézni a decipher honlapján a legújabb LOTR kártyák képeit. Realms of the Elf-lords:
katt ide
Rengeteg új képet lehet találni a honlapon a filmből, csak néhányat beraknék ide:
katt ide - a Tanács
katt ide - A Vilya
katt ide - A Narya
katt ide - Orthanc
katt ide - Barad-Dúr

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66616 Írta: Leana
Leana válaszolt a következő témában: KÉPEK
Ha már képeknél tartunk van <a href=http://www.quintessentialwebsites.com/lordoftherings/movieshots/index.htm>itt egy egészen komoly gyűjtemény a LORT képeiből (TTT és ROTK is :!: ), fejezetekre lebontva. Jó böngészést! :wink:

"All we have to decide is what to do with the time that's given to us." (Gandalf)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66560 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: KÉPEK
Tar-Ancalime: én inkább egy linket adok a Két Torony háttérképeihez:

www.lordoftherings.net/index_fla ... ttpos.html

Lent, a jobb oldalon háromféle felbontás közül választhatsz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66544 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: KÉPEK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66497 Írta: Tar-Ancalime
Tar-Ancalime válaszolt a következő témában: KÉPEK
Hali,emberek!Aki tud,tegyen be pár GYU s háttérképet!köszi

"A képzelet fontosabb,mint a tudás."
Albert Einstein

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66253 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: KÉPEK
Hát akkor egy pár kép:
www.fantasy-scifi.net/jrr_tolkie ... tr/337.jpg - nyílszedés
www.fantasy-scifi.net/jrr_tolkie ... tr/310.jpg - Samu és Pippin (szerintem a Sírbuckákon, talán egy kivágott jelenet)
www.fantasy-scifi.net/jrr_tolkie ... tr/192.jpg
www.fantasy-scifi.net/jrr_tolkie ... tr/170.jpg - Orc's Wars
www.fantasy-scifi.net/jrr_tolkie ... tr/169.jpg - 2.
remélem jók. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66091 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: KÉPEK
Köszi Svin! 8)

Hát akkor avassuk fel ezt a topicot újra :D

Íme az Egy Gyűrű, ezúttal belülről van belevésve a szöveg... 8O

klikk ide érte

Itt van még egyszer:

klikk ide

Ezt a honlapot pedig ajánlom mindenkinek, aki szereti a fantasy képeket:

www.arthistory.cc/

Pl. itt megtalálhatjátok Svindler avatárját, csak nagyban: :wink: 8)
www.arthistory.cc/pics/brom/16.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65764 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: KÉPEK
Ujra megnyitottam a Kepek temat.
Ide lehet olyan kepekre a LINK-et betenni, amit szerinted a tobbieknek is latnia kell.
Kerek mindenkit, hogy magat a kepet ne tegye be az oldalra, csak a ra mutato linket, es melle egy rovid leirast a keprol.
Tovabba ha ugy erzed, tobb kepet is be fogsz tenni rovid idon belul, akkor ne kulon hozzaszolasokban tedd ezt meg, hanem gyujtsd ossze a linkeket egy hozzaszolasba.
Vagy utolag, az uzeneted folott levo szerkeszt gombbal, add hozza az uj linket a korabbi uzenetedhez.

Koszi! Es jo kep vadaszatot!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #61 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: KÉPEK
KÉPEK archívum

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hete #44163 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: KÉPEK
Berenről és Lúthienről vannak még képeitek?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hete #44153 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: KÉPEK
Lestat: teljesen igazad van!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hete #44152 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: KÉPEK
Hát érdekes, mert ha balról, távolról nézed akkor hosszúkás (túl hosszúkás) az arcod, ha szemből akkor nagyon hasonlít.<br> Milyen színű a szemüveged kerete? Ugye arany?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hete #44151 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: KÉPEK
Lestat: biztosan szebb, mint az eredeti...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hete #44146 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: KÉPEK
Ez a topic főcímére tökéletesen ráillik, nem?! De úgysem húznánk sokáig, ha meg vkinek nemtetszik előbb-utóbb kitörli.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hete #44144 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: KÉPEK
A pulxcsid benne a legobb:-) Az a baj, hogy az arcod alsó formáját, vagyis az áll és a koponya oldalsó részét kicsit máshogy oldhattam meg, mert bár egyértelműen téged ábrázol nem mondanám,hogy az életbe is biztos siker,. mert képről lett festve! Nomeg rajzolni szeretek és nem festeni...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hete #44145 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: KÉPEK
*suttog: ne cheteljetek!*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hete #44143 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: KÉPEK
Hozzd majd el!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hete #44142 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: KÉPEK
Ragoran: OK:<br> Gandi:tehát kell?Jó nagy ám vmi Akevés. Mindegy jó nagy és ez a lényeg.És persze azt ami a Barna és nem a szürke Gandis!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hete #44141 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: KÉPEK
Whoa! :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hete #44139 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: KÉPEK
Gandi:azt már életnagyságba megcsináltam funérra! Ha nem cikized le, akkor felviszem a tiedet RU-live-ra és nekedadom, OK?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hete #44140 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: KÉPEK
Lestat: Valamikor csak elkészül, ha 2év múlva, hát 2év múlva! Egyszer csak elkészül és akkor majd beszámolsz!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hete #44137 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: KÉPEK
Hő! Nem mondtam biztosra, hogy a szünetben kapok lapot, mert lehetetlen megállni a művészellátó előtt itt nállunk meg nem árulnak olyat amit szeretek...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.017 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére