Ki jönne Nyugatra?

Több
21 éve 11 hónapja #54867 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Elf?!?! Az meg mi? ;) Mondjunk/irjunk mar tundet. Megsem D&D-rol van szo.
NetRunner, ne feledd, ezek a "gyava" tundek evezredeken at eltek Kozepfolden szamuzetesben! Mert errol van szo. Szamukra nincs meg az "ajandek" amit a masodszulottek kaptak. Nincs elmulas. Belefaradnal Te is tobbezer eve szamuzetesbe, es visszavagynal Amanba. Mert az a tundek igazi hazaja.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54864 Írta: netrunner
netrunner válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Nekem valahogy ez az egész Nyugatra vádorolunk dolog, gyávaságank tűnik. A nagy bölcs és mindenható elfek, akik mondhatni a maradék, és a legerősebb jót képviselik középföldén, lelécelnek amint forró lesz a talaj? (tisztelet az elf kivételeknek) Mondhatni cserbenhagyják a tobbi jó népet (akik szintúgy Szauron ellenségei)...
Ha én elf lennék, tuti nem mennék nyugatra, inkább csatlakoznék a gondoriakhoz.

NetRunner

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54774 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
De azért szívesen megyek skacok:
Á helló Legolas, szijjja Samu, á hogy vagy Frodó? :)

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54412 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
De ki tudja, milyen Nyugat...?
Lehet, hogyha ott lennél, annyira eltörpülnének a világ gondjai, annyira egy más világba kerülnél, hogy már nem is érdekelne, hogy mi történik a más helyeken...

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54279 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Csak akkor mennék, ha tudnám, mi történik a világ többi részén.
Bár... nem vagyok tünde, tehát aktívan részt szeretnék venni a világ eseményeiben, ami Nyugatról nem tűnik lehetségesnek. Viszont lehet, hogy Középföldén sem keltenék szellőket. Akkor már jobb valahol máshol.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 órája #54088 Írta: Eglarcarien
Eglarcarien válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Javítás: teszem

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 órája #54087 Írta: Eglarcarien
Eglarcarien válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Ring-bearerhez hasonlóan én is tartom a véleményem.
Vagyishogy elmennék. Igaz, csak akkor tehetném, ha használhatnám az Egyenes Utat... Tegyük fel, hogy lehetséges. Szerintem érdekes dolog ez a bizonyos 'halhatatlanság'. (azért tezsem idézőjelbe, mert a tündék-ha jól tudom- csak Ea elmúlásáig halhatatlanok) Nem tudom, hogy bírnám elviselni az évezredek alatt felgyülemlő emlékeket, de elhajóznék: nekem ez a világ túl zajos és kegyetlen.

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 napja #53416 Írta: Narquelie
Narquelie válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Szerintem jó is lehet, meg nem is... Szép, de előbb utóbb honvágyam lenne és hiányoznának a harcok...
Szerintem el lehetne menni embereknek is csak nagy tettet kell végrehajtani. Végülis Gimli is protekcióval ment, nem :) ?

"A lehető legrosszabb helyen, a lehető legrosszabbkor éltek.
Nem csoda ha hőssé lettek."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 napja #53222 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Én nem tudom, tartom régi vleményemet, hogy elmennék e vagy sem.
De mivel én ember vagyok engem úgyse fogadnának be. :)

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #30 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
A régi hasonló nevű téma folytatása.
Az Amannal kapcsolatos kérdések fóruma.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hete #32325 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
A Elbereth Gilthoniel!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #32324 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
www.tolkien-archives.com/maps/daymapwest.shtml <br> <br> A Nyugat térképe... Rajta van Aman, Tol Eress

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #32323 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Az idézet a Fa és Levél c. könyvből van.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #32322 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Köszi, Gandalf az idézetet, már nagyon régóta keresem...<br> Amit kiírtál a Szilmarilok melyik részében van? (mármit az a rossz elsatnyulós..(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #32321 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Ha kevés a szó, akkor nincs mit tenni: beszéljenek a tettek!<br> <br> Vozónak üzenem: várjuk!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #32320 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Igen, értem. Sokszor az ilyen dolgok kifejezésére kevés a szó...<br> <br> Na kicsöngettek, most muszáj mennem!<br> (Vozó üzeni, még meggondolja a dolgot!)<br> Namarie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #32319 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Ez az eltérni az átlagtól nálam úgy néz ki, hogy: 'Nem állok senki oldalán, mert senki nem áll az én oldalamon, ha értitek, mire gondolok'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #32318 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Gandalf: Én igyekszem egyedi lenni, és eltérni az átlagtól, mert (most magamat idézem) 'hadd legyek ezer közül az Egy!'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #32317 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Persze, hogy érdekes, tessék nyugodtan hozzászólni! ;-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #32316 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Ez nagyon mélyenszántó! dE OLYAN JÓ OLVASNI A VÉLEMÉNYETEKET, TÖK ÉRDEKES... jupsz ez a Caps Lock volt:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #32315 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Dínchamion: Akkor már a 'Hűségeseket' se hagyd itt!<br> Gandalf: Osztom a nézeteid!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #32314 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
''Nem fogok a jövő majmával tartani, legyen bár háta egyenes, s ő maga homo sapiens. Sötét mélység nyílik előtte, hisz útja bizony errefelé visz, már ha Isten kegyelméből valaha vége szakad majd ennek az egésznek, s nem örökké forog meddő útján a nevét változtatva csupán. <br> Nem fogom szeretni a porlepte utat, min ez a majom egyre csak halad, s nem fogom leírni ezt meg őt, az ő világa állandó, de benne az írónak bizony nemigen van helye.''<br> <br> J.R.R. Tolkien: Myhopoeia (részlet)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #32313 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
hát a vége biztosan az lesz, de én arra vagyok kiváncsi, hogy előtte (közvetlenül) mi lesz. Valami értelme van annak, ami itt folyik, különben nem történne...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #32311 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
hát igen, az embernek mindenhol ez a lényege. A változás, méghozzá az egyre gyorsabb változás. Majd kiderül, mi felé haladunk...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #32312 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
A Végzet felé.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #32310 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
:-) A lényeg, hogy az ember jelenléte igencsak meggyorsította mindezt a változást...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #32309 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
(most valami szép befejezés kellene a végére, de sajnos én olyat nem tudok) :( <br> <br> Namárie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #32308 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
...érzem a levegőben...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #32307 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
... a han nostron ned wilith...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #32306 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
... érzem a földön...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.630 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére