Frodó

Több
19 éve 10 hónapja #190985 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Frodó
Sziasztok!

Először én is. De az az én angol kiadásom végén nincs is ott a The End felirat. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #188508 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Frodó
én akárhányszor elolvasom a könyvet, mindig szomorkodom, ha végzek vele. :cry:

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #188418 Írta: Gwathmir
Gwathmir válaszolt a következő témában: Frodó

Dínchamion írta: Nem akarok megbántani senkit, de szerintem a könyv legdrámaibb pontja nem ez, és ráadásul szerintem a csúcsnak Frodóhoz csak érintőlegesen van köze... :roll:

Ez lenne az:

And when that ship passed an end was come in the Middle-earth of the Fellowship of the Ring.


Angolul nem tudók kedvéért:

E hajó távozásával ért véget Középföldén a Gyűrűszövetség.


Nekem ez a csúcs. És utána ráadásul van egy harmad oldalnyi üres rész... és az érzés, hogy nincs tovább.(*) :( Érzékenyebb pillanataimban nekem is el-elszorul a szívem ilyenkor. :cry:

(*) Annak ellenére, hogy tudom, hogy Tolkien elkezdte, meg persze ott van a Szil., a HoME, satöbbi... dehát GyU csak egy van :) Mármint teljes. Mármint... ehh, mindegy.


Bocsi az OFFért.


Most aztán regényeket lehetne erről csinálni, hogy kinek mikor szorul el a torka/szive. Valóban a végén én olyan ürességet éreztem, hogy ezzel aztán már tényleg vége van, nincs pardon, nincs egy utolsó lábjegyzet, se egy mondat, SEMMI!! :crying:
Szerintem ez embere válogatja, hogy kinek melyik rész kedves. Nekem az egész könyv cakom pakk! Szerintem nem vagyok egyedül ezzel... :D
Az amikor a Megye "megjelenik", ahogyan azt felvázolja, Mordor seregei, kietlen pusztái, Gondor csodás városa, amely a Nap első sugarainál csillog, mint a gyémánt, Rohan, a vad lovasok hazája, mint egy nagy hippi csoport, úgy élnek a zöld mezők között.Holt láp, Lothlórien, Galadriel tükre, a tünde csoda(Samu szerint :lol: ), és még megannyi varázslatos hely és lények. Hiába gonoszak, a szívünkbe zárjuk őket. Még talán Szauront, a maga módján. :confused2:
Amikor először olvastam végig, az idő csodás volt, a madarak csiripeltek, a Nap sütött, minden békés volt, csak az én lelkem volt zaklatott és szomorú. Mert vége volt... :oops: Lementem anyuhoz, és zavart, hogy jó kedvű, én meg nem. Aztán jött a következő olvasás, és a következő....stb.Egyre jobban megismerkedtem vele. Szerintem egy könyvet nem elég 1x elolvasni, akármilyen unalmas is. Pl.: a GyU-nál, felfedeztem olyan részeket is, amelyekre nem is emlékeztem, és másodjára új volt nekem. Kikapcsolt az agyam, és csak olvastam, de nem fogtam fel :? . Aztán az idő múlásával egyre jobban magamévá tettem a könyvet. :D .Ennek így van értelme.Szerintem. :lol:

Mikor a felkelő nap megérinti a hideg éjszakával mártott földet -mondta Frodó.-Fényben úszó tündöklő gyémánt..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #185876 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Frodó

Ellana írta: Hm. Nekem lenne igényem a komolyabb, igazi, mai irodalomra, de amikor bemegyek a könyvesboltba, Havas Henrik 628. hülyeségén és efyebeken kívül nem sok jó mai könyvet találok. Bár most meg van itthon a Sorstalanság, majd nekikezdek.

[size=9:2nlm30jc]Na, jó, ez már tényleg OFF, ezer bocsi, de kikívánkozott.[/size]


Mi az, h "komolyabb" meg "igazi"? Havas Henrik egyébként _nem_ irodalmat ír, legalábbis a szövegeit eszembe nem jutna irodalomként kezelni... :? Olvastál tőle amúgy valamit? Állítólag egészen jók az irományai.

Lehet találni ún. "jó" és "komoly" irodalmat (bár nekem eléggé értelmetlennek tűnik ez a kifejezés, de mindegy) is dögivel, nem kell megijedni. Csak könyörgöm, szakadjunk már el a sztereotípiáktól és a buta, megalapozatlan és vak előítéletektől... :? :roll:

Bocsi az offért, több nem lesz.

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #185698 Írta: Ellana
Ellana válaszolt a következő témában: Frodó

Dínchamion írta:

Ellana írta:

Gwathmir írta: TOLKIEN EGY ÍRÓI ZSENI!!! Pótolhatatlan, sokak bánatára :cry:


Na igen, főleg a mai "irodalmi" világban,ami hogy is fogalmazzak...nem az igényességéről híres. Tolkien viszont igényeset, és nagyon jót alkotott, tanulhatna tőle minden olyan,aki csak a meggazdagodásért ír meg egy könyvet.

[size=9:yozvehb2]Tudom, ez off, meg nem Frodó, bocsika!!!!!![/size]


Nana! :nono: Ilyenek mindig is voltak, legfeljebb most kicsit jobban reflektorfényben vannak.. :para: Régen se volt kevesebb "igénytelen író", mint ma. Csak az olvasók nem pártolták őket, ennyi. 8)


Hm. Nekem lenne igényem a komolyabb, igazi, mai irodalomra, de amikor bemegyek a könyvesboltba, Havas Henrik 628. hülyeségén és efyebeken kívül nem sok jó mai könyvet találok. Bár most meg van itthon a Sorstalanság, majd nekikezdek.

[size=9:yozvehb2]Na, jó, ez már tényleg OFF, ezer bocsi, de kikívánkozott.[/size]

"Szállani, szállani, szállani egyre
Új, új Vizekre, nagy szűzi Vizekre..."
/Ady: Új vizeken járok/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #185438 Írta: Alfirin
Alfirin válaszolt a következő témában: Frodó
Nekem a Gyu-ban a csúcs az, amikor Samu azt mondja, hogy: "Hát, hazaértem!"
Nem tudom megfogalmazni miért, csak az érzésnek egy parányi szemcséjét: nincs tovább, nincs több kaland Fronó úrral, VÉGE!
Továbbá bennem is az az egyetlen szívfájdító szó van: vége.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #185337 Írta: amanibhavam
amanibhavam válaszolt a következő témában: Frodó
Régen a vásárokon egy sátorponyvára voltak kiszórva az ilyen krajcáros regények, innen a név.


love is the shadow that ripens the wine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #185332 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Frodó

amanibhavam írta: Ponyvát mindig is olvastak az emberek (már a neve is milyen régi). A lektűr arányaiban mindig több volt a "komoly" irodalomnál, legfeljebb kevesebben tudtak olvasni, meg kisebbek voltak a példányszámok.


OFF.

Amani, te tudod a "ponyva" etimológiáját? Nem akarod megosztani velem? (Sajna csak angol etimológiai szótárat tudok prezentálni magamnak)

ON.

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #185328 Írta: amanibhavam
amanibhavam válaszolt a következő témában: Frodó
Ponyvát mindig is olvastak az emberek (már a neve is milyen régi). A lektűr arányaiban mindig több volt a "komoly" irodalomnál, legfeljebb kevesebben tudtak olvasni, meg kisebbek voltak a példányszámok.


love is the shadow that ripens the wine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #185312 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Frodó

Ellana írta:

Gwathmir írta: TOLKIEN EGY ÍRÓI ZSENI!!! Pótolhatatlan, sokak bánatára :cry:


Na igen, főleg a mai "irodalmi" világban,ami hogy is fogalmazzak...nem az igényességéről híres. Tolkien viszont igényeset, és nagyon jót alkotott, tanulhatna tőle minden olyan,aki csak a meggazdagodásért ír meg egy könyvet.

[size=9:1blfjr48]Tudom, ez off, meg nem Frodó, bocsika!!!!!![/size]


Nana! :nono: Ilyenek mindig is voltak, legfeljebb most kicsit jobban reflektorfényben vannak.. :para: Régen se volt kevesebb "igénytelen író", mint ma. Csak az olvasók nem pártolták őket, ennyi. 8)

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #185310 Írta: Ellana
Ellana válaszolt a következő témában: Frodó

Gwathmir írta: TOLKIEN EGY ÍRÓI ZSENI!!! Pótolhatatlan, sokak bánatára :cry:


Na igen, főleg a mai "irodalmi" világban,ami hogy is fogalmazzak...nem az igényességéről híres. Tolkien viszont igényeset, és nagyon jót alkotott, tanulhatna tőle minden olyan,aki csak a meggazdagodásért ír meg egy könyvet.

[size=9:1j0vfzbx]Tudom, ez off, meg nem Frodó, bocsika!!!!!![/size]

"Szállani, szállani, szállani egyre
Új, új Vizekre, nagy szűzi Vizekre..."
/Ady: Új vizeken járok/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #185286 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Frodó
Szerintem a hajozás környékén van a legdrámaibb rész amikor,a Frodó és Samu bucsuzik egymástól.Nem idézek mert azt most nem tudnék!
Lényeg amikor Frodó mondja Samunak hogy nem huzhat a szíve mindig kétfelé,egynek és egésznek kell lennie még sok-sok éven keresztül!
Na ez az a pont! Samu egy életre elveszti legjobb barátját!!!

És persze akkor szorult a szívem össze amikor Samu a fejezet végén azt mondja:"Hát végre hazaértem"!
Végetért egy olyan világból való élés,amiket hetekig olvastam!

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #185250 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Frodó
Nem akarok megbántani senkit, de szerintem a könyv legdrámaibb pontja nem ez, és ráadásul szerintem a csúcsnak Frodóhoz csak érintőlegesen van köze... :roll:

Ez lenne az:

And when that ship passed an end was come in the Middle-earth of the Fellowship of the Ring.


Angolul nem tudók kedvéért:

E hajó távozásával ért véget Középföldén a Gyűrűszövetség.


Nekem ez a csúcs. És utána ráadásul van egy harmad oldalnyi üres rész... és az érzés, hogy nincs tovább.(*) :( Érzékenyebb pillanataimban nekem is el-elszorul a szívem ilyenkor. :cry:

(*) Annak ellenére, hogy tudom, hogy Tolkien elkezdte, meg persze ott van a Szil., a HoME, satöbbi... dehát GyU csak egy van :) Mármint teljes. Mármint... ehh, mindegy.


Bocsi az OFFért.

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #185246 Írta: Gwathmir
Gwathmir válaszolt a következő témában: Frodó

Artemisz (Celebthil) írta:

Ringbearer írta: Értem ezt arra, amikor Frodó és Samu sem sírt. ez mélyebb fájdalom volt annál.


De milyen igaz!
"Frodó felnézett az előttük magasodó hegyre... és elindult, szánalmasan, négykézláb.
Samu ránézett, és sírt a szíve, de száraz, égő szeméből nem jött könny."

Na, EZ AZ, amit a könyvben sosem bírok ki sírás nélkül!!!
Ennél szebben meg se lehetne fogalmazni szvsz!



A könyv legdrámaibb része :crying: . Elszorul a szivem, mikor olvasom :bawling: . TOLKIEN EGY ÍRÓI ZSENI!!! Pótolhatatlan, sokak bánatára :cry:

Mikor a felkelő nap megérinti a hideg éjszakával mártott földet -mondta Frodó.-Fényben úszó tündöklő gyémánt..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #184815 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó

Artemisz (Celebthil) írta: "Frodó felnézett az előttük magasodó hegyre... és elindult, szánalmasan, négykézláb.
Samu ránézett, és sírt a szíve, de száraz, égő szeméből nem jött könny."

ez az.

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #184686 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Frodó

Ringbearer írta: Értem ezt arra, amikor Frodó és Samu sem sírt. ez mélyebb fájdalom volt annál.


De milyen igaz!
"Frodó felnézett az előttük magasodó hegyre... és elindult, szánalmasan, négykézláb.
Samu ránézett, és sírt a szíve, de száraz, égő szeméből nem jött könny."

Na, EZ AZ, amit a könyvben sosem bírok ki sírás nélkül!!!
Ennél szebben meg se lehetne fogalmazni szvsz!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #184651 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó
Egyszer valaki azt mondta, hogy ha egy patak melletted csobog, azt
meghallod. De ha lenn a mélyben egy szakadékban, akkor már nem hallod.
Értem ezt arra, amikor Frodó és Samu sem sírt. ez mélyebb fájdalom volt annál.

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #184552 Írta: Gwathmir
Gwathmir válaszolt a következő témában: Frodó

Gyűrűk Úrnője írta: Igen.Igaza van az előttem szólónak. :bawling: Az mikor meghajolna A Hobbitok előtt na akkor már tényleg nagyon bőgtem(NEM SÍRTAM)bőgtem mert az tényleg MEGHATÓ!Ja és én a Király Visszatér-közben a filmet sirattam meg azt,hogy vége a Trilógiának.Hát nem szörnyű?


De az!! :cry: . Az utolsó fél órában tudatosult bennem, hogy "hoppá!!!vége" :oops: , nincs tovább... :( (nem jön be több ilyen kis emotikon). Úgy ugrált a moziban a gyomrom, hogy ihajjj :roll: . Minden évben alig vártam az év végét;mert jött a GyU! Aztán most nem jön, és olyan üres lesz az egész... :( Legalább egy vidít fel: pár évig még lesz Harry Potter. Igaz az semmi a LOTR-hoz képest, de fantázia világ... :?
Nagy kár, hogy többet nem lesz Frodó arca a mozikban. Valszeg fog szerepelni más filmekeben is(színész), de az már nem Frodó.... :cry:
Ez van...sajna.

Mikor a felkelő nap megérinti a hideg éjszakával mártott földet -mondta Frodó.-Fényben úszó tündöklő gyémánt..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #184501 Írta: Gyűrűk Úrnője
Gyűrűk Úrnője válaszolt a következő témában: Frodó
Igen.Igaza van az előttem szólónak. :bawling: Az mikor meghajolna A Hobbitok előtt na akkor már tényleg nagyon bőgtem(NEM SÍRTAM)bőgtem mert az tényleg MEGHATÓ!Ja és én a Király Visszatér-közben a filmet sirattam meg azt,hogy vége a Trilógiának.Hát nem szörnyű?

Hai!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #183384 Írta: Gwathmir
Gwathmir válaszolt a következő témában: Frodó
Na jó. Most mindenkinek válaszolok, mert egyenként hosszú folyamat lenne. 1: nekem nincs semmi bajom Frodó mosolyával. Hülyén fog kijönni, de.. annyira hiányzott az a megyei hobbit arca, mikor semmit nem tudott a Gyűrű borzalmas erejéről és gonoszságáról. Tisztában vagyok azzal, hogy a 3. rész végén Frodó már csak árnyéka régi saját magának, mert már őt is "megmérgezte" a Gyűrű. :cry:
Mikor visszanézett és enyhén biccentett a gyomrom megugrott és jobban eleredtek a könnyeim... :bawling: Valóban ez nem végleges búcsú, csupán egy átmeneti szakasz, egy időtartam. Egyátalán nem vagyok Frodó mosolya ellen :) . Az utánozhatatlan, számomra. :frodo2:
A képeket hálásan köszönöm :D . Esetleg ha még felraknál.. egy párat :lol: ...azt megköszönném :P
A végén a koronázástól lehet nagyokat sírni, mikor meghajolnak a hobbitok előtt. Fúú :cry: ... A film után elővettem a könyvet, kikerestem az utolsó oldalakat és elbőgtem magamat:"Ég veletek hobbitok. Itt, a Révnél véget ér Szövetségünk. Nem mondom, hogy ne sírjatok, mert nem minden könny keserű..." :gandalf1: (lehet, hogy a könyvben nem így van, fejből idéztem) :cry: És akkor még jön az elválás. Tudjátok mi az érdekes? 8) Hogy Frodó egy könnyet sem hullajt mikor elválnak. Aztán jön Samu... Mikor újból egymás szemébe néznek Samu sem sír... :cry:
szerintem megértette, hogy nemsokára eljön az ő ideje is, elválni Középföldétől...
Huh. Hát most válaszoltam. Remélem mindenkinek...
Namarie

Mikor a felkelő nap megérinti a hideg éjszakával mártott földet -mondta Frodó.-Fényben úszó tündöklő gyémánt..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #183280 Írta: Gyűrűk Úrnője
Gyűrűk Úrnője válaszolt a következő témában: Frodó
Én ehhez annyit szeretnék mondani,hogy bennem mindig megmozgat valamit az,mikor Frodót mosolyogni látom.Mert például a legvégén mosolyog az nagyon ott van nálam és ezen mindig elbőgöm magam.Mert az igaz,hogy azt tükrözi,hogy szereti a többieket,de el kell mennie és ezért nekem szomorú is egyben! :cry:

Hai!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #183075 Írta: Haebrethilien
Haebrethilien válaszolt a következő témában: Frodó

Gwathmir írta: Talán a végén a Révben, de az sem az igazi "Frodó" mosoly,


sztem ez a legfrodósabb mosoly, amit lij csak produkálni tudott!
annyira kifejezi azt a mérhetetlen nagy szeretetet a megye és a barátai iránt!
olyan, mintha azt mondaná: "el kell mennem, de így van jól, szeretlek benneteket"
hű te jó ég, most elbőgtem magam. :oops:

"Elveszett, örökre - mondta -, s most minden sötét és üres."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 órája #182717 Írta: Zarándok(Mist)
Zarándok(Mist) válaszolt a következő témában: Frodó
Gwathmir:Szerintem jó frodós képek, bár valszeg mindenki ismeri... Sebaj!

www.warofthering.net/photos/tttfrodo/im ... age8.shtml
www.warofthering.net/photos/tttfrodo/im ... ge48.shtml
www.warofthering.net/photos/fotrfrodo/i ... ge78.shtml

a soul in tension thats learning to fly
condition grounded but determined to try

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 napja #182648 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Frodó
Sziasztok!

Gwathmir írta: Talán a végén a Révben, de az sem az igazi "Frodó" mosoly, ha érted.


Ezt kifejtenéd? Miért nem igazi "Frodó" mosoly? És mi volt az, ha nem ez?
Nekem mondjuk nagyon tetszett ez a mosoly, igaz volt egy pillanat, mikor nem volt jó (amint látjátok szeretek kötözködni :P ), de ez csak egy pillanat volt szerencsére. Tényleg kedvencem ez a pillantás főleg az a kis biccentés, amit alig észrevehetően hozzáfűz az utolsó pillanatban... Mert eddig olyan az egész búcsú, mint egy "Isten veled!", de ez egy olyan "Viszont látásra!" érzést keltett bennem, ami nagyon odaillet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 napja #182631 Írta: Gwathmir
Gwathmir válaszolt a következő témában: Frodó

Felagund írta:

Gwathmir írta: Sziasztok.
Nem tudom, hogy észrevettétek azt, hogy egyre kevesebb képet lehet találni a neten. :?


Lehet ez esetleg azért, mert vége a filmnek? ;)


Nem hiszem :roll:
Talán már "lusták" odarakni egy új képet. Mondjuk én megtalálom a módját arra, hogy olyan képeim legyenek, amelyek nekem is tecccenek, bizzony drágaszág.. :D

Mikor a felkelő nap megérinti a hideg éjszakával mártott földet -mondta Frodó.-Fényben úszó tündöklő gyémánt..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 napja #182630 Írta: Gwathmir
Gwathmir válaszolt a következő témában: Frodó

Artemisz (Celebthil) írta:

Gwathmir írta: Személy szerint rég nem találtam egy jó Frodós képet, ami pl.nem mosolyog rám az egyik újságból.

Hát, szvsz Frodó azért nem mosolyog olyan gyakran a RotK-ban... :wink:
Nem is csoda...


Nem érted. :?
Nem találtam még olyan jó képet Frodóról, amit nem láttam vagy 100xor egy magazinban. :roll: Mindig ugyanazt rakják be... Ez kissé elkeserítő, igaz, én sem kutakodok olyan sokat, mert ált. 1-2 helyen töltök le képeket. Ha esetleg tuccc valami jó képet, írd le, lééégyccííí :D .
A másik, valóban nem mosolyog olyan sokat a 3. részben, ami érthető...
Talán a végén a Révben, de az sem az igazi "Frodó" mosoly, ha érted.

Mikor a felkelő nap megérinti a hideg éjszakával mártott földet -mondta Frodó.-Fényben úszó tündöklő gyémánt..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 napja #182170 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Frodó

Gwathmir írta: Személy szerint rég nem találtam egy jó Frodós képet, ami pl.nem mosolyog rám az egyik újságból.

Hát, szvsz Frodó azért nem mosolyog olyan gyakran a RotK-ban... :wink:
Nem is csoda...

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 napja #182099 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Frodó

Gwathmir írta: Sziasztok.
Nem tudom, hogy észrevettétek azt, hogy egyre kevesebb képet lehet találni a neten. :?


Lehet ez esetleg azért, mert vége a filmnek? ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 napja #182097 Írta: Gwathmir
Gwathmir válaszolt a következő témában: Frodó
Sziasztok.
Nem tudom, hogy észrevettétek azt, hogy egyre kevesebb képet lehet találni a neten. :? Csak olyanok vannak, amit mindenhol látunk. Személy szerint rég nem találtam egy jó Frodós képet, ami pl.nem mosolyog rám az egyik újságból. Szinte az összes képet a Onering.net-ről vagy a lordoftherings.net-ről szedik le és rakják be v.hova. :x Nem tudtok valami jó kis képet? 8) :roll:

Mikor a felkelő nap megérinti a hideg éjszakával mártott földet -mondta Frodó.-Fényben úszó tündöklő gyémánt..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #180165 Írta: Zarándok(Mist)
Zarándok(Mist) válaszolt a következő témában: Frodó
Szvsz egyáltalán nem túl kék a szeme. Az, hogy ilyen, még jobban felhívja rá a figyelmet. Frodónak mindenképpen különleges szeme van. Egyébként meg ha 33 évesen lesz egy hobbit nagykorú, akkor az 50 sztem kb 25-30-nak felel meg. És úgy már nem olyan sok.
Elijah=tökéletes választás! :wink:

a soul in tension thats learning to fly
condition grounded but determined to try

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.615 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére